קודם חודש הבא חודש
             
             
             
             
             
             
             
מומלצים בידור יידישפיל ילדים
DaVinci Alive -התערוכה -בבכורה עולמית בישראלמסע בעולמו של גאון החל מה- 30 בינואר 2014 - מרכז הירידים תל אביב התערוכה הנודדת הייחודית והמקיפה ביותר של פועלו של לאונרדו דה וינצ'י, באולם מקסידום, מרכז הירידים, תל אביב. DaVinci- Alive היא תערוכה רב-חושית חדשה, מרהיבה ומיוחדת במינה שעוסקת באחד הגאונים הגדולים בכל הזמנים. מדובר בחוויה אינטראקטיבית שמציגה את פועלו של לאונרדו דה וינצ'י בצורה המפורטת והמקיפה ביותר אי פעם. התערוכה חושפת את המבקרים בה, לגאונות העל-זמנית של לאונרדו,באמצעות דגמים בקנה מידה מלא של יצירותיו, מחקרים חסרי תקדים של יצירות האמנות האייקוניות שלו וגלריית המולטימדיה המתקדמת ™SENSORY4, המאפשרת לצלול לתוך החוויה.בתערוכה מוצגת הגאונות היוצאת מן הכלל של לאונרדו במלוא היקפה, והיא שופכת אור על כישרונותיו הרבים של איש האשכולות מתקופת הרנסאנס כממציא, כאמן, כאנטומיסט, כפסל,כמהנדס, כמוזיקאי וכאדריכל.  באי התערוכה ייהנו מתצוגה של מעל 200 יצירות, ביניהן 75 מכונות שהמציא לאונרדו בגודל אמיתי, אנימציות איכותיות המבוססות על מחקרים של יצירותיו החשובות בתקופת הרנסאנס וכן ניתוח מעמיק ומאלף של יצירתו המפורסמת ביותר: ה"מונה ליזה". המבקרים יוכלו לדחוף, למשוך, לסובב ולקיים אינטראקציה עם רבים מהמוצגים הללו, ולהבין מתוך התנסות מעשית, את העקרונות המדעיים שעליהם מבוססות היצירות המדהימות של לאונרדו. נוסף על כך, המבקרים ייכנסו אל תוך ראשו של הגאון בגלריית ™SENSORY4. בגלריה אפשר לראות אנימציה באיכות הגבוהה ביותר (HD), בשילוב עם תוכן מולטימדיה אותנטי מאיטליה, והיא מספקת חוויה רב-חושית לכל הגוף, באמצעות שקופיות ברמה גבוהה ובאיכות קולנועית. הגלריה מכניסה את המבקרים אל תוך עולמו של לאונרדו דה וינצ'י ומספרת את סיפור הגאונות שלו בחוויה מקיפה ומעמיקה שאין כדוגמתה. התערוכה מספקת חוויה מבדרת, מעשירה ומאלפת, למבקרים מכל גיל ומכל רקע - הן לחובבי אמנות והיסטוריה והן לאלה שרק כעת מתוודעים לפועלו של לאונרדו. שעות פתיחה:  ראשון-חמישי: 9:00-20:00 | שישי וערבי חג: 8:30-16:30 | שבתות וחגים:8:30-20:30
תערוכת דה וינצ'י alive

DaVinci Alive -התערוכה -בבכורה עולמית בישראל

מסע בעולמו של גאון

החל מה- 30 בינואר 2014 - מרכז הירידים תל אביב

 

התערוכה הנודדת הייחודית והמקיפה ביותר של פועלו של לאונרדו דה וינצ'י, באולם מקסידום, מרכז הירידים, תל אביב.

 

DaVinci- Alive היא תערוכה רב-חושית חדשה, מרהיבה ומיוחדת במינה שעוסקת באחד הגאונים הגדולים בכל הזמנים.

מדובר בחוויה אינטראקטיבית שמציגה את פועלו של לאונרדו דה וינצ'י בצורה המפורטת והמקיפה ביותר אי פעם. התערוכה חושפת את המבקרים בה, לגאונות העל-זמנית של לאונרדו,באמצעות דגמים בקנה מידה מלא של יצירותיו, מחקרים חסרי תקדים של יצירות האמנות האייקוניות שלו וגלריית המולטימדיה המתקדמת ™SENSORY4, המאפשרת לצלול לתוך החוויה.

בתערוכה מוצגת הגאונות היוצאת מן הכלל של לאונרדו במלוא היקפה, והיא שופכת אור על כישרונותיו הרבים של איש האשכולות מתקופת הרנסאנס כממציא, כאמן, כאנטומיסט, כפסל,כמהנדס, כמוזיקאי וכאדריכל.

 

באי התערוכה ייהנו מתצוגה של מעל 200 יצירות, ביניהן 75 מכונות שהמציא לאונרדו בגודל אמיתי, אנימציות איכותיות המבוססות על מחקרים של יצירותיו החשובות בתקופת הרנסאנס וכן ניתוח מעמיק ומאלף של יצירתו המפורסמת ביותר: ה"מונה ליזה". המבקרים יוכלו לדחוף, למשוך, לסובב ולקיים אינטראקציה עם רבים מהמוצגים הללו, ולהבין מתוך התנסות מעשית, את העקרונות המדעיים שעליהם מבוססות היצירות המדהימות של לאונרדו.

 

נוסף על כך, המבקרים ייכנסו אל תוך ראשו של הגאון בגלריית ™SENSORY4. בגלריה אפשר לראות אנימציה באיכות הגבוהה ביותר (HD), בשילוב עם תוכן מולטימדיה אותנטי מאיטליה, והיא מספקת חוויה רב-חושית לכל הגוף, באמצעות שקופיות ברמה גבוהה ובאיכות קולנועית. הגלריה מכניסה את המבקרים אל תוך עולמו של לאונרדו דה וינצ'י ומספרת את סיפור הגאונות שלו בחוויה מקיפה ומעמיקה שאין כדוגמתה.

 

התערוכה מספקת חוויה מבדרת, מעשירה ומאלפת, למבקרים מכל גיל ומכל רקע - הן לחובבי אמנות והיסטוריה והן לאלה שרק כעת מתוודעים לפועלו של לאונרדו.

 

שעות פתיחה:  

ראשון-חמישי: 9:00-20:00 | שישי וערבי חג: 8:30-16:30 | שבתות וחגים:8:30-20:30

17/04/2014 עד 28/04/2014
ניתן לרכוש כרטיס משפחתי, הכרטיס מקנה כניסה לזוג הורים+2 ילדים עד גיל 13תערוכה אינטראקטיבית בשיתוף הקהלהחוויה המוטורית לכל המשפחהחוה"מ פסח, 16-19 באפריל 2014 האירוע הגדול והיוקרתי בישראל כבר 26 שנהלצד מכוניות העל אשר יוצגו בתערוכה, הדגש השנה בתערוכת אוטומוטור – אגדות על גלגלים: שורה ארוכה של מכוניות ספורטיביות שהינן אגדות מוטוריות, תצוגת אופנה ענקית של פרארי ומזראטי שיוצגו כדוגמניות על, יבואני רכב המכבדים את הקהל, אגדות רכב מעוצבות, אגדות טכנולוגיות.לראשונה בישראל, אגדות מוטוריות של כוחות הביטחון: המשטרה שתציג את העבר ההווה והעתיד המוטורי שלה, צה"ל-חיל החימוש שישתף את הקהל בחלק מסודותיו, מכבי האש שיציג עם לוחמי האש את העבר וההווה המוטורי והטכנולוגי, העתיד לפי התכנית הלאומית לפיתוח תחליפי אנרגיה במשרד ראש הממשלה.הקהל יזכה להתנסות אישית ולהצצה לרכבים ולחלק מהסודות המוטוריים של כוחות הביטחון.הכל בכרטיס אחד:החוויה המוטורית של ישראל תערוכת רכבים ואופנועים התנסות חוויתית עם הרכבים המוטוריים של כוחות הביטחון וההצלה מופעי ראווה ענקיים ללא תקדים על כל הכבישים במרכז גני התערוכההתנסות ברכבים חשמליים והיברידייםתערוכה מקצועית של חידושים טכנולוגיים לבעלי מקצוע.על כבישי גני התערוכה, במשך כל שעות היום, יתקיימו מופעי ראווה עוצרי נשימה:אלוף אירופה ברכיבת טריאל אופנועים, מכוניות פורמולה 3, מועדוני אופנועים בתהלוכות, תצוגה והתנסות של מכוניות חשמליות היברידיות, סטארטפים ועוד.חידוש נוסף בתערוכה: כוחות הביטחון יאפשרו לקהל התנסות והדמיה:מכבי האש ילבישו נוער וילדים מדים, יעלו אותם על סולמות ויכבו איתם אש יזומה.המשטרה תאפשר לקהל התנסות בנסיעה מדומת שכרות, תדריך ילדים על מכוניות פדלים במגרש עם תמרורים ומעברי חציה, חיל החימוש ייתן להתנסות בירי לייזר ועוד..בנוסף, תוצג, כמידי שנה, תערוכה מקצועית: מאות מותגים, מותגי קטנועים חדשים חשמליים, טכנולוגיות חדשות, כלי עבודה, מוצרים מקצועיים וציי רכב, ניווט, אבזור, ציוד ורכבי 4X4 ועוד.המלצת מארגני התערוכה:כדי להימנע מפקקים להגיע לפני השעה 12 או אחרי שעה 15:00 לא לחנות בתוך גני התערוכה, אלא לחנות בחניוני גני יהשוע, חניוני הדרייב אין וחניוני הדר יוסף. כמו כן, ניתן להגיע ברכבת מכל רחבי הארץ לתחנת הרכבת באוניברסיטה הרחוקה 100 מטר מהכניסה לתערוכה.אוטומוטור – לא מה שהכרתם
אוטומוטור 2014

ניתן לרכוש כרטיס משפחתי, הכרטיס מקנה כניסה לזוג הורים+2 ילדים עד גיל 13

תערוכה אינטראקטיבית בשיתוף הקהל

החוויה המוטורית לכל המשפחה
חוה"מ פסח, 16-19 באפריל 2014
האירוע הגדול והיוקרתי בישראל כבר 26 שנה

לצד מכוניות העל אשר יוצגו בתערוכה, הדגש השנה בתערוכת אוטומוטור –
אגדות על גלגלים:
שורה ארוכה של מכוניות ספורטיביות שהינן אגדות מוטוריות, תצוגת אופנה ענקית של פרארי ומזראטי שיוצגו כדוגמניות על, יבואני רכב המכבדים את הקהל, אגדות רכב מעוצבות, אגדות טכנולוגיות.
לראשונה בישראל, אגדות מוטוריות של כוחות הביטחון:
המשטרה שתציג את העבר ההווה והעתיד המוטורי שלה, צה"ל-חיל החימוש שישתף את הקהל בחלק מסודותיו, מכבי האש שיציג עם לוחמי האש את העבר וההווה המוטורי והטכנולוגי, העתיד לפי התכנית הלאומית לפיתוח תחליפי אנרגיה במשרד ראש הממשלה.
הקהל יזכה להתנסות אישית ולהצצה לרכבים ולחלק מהסודות המוטוריים של
כוחות הביטחון.

הכל בכרטיס אחד:
החוויה המוטורית של ישראל
תערוכת רכבים ואופנועים
התנסות חוויתית עם הרכבים המוטוריים של כוחות הביטחון וההצלה
מופעי ראווה ענקיים ללא תקדים על כל הכבישים במרכז גני התערוכה
התנסות ברכבים חשמליים והיברידיים
תערוכה מקצועית של חידושים טכנולוגיים לבעלי מקצוע.

על כבישי גני התערוכה, במשך כל שעות היום, יתקיימו מופעי ראווה עוצרי נשימה:
אלוף אירופה ברכיבת טריאל אופנועים, מכוניות פורמולה 3, מועדוני אופנועים בתהלוכות, תצוגה והתנסות של מכוניות חשמליות היברידיות, סטארטפים ועוד.

חידוש נוסף בתערוכה: כוחות הביטחון יאפשרו לקהל התנסות והדמיה:
מכבי האש ילבישו נוער וילדים מדים, יעלו אותם על סולמות ויכבו איתם אש יזומה.
המשטרה תאפשר לקהל התנסות בנסיעה מדומת שכרות, תדריך ילדים על מכוניות פדלים במגרש עם תמרורים ומעברי חציה, חיל החימוש ייתן להתנסות בירי לייזר ועוד..

בנוסף, תוצג, כמידי שנה, תערוכה מקצועית: מאות מותגים, מותגי קטנועים חדשים חשמליים, טכנולוגיות חדשות, כלי עבודה, מוצרים מקצועיים וציי רכב, ניווט, אבזור, ציוד ורכבי 4X4 ועוד.

המלצת מארגני התערוכה:
כדי להימנע מפקקים להגיע לפני השעה 12 או אחרי שעה 15:00
לא לחנות בתוך גני התערוכה, אלא לחנות בחניוני גני יהשוע, חניוני הדרייב אין וחניוני הדר יוסף. כמו כן, ניתן להגיע ברכבת מכל רחבי הארץ לתחנת הרכבת באוניברסיטה הרחוקה 100 מטר מהכניסה לתערוכה.

אוטומוטור – לא מה שהכרתם

17/04/2014 עד 19/04/2014
האירוע המרכזי של פסח 2014קרקס ריאקשן במופע מדהים ומופע אמן מרכזי / כוכב ילדים.והכל בכרטיס אחד!במהלך חוה"מ פסח יתקיים בפארק יקום – שמורת הטבע היפה בשרון (10 דקות מת"א לכיוון צפון), פסטיבל ייחודי מסוגו בארץ לילדים ולכל המשפחה.חיבור רב עולמות ייחודי!עולם הטבע, עולם הקרקס ומופע אמן מרכזי המשתלבים לחוויה חינוכית ובידורית בשמורת הטבע הקסומה לכל המשפחה.האירוע כולל מופע אחד של אמן מרכזי ומופע קרקס מדהים. את הכניסה לפארק יארחו הדמויות האהובות בוב ספוג ודורה. את הבמה המרכזית תנחה מאיה פפאיה. משך הפעילות כשעתיים.המופע של שי ורועימופע קצבי ומצחיק בכיכובם של שי ורועי כוכבי מותק של פסטיגל. בשילוב השירים האהובים מה-DVD הפופולאריים.על הקרקסקרקס ריאקשן הינו קרקס ישראלי ברמה בין לאומית, אשר קיים מזה 10 שנים. הקרקס מציע מגוון מופעים מרהיבים, הפקות מקור ותוכן קרקס ייחודי - מופעי ליצנות ואקרובטיקה של טובי האמנים בארץ, הופעות אוויריות מרגשות, דמויות שטח ססגוניות, מייצגים מהממים ועוד...המופע "הגדה באוויר" הינו מופע קרקס מרהיב המגולל גרסה קרקסית של סיפור יציאת מצרים.המופע כולל אקרובטיקה אווירית מחול ומוזיקה מקורית חיה על הבמה.*כרטיס הכניסה כוחו יפה למופע אחד של אמן מרכזי, מופע קרקס ובילוי בשטח הפארק. *כל גיל חייב בכרטיס
פסח של כוכבים - שי ורועי

האירוע המרכזי של פסח 2014
קרקס ריאקשן במופע מדהים ומופע אמן מרכזי / כוכב ילדים.
והכל בכרטיס אחד!

במהלך חוה"מ פסח יתקיים בפארק יקום – שמורת הטבע היפה בשרון (10 דקות מת"א לכיוון צפון), פסטיבל ייחודי מסוגו בארץ לילדים ולכל המשפחה.

חיבור רב עולמות ייחודי!
עולם הטבע, עולם הקרקס ומופע אמן מרכזי המשתלבים לחוויה חינוכית ובידורית בשמורת הטבע הקסומה לכל המשפחה.

האירוע כולל מופע אחד של אמן מרכזי ומופע קרקס מדהים.
את הכניסה לפארק יארחו הדמויות האהובות בוב ספוג ודורה.
את הבמה המרכזית תנחה מאיה פפאיה. משך הפעילות כשעתיים.

המופע של שי ורועי
מופע קצבי ומצחיק בכיכובם של שי ורועי כוכבי מותק של פסטיגל. בשילוב השירים האהובים מה-DVD הפופולאריים.

על הקרקס
קרקס ריאקשן הינו קרקס ישראלי ברמה בין לאומית, אשר קיים מזה 10 שנים. הקרקס מציע מגוון מופעים מרהיבים, הפקות מקור ותוכן קרקס ייחודי - מופעי ליצנות ואקרובטיקה של טובי האמנים בארץ, הופעות אוויריות מרגשות, דמויות שטח ססגוניות, מייצגים מהממים ועוד...
המופע "הגדה באוויר" הינו מופע קרקס מרהיב המגולל גרסה קרקסית של סיפור יציאת מצרים.
המופע כולל אקרובטיקה אווירית מחול ומוזיקה מקורית חיה על הבמה.

*כרטיס הכניסה כוחו יפה למופע אחד של אמן מרכזי, מופע קרקס ובילוי בשטח הפארק.
*כל גיל חייב בכרטיס

17/04/2014
תערוכת trash people היא תערוכה המורכבת מ- 500 דמויות אדם שונות אחת מהשנייה אשר בנויות משאריות של פסולות שונות ,מתכת, פלסטיק ,זכוכית ועוד. התערוכה שואבת השראה מחיילי הטרה-קוטה בשיאן.          באפריל השנה, לראשונה התערוכה מגיעה לישראל ותוצג בראש הר האשפה המשוקם בפארק אריאל שרון בנקודה הצופה על כל גוש דן ובכך ישראל תצטרף למדינות אשר זכו לארח את התערוכה.מה כוללת החוויה?כניסה וביקור בתערוכה trash people  מיצג תמונות ענק של התערוכה מהעולם סיור על ההר עם נקודות הדרכה  תצפית מרהיבה על קו הרקיע של גוש דןסדנאות יצירה אקולוגיות מחומרים ממוחזרים (למעט שבתות וחגים)בית קפה וחנות מזכרות על האגםמייצג חוויתי המספר את תהליך שיקום ההר *הכניסה בתשלום נפרד של 10 ₪ לאדם הוראות הגעה וחניה - לנוסעים לתערוכה ברכבת ישראל יועמדו הסעות . פרטים והרשמה באתר רכבת ישראלwww.rail.co.il דרכי הגעה לפארק אריאל שרון:הגעה מצפון על כביש 4 גההעוברים את מחלף מסובים (רמת אפעל / ספארי) על הגשר. מיד לאחר מכן נצמדים לנתיב הימני.לאחר כק"מ, פונים ימינה לאתר המחזור חירייה. הגעה מדרום על כביש 4 גההיורדיםמכביש גהה במחלף מסובים (אור יהודה) ונצמדים לנתיב השמאלי. ברמזור פונים שמאלהלכיוון דרך לוד (כביש 461). ברמזור הבא (מרחק של כחמישים מטר) פונים שוב שמאלה חזרה לכיוון כביש גהה דרום (כביש 4). נצמדים לנתיב הימני. לאחר כק"מ, פונים ימינה לאתר המיחזור חירייה. הגעה מצפון על נתיבי איילוןנוסעיםעל איילון דרום עד ליציאת קיבוץ גלויות (יציאה אחרונה). בקיבוץ גלויות פונים שמאלה לכיוון דרך לוד (כביש 461). נוסעים ישר כ- 4 ק"מ עד לצומת מסובים. בצומת מסובים פונים ימינה לכיוון כביש גהה דרום (כביש 4) נצמדים לנתיב הימני. לאחר כק"מ, פונים ימינה לאתר המיחזור חירייה. ניתן להכניס בתוכנות הניווט "פארק אריאל שרון".הכניסה לתערוכה עם כרטיס כניסה בלבד. הכרטיסים תקפים ליום ולשעה המצוינים עליהם בלבד.ילד מעל גיל 3 חייב בכרטיס.למביאים בקבוק 1.5 ליטר למיחזור, כרטיס כניסה ב- 20 ₪ בלבד.משפחה מעל 4 נפשות יש להביא 3 בקבוקים 1.5 ריקים בלבד.מחיר כרטיס ללא הבאת בקבוק למיחזור 30 ₪.אין להכניס נשק, אוכל ושתיה להר.מותר לצלם בתערוכה.התערוכה מונגשת לנכים.העליה להר באמצעות הסעים (אוטובוסים) בלבד, למעט רכב עם תו נכה.אין להכניס בעלי חיים לפארק.עליה אחרונה להר תתאפשר עד שעה לפני שעת סגירת התערוכה.החניה והסעים אל ההר, ללא תשלום.יש להישמע להוראות הסדרנים והבטחון.התערוכה פתוחה כל ימות השבוע. 
טראש פיפל - Trash People


תערוכת trash people היא תערוכה המורכבת מ- 500 דמויות אדם שונות אחת מהשנייה אשר בנויות משאריות של פסולות שונות ,מתכת, פלסטיק ,זכוכית ועוד. התערוכה שואבת השראה מחיילי הטרה-קוטה בשיאן.         
באפריל השנה, לראשונה התערוכה מגיעה לישראל ותוצג בראש הר האשפה המשוקם בפארק אריאל שרון בנקודה הצופה על כל גוש דן ובכך ישראל תצטרף למדינות אשר זכו לארח את התערוכה.

מה כוללת החוויה?

כניסה וביקור בתערוכה trash people 

מיצג תמונות ענק של התערוכה מהעולם

סיור על ההר עם נקודות הדרכה 

תצפית מרהיבה על קו הרקיע של גוש דן

סדנאות יצירה אקולוגיות מחומרים ממוחזרים (למעט שבתות וחגים)

בית קפה וחנות מזכרות על האגם

מייצג חוויתי המספר את תהליך שיקום ההר *הכניסה בתשלום נפרד של 10 ₪ לאדם

 

הוראות הגעה וחניה -

לנוסעים לתערוכה ברכבת ישראל יועמדו הסעות . פרטים והרשמה באתר רכבת ישראל

www.rail.co.il

דרכי הגעה לפארק אריאל שרון:

הגעה מצפון על כביש 4 גהה
עוברים את מחלף מסובים (רמת אפעל / ספארי) על הגשר. מיד לאחר מכן נצמדים לנתיב הימני.לאחר כק"מ, פונים ימינה לאתר המחזור חירייה.

הגעה מדרום על כביש 4 גהה
יורדיםמכביש גהה במחלף מסובים (אור יהודה) ונצמדים לנתיב השמאלי. ברמזור פונים שמאלהלכיוון דרך לוד (כביש 461). ברמזור הבא (מרחק של כחמישים מטר) פונים שוב שמאלה חזרה לכיוון כביש גהה דרום (כביש 4). נצמדים לנתיב הימני. לאחר כק"מ, פונים ימינה לאתר המיחזור חירייה.

הגעה מצפון על נתיבי איילון
נוסעיםעל איילון דרום עד ליציאת קיבוץ גלויות (יציאה אחרונה). בקיבוץ גלויות פונים שמאלה לכיוון דרך לוד (כביש 461). נוסעים ישר כ- 4 ק"מ עד לצומת מסובים. בצומת מסובים פונים ימינה לכיוון כביש גהה דרום (כביש 4) נצמדים לנתיב הימני. לאחר כק"מ, פונים ימינה לאתר המיחזור חירייה.

ניתן להכניס בתוכנות הניווט "פארק אריאל שרון".

הכניסה לתערוכה עם כרטיס כניסה בלבד.

הכרטיסים תקפים ליום ולשעה המצוינים עליהם בלבד.

ילד מעל גיל 3 חייב בכרטיס.

למביאים בקבוק 1.5 ליטר למיחזור, כרטיס כניסה ב- 20 ₪ בלבד.

משפחה מעל 4 נפשות יש להביא 3 בקבוקים 1.5 ריקים בלבד.

מחיר כרטיס ללא הבאת בקבוק למיחזור 30 ₪.

אין להכניס נשק, אוכל ושתיה להר.

מותר לצלם בתערוכה.

התערוכה מונגשת לנכים.

העליה להר באמצעות הסעים (אוטובוסים) בלבד, למעט רכב עם תו נכה.

אין להכניס בעלי חיים לפארק.

עליה אחרונה להר תתאפשר עד שעה לפני שעת סגירת התערוכה.

החניה והסעים אל ההר, ללא תשלום.

יש להישמע להוראות הסדרנים והבטחון.

התערוכה פתוחה כל ימות השבוע.

 

17/04/2014 עד 26/04/2014
מאות מיליוני אנשים צפו במשחקי הגלוב טרוטרס ביניהם נשיאים, מלכים ואפילו האפיפיור, שהגיעו ליהנות מהווירטואוזיות חסרת התקדים של שחקני הקבוצה, עד היום הופיעה הקבוצה ב 120 ארצות ברחבי העולם. על המגרש, כמו בכל משחק כדורסל רגיל  מתחרות ביניהן 2 קבוצות מלוות בשחקני ספסל, 2 שופטים, איש מזכירות ומאמן. משחק הכדורסל של ה- הארלם גלוב-טרוטרס  מספק לקהל הצופים חוויה בידורית המשלבת יכולות אתלטיות נדירות, לא לחינם הקבוצה עושה חיל כבר למעלה מ-85 שנה בכל רחבי העולם.
הארלם גלובטרוטרס

מאות מיליוני אנשים צפו במשחקי הגלוב טרוטרס ביניהם נשיאים, מלכים ואפילו האפיפיור, שהגיעו ליהנות מהווירטואוזיות חסרת התקדים של שחקני הקבוצה, עד היום הופיעה הקבוצה ב 120 ארצות ברחבי העולם.

על המגרש, כמו בכל משחק כדורסל רגיל  מתחרות ביניהן 2 קבוצות מלוות בשחקני ספסל, 2 שופטים, איש מזכירות ומאמן. משחק הכדורסל של ה- הארלם גלוב-טרוטרס  מספק לקהל הצופים חוויה בידורית המשלבת יכולות אתלטיות נדירות, לא לחינם הקבוצה עושה חיל כבר למעלה מ-85 שנה בכל רחבי העולם.

18/04/2014
האירוע המרכזי של פסח 2014קרקס ריאקשן במופע מדהים ומופע אמן מרכזי / כוכב ילדים.והכל בכרטיס אחד!במהלך חוה"מ פסח יתקיים בפארק יקום – שמורת הטבע היפה בשרון (10 דקות מת"א לכיוון צפון), פסטיבל ייחודי מסוגו בארץ לילדים ולכל המשפחה.חיבור רב עולמות ייחודי!עולם הטבע, עולם הקרקס ומופע אמן מרכזי המשתלבים לחוויה חינוכית ובידורית בשמורת הטבע הקסומה לכל המשפחה.האירוע כולל מופע אחד של אמן מרכזי ומופע קרקס מדהים. את הכניסה לפארק יארחו הדמויות האהובות בוב ספוג ודורה. את הבמה המרכזית תנחה מאיה פפאיה. משך הפעילות כשעתיים.המופע של מיקיDVD מופע מוזיקלי ומצחיק בו שלובים שירים מה החדש "מיקי בחופשה" לצד שירים מוכרים אחרים של כוכבת הילדים מיקי.על הקרקסקרקס ריאקשן הינו קרקס ישראלי ברמה בין לאומית, אשר קיים מזה 10 שנים. הקרקס מציעמגוון מופעים מרהיבים, הפקות מקור ותוכן קרקס ייחודי - מופעי ליצנות ואקרובטיקה של טוביהאמנים בארץ, הופעות אוויריות מרגשות, דמויות שטח ססגוניות, מייצגים מהממים ועוד...המופע "הגדה באוויר" הינו מופע קרקס מרהיב המגולל גרסה קרקסית של סיפור יציאת מצרים.המופע כולל אקרובטיקה אווירית מחול ומוזיקה מקורית חיה על הבמה.*כרטיס הכניסה כוחו יפה למופע אחד של אמן מרכזי, מופע קרקס ובילוי בשטח הפארק. *כל גיל חייב בכרטיס
פסח של כוכבים - מיקי

האירוע המרכזי של פסח 2014
קרקס ריאקשן במופע מדהים ומופע אמן מרכזי / כוכב ילדים.
והכל בכרטיס אחד!

במהלך חוה"מ פסח יתקיים בפארק יקום – שמורת הטבע היפה בשרון (10 דקות מת"א לכיוון צפון), פסטיבל ייחודי מסוגו בארץ לילדים ולכל המשפחה.

חיבור רב עולמות ייחודי!
עולם הטבע, עולם הקרקס ומופע אמן מרכזי המשתלבים לחוויה חינוכית ובידורית בשמורת הטבע הקסומה לכל המשפחה.

האירוע כולל מופע אחד של אמן מרכזי ומופע קרקס מדהים.
את הכניסה לפארק יארחו הדמויות האהובות בוב ספוג ודורה.
את הבמה המרכזית תנחה מאיה פפאיה. משך הפעילות כשעתיים.

המופע של מיקי
DVD מופע מוזיקלי ומצחיק בו שלובים שירים מה החדש "מיקי בחופשה" לצד שירים מוכרים אחרים של כוכבת הילדים מיקי.

על הקרקס
קרקס ריאקשן הינו קרקס ישראלי ברמה בין לאומית, אשר קיים מזה 10 שנים. הקרקס מציע
מגוון מופעים מרהיבים, הפקות מקור ותוכן קרקס ייחודי - מופעי ליצנות ואקרובטיקה של טובי
האמנים בארץ, הופעות אוויריות מרגשות, דמויות שטח ססגוניות, מייצגים מהממים ועוד...
המופע "הגדה באוויר" הינו מופע קרקס מרהיב המגולל גרסה קרקסית של סיפור יציאת מצרים.
המופע כולל אקרובטיקה אווירית מחול ומוזיקה מקורית חיה על הבמה.

*כרטיס הכניסה כוחו יפה למופע אחד של אמן מרכזי, מופע קרקס ובילוי בשטח הפארק.
*כל גיל חייב בכרטיס

18/04/2014
האירוע המרכזי של פסח 2014קרקס ריאקשן במופע מדהים ומופע אמן מרכזי / כוכב ילדים.והכל בכרטיס אחד!במהלך חוה"מ פסח יתקיים בפארק יקום – שמורת הטבע היפה בשרון (10 דקות מת"א לכיוון צפון), פסטיבל ייחודי מסוגו בארץ לילדים ולכל המשפחה.חיבור רב עולמות ייחודי!עולם הטבע, עולם הקרקס ומופע אמן מרכזי המשתלבים לחוויה חינוכית ובידורית בשמורת הטבע הקסומה לכל המשפחה.האירוע כולל מופע אחד של אמן מרכזי ומופע קרקס מדהים. את הכניסה לפארק יארחו הדמויות האהובות בוב ספוג ודורה. את הבמה המרכזית תנחה מאיה פפאיה. משך הפעילות כשעתיים.המופע של יובל המבולבלכוכב הילדים של ישראל מגיש מופע בידור חדש המשלב את יכולותיו הקומיות ואת שיריו המושרים בפי ההורים וכמובן גם הילדים.על הקרקסקרקס ריאקשן הינו קרקס ישראלי ברמה בין לאומית, אשר קיים מזה 10 שנים. הקרקס מציעמגוון מופעים מרהיבים, הפקות מקור ותוכן קרקס ייחודי - מופעי ליצנות ואקרובטיקה של טוביהאמנים בארץ, הופעות אוויריות מרגשות, דמויות שטח ססגוניות, מייצגים מהממים ועוד...המופע "הגדה באוויר" הינו מופע קרקס מרהיב המגולל גרסה קרקסית של סיפור יציאת מצרים.המופע כולל אקרובטיקה אווירית מחול ומוזיקה מקורית חיה על הבמה.*כרטיס הכניסה כוחו יפה למופע אחד של אמן מרכזי, מופע קרקס ובילוי בשטח הפארק. *כל גיל חייב בכרטיס
פסח של כוכבים - יובל המבולבל

האירוע המרכזי של פסח 2014
קרקס ריאקשן במופע מדהים ומופע אמן מרכזי / כוכב ילדים.
והכל בכרטיס אחד!

במהלך חוה"מ פסח יתקיים בפארק יקום – שמורת הטבע היפה בשרון (10 דקות מת"א לכיוון צפון), פסטיבל ייחודי מסוגו בארץ לילדים ולכל המשפחה.

חיבור רב עולמות ייחודי!
עולם הטבע, עולם הקרקס ומופע אמן מרכזי המשתלבים לחוויה חינוכית ובידורית בשמורת הטבע הקסומה לכל המשפחה.

האירוע כולל מופע אחד של אמן מרכזי ומופע קרקס מדהים.
את הכניסה לפארק יארחו הדמויות האהובות בוב ספוג ודורה.
את הבמה המרכזית תנחה מאיה פפאיה. משך הפעילות כשעתיים.

המופע של יובל המבולבל
כוכב הילדים של ישראל מגיש מופע בידור חדש המשלב את יכולותיו הקומיות ואת שיריו המושרים בפי ההורים וכמובן גם הילדים.

על הקרקס
קרקס ריאקשן הינו קרקס ישראלי ברמה בין לאומית, אשר קיים מזה 10 שנים. הקרקס מציע
מגוון מופעים מרהיבים, הפקות מקור ותוכן קרקס ייחודי - מופעי ליצנות ואקרובטיקה של טובי
האמנים בארץ, הופעות אוויריות מרגשות, דמויות שטח ססגוניות, מייצגים מהממים ועוד...
המופע "הגדה באוויר" הינו מופע קרקס מרהיב המגולל גרסה קרקסית של סיפור יציאת מצרים.
המופע כולל אקרובטיקה אווירית מחול ומוזיקה מקורית חיה על הבמה.

*כרטיס הכניסה כוחו יפה למופע אחד של אמן מרכזי, מופע קרקס ובילוי בשטח הפארק.
*כל גיל חייב בכרטיס

19/04/2014
במסגרת "קלאב סיאט"יום חמישי, 20 באפריל, זאפה אמפי שוני, בנימינה על פורטיס נאמר כבר הכל. כל התארים, כלהתשבחות, כל האהבה ומופע משובח ובלתי נשכח שמגיע לפתוח את עונת המופעים בזאפה אמפי שוני. מגובה בחברי הלהקה הוותיקה שלו שיודעת דיסטורשיין מהו, עידו אגמון, גיא שכטר, אייל יונתי, עמיר רוסיאנו וגיא פורטיס (כל קשר משפחתי אינו מקרי בהחלט) החבורה האמיצה בראשות פורטיס תרגש את הקהל בלהיטי ענק כמו: "אין קץ לילדות", "חלום כחול", "אמריקה", "נעליים", "רד מעל מסך הטלויזיה שלי", "תלוי על הצלב", "את לא", "בלונדיניות על אוטוביאנקי" ועוד .פורטיס במופע סולו שכולו חוויה מסמרת שיער, מופע מדובר שהפך מזמן לקאלט וזוכה לקהל מעריצים הולך וגדל שמגיע שוב ושוב לקחת חלק בתופעה הממכרת. כל מופע מרגיש שונה מקודמו וזו החוויה האמיתית וזו למען האמת הסיבה שאין לזה סוף... ובחודשים האחרונים פורטיס מבשל חומרים חדשים, אפשר לומר חומרי נפץ חדשים. תתכוננו.   "קלאב סיאט" שהפך לשם דבר בקרב חובבי המוסיקה ועולם הבילויים ממשיך לספק את ההופעות הכי חמות ייחודיות ואיכותיות  ולאפשר לחברי "קלאב סיאט" ליהנות ראשונים מפרויקטים מוסיקאליים ייחודיים של אמנים והרכבים מובילים מהארץ ומחו"ל. כמו כן, מספר מוגבל של חברי קלאב סיאט יזכו להטבות ברכישת כרטיסים בעמוד הפייסבוק של הקלאב.לרגל פתיחת עונת המופעים, קלאב סיאט מזמין אתכם להופעה ייחודית של פורטיס.-אין כניסה למפלצות -פתיחת דלתות : 19:30 מופע 21:00א.הישיבה באמפי היא על פי סדר הגעה ותחת כיפת השמיים.ב.אין הכנסת מזון ומשקאות לאמפיג.אין הכנסת נשק, חפצים קשיחים, מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה לאמפי.מופע ישיבה. בקרו את פורטיס בפייסבוקלפרטים נוספים: נידר עוז תקשורת ויחסי ציבור office@nidaroz.co.il 077-4080145
פורטיס- החבר ואני

במסגרת "קלאב סיאט"

יום חמישי, 20 באפריל, זאפה אמפי שוני, בנימינה
על פורטיס נאמר כבר הכל. כל התארים, כלהתשבחות, כל האהבה ומופע משובח ובלתי נשכח שמגיע לפתוח את עונת המופעים בזאפה אמפי שוני.
מגובה בחברי הלהקה הוותיקה שלו שיודעת דיסטורשיין מהו, עידו אגמון, גיא שכטר, אייל יונתי, עמיר רוסיאנו וגיא פורטיס (כל קשר משפחתי אינו מקרי בהחלט) החבורה האמיצה בראשות פורטיס תרגש את הקהל בלהיטי ענק כמו: "אין קץ לילדות", "חלום כחול", "אמריקה", "נעליים", "רד מעל מסך הטלויזיה שלי", "תלוי על הצלב", "את לא", "בלונדיניות על אוטוביאנקי" ועוד .
פורטיס במופע סולו שכולו חוויה מסמרת שיער, מופע מדובר שהפך מזמן לקאלט וזוכה לקהל מעריצים הולך וגדל שמגיע שוב ושוב לקחת חלק בתופעה הממכרת. כל מופע מרגיש שונה מקודמו וזו החוויה האמיתית וזו למען האמת הסיבה שאין לזה סוף... ובחודשים האחרונים פורטיס מבשל חומרים חדשים, אפשר לומר חומרי נפץ חדשים. תתכוננו.  
"קלאב סיאט" שהפך לשם דבר בקרב חובבי המוסיקה ועולם הבילויים ממשיך לספק את ההופעות הכי חמות ייחודיות ואיכותיות  ולאפשר לחברי "קלאב סיאט" ליהנות ראשונים מפרויקטים מוסיקאליים ייחודיים של אמנים והרכבים מובילים מהארץ ומחו"ל. כמו כן, מספר מוגבל של חברי קלאב סיאט יזכו להטבות ברכישת כרטיסים בעמוד הפייסבוק של הקלאב.
לרגל פתיחת עונת המופעים, קלאב סיאט מזמין אתכם להופעה ייחודית של פורטיס.
-אין כניסה למפלצות -

פתיחת דלתות : 19:30 מופע 21:00
א.הישיבה באמפי היא על פי סדר הגעה ותחת כיפת השמיים.
ב.אין הכנסת מזון ומשקאות לאמפי
ג.אין הכנסת נשק, חפצים קשיחים, מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה לאמפי.

מופע ישיבה.
בקרו את פורטיס בפייסבוק
לפרטים נוספים: נידר עוז תקשורת ויחסי ציבור office@nidaroz.co.il 077-4080145

20/04/2014
איך נכניס לחיינו את כל השפע שקיים בעולם? איך נשתחרר מ"תודעת החסר" איתה גדלנו?האם באמת צריך לבחור טיול לחו"ל או שיפוץ המקלחת- למה לא גם וגם .. בואו לסדנא מרתקת עם מיכל ברק, שתיפתח לכם תובנות חדשות! הכל תלוי בנו!!מיכל ברק חווה שפע יומיומי, לאחר שגילתה את החוקים, ורוצה לחלוק את זה עם הקהל.מיכל רואה בדבר שליחות, לעצור את "תודעת החסר" איתה גדלנו ולהגביר את "תודעת השפע".למעשה כל השפע קיים בעולם, ובפשטות ניתן לזמן אותו לחיינו.הסדנא תכלול 4 מפגשים בימי חמישי בתאריכים :24/04, 01/05, 08/05, 15/05 בשעה 19:00 בית הכט (מרכזהכרמל) שד' הנשיא 142 חיפה.עלות כל ארבעת המפגשים 150 ש"ח בלבד!
פיתוח מודעות שפע ועושר

איך נכניס לחיינו את כל השפע שקיים בעולם?
איך נשתחרר מ"תודעת החסר" איתה גדלנו?
האם באמת צריך לבחור טיול לחו"ל או שיפוץ המקלחת- למה לא גם וגם ..
בואו לסדנא מרתקת עם מיכל ברק, שתיפתח לכם תובנות חדשות! הכל תלוי בנו!!
מיכל ברק חווה שפע יומיומי, לאחר שגילתה את החוקים, ורוצה לחלוק את זה עם הקהל.
מיכל רואה בדבר שליחות, לעצור את "תודעת החסר" איתה גדלנו ולהגביר את "תודעת השפע".
למעשה כל השפע קיים בעולם, ובפשטות ניתן לזמן אותו לחיינו.


הסדנא תכלול 4 מפגשים בימי חמישי בתאריכים :24/04, 01/05, 08/05, 15/05
בשעה 19:00 בית הכט (מרכזהכרמל) שד' הנשיא 142 חיפה.


עלות כל ארבעת המפגשים 150 ש"ח בלבד!

24/04/2014 עד 15/05/2014
סבא טוביה לוקח את הילדים למסע קסום ומצחיק בממלכת טוביהו.בממלכת טוביהו יש מלך ,ליצן טוב לב, נסיכה חכמה, עץ קסמים ותושבים מאושרים ושמחים.אך מה קורה למלך טוביהו כאשר המלך שוויץ מהממלכה השכנה ובנו זרח מתכננים לקחת ממנו את הכתר? מבית היוצר של סבא טוביה.על-פי הסדרה המצליחה בערוץ הופ: ממלכת טוביהו
סבא טוביה בממלכת טוביהו

סבא טוביה לוקח את הילדים למסע קסום ומצחיק בממלכת טוביהו.
בממלכת טוביהו יש מלך ,ליצן טוב לב, נסיכה חכמה, עץ קסמים ותושבים מאושרים ושמחים.
אך מה קורה למלך טוביהו כאשר המלך שוויץ מהממלכה השכנה ובנו זרח מתכננים לקחת ממנו
את הכתר? מבית היוצר של סבא טוביה.

על-פי הסדרה המצליחה בערוץ הופ: ממלכת טוביהו


26/04/2014
באירוע ההתרמה למען "ילדי אהבה",  יופיע שלום חנוך במופע "יציאה"". כפר ילדים ונוער אהבה הנו עמותה למען ילדים, נוער וצעירים בסיכון,העמותה מטפלת ב- 250 חוסים בחמש מסגרות שונות: משפחתונים, פנימיות יום טיפוליות, מרכז החירום הצפוני, ביה"ס לחינוך מיוחד ובתים חמים לנערים ונערות בני 18+ חסרי עורף משפחתי.מופע ה"יציאה" של שלום חנוך למען ילדי אהבה נועד לגייס כספים למען העשרתם ושיפור איכות חייהם במשאבים חסרי תקציב: חוגי העשרה, ציוד מחשוב, מתקני ספורט, מערך תמיכה בשיעורי עזר, תרבות ופנאי. מצ"ב לינק לאתר http://www.villageahava.org/http://on.fb.me/1cv0Qsx  לינק לדף הפייסבוק של העמותה:הגשה מדהימה ומרגשת של הרפרטואר העשיר של שלום. כמות השירים העצומה, ודרך העבודה הייחודית על המופע, יוצרים כל פעם מופע חד פעמי וייחודי, שונה מקודמו - אך בכל מקרה, חוויה סוחפת ויפהפייה.
שלום חנוך עם משה לוי "יציאה"

באירוע ההתרמה למען "ילדי אהבה",  יופיע שלום חנוך במופע "יציאה"".

כפר ילדים ונוער אהבה הנו עמותה למען ילדים, נוער וצעירים בסיכון,

העמותה מטפלת ב- 250 חוסים בחמש מסגרות שונות: משפחתונים, פנימיות יום טיפוליות, מרכז החירום הצפוני, ביה"ס לחינוך מיוחד ובתים חמים לנערים ונערות בני 18+ חסרי עורף משפחתי.

מופע ה"יציאה" של שלום חנוך למען ילדי אהבה נועד לגייס כספים למען העשרתם ושיפור איכות חייהם במשאבים חסרי תקציב: חוגי העשרה, ציוד מחשוב, מתקני ספורט, מערך תמיכה בשיעורי עזר, תרבות ופנאי. 

מצ"ב לינק לאתר http://www.villageahava.org/
http://on.fb.me/1cv0Qsx  לינק לדף הפייסבוק של העמותה:

הגשה מדהימה ומרגשת של הרפרטואר העשיר של שלום. כמות השירים העצומה, ודרך העבודה הייחודית על המופע, יוצרים כל פעם מופע חד פעמי וייחודי, שונה מקודמו - אך בכל מקרה, חוויה סוחפת ויפהפייה.

26/04/2014
מופע סטנדאפ חד, שנון ואמיתירשף לוי, מחזאי הבית של הבימה, היוצר של "הבורר","אהבה קולומביאנית" ו"איים אבודים", זוכה פרס התיאטרון על ההצגה "החולה ההודי" הוא אחד הסטנדאפיסטים המובילים בשנים האחרונות בארץ. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואין, איך זה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש שלו שנייה אחרי החתונה. רשף מגלה לקהל איך זה להיות חצי תימני, למה אמא שלו התעקשה כל השנים לגלות מי הדליק את הדוד ועוד... במופע רשף מתגלה כמאלתר מחונן, שמצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא חוזר על עצמו אף פעם. כל מי שאהב פעם, מאוהב, שיש לו ילדים, או שעדיין קצת ילד בעצמו ימצא את עצמו צוחק ומזדהה, ממופע מלא חן וקסם שלקוח מתוך החיים הפרטיים שלכולנו."שנון, אינטיליגנטי ומלהיב, בלי לרדת נמוך" 5 כוכבים - יואב בירנברג, 7 לילות."רוצו רוצו לראות אותו, כי הבחור תותח" אודטה, מעריב."הנאה גדולה!" 7 לילות."רשף לוי, צעיר דומיננטי, חריף וחד לשון" עמוס אורן, ידיעות אחרונות."מצליח לגעת גם בבלוטות הרגש העמוקות ביותר" פנאי פלוס.
רשף לוי

מופע סטנדאפ חד, שנון ואמיתי

רשף לוי, מחזאי הבית של הבימה, היוצר של "הבורר","אהבה קולומביאנית" ו"איים אבודים", זוכה פרס התיאטרון על ההצגה "החולה ההודי" הוא אחד הסטנדאפיסטים המובילים בשנים האחרונות בארץ. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואין, איך זה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש שלו שנייה אחרי החתונה. רשף מגלה לקהל איך זה להיות חצי תימני, למה אמא שלו התעקשה כל השנים לגלות מי הדליק את הדוד ועוד...

במופע רשף מתגלה כמאלתר מחונן, שמצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא חוזר על עצמו אף פעם. כל מי שאהב פעם, מאוהב, שיש לו ילדים, או שעדיין קצת ילד בעצמו ימצא את עצמו צוחק ומזדהה, ממופע מלא חן וקסם שלקוח מתוך החיים הפרטיים שלכולנו.

"שנון, אינטיליגנטי ומלהיב, בלי לרדת נמוך" 5 כוכבים - יואב בירנברג, 7 לילות.

"רוצו רוצו לראות אותו, כי הבחור תותח" אודטה, מעריב.

"הנאה גדולה!" 7 לילות.

"רשף לוי, צעיר דומיננטי, חריף וחד לשון" עמוס אורן, ידיעות אחרונות.

"מצליח לגעת גם בבלוטות הרגש העמוקות ביותר" פנאי פלוס.26/04/2014 עד 14/06/2014
«20 историй о любви» от Валерия Меладзе  Романтика и чувственность наполнят концертные залы весной 2014 года!С 29 апреля по 1 мая 2014 года публику ждут великолепные концерты о любви. Именно об этом самом прекрасном чувстве споет сильный, эмоциональный и харизматичный мужчина с восточным темпераментом и потрясающим голосом – Валерий Меладзе. Из всех своих песен он выбрал те, которые смогут рассказать о любви в разных ее ипостасях – о любви счастливой и печальной, вдохновенной и несбыточной, страстной и коварной…Каждая песня – отдельное трогательное повествование, а весь концерт – «20 историй о любви». Среди двадцати историй о любви Валерий Меладзе исполнит как свои давние золотые хиты, так и совсем новые песни.Музыкальная стилистика, неподражаемая манера поведения и общения со зрителем, яркие инструментальные вкрапления между песнями – завораживают с первых аккордов до завершения выступления.Валерий Меладзе может рассказать об истинных и глубоких чувствах так, как никто другой. Его голос широкого диапазона и редкого тембра придает каждой песне неподдельную страстность, наполняет каждую строчку невероятной экспрессией. При этом Валерий всегда ведет себя со зрителем просто, свободно и открыто, поэтому каждый концерт проходит очень тепло и душевно. «Мое выступление – это, как правило, эмоциональное действо, хорошая музыка, музыканты, прекрасно владеющие своим ремеслом. В общем, живой концерт с песнями, в которых много эмоций – поясняет Валерий Меладзе. – Мой брат Костя так умеет насытить песни смыслом, что многие люди говорят мне одну фразу:«Эта песня про меня». В нашей жизни порой так не хватает этого светлого и прекрасного чувства. Но когда о любви поют так искренне, переживая каждую песню, как реальную историю, начинаешь верить в то, что она обязательно коснется сердца каждого из нас.И так! "20 историй о любви" от Заслуженного Артиста России и вечного романтика Валерия Меладзе для вас, дорогие поклонники.1 Мая Аудиториум Хайфа199 Шекель - 349 Шекель
МЕЛАДЗЕ-- ואלרי מילדזה

«20 историй о любви» от Валерия Меладзе

 

 

Романтика и чувственность наполнят концертные залы весной 2014 года!

С 29 апреля по 1 мая 2014 года публику ждут великолепные концерты о любви. Именно об этом самом прекрасном чувстве споет сильный, эмоциональный и харизматичный мужчина с восточным темпераментом и потрясающим голосом – Валерий Меладзе.

 

Из всех своих песен он выбрал те, которые смогут рассказать о любви в разных ее ипостасях – о любви счастливой и печальной, вдохновенной и несбыточной, страстной и коварной…

Каждая песня – отдельное трогательное повествование, а весь концерт – «20 историй о любви». Среди двадцати историй о любви Валерий Меладзе исполнит как свои давние золотые хиты, так и совсем новые песни.

Музыкальная стилистика, неподражаемая манера поведения и общения со зрителем, яркие инструментальные вкрапления между песнями – завораживают с первых аккордов до завершения выступления.

Валерий Меладзе может рассказать об истинных и глубоких чувствах так, как никто другой. Его голос широкого диапазона и редкого тембра придает каждой песне неподдельную страстность, наполняет каждую строчку невероятной экспрессией. При этом Валерий всегда ведет себя со зрителем просто, свободно и открыто, поэтому каждый концерт проходит очень тепло и душевно. «Мое выступление – это, как правило, эмоциональное действо, хорошая музыка, музыканты, прекрасно владеющие своим ремеслом. В общем, живой концерт с песнями, в которых много эмоций – поясняет Валерий Меладзе. – Мой брат Костя так умеет насытить песни смыслом, что многие люди говорят мне одну фразу:«Эта песня про меня».
В нашей жизни порой так не хватает этого светлого и прекрасного чувства. Но когда о любви поют так искренне, переживая каждую песню, как реальную историю, начинаешь верить в то, что она обязательно коснется сердца каждого из нас.

И так! "20 историй о любви" от Заслуженного Артиста России и вечного романтика Валерия Меладзе для вас, дорогие поклонники.

1 Мая 

Аудиториум Хайфа

199 Шекель - 349 Шекель

01/05/2014
לראשונה בליווי התזמורת האנדלוסית אשקלון נוסטלגיה במיטב להיטיו.כחמישה עשורים עומד אנריקו מסיאס על הבמה ושר בליווי להקתו.לראשונה בישראל, ילווה על ידי התזמורת האנדלוסית בהרכב של 40 נגנים.המנהל המוזיקאלי והמנצח-תום כהן.אנריקו מביא עימו נוסטלגיה - געגוע– זיכרונות- שירת נשמה – תפילה מסלסלת חיבור של האתמול למחר ואהבה ללא קץ. בשנים האחרונות משלב מסיאס בהופעותיו מסע אל שורשיו המוסיקליים, מוסיקה אלג'יראית ויהודית אנדולסית ומכאן החיבור הטבעי לתזמורת האנדלוסית. במופע הפעם מיטב השירים היפים והאהובים מכל הזמנים אשר אותם כתב ושר מסיאס וזאת בליווי התזמורת האנדלוסית.אנריקו מסיאס חוזר אלינו באהבה גדולה להופעות חגיגיות במיוחד לרגל 66 שנה למדינת ישראל.  
אנריקו מסיאס והתזמורת האנדלוסית

לראשונה בליווי התזמורת האנדלוסית אשקלון נוסטלגיה במיטב להיטיו.

כחמישה עשורים עומד אנריקו מסיאס על הבמה ושר בליווי להקתו.

לראשונה בישראל, ילווה על ידי התזמורת האנדלוסית בהרכב של 40 נגנים.

המנהל המוזיקאלי והמנצח-תום כהן.

אנריקו מביא עימו נוסטלגיה - געגוע– זיכרונות- שירת נשמה – תפילה מסלסלת חיבור של האתמול למחר ואהבה ללא קץ.

בשנים האחרונות משלב מסיאס בהופעותיו מסע אל שורשיו המוסיקליים, מוסיקה אלג'יראית ויהודית אנדולסית ומכאן החיבור הטבעי לתזמורת האנדלוסית.

במופע הפעם מיטב השירים היפים והאהובים מכל הזמנים אשר אותם כתב ושר מסיאס וזאת בליווי התזמורת האנדלוסית.

אנריקו מסיאס חוזר אלינו באהבה גדולה להופעות חגיגיות במיוחד לרגל 66 שנה למדינת ישראל. 

 

08/05/2014
מייקל קומדיית קאלט מופרעת            מופע הקאלט "מייקל" רץ מזה 4 שנים קרוב ל-300 פעם, עם קהל אדוק של מעריצים שרק הולך וגדל. בהצגה משתתפים 5 שחקנים ביניהם אבי דנגור (אבי הזמר), ומזה שנתיים גם השחקן אסי כהן שמתארח מידי פעם בתפקיד גורג' (הפרלמנט). תקציר: המופע הוא למעשה טקס-זיכרון לאדם ששמו מייקל אותו עורכים לו בני משפחתו ההזויים: אמו רבקה,דודו דובי, אחותו יסמיניש וחברו הטוב פלג.הטקס משתדל כל כך להיות נורמלי, אך מאבד שליטה והופך למגוחך ופרוע. מייקל היא פארודיה על טקסי-זיכרון ועל אירועים משפחתיים שאיבדו את הצפון, נושא שאין ישראלי שלא מכיר מקרוב. על השחקנים:חברי אנסמבל מייקל התכנסו לראשונה ב 2007 בירושלים, בבית הספר לתיאטרון חזותי,לחזרות על "מייקל" שהתחיל כעבודת הגמר של אבי דנגור (הלא הוא גם אבי הזמר). אבי הזמין את חבריו המצחיקים ביותר, לטענתו, ומאז החלה לגדול תופעת הקאלט שנקראת "מייקל" ולהופיע בהצלחה בכל רחבי הארץ. קבוצת השחקנים-יוצרים הפכה למשפחה לכל דבר, שעובדת יחד על פרויקטים שונים על הבמות  ובטלוויזיה. אסי כהן מתארח במייקל מזה שנתיים וזהו למעשה המופע היחיד בו ניתן לראותו על הבמות ברחבי הארץ. החל מיוני 2014 תתארח במקביל לאסי כהן גם השחקנית ליאת הרלב. מאת ובביצוע אנסמבל מייקל–אבי דנגור, הילה גולדנברג, נטליה פאוסט, מיטל רז, נדב הולנדר Iבמאי – איתי ויזר I מוסיקה מקורית – נדב הולנדר  I מפיק – רועי הולנדר                                 משך המופע - שעה ו-20.
מייקל- קומדיית קאלט

מייקל קומדיית קאלט מופרעת

           

מופע הקאלט "מייקל" רץ מזה 4 שנים קרוב ל-300 פעם, עם קהל אדוק של מעריצים שרק הולך וגדל.

בהצגה משתתפים 5 שחקנים ביניהם אבי דנגור (אבי הזמר),

ומזה שנתיים גם השחקן אסי כהן שמתארח מידי פעם בתפקיד גורג' (הפרלמנט).

 

תקציר: המופע הוא למעשה טקס-זיכרון לאדם ששמו מייקל אותו עורכים לו בני משפחתו ההזויים: אמו רבקה,דודו דובי, אחותו יסמיניש וחברו הטוב פלג.הטקס משתדל כל כך להיות נורמלי, אך מאבד שליטה והופך למגוחך ופרוע. מייקל היא פארודיה על טקסי-זיכרון ועל אירועים משפחתיים שאיבדו את הצפון, נושא שאין ישראלי שלא מכיר מקרוב.

 

על השחקנים:חברי אנסמבל מייקל התכנסו לראשונה ב 2007 בירושלים, בבית הספר לתיאטרון חזותי,לחזרות על "מייקל" שהתחיל כעבודת הגמר של אבי דנגור (הלא הוא גם אבי הזמר). אבי הזמין את חבריו המצחיקים ביותר, לטענתו, ומאז החלה לגדול תופעת הקאלט שנקראת "מייקל" ולהופיע בהצלחה בכל רחבי הארץ.

קבוצת השחקנים-יוצרים הפכה למשפחה לכל דבר, שעובדת יחד על פרויקטים שונים על הבמות  ובטלוויזיה.

אסי כהן מתארח במייקל מזה שנתיים וזהו למעשה המופע היחיד בו ניתן לראותו על הבמות ברחבי הארץ. החל מיוני 2014 תתארח במקביל לאסי כהן גם השחקנית ליאת הרלב.

 

מאת ובביצוע אנסמבל מייקל–אבי דנגור, הילה גולדנברג, נטליה פאוסט, מיטל רז, נדב הולנדר I

במאי – איתי ויזר I מוסיקה מקורית – נדב הולנדר  I מפיק – רועי הולנדר                                 

משך המופע - שעה ו-20.

10/05/2014 עד 20/06/2014
חגיגה יוונית עם גליקריה ונגנים בהנחיית צביקה הדרמוצ"ש 10.5.2014 י' באייר תשע"ד מרכז הקונגרסים חיפה בשעה 21:00כל ההכנסות קודש למכוני הלב של בתי החולים בחיפה 20:00 קבלת פנים21:00 דברי פתיחה בהנחיית צביקה הדר21:30-גליקריה ונגנים 
גליקריה- ערב התרמה

חגיגה יוונית עם גליקריה ונגנים בהנחיית צביקה הדר

מוצ"ש 10.5.2014 י' באייר תשע"ד

מרכז הקונגרסים חיפה בשעה 21:00

כל ההכנסות קודש למכוני הלב של בתי החולים בחיפה
 

20:00 קבלת פנים

21:00 דברי פתיחה בהנחיית צביקה הדר

21:30-גליקריה ונגנים

 

10/05/2014
רבע טון של של נשיות מתפרצתכשסטנדאפיסטית פוגשת סקסולוגית...שתי נשים גדולות בלי תרתי ובלימשמע – פשוט גדולות מכל זווית, כיוון ואג'נדה פותחות את הפה בערב נשי וחזק במיוחד.לימור בנדל (סקסולוגית) ומיכל שם טוב (סטנדאפיסטית) – נשים נשואות, אמהות,  מצליחות, פאשנסטיות שאוהבות לטרוף את החיים. הן לא עוצרות באדום ובלי גינונים מביאות לכם הופעה שלא תרצו לפספס!הכי חשוב שגם תרגישו נוח יותר עם הסביח והצלוליט... 
50 גוונים של גדול

רבע טון של של נשיות מתפרצת
כשסטנדאפיסטית פוגשת סקסולוגית
...
שתי
נשים גדולות בלי תרתי ובלימשמע – פשוט גדולות מכל זווית, כיוון ואג'נדה פותחות את הפה בערב נשי וחזק במיוחד.
לימור בנדל (סקסולוגית) ומיכל שם טוב (סטנדאפיסטית) – נשים נשואות, אמהות
,  מצליחות, פאשנסטיות שאוהבות לטרוף את החיים.
הן לא עוצרות באדום ובלי גינונים מביאות לכם הופעה שלא תרצו לפספס
!
הכי חשוב שגם תרגישו נוח יותר עם הסביח והצלוליט...

 

15/05/2014
אנסמבל ציפורלה מציג:התקפת לבמופע משעשע ומאתגר הסוחף את הצופה אל מסע מלא דימיון וקסם.פסיפס של 20 קטעים העושים שימוש בז'אנרים שונים מתוך עולם התיאטרון ומתחברים לכדי אירוע יוצא דופן ושובר מוסכמות.כל חלל האולם הוא העולם של המופע, הבמה היא בכל מקום והחוויה של הצופה היא מלאה וטוטאלית.חברי האנסמבל: אפרת אביב, דאנה איבגי, לוטוס אתרוג, דודו גולן, עמרי דורון, תומר נהיר פטלוק, בן פרי, גל פרידמן, תמרה קליינגון, נעמה אמית."פאזל אסוף ומדוייק, הצחוק שלי גרם לי עוד רגע לאבד שליטה על הסוגרים... ומצחיק את הקהל עד כאב" (אתר סלונה)"דינמיקה בימתית מקורית ומצחיקה. הביצוע אדיר. הולכים ומשביחים ממופע למופע..." (שי בר יעקב/ידיעות אחרונות)"מה שהופך את התקפת לב למופע שכדאי לראות הוא הכישרונות על הבמה...קבוצה חד פעמית שחבריה גורמים לנו להתאהב בהם" (מגזין טיים אאוט)יום ו' 16/5 אודיטוריום רפפורט, חיפה
ציפורלה- התקפת לב
אנסמבל ציפורלה מציג:
התקפת לב
מופע משעשע ומאתגר הסוחף את הצופה אל מסע מלא דימיון וקסם.
פסיפס של 20 קטעים העושים שימוש בז'אנרים שונים מתוך עולם התיאטרון ומתחברים לכדי אירוע יוצא דופן ושובר מוסכמות.
כל חלל האולם הוא העולם של המופע, הבמה היא בכל מקום והחוויה של הצופה היא מלאה וטוטאלית.

חברי האנסמבל: אפרת אביב, דאנה איבגי, לוטוס אתרוג, דודו גולן, עמרי דורון, תומר נהיר פטלוק, בן פרי, גל פרידמן, תמרה קליינגון, נעמה אמית.

"פאזל אסוף ומדוייק, הצחוק שלי גרם לי עוד רגע לאבד שליטה על הסוגרים... ומצחיק את הקהל עד כאב" (אתר סלונה)
"דינמיקה בימתית מקורית ומצחיקה. הביצוע אדיר. הולכים ומשביחים ממופע למופע..." (שי בר יעקב/ידיעות אחרונות)
"מה שהופך את התקפת לב למופע שכדאי לראות הוא הכישרונות על הבמה...קבוצה חד פעמית שחבריה גורמים לנו להתאהב בהם" (מגזין טיים אאוט)

יום ו' 16/5 אודיטוריום רפפורט, חיפה
16/05/2014
 סנסציה מוזיקאלית בינלאומיתהמופע מבית היוצר של ליאור כלפון ובעיבודו המוזיקלי של שי פישמן הינו חגיגה מוסיקלית מלהיבה המדגימה שימוש ווירטואוזי בקול האנושי בלבד, ללא אף כלי נגינה על הבמה. המופע זוכה להצלחה עולמית מסחררת. VOCA PEOPLE הינו מופע תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי ומשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט בוקס מודרנית המבצעת קולות תופים, חצוצרות, גיטרות וכלי נגינה שונים באמצעות הקול בלבד. הרכב ה-VOCA PEOPLE  מבצע עיבודים ווקאליים קצביים ומפתיעים המהווים טעימות מכ- 70 להיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים ידועים ועד למוסיקה מהסרטים, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור ובהעמדה ויזואלית מרתקת. עד כה עלה המופע המצליח על במות ב: ארה"ב –ניו יורק, דרום אמריקה, קנדה, צרפת, שוויץ, בלגיה, אסטוניה, ספרד, פורטוגל, איטליה, הולנד, גרמניה, הונגריה, רוסיה, סינגפור, הונג קונג, יוון ומלטה.הביקורת משבחות:"פשוט נהדר" – הניו יורק טיימס "חייזרים עם קולות של זהב"  -"Le Parisien" , צרפת"מופע עוצר נשימה"Ticinonews ,, שוויץ "לא להחמיץ!" -הבמה, ישראל "חייבים לראות כדי להאמין"CBS - ,ארה"ב
ווקה פיפל

 

סנסציה מוזיקאלית בינלאומית

המופע מבית היוצר של ליאור כלפון ובעיבודו המוזיקלי של שי פישמן הינו חגיגה מוסיקלית מלהיבה המדגימה שימוש ווירטואוזי בקול האנושי בלבד, ללא אף כלי נגינה על הבמה. המופע זוכה להצלחה עולמית מסחררת. VOCA PEOPLE הינו מופע תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי ומשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט בוקס מודרנית המבצעת קולות תופים, חצוצרות, גיטרות וכלי נגינה שונים באמצעות הקול בלבד. הרכב ה-VOCA PEOPLE  מבצע עיבודים ווקאליים קצביים ומפתיעים המהווים טעימות מכ- 70 להיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים ידועים ועד למוסיקה מהסרטים, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור ובהעמדה ויזואלית מרתקת.

עד כה עלה המופע המצליח על במות ב: ארה"ב –ניו יורק, דרום אמריקה, קנדה, צרפת, שוויץ, בלגיה, אסטוניה, ספרד, פורטוגל, איטליה, הולנד, גרמניה, הונגריה, רוסיה, סינגפור, הונג קונג, יוון ומלטה.

הביקורת משבחות:

"
פשוט נהדר" – הניו יורק טיימס

"חייזרים עם קולות של זהב"  -"Le Parisien" , צרפת

"מופע עוצר נשימה"Ticinonews ,, שוויץ

"לא להחמיץ!" -הבמה, ישראל

"חייבים לראות כדי להאמין"CBS - ,ארה"ב

16/05/2014
המחזמר הקלאסי "גבירתי הנאווה", שנכתב עפ"י "פיגמליון" מאת ג'ורג' ברנארד שואו, עולה בתיאטרון הבימה בהשתתפותם של שני כהן כלייזה דוליטל ונתן דטנר כפרופסור היגינס.המחזמר, שנחשב למחזמר השנון והמבריק שהוצג אי פעם, חוזר אל הבמה במלאת 100 שנים להצגת הבכורה של מחזהו של שואו ב-1913. עלילת המחזמר מתרחשת בלונדון בתחילת המאה הקודמת ובמרכזה- ניסיונו של פרופסור היגינס, מומחה לפונטיקה, להפוך מוכרת פרחים המונית וחסרת חינוך ל"ליידי"בת החברה הגבוהה. מערכת היחסים בין המורה קר-המזג והמתנשא לבין תלמידתו הצעירה, הסוערת וגלויית הלב, מתפתחת לקומדיה מושחזת ורבת הפתעות, שבה גם רגעים נוגעים ללב. במחזמר זה משובצים כמה מהשירים הידועים ביותר בתולדות המחזמר העולמי – "הלילה טוב לרקוד","ברד ירד בדרום ספרד", "רק עם טיפ טיפת מזל" ורבים אחרים.בתפקיד קולונל פיקרינג- דב רייזר/בתפקיד אלפרד דוליטל – פיניקידרון/ בתפקיד פרדי איינספורד היל-אדם לה, ניר שיבר/ בתפקיד גברת היגינס- מריםגבריאלי/ בתפקיד גברת פירס גבי אוהד דוד בתפקידים נוספים: ג'סיקה אוזן, קלייר בן דוד, טליה בן מזי"א, שלומי ברטונוב, אשוט גספריאן, רינת גולדמן, אמיר הלל, עידו ולפוביץ,אורן חבוט, איתי חיון, ענת טוביה, לירון יואלי, ניצן ינקלביץ, יפה תוסיה כהן, נעמה נחום, דוריס נמני, ניר שיבר, הילה שלו.תרגום: דן אלמגור ושרגא פרידמן בימוי: משה קפטן 20-21,31/5/14,20:00היכל התיאטרון מוצקין
גבירתי הנאוה

המחזמר הקלאסי "גבירתי הנאווה", שנכתב עפ"י "פיגמליון" מאת ג'ורג' ברנארד שואו, עולה בתיאטרון הבימה בהשתתפותם של שני כהן כלייזה דוליטל ונתן דטנר כפרופסור היגינס.

המחזמר, שנחשב למחזמר השנון והמבריק שהוצג אי פעם, חוזר אל הבמה במלאת 100 שנים להצגת הבכורה של מחזהו של שואו ב-1913. עלילת המחזמר מתרחשת בלונדון בתחילת המאה הקודמת ובמרכזה- ניסיונו של פרופסור היגינס, מומחה לפונטיקה, להפוך מוכרת פרחים המונית וחסרת חינוך ל"ליידי"בת החברה הגבוהה.

מערכת היחסים בין המורה קר-המזג והמתנשא לבין תלמידתו הצעירה, הסוערת וגלויית הלב, מתפתחת לקומדיה מושחזת ורבת הפתעות, שבה גם רגעים נוגעים ללב. במחזמר זה משובצים כמה מהשירים הידועים ביותר בתולדות המחזמר העולמי – "הלילה טוב לרקוד","ברד ירד בדרום ספרד", "רק עם טיפ טיפת מזל" ורבים אחרים.

בתפקיד קולונל פיקרינג- דב רייזר/בתפקיד אלפרד דוליטל – פיניקידרון/ בתפקיד פרדי איינספורד היל-אדם לה, ניר שיבר/ בתפקיד גברת היגינס- מריםגבריאלי/ בתפקיד גברת פירס גבי אוהד דוד בתפקידים נוספים: ג'סיקה אוזן, קלייר בן דוד, טליה בן מזי"א, שלומי ברטונוב, אשוט גספריאן, רינת גולדמן, אמיר הלל, עידו ולפוביץ,אורן חבוט, איתי חיון, ענת טוביה, לירון יואלי, ניצן ינקלביץ, יפה תוסיה כהן, נעמה נחום, דוריס נמני, ניר שיבר, הילה שלו.

תרגום: דן אלמגור ושרגא פרידמן

בימוי: משה קפטן

 

20-21,31/5/14,20:00

היכל התיאטרון מוצקין

20/05/2014 עד 31/05/2014
את הפופולריות של אל באנו ברחבי העולם קשה לתאר במילים, אל באנו ממלא את האולמות הגדולים ומופיע בארועי המוסיקה היוקרתיים ביותר. בין היתר הופיע אל באנו עם פלסידו דומינגו, חוסה קררס וכמו כן, השתתף בסבב ההופעות הבינלאומי של הרולינג סטונס. במסגרת הקריירה המרשימה שלו, השתתף אלבנו בתחרויות יוקרתיות רבות ובינהן: "סאן רמו", אירוויזיון ועוד. אלבנו הוציא 26 תקליטי זהב ו-8 תקליטי פלטינה. בין להיטיו הגדולים "Felisita", "Ci sara", "Liberta" ועוד.אלבנו מגיע יחד עם התזמורת ולהקת הליווי שלו וכרגיל יהיה מופע מרהיב וייחודי.
AL BANO

את הפופולריות של אל באנו ברחבי העולם קשה לתאר במילים, אל באנו ממלא את האולמות הגדולים ומופיע בארועי המוסיקה היוקרתיים ביותר. בין היתר הופיע אל באנו עם פלסידו דומינגו, חוסה קררס וכמו כן, השתתף בסבב ההופעות הבינלאומי של הרולינג סטונס. במסגרת הקריירה המרשימה שלו, השתתף אלבנו בתחרויות יוקרתיות רבות ובינהן: "סאן רמו", אירוויזיון ועוד. אלבנו הוציא 26 תקליטי זהב ו-8 תקליטי פלטינה. בין להיטיו הגדולים "Felisita", "Ci sara", "Liberta" ועוד.

אלבנו מגיע יחד עם התזמורת ולהקת הליווי שלו וכרגיל יהיה מופע מרהיב וייחודי.

23/05/2014
לראשונה מסע ההופעות העולמי של ג'סטין טימברלייק"THE 20/20 EXPERIENCE WORLD TOUR"מגיע לישראל ב-28.5.14בפארק הירקון (גני יהושוע),תל-אביב"טימברלייק הוא אמן המספק חבילת ערך שלמה ללא מתחרים בעולם הפופ של ימינו בפער גדול מכל עמיתיו. זה נכון במיוחד על הבמה, שם הוא עושה את הכל כמו שצריך."- The OC Register"בשיער משוך לאחור, ולבוש בבגדים בעיצוב טום פורד, מר טימברלייק הוא מכף רגל ועד ראש מקצוען בידור של המאה ה-21, איש של מוזיקה וריקוד שלא צריך עזרה מאף אחד."- New York Timesהזמר הבינלאומי ג'סטין טימברלייק מגיע עם מסע ההופעות העולמי "The 20/20 Experience" לפארק הירקון (גני יהושוע) בתל אביב, ב-28.5.14.מופע זה יציין את הופעת היחיד הראשונה של ג'סטין טימברלייק בישראל אי פעם.המופע בישראל מופק ומשווק ע"י אודי אפלבוים בשיתוף Bookmark Entertainment ו- .Live Nation Global Touringבמסע הופעתיו "The 20/20 Experience" מעניק טימברלייק את ההופעות החיות והמחשמלות ביותר לאוהדים בכל רחבי העולם. זאת ,לאחר שכבש את המצעדים בעולם ב-2013 עם האלבום "The 20/20 Experience" שהפך לרב מכר.בנוסף לתמונתו בשער של גיליון איש השנה של GQ ל-2013, טימברלייק גרף לאחרונה שלושה פרסי מוזיקה בארה"ב, בהם "אמן הפופ/רוק האהוב ביותר" כמו גם שבע מועמדויות לפרסי גראמי, לרבות "הופעת הסולו הטובה ביותר במוזיקת הפופ (Mirrors). האלבום "The 20/20 Experience", זכה לתשבחות המבקרים והינו האלבום הנמכר ביותר השנה עם יותר מ-4 מיליון עותקים עד היום. האלבום מעיד שטימברלייק הוא הזמר הגבר הגדול ביותר שצמח בחמש השנים האחרונות וגם ההצלחה הגדולה ביותר בעולם הדיגיטלי לזמר גבר בתולדות ארה"ב. האלבום "The 20/20 Experience" החזיק במקום הראשון הן במצעד "Top 20 "במשך שלושה שבועות והן במצעד ה-R&B (10 שבועות). בשבוע הראשון להשקת האלבום, כל עשרת השירים דורגו במצעדי הפזמונים הדיגיטליים ויותר מ-7 מיליון נמכרו בארה"ב. האלבום הגיע למעמד פלטינה בשלוש מדינות נוספות ולמעמד של אלבום זהב בתשע מדינות.
ג'סטין טימברלייק - WORLD TOUR

לראשונה מסע ההופעות העולמי של ג'סטין טימברלייק

"THE 20/20 EXPERIENCE WORLD TOUR"

מגיע לישראל ב-28.5.14

בפארק הירקון (גני יהושוע),תל-אביב

"טימברלייק הוא אמן המספק חבילת ערך שלמה ללא מתחרים בעולם הפופ של ימינו בפער גדול מכל עמיתיו. זה נכון במיוחד על הבמה, שם הוא עושה את הכל כמו שצריך."

- The OC Register

"בשיער משוך לאחור, ולבוש בבגדים בעיצוב טום פורד, מר טימברלייק הוא מכף רגל ועד ראש מקצוען בידור של המאה ה-21, איש של מוזיקה וריקוד שלא צריך עזרה מאף אחד."

- New York Times

הזמר הבינלאומי ג'סטין טימברלייק מגיע עם מסע ההופעות העולמי "The 20/20 Experience" לפארק הירקון (גני יהושוע) בתל אביב, ב-28.5.14.

מופע זה יציין את הופעת היחיד הראשונה של ג'סטין טימברלייק בישראל אי פעם.

המופע בישראל מופק ומשווק ע"י אודי אפלבוים בשיתוף Bookmark Entertainment ו- .Live Nation Global Touring

במסע הופעתיו "The 20/20 Experience" מעניק טימברלייק את ההופעות החיות והמחשמלות ביותר לאוהדים בכל רחבי העולם. זאת ,לאחר שכבש את המצעדים בעולם ב-2013 עם האלבום "The 20/20 Experience" שהפך לרב מכר.

בנוסף לתמונתו בשער של גיליון איש השנה של GQ ל-2013, טימברלייק גרף לאחרונה שלושה פרסי מוזיקה בארה"ב, בהם "אמן הפופ/רוק האהוב ביותר" כמו גם שבע מועמדויות לפרסי גראמי, לרבות "הופעת הסולו הטובה ביותר במוזיקת הפופ (Mirrors). האלבום "The 20/20 Experience", זכה לתשבחות המבקרים והינו האלבום הנמכר ביותר השנה עם יותר מ-4 מיליון עותקים עד היום. האלבום מעיד שטימברלייק הוא הזמר הגבר הגדול ביותר שצמח בחמש השנים האחרונות וגם ההצלחה הגדולה ביותר בעולם הדיגיטלי לזמר גבר בתולדות ארה"ב. האלבום "The 20/20 Experience" החזיק במקום הראשון הן במצעד "Top 20 "במשך שלושה שבועות והן במצעד ה-R&B (10 שבועות). בשבוע הראשון להשקת האלבום, כל עשרת השירים דורגו במצעדי הפזמונים הדיגיטליים ויותר מ-7 מיליון נמכרו בארה"ב. האלבום הגיע למעמד פלטינה בשלוש מדינות נוספות ולמעמד של אלבום זהב בתשע מדינות

.

28/05/2014
מחזה ,שירים ולחנים : דתיה בן דור       בימוי: עידן עמיתבהשתתפות:  דדי זוהר, שרון שחל, 		 מיכל ברנד, ליאור חקון , לירן קנטרוביץ ורקדניות הסטודיו של תמי אוחיוןלחנות הבובות של סבא נוח מתגנבים צמד עכברים. הם פוגשים שם המון בובות וצעצועים וביחד מזמינים את הקהל לחגיגה צבעונית, קצבית ומשעשעת הגדושה בלהיטים הגדולים של דתיה ממיטב קלטות הילדים: * מחסן השטוזים של דתיה 	* מי שטוב לו ושמח 	* דגדוגים * גינת השטוזים של דתיהההצגה כוללת ביצועים חדשים לשירים:אני נשאר אני, מתנות בהזדמנות, חבר חדש בראי , יש לנו תזמורת , מה נועלים, בוני בובוני , מי שלא מביט מפסיד ועוד...עיבוד וניהול מוזיקלי:  בן זיידמן        עיצוב תלבושות:   אלה קולסניק
חגיגת השירים של דתיה
מחזה ,שירים ולחנים : דתיה בן דור       בימוי: עידן עמית
בהשתתפות:  דדי זוהר, שרון שחל, מיכל ברנד, ליאור חקון , לירן קנטרוביץ ורקדניות הסטודיו של תמי אוחיון


לחנות הבובות של סבא נוח מתגנבים צמד עכברים. הם פוגשים שם המון בובות וצעצועים וביחד מזמינים את הקהל לחגיגה צבעונית, קצבית ומשעשעת הגדושה בלהיטים הגדולים של דתיה ממיטב קלטות הילדים: * מחסן השטוזים של דתיה * מי שטוב לו ושמח * דגדוגים * גינת השטוזים של דתיהההצגה כוללת ביצועים חדשים לשירים:אני נשאר אני, מתנות בהזדמנות, חבר חדש בראי , יש לנו תזמורת , מה נועלים, בוני בובוני , מי שלא מביט מפסיד ועוד...

עיבוד וניהול מוזיקלי:  בן זיידמן        עיצוב תלבושות:   אלה קולסניק

31/05/2014
מופע המציג עיבודים חדשים ומרתקים לשירים מכל התקופות, של זמרת בעלת אחד הקולות הנפלאים בארצנו, באופן חשוף ומרגש מאי פעם.עיבודים ופסנתר: גיא וינגרטן | תופים: טל כהן | קונטרבס:גלעד אפרת | כלי נשיפה: עופר פלד
נורית גלרון אנפלאגד

מופע המציג עיבודים חדשים ומרתקים לשירים מכל התקופות, של זמרת בעלת אחד הקולות הנפלאים בארצנו, באופן חשוף ומרגש מאי פעם.

עיבודים ופסנתר: גיא וינגרטן | תופים: טל כהן | קונטרבס:גלעד אפרת | כלי נשיפה: עופר פלד

03/06/2014
המלחין החלילן, המעבד והזמר שם טוב לוי הוא אחד היוצרים החשובים והמעניינים בארץ החל משנות ה-70 ועד ימינו.  משתתפים: שם טוב לוי-חליל, פסנתר ושירה | גדי בן אלישע-גיטרות ושירה | שרלי סבח-עוד ושירה | נועם חן-כלי הקשה | צורבן זאב-קונטרבס
שם טוב לוי בשירי משוררים

המלחין החלילן, המעבד והזמר שם טוב לוי הוא אחד היוצרים החשובים והמעניינים בארץ החל משנות ה-70 ועד ימינו.

 

משתתפים: שם טוב לוי-חליל, פסנתר ושירה | גדי בן אלישע-גיטרות ושירה | שרלי סבח-עוד ושירה | נועם חן-כלי הקשה | צורבן זאב-קונטרבס

04/06/2014
עו"ד בני דון-יחייא במופע בידורי מרגש חדש על הומור יהודי.ערב מדליק של צחוק –גם מריר וגם מתוקכסף ומשפחה, קוגל וקוסקוס, "מחוברים" ו"סרוגים", צדיקים, צדיקות ושאר ירקות. מרכיבים אלה, עם הרבה תבלינים מפולפלים ומעודנים, עומדים במרכז המופע ההומוריסטי "צחוק הגורל". בתוך שפע של בדיחות, אמירות וסיפורים מיוחדים משרטט עו"ד בני דון-יחייא, קצר ולעניין, את הרקע לצמיחת ההומור היהודי – נשקם של חלשי הגוף וחזקי הרוח.בליווי שירה ומוזיקה.
צחוק הגורל - ע"וד בני דון יחיא
עו"ד בני דון-יחייא במופע בידורי מרגש חדש על הומור יהודי.

ערב מדליק של צחוק –גם מריר וגם מתוק

כסף ומשפחה, קוגל וקוסקוס, "מחוברים" ו"סרוגים", צדיקים, צדיקות ושאר ירקות. מרכיבים אלה, עם הרבה תבלינים מפולפלים ומעודנים, עומדים במרכז המופע ההומוריסטי "צחוק הגורל". בתוך שפע של בדיחות, אמירות וסיפורים מיוחדים משרטט עו"ד בני דון-יחייא, קצר ולעניין, את הרקע לצמיחת ההומור היהודי – נשקם של חלשי הגוף וחזקי הרוח.

בליווי שירה ומוזיקה.

12/06/2014
הפרויקט של עידן רייכל ואמנים בינלאומיםעידן רייכל בצירוף אנסמבל יוצא דופן של מוסיקאים מוכשרים, מביאים יחד לבמה משהו חדש, שונה ומרענן. הפרויקט ישתלב באווירה הקסומה של מצדה ויעניק לקהל את המקצבים והשירים היפים שהפכו לפסקול של העשור.
עידן רייכל במצדה

הפרויקט של עידן רייכל ואמנים בינלאומים

עידן רייכל בצירוף אנסמבל יוצא דופן של מוסיקאים מוכשרים, מביאים יחד לבמה משהו חדש, שונה ומרענן. הפרויקט ישתלב באווירה הקסומה של מצדה ויעניק לקהל את המקצבים והשירים היפים שהפכו לפסקול של העשור.

13/06/2014
ניצה שאול מזמינה אתכם לסיפורו המופלא של ויליאם שייקספירוויליאם שייקספיר הקטן נולדעם הרבה מזל. הוריו ג'ון ומרי לא חלמו שהילד הסקרן שלהם יהפוך למלך התיאטרון של כל הזמנים. שייקספיר נולד בתקופה נפלאה באנגליה בה כולם אהבו משחקי חברה, ספורט, ירידים ויותר מכל תיאטרון. למזלו, המלכה באותם ימים – אליזבת הראשונה הייתה חובבת תיאטרון מושבעת. היא טיפחה ועודדה את וויליאם הצעיר והוא כתב בזכותה טרגדיות שנגעו ברגשות העמוקים ביותר וקומדיות מצחיקות ושנונות. בתוך סיפור ילדותו של שייקספיר שזורים סיפורים ממחזותיו המופלאים, מוסיקה אליזבטנית, מחול, משחקי חברה מהתקופה ועוד.בהשתתפות נגנים על כלים תקופתיים, זמרים ורקדנים.
חלום ליל קיץ

ניצה שאול מזמינה אתכם לסיפורו המופלא של ויליאם שייקספיר

וויליאם שייקספיר הקטן נולדעם הרבה מזל. הוריו ג'ון ומרי לא חלמו שהילד הסקרן שלהם יהפוך למלך התיאטרון של כל הזמנים. שייקספיר נולד בתקופה נפלאה באנגליה בה כולם אהבו משחקי חברה, ספורט, ירידים ויותר מכל תיאטרון. למזלו, המלכה באותם ימים – אליזבת הראשונה הייתה חובבת תיאטרון מושבעת. היא טיפחה ועודדה את וויליאם הצעיר והוא כתב בזכותה טרגדיות שנגעו ברגשות העמוקים ביותר וקומדיות מצחיקות ושנונות. בתוך סיפור ילדותו של שייקספיר שזורים סיפורים ממחזותיו המופלאים, מוסיקה אליזבטנית, מחול, משחקי חברה מהתקופה ועוד.

בהשתתפות נגנים על כלים תקופתיים, זמרים ורקדנים.

14/06/2014
פסטיבל האופרה חוזר למצדה – ים המלח ביוני 2014לה טרוויאטה מאת ג'וזפה ורדיהמוסיקה באוויר הפתוח היא בלתי ניתנת לתיאור. עם רדת החשיכה, משתרר שקט מסביב, והמדבר מתעורר לחיים כשההר ההיסטורי משמש כתפאורת רקע מושלמת להפקת אופרה עוצרת נשימה. האופרה לה טרוויאטה מאת ג'וזפה ורדי בניצוחו של דניאל אורן, שיוביל את ההפקה עם צוות זמרים בינלאומיים שבחר במיוחד להפקה זו, ובינהם זמרות הסופרן לנה קוס ואורליה פלוריאן, שריגשו את חובבי האופרה בארץ עת הופיעו על במת בית האופרה בשני םהאחרונות. לצידן יופיעו הטנור הנודע סלסו אלבלו והבריטון האהוב יונוץ פאסקו שהופיע בהצלחה מספר פעמים על במתנו. האופרה לה טרוויאטה תוצג 4 פעמים. הבמאי מיכאל זנאנייצקי וצוות המעצבים שלו מכינים לנו הפקה ססגונית ומרהיבה ביותר שכמותה לא נראתה עד כה, שתתקים לתחייה את פריס בהיכל התרבות של הטבע למרגלות המצדה.פריס קמה לתחייה למרגלות המצדה. הפקה חדשה ומרהיבה לאופרה האהובה של ורדי ובמרכזה הגברת עם הקמליות.הפקה חדשההשירה באיטלקיתמשך המופע: כ 3- שעותליברית- פרנצ‘סקו מריה פיאבה מנצח - דניאל אורן במאי - מיכאל זנאנייצקי מעצב תפאורה - לואיג‘י סקוליו מעצבת תלבושות - ג‘ואנה מדינסקה מעצב תאורה והקרנות - בוגומיל פלאביץ‘ כוריאוגרפים - אלזיבתה שלופיק-פנטק, פנטק גרגורויולטה - אלנה מושוק, אורליה פלוריאן אלפרדו - סלסו אלבלו ז'רמון - יונוץ פאסקו ברון - נח בריגר מרקיז - עודד רייך ד"ר גרנוויל - קרלו סטריולי גסטון - גיא מנהיים אנינה - שירי הרשקוביץמקהלת האופרה הישראליתמנצח המקהלה: איתן שמייסרתזמורת האופרה - התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציוןכתוביות תרגום מוקרנות בעברית ובאנגליתתרגום: ישראל אובל
לה טרוויאטה La Traviata

פסטיבל האופרה חוזר למצדה – ים המלח ביוני 2014

לה טרוויאטה מאת ג'וזפה ורדי

המוסיקה באוויר הפתוח היא בלתי ניתנת לתיאור. עם רדת החשיכה, משתרר שקט מסביב, והמדבר מתעורר לחיים כשההר ההיסטורי משמש כתפאורת רקע מושלמת להפקת אופרה עוצרת נשימה.
האופרה לה טרוויאטה מאת ג'וזפה ורדי בניצוחו של דניאל אורן, שיוביל את ההפקה עם צוות זמרים בינלאומיים שבחר במיוחד להפקה זו, ובינהם זמרות הסופרן לנה קוס ואורליה פלוריאן, שריגשו את חובבי האופרה בארץ עת הופיעו על במת בית האופרה בשני םהאחרונות. לצידן יופיעו הטנור הנודע סלסו אלבלו והבריטון האהוב יונוץ פאסקו שהופיע בהצלחה מספר פעמים על במתנו. האופרה לה טרוויאטה תוצג 4 פעמים. הבמאי מיכאל זנאנייצקי וצוות המעצבים שלו מכינים לנו הפקה ססגונית ומרהיבה ביותר שכמותה לא נראתה עד כה, שתתקים לתחייה את פריס בהיכל התרבות של הטבע למרגלות המצדה.פריס קמה לתחייה למרגלות המצדה. 
הפקה חדשה ומרהיבה לאופרה האהובה של ורדי ובמרכזה הגברת עם הקמליות
.

הפקה חדשה
השירה באיטלקית
משך המופע: כ 3- שעות

ליברית- פרנצ‘סקו מריה פיאבה 
מנצח - דניאל אורן 
במאי - מיכאל זנאנייצקי 
מעצב תפאורה - לואיג‘י סקוליו 
מעצבת תלבושות - ג‘ואנה מדינסקה 
מעצב תאורה והקרנות - בוגומיל פלאביץ 
כוריאוגרפים - אלזיבתה שלופיק-פנטק, פנטק גרגור


ויולטה - אלנה מושוק, אורליה פלוריאן 
אלפרדו - סלסו אלבלו 
ז'רמון - יונוץ פאסקו 
ברון - נח בריגר 
מרקיז - עודד רייך 
ד"ר גרנוויל - קרלו סטריולי 
גסטון - גיא מנהיים 
אנינה - שירי הרשקוביץ

מקהלת האופרה הישראלית
מנצח המקהלה: איתן שמייסר
תזמורת האופרה - התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון
כתוביות תרגום מוקרנות בעברית ובאנגלית
תרגום: ישראל אובל

14/06/2014 עד 17/06/2014
לראשונה בתולדות הפסטיבל במצדה האופרה הישראלית מארחת את התזמורת הפילהרמונית הישראלית.קנט נגאנו, מבכירי המנצחים בעולם,מנצח על הפילהרמונית בביצוע אחת היצירות הקלאסיות הגדולות והאהובות מכולן –הסימפוניה התשיעית של בטהובן בשיתוף עם מקהלה וסולנים בינלאומיים.בטהובן: סימפוניה מס' 1           סימפוניה מס' 9   קנט נגנו      מנצח    אן פטרסן      סופרן    דניאל סינדרם      אלט    מייקל וייניוס      טנור    אודון איברסן      בס-בריטון  המקהלה הישראלית ע"ש גארי ברתיני בהדרכת רונן בורשבסקיהתזמורת הפילהרמונית הישראלית
התזמורת הפילהרמונית הישראלית - בטהובן

לראשונה בתולדות הפסטיבל במצדה האופרה הישראלית מארחת את התזמורת הפילהרמונית הישראלית.
קנט נגאנו, מבכירי המנצחים בעולם,מנצח על הפילהרמונית בביצוע אחת היצירות הקלאסיות הגדולות והאהובות מכולן –הסימפוניה התשיעית של בטהובן בשיתוף עם מקהלה וסולנים בינלאומיים.

בטהובן: סימפוניה מס' 1
           
סימפוניה מס' 9

קנט נגנו

   מנצח

אן פטרסן

   סופרן

דניאל סינדרם

   אלט

מייקל וייניוס

   טנור

אודון איברסן

   בס-בריטון

המקהלה הישראלית ע"ש גארי ברתיני בהדרכת רונן בורשבסקי
התזמורת הפילהרמונית הישראלית

15/06/2014
הלהקה נוסדה בשנת 1928 ובתחילת דרכה היו בה רק 12 חברים והיום קרוב ל- 200 אמנים. להקה כוללת מקהלה, תזמורת חיה ורקדנים.זוהי להקה מהגדולות בעולם, אשר 85 שנה מייצגת בכבוד את התרבות הרוסית בקהלים שונים בכל העולם.רפרטואר המקהלה ושיריה המוכרים, הפכו לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית ומושמעים בתחנות הרדיו לא מעט.הלהקה הופיעה יחד עם זמרים מפורסמים כמו: שארל אזנבור, אמיר קוסטריצה, אל בנו, טוטו קטוניו ורבים נוספים.בשנת 2009 השתתפה הלהקה באירוויזיון יחד עם TATU – צמד הזמרות הסנסציוניות.מקהלת אלכסנדרוב נחשבת למקהלת גברים הטובה ביותר בעולם.לישראל מגיעים 100 אמנים: שורה מכובדת של סולנים עם קולות ענקיים, תזמורת כלים עממיים אוטנטיים ולהקת מחול מרשימה.בתכנית: להיטים בינלאומיים מכל הזמנים, מגוון שירי אהבה איטלקיים, פניני אופרה ומוזיקה קלאסית, מבחר שירי עם רוסיים ברוסית ובעברית.
מקהלת הצבא האדום

הלהקה נוסדה בשנת 1928 ובתחילת דרכה היו בה רק 12 חברים והיום קרוב ל- 200 אמנים. להקה כוללת מקהלה, תזמורת חיה ורקדנים.
זוהי להקה מהגדולות בעולם, אשר 85 שנה מייצגת בכבוד את התרבות הרוסית בקהלים שונים בכל העולם.
רפרטואר המקהלה ושיריה המוכרים, הפכו לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית ומושמעים בתחנות הרדיו לא מעט.
הלהקה הופיעה יחד עם זמרים מפורסמים כמו: שארל אזנבור, אמיר קוסטריצה, אל בנו, טוטו קטוניו ורבים נוספים.
בשנת 2009 השתתפה הלהקה באירוויזיון יחד עם TATU – צמד הזמרות הסנסציוניות.
מקהלת אלכסנדרוב נחשבת למקהלת גברים הטובה ביותר בעולם.

לישראל מגיעים 100 אמנים: שורה מכובדת של סולנים עם קולות ענקיים, תזמורת כלים עממיים אוטנטיים ולהקת מחול מרשימה.
בתכנית: להיטים בינלאומיים מכל הזמנים, מגוון שירי אהבה איטלקיים, פניני אופרה ומוזיקה קלאסית, מבחר שירי עם רוסיים ברוסית ובעברית

.

21/06/2014 עד 22/06/2014
על פי הסרט הבלתי נשכח בכיכובה של מולי פיקון.קורותיהם של חבורת כליזמרים נודדים בחיפושם אחר האושר. 
יידל מיטן פידל
על פי הסרט הבלתי נשכח בכיכובה של מולי פיקון.
קורותיהם של חבורת כליזמרים נודדים בחיפושם אחר האושר.

 

24/06/2014
ערב שכולו שחר!שחר חסון במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד. מתעצבן על הדברים הקטנים שבחיים, מתעסק בזוגיות, יחסי הורים-מתבגרים ותוכניות טלוויזיה. כמובן שחסון לא שוכח לטפל גם בנושאים האינטימיים של החיים.
שחר חסון
ערב שכולו שחר!

שחר חסון במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד. מתעצבן על הדברים הקטנים שבחיים, מתעסק בזוגיות, יחסי הורים-מתבגרים ותוכניות טלוויזיה. כמובן שחסון לא שוכח לטפל גם בנושאים האינטימיים של החיים.

27/06/2014 עד 08/08/2014
שירלי היא עקרת בית ממוצעת בגיל העמידה, שמוצאת את עצמה מדברת אל הקיר בזמן שהיא מכינה ארוחת ערב לבעלה המשעמם והטרחני ומתאבלת על החיים שהחמיצה.לראשונה ביידיש!
שירלי ולנטיין
שירלי היא עקרת בית ממוצעת בגיל העמידה, שמוצאת את עצמה מדברת אל הקיר בזמן שהיא מכינה ארוחת ערב לבעלה המשעמם והטרחני ומתאבלת על החיים שהחמיצה.
לראשונה ביידיש!
07/09/2014
 logo