קודם חודש הבא חודש
             
             
             
             
             
             
             
מומלצים בידור יידישפיל ילדים
"אוי, אליאס, אליאס!"מערכונים ושירים מאת חנוך לויןבכיכובם ובבימוים של:מוני מושונוב, ליליאן ברטו ודרור קרןניהול מוסיקלי: טל בלכרוביץ'פסנתר: טל בלכרוביץ'/ מיכל סולומוןהפקה וניהול הצגה: עינת בסר  "מערכונים מצחיקים ביותר! תוצאה מענגת!" ידיעות אחרונות"ערב מלא פנינים! לא מספיק לספר, צריך לראות!" הארץ"להתרגש עד דמעות ולהחזיק את הבטן מצחוק!" כלכליסט"מופע קולח ומשעשע...עבודה נהדרת!" עכבר העיר"ערב נדיר של יוצר ענק המבוצע בידי הטובים ביותר'" ישראלהיום"מופע מרתק ומקסים!.. לראות ולצחוק בגעגוע" אתר הבמה"אשפי קומדיה" יומן הבוקר, גל"צ"הומאז' מערכונים ופזמונים מקסים עם שלושה שחקנים קומייםמעולים!" גלובס"חגיגה מענגת!" ג'רוזלם פוסטwww.oyelias.com
אוי, אליאס, אליאס

"אוי, אליאס, אליאס!"

מערכונים ושירים מאת חנוך לוין

בכיכובם ובבימוים של:

מוני מושונוב, ליליאן ברטו ודרור קרן

ניהול מוסיקלי: טל בלכרוביץ'

פסנתר: טל בלכרוביץ'/ מיכל סולומון

הפקה וניהול הצגה: עינת בסר

 

 

"מערכונים מצחיקים ביותר! תוצאה מענגת!" ידיעות אחרונות

"ערב מלא פנינים! לא מספיק לספר, צריך לראות!" הארץ

"להתרגש עד דמעות ולהחזיק את הבטן מצחוק!" כלכליסט

"מופע קולח ומשעשע...עבודה נהדרת!" עכבר העיר

"ערב נדיר של יוצר ענק המבוצע בידי הטובים ביותר'" ישראלהיום

"מופע מרתק ומקסים!.. לראות ולצחוק בגעגוע" אתר הבמה

"אשפי קומדיה" יומן הבוקר, גל"צ

"הומאז' מערכונים ופזמונים מקסים עם שלושה שחקנים קומייםמעולים!" גלובס

"חגיגה מענגת!" ג'רוזלם פוסט

www.oyelias.com

28/02/2015 עד 27/06/2015
המופע הבלתי נשכח אשר מגיע אלינו היישר מהגלאם של לאס וגאס, לא מפסיק לסחרר אותנו בחצי השנה האחרונה, עם הפקת ענק וירטואוזית הכוללת זמרים פנומנלים, וידאו ארט אוריגינלי, תזמורת חיה, תלבושות אקסלוסיביות, תפאורה צבעונית ורפרטואר מוזיקלי משובח, שבזכותם הקהל זוכה לחוויה קוסמופוליטית בלתי נשכחת.מופע אשר כולו מחווה מוזיקלית המוקדשת לאמנים האגדיים והבלתי נשכחים של שנות ה60 ו ה 70 ומיטב השירים מאלבומי הדגל של: אלביס פרסלי,קליף ריצ'רד, תום ג'ונס, ריי צ'ארלס, שירלי בייסי, דה טמפטיישנס, פרנק סינטרה, נט קינג ועוד, מורכב מצוות מנצח של העומדים בחוד החנית של אשפי הבמות עיר השעשועים, ביניהם: זאק הילון, סטלה יודקו וצ'ארלס גראט אשר מלווים בשמונה נגנים מופתיים, על רקע קטעי וידיאו ארט הכוללים פרגמנטים מצולמים של האמנים המקוריים המתפרשים על 90 דקות של תענוג צרוף. המופע אשר נוסד בארץ, כבר הספיק לכבוש את במות הבירות והמובילות וסחף בשנה האחרונה קהלים המונים עשרות אלפי צופים בגרמניה, רוסיה, אמסטרדם, דרום אפריקה וארצות הברית.התיאור הכי מדויק למופע הוא " טיול במורד שביל הזיכרון",מתאר הילון. אנחנו רוצים לראות הקהל הישראלי מבלים ונהנים כשכמובן ישנה גם המטרה לחשוף אותו לתרבות בילוי שונה וחוויה מסחררת.
UNFORGETTABLE
המופע הבלתי נשכח אשר מגיע אלינו היישר מהגלאם של לאס וגאס, לא מפסיק לסחרר אותנו בחצי השנה האחרונה, עם הפקת ענק וירטואוזית הכוללת זמרים פנומנלים, וידאו ארט אוריגינלי, תזמורת חיה, תלבושות אקסלוסיביות, תפאורה צבעונית ורפרטואר מוזיקלי משובח, שבזכותם הקהל זוכה לחוויה קוסמופוליטית בלתי נשכחת.

מופע אשר כולו מחווה מוזיקלית המוקדשת לאמנים האגדיים והבלתי נשכחים של שנות ה60 ו ה 70 ומיטב השירים מאלבומי הדגל של: אלביס פרסלי,קליף ריצ'רד, תום ג'ונס, ריי צ'ארלס, שירלי בייסי, דה טמפטיישנס, פרנק סינטרה, נט קינג ועוד, מורכב מצוות מנצח של העומדים בחוד החנית של אשפי הבמות עיר השעשועים, ביניהם: זאק הילון, סטלה יודקו וצ'ארלס גראט אשר מלווים בשמונה נגנים מופתיים, על רקע קטעי וידיאו ארט הכוללים פרגמנטים מצולמים של האמנים המקוריים המתפרשים על 90 דקות של תענוג צרוף. המופע אשר נוסד בארץ, כבר הספיק לכבוש את במות הבירות והמובילות וסחף בשנה האחרונה קהלים המונים עשרות אלפי צופים בגרמניה, רוסיה, אמסטרדם, דרום אפריקה וארצות הברית.
התיאור הכי מדויק למופע הוא " טיול במורד שביל הזיכרון",מתאר הילון. אנחנו רוצים לראות הקהל הישראלי מבלים ונהנים כשכמובן ישנה גם המטרה לחשוף אותו לתרבות בילוי שונה וחוויה מסחררת.
28/02/2015 21:00
מחזור 21 בליגת ווינר. אורחים יושבים ביציע H.
עירוני נהריה - הפועל אילת
מחזור 21 בליגת ווינר. אורחים יושבים ביציע H.
02/03/2015 19:35
נשף פורים הגדול של אגודות הסטודנטים בצפון אולמי ד'אור אגודות הסטודנטים בצפון מתאחדות לנשף פורים בלתי נשכח!באולמי ד'אור בתאריך 4/3/2015  פתיחת שערים- 22:30*** אגודת הסטודנטים אוניברסיטת חיפה ****** אגודת הסטודנטים מכללת עמק יזרעאל ****** אגודת הסטודנטים אורט בראודה כרמיאל ****** אגודת הסטודנטים מכללת אורנים ****** אגודת הסטודנטים האוניברסיטה הפתוחה ****** אגודת הסטודנטים המכללה האקדמית גורדון ****** אגודת הסטודנטים מכללת גליל מערבי ***  וכמצוות "עד לא ידע" ממשיכים במסורת ומעניקים לכם בר מוזל במיוחד!!!על הפטיפונים, התותחים שידאגו להקפיץ אותנו כל הערב:Upgrade TeamDJ Ben AzoulayDJ Aviho PalasDJ Ariel LbDJ Itamar GinzburgDJ Avishy BHDj Idan Mann במסיבה תתקיים תחרות תחפושות נושאת פרסים!פרס ראשון ושווה במיוחד - חופשה זוגית - בחסות בראסרי!מכירת כרטיסים מוגבלת!המחיר הינו 50 ש"ח + 6 ש"ח דמי טיפולמחיר הנחה לסטודנטים 35 ש"ח + 4 ש"ח דמי טיפול (הכניסה מותנית בהצגת תעודת סטודנט בתוקף)הסעות מוזלות לאירוע ייצאו לטובת הסטודנטים בתיאום מול אגודות הסטודנטים (פרטים בקרוב) 
נשף פורים 2015

נשף פורים הגדול של אגודות הסטודנטים בצפון אולמי ד'אור 

אגודות הסטודנטים בצפון מתאחדות לנשף פורים בלתי נשכח!
באולמי ד'אור בתאריך 4/3/2015  פתיחת שערים- 22:30

*** אגודת הסטודנטים אוניברסיטת חיפה ***
*** אגודת הסטודנטים מכללת עמק יזרעאל ***
*** אגודת הסטודנטים אורט בראודה כרמיאל ***
*** אגודת הסטודנטים מכללת אורנים ***
*** אגודת הסטודנטים האוניברסיטה הפתוחה ***
*** אגודת הסטודנטים המכללה האקדמית גורדון ***
*** אגודת הסטודנטים מכללת גליל מערבי ***  

וכמצוות "עד לא ידע" ממשיכים במסורת ומעניקים לכם בר מוזל במיוחד!!!

על הפטיפונים, התותחים שידאגו להקפיץ אותנו כל הערב:
Upgrade Team
DJ Ben Azoulay
DJ Aviho Palas
DJ Ariel Lb
DJ Itamar Ginzburg
DJ Avishy BH
Dj Idan Mann 

במסיבה תתקיים תחרות תחפושות נושאת פרסים!
פרס ראשון ושווה במיוחד - חופשה זוגית - בחסות בראסרי!
מכירת כרטיסים מוגבלת!

המחיר הינו 50 ש"ח + 6 ש"ח דמי טיפול
מחיר הנחה לסטודנטים 35 ש"ח + 4 ש"ח דמי טיפול (הכניסה מותנית בהצגת תעודת סטודנט בתוקף)

הסעות מוזלות לאירוע ייצאו לטובת הסטודנטים בתיאום מול אגודות הסטודנטים (פרטים בקרוב)

 

04/03/2015 22:30
                         זאב רווח בקומדיה מטורפת                                "מומו שיפוצים"מאת דונלד צ'רציל  בתרגומו של דן אלמגור.העלילה מתרחשת בדירת פנטהאוז מפוארת בתל אביב, בה מתגוררת גב' אווה זיו-זביידה, אותה מגלמת השחקנית חני פרץ, אישה עשירה וראוותנית שמחליטה להפתיע את בעלה בזמן שהוא בחו"ל  ולהעניק לו במתנה ג'קוזי על מנת לעזור לו להחלים מכאבי הגב מהם הוא סובל. השיפוצניק, "מומו" אותו מגלם השחקן זאב רווח, מגיע לביתה על מנת להתקין את הג'קוזי ונקלע מהר מאוד במהלך העבודה לתסבוכת אישית של גברת אווה ומתחיל לקחת חלק מאוד פעיל בלעזור לה למנוע משבר זוגי לפני שבעלה יחזור הביתה ובכך הופך לגיבור שמציל את היום.בהצגה סיטואציות מצחיקות מחיי היומיום בנושאים כמו: מעמד, זוגיות, אהבה, קנאה ויצרים.הצגה שלא תשאיר אתכם רגע דל ללא צחוק והזדהות עם הגיבורים.משתתפים: זאב רווח, חני פרץ, מעיין אשכנזי וגרגורי טל.
זאב רווח - מומו שיפוצים

                         זאב רווח בקומדיה מטורפת

                                "מומו שיפוצים"

מאת דונלד צ'רציל  בתרגומו של דן אלמגור.

העלילה מתרחשת בדירת פנטהאוז מפוארת בתל אביב, בה מתגוררת גב' אווה זיו-זביידה, אותה מגלמת השחקנית חני פרץ, אישה עשירה וראוותנית שמחליטה להפתיע את בעלה בזמן שהוא בחו"ל  ולהעניק לו במתנה ג'קוזי על מנת לעזור לו להחלים מכאבי הגב מהם הוא סובל. השיפוצניק, "מומו" אותו מגלם השחקן זאב רווח, מגיע לביתה על מנת להתקין את הג'קוזי ונקלע מהר מאוד במהלך העבודה לתסבוכת אישית של גברת אווה ומתחיל לקחת חלק מאוד פעיל בלעזור לה למנוע משבר זוגי לפני שבעלה יחזור הביתה ובכך הופך לגיבור שמציל את היום.

בהצגה סיטואציות מצחיקות מחיי היומיום בנושאים כמו: מעמד, זוגיות, אהבה, קנאה ויצרים.

הצגה שלא תשאיר אתכם רגע דל ללא צחוק והזדהות עם הגיבורים.

משתתפים: זאב רווח, חני פרץ, מעיין אשכנזי וגרגורי טל.


05/03/2015 עד 17/08/2015
סיבוב הופעות חורףלאחר שזכה בתארים: איש השנה במוסיקה , זמר השנה ושיר השנה לשיר "ילד של אבא" , לאחר שקיבל אלבום זהב על מכירות אלבומו האחרון והמצליח "לב חופשי" ובעיצומה של העונה השנייה של תוכנית הטלוויזיה "הכוכב הבא" יוצא מוקי לסיבוב הופעות חורף - "ילד של אבא" - מופע לכל המשפחה,באולמות, היכלי תרבות ומשכנות אמנויות הבמה בכל רחבי הארץ. בהופעות יבצע מוקי את להיטיו הגדולים והאהובים , ביניהם: לב חופשי", "ילד של אבא", "ילדה סוכר", "מדברים על שלום", "אלוהים", "באמת מקרוב", "לא רואה ממטר", "עוקף מלמעלה" ועוד...מוקי מלווה בלהקת נגנים נפלאה על במה מעוצבת ותאורה עוצמתית ומרשימה תוך שהוא סוחף איתו את הצופים לחוויה מוסיקלית כיפית במיוחד.
מוקי - ילד של אבא

סיבוב הופעות חורף

לאחר שזכה בתארים: איש השנה במוסיקה , זמר השנה ושיר השנה לשיר "ילד של אבא" ,
לאחר שקיבל אלבום זהב על מכירות אלבומו האחרון והמצליח "לב חופשי"
ובעיצומה של העונה השנייה של תוכנית הטלוויזיה "הכוכב הבא"
יוצא מוקי לסיבוב הופעות חורף - "ילד של אבא" - מופע לכל המשפחה,
באולמות, היכלי תרבות ומשכנות אמנויות הבמה בכל רחבי הארץ.
בהופעות יבצע מוקי את להיטיו הגדולים והאהובים , ביניהם:
לב חופשי", "ילד של אבא", "ילדה סוכר", "מדברים על שלום",
"אלוהים", "באמת מקרוב", "לא רואה ממטר", "עוקף מלמעלה" ועוד...
מוקי מלווה בלהקת נגנים נפלאה על במה מעוצבת ותאורה עוצמתית ומרשימה
תוך שהוא סוחף איתו את הצופים לחוויה מוסיקלית כיפית במיוחד.


06/03/2015 18:00
מופע מצחיק סוחף ומרגש על חייו הסוערים של דון ז'ואן מקומי.מה הקשר בין בטהובן לבלונדיניות עם חזה מסילקוןובין האופרה "דון ג'ובאני" לשחקן המגלם בסדרת טלוויזיה רודף נשים כפייתי,נירו לוי, הידוע כ"חפר" גיסנו מרמזור, מנהל דיאלוג עם התדמית שלו כגבר של נשים ומדבר על הכול,הניסיון להצליח בחו"ל, הרומאנים שניהל לאורך השנים, הפרסום והמשפחה.אחרי שהתחתן והתגרש פעמיים, עם שני ילדים ועשרות צילומי פפרצ'י,הוא חושף את הביוגרפיה שלו בהומור עצמי ומנסה לברר איך זה שהוא עדיין לבד.
המופע של נירו לוי

מופע מצחיק סוחף ומרגש על חייו הסוערים של דון ז'ואן מקומי.
מה הקשר בין בטהובן לבלונדיניות עם חזה מסילקון
ובין האופרה "דון ג'ובאני" לשחקן המגלם בסדרת טלוויזיה רודף נשים כפייתי,

נירו לוי, הידוע כ"חפר" גיסנו מרמזור,
מנהל דיאלוג עם התדמית שלו כגבר של נשים ומדבר על הכול,
הניסיון להצליח בחו"ל, הרומאנים שניהל לאורך השנים, הפרסום והמשפחה.
אחרי שהתחתן והתגרש פעמיים, עם שני ילדים ועשרות צילומי פפרצ'י,
הוא חושף את הביוגרפיה שלו בהומור עצמי ומנסה לברר איך זה שהוא עדיין לבד.

06/03/2015 22:00
במהלך הסדנה נלמד שלב אחרי שלב, איך להתבונן בעצמנו.איך להזרים לחיינו שפע מכל הקיים בעולם... כי מגיע לנו...איך לפתח את המודעות. להחליף את הדיסקט הישן: "כסף לא גדל על העצים", "בטוח שאני לא אצליח"  ועוד משפטים שבהם אנחנו כל כך שופטים את עצמנו.בדיסקט חדש: "יש לי שפע של כסף", אני מצליח\ה בכל מעשה ידיי" , ועוד.נשנה את מערכת היחסים שלנו, - אפילו עם כסף..נלמד טכניקות פשוטות , נקבל ארגז כלים גדול להתנהלות יומיומית,שתסייע לנו להפוך לאופטימיים, לעצור את המחשבות השליליות, ולהיות שמחים,בהכרת תודה ובנתינה.במהלך שלוש השנים האחרונות חוו מאות אנשים שינוי משמעותי בחייהם,כבר תוך כדי השתתפות בסדנה!!!בימי ראשון בשעה 19:00 בתאריכים: 8/3, 15/3, 22/3, 29/3.המחיר לכל הסדנה הוא 266 ש"ח בלבד לכל ארבעת המפגשים!      מפגש ראשון בחינם וללא כל התחייבות!!  חובה להרשם מראש!!  להרשמה לחצו על הכפתור "לרכישה"   
פיתוח מודעות לשפע ואושר

במהלך הסדנה נלמד שלב אחרי שלב, איך להתבונן בעצמנו.
איך להזרים לחיינו שפע מכל הקיים בעולם... כי מגיע לנו...
איך לפתח את המודעות. להחליף את הדיסקט הישן: "כסף לא גדל על העצים", "בטוח 
שאני לא אצליח"  ועוד משפטים שבהם אנחנו כל כך שופטים את עצמנו.
בדיסקט חדש: "יש לי שפע של כסף", אני מצליח\ה בכל מעשה ידיי" , ועוד.
נשנה את מערכת היחסים שלנו, - אפילו עם כסף..
נלמד טכניקות פשוטות , נקבל ארגז כלים גדול להתנהלות יומיומית,
שתסייע לנו להפוך לאופטימיים, לעצור את המחשבות השליליות, ולהיות שמחים,
בהכרת תודה ובנתינה.

במהלך שלוש השנים האחרונות חוו מאות אנשים שינוי משמעותי בחייהם,
כבר תוך כדי השתתפות בסדנה!!!


בימי ראשון בשעה 19:00 בתאריכים: 8/3, 15/3, 22/3, 29/3.

המחיר לכל הסדנה הוא 266 ש"ח בלבד לכל ארבעת המפגשים!
    
 מפגש ראשון בחינם וללא כל התחייבות!! 
 חובה להרשם מראש!! 
 להרשמה לחצו על הכפתור "לרכישה"  

 

08/03/2015 19:00
מייקל מופע בידור מוטרף וממכראבי דנגור * הילה גולדנברג * נדב הולנדר * נטליה פאוסט * מיטל רז * במאי - איתי ויזר                 מייקל מארחים את: אסי כהן / ליאת הרלבמופע הקאלט "מייקל" תופעת הפרינג' שכבשה את המיינסטרים, רצה מזה 4 שנים קרוב ל-400 פעם, עם קהל אדוק של מעריצים שרק הולך וגדל. אנסמבל מייקל מארח מזה שנתיים את השחקן אסי כהן  ולאחרונה גם את ליאת הרלב (ארץ נהדרת, רמזור ועוד).תקציר: משפחתו של מייקל מארגנת לכבודו טקס אזכרה מכובד וחגיגי. על האירוע אחראים אמו רבקה, דודו דובי, אחותו יסמיניש וחברו הטוב פלג. שולחן הכיבוד עמוס בורקסים, פירות קטופים ושטופים, שתיה קלה ולידם אורגנית ופח, וכדי שלא יהיו טעויות לוח- הזמנים כתוב שחור על גבי לבן על גבי בריסטול.אלא שלא מדובר באנשים שבאמת מסוגלים לתפעל אירוע כזה, בטח לא יחד ועוד מול קהל האורחים. זהו למעשה טקס זיכרון שמשתדל כל כך להיות נורמלי, אך מאבד שליטה והופך למגוחך ופרוע. מייקל היא סאטירה על טקסי-זיכרון ועל אירועים משפחתיים שאיבדו את הצפון, נושא שאין ישראלי שלא מכיר מקרוב.על האנסמבל: חברי האנסמבל התכנסו לראשונה ב 2007 בירושלים, בבית הספר לתיאטרון חזותי, לחזרות על "מייקל" שהתחיל כעבודת הגמר של אבי דנגור (הלא הוא גם אבי הזמר). אבי הזמין את חבריו המצחיקים ביותר, ומאז החלה לגדול אט אט תופעת הקאלט שנקראת "מייקל" ולהופיע בהצלחה ברחבי הארץ, קרוב ל-400 הופעות. קבוצת השחקנים-יוצרים הפכה למשפחה לכל דבר, שעובדת יחד על פרויקטים שונים על הבמות ובטלוויזיה.האורחים: אסי כהן מתארח במייקל מזה שנתיים וזהו למעשה המופע היחיד בו ניתן לראותו על הבמות. מיוני 2014 מתארחת במקביל לאסי כהן גם השחקנית ליאת הרלב. מאת ובביצוע אנסמבל מייקל –אבי דנגור, הילה גולדנברג, נטליה פאוסט, מיטל רז, נדב הולנדרבמאי – איתי ויזר I מוסיקה מקורית – נדב הולנדר                                  משך המופע - שעה ו-20.
מייקל- קומדיית קאלט

מייקל מופע בידור מוטרף וממכר
אבי דנגור * הילה גולדנברג * נדב הולנדר * נטליה פאוסט * מיטל רז * במאי - איתי ויזר                 
מייקל מארחים את: אסי כהן / ליאת הרלב
מופע הקאלט "מייקל" תופעת הפרינג' שכבשה את המיינסטרים, רצה מזה 4 שנים קרוב ל-400 פעם,
עם קהל אדוק של מעריצים שרק הולך וגדל. אנסמבל מייקל מארח מזה שנתיים את השחקן אסי כהן  ולאחרונה
גם את ליאת הרלב (ארץ נהדרת, רמזור ועוד).

תקציר: משפחתו של מייקל מארגנת לכבודו טקס אזכרה מכובד וחגיגי.
על האירוע אחראים אמו רבקה, דודו דובי, אחותו יסמיניש וחברו הטוב פלג. שולחן הכיבוד עמוס בורקסים,
פירות קטופים ושטופים, שתיה קלה ולידם אורגנית ופח, וכדי שלא יהיו טעויות
לוח- הזמנים כתוב שחור על גבי לבן על גבי בריסטול.
אלא שלא מדובר באנשים שבאמת מסוגלים לתפעל אירוע כזה,
בטח לא יחד ועוד מול קהל האורחים. זהו למעשה טקס זיכרון שמשתדל כל כך להיות נורמלי,
אך מאבד שליטה והופך למגוחך ופרוע. מייקל היא סאטירה על טקסי-זיכרון ועל אירועים משפחתיים
שאיבדו את הצפון, נושא שאין ישראלי שלא מכיר מקרוב.

על האנסמבל: חברי האנסמבל התכנסו לראשונה ב 2007 בירושלים, בבית הספר לתיאטרון חזותי,
לחזרות על "מייקל" שהתחיל כעבודת הגמר של אבי דנגור (הלא הוא גם אבי הזמר).
אבי הזמין את חבריו המצחיקים ביותר, ומאז החלה לגדול אט אט תופעת הקאלט שנקראת "מייקל"
ולהופיע בהצלחה ברחבי הארץ, קרוב ל-400 הופעות. קבוצת השחקנים-יוצרים הפכה למשפחה לכל דבר,
שעובדת יחד על פרויקטים שונים על הבמות ובטלוויזיה.

האורחים: אסי כהן מתארח במייקל מזה שנתיים וזהו למעשה המופע היחיד בו ניתן לראותו על הבמות.
מיוני 2014 מתארחת במקביל לאסי כהן גם השחקנית ליאת הרלב.

 מאת ובביצוע אנסמבל מייקל –אבי דנגור, הילה גולדנברג, נטליה פאוסט, מיטל רז, נדב הולנדר
במאי – איתי ויזר I מוסיקה מקורית – נדב הולנדר                                  
משך המופע - שעה ו-20.

13/03/2015 עד 20/03/2015
GAME ON הבלט הישראלי ומיומנה בהשראת פולחן האביב של סטרווינסקי פרויקט משותף של הבלט וקבוצת מיומנה ליצירתו הנפלאה של סטרווינסקי וקטעי מוסיקה מקוריים של קבוצת מיומנה.ביצירה ישולבו טכניקת בלט הקלאסי של הבלט הישראלי יחד עם עולם המדיה והקצב של קבוצת מיומנה.יוצרים רבים פרשו את פולחן האביב כפריצתו של האביב ויציאתו מהחורף דרך אלמנטים של קורבן.ריקודי פולחן ושימוש במוסיקליות השבטית, ביצירה הנוכחית אלמנטים אלו יהיו רק חלק מהמופע לצד העברת פולחנים אורבנים –מודרנים אותם אנו חווים בתקופה העכשווית. החיבור בין שני הגופים האמנים יבטיח חוויה ייחודית.  כוריאוגרפיה: עידו תדמורעיבוד מוסיקה: קבוצת מיומנהביצוע: הבלט הישראלי וקבוצת מיומנה  
מיומנה והבלט הישראלי- GAME ON

GAME ON

 

הבלט הישראלי ומיומנה בהשראת פולחן האביב של סטרווינסקי

 

פרויקט משותף של הבלט וקבוצת מיומנה ליצירתו הנפלאה של סטרווינסקי וקטעי מוסיקה מקוריים של קבוצת מיומנה.

ביצירה ישולבו טכניקת בלט הקלאסי של הבלט הישראלי יחד עם עולם המדיה והקצב של קבוצת מיומנה.

יוצרים רבים פרשו את פולחן האביב כפריצתו של האביב ויציאתו מהחורף דרך אלמנטים של קורבן.

ריקודי פולחן ושימוש במוסיקליות השבטית, ביצירה הנוכחית אלמנטים אלו יהיו רק חלק מהמופע לצד העברת פולחנים אורבנים –מודרנים אותם אנו חווים בתקופה העכשווית. החיבור בין שני הגופים האמנים יבטיח חוויה ייחודית.

 

כוריאוגרפיה: עידו תדמור

עיבוד מוסיקה: קבוצת מיומנה

ביצוע: הבלט הישראלי וקבוצת מיומנה

 

 

14/03/2015
דורית פלד הרפז  בקומדיה לא שגרתית:יומנה של פולניהבליווי אומן האקורדיון איליה מגלניקבסאטירה חברתית שנונה ומצחיקה נלחמת גיציה קוחנה הכוהנת הגדולה לחשיבה שלילית, נגד השינויים שהחיים מזמנים.האם החיים חזקים מכל או שפולניות חזקות עוד יותר?
יומנה של פולניה-גיציה קוחנה
דורית פלד הרפז  בקומדיה לא שגרתית:

יומנה של פולניה

בליווי אומן האקורדיון איליה מגלניק

בסאטירה חברתית שנונה ומצחיקה נלחמת גיציה קוחנה
הכוהנת הגדולה לחשיבה שלילית,
נגד השינויים שהחיים מזמנים.

האם החיים חזקים מכל או שפולניות חזקות עוד יותר?

14/03/2015 21:00
מופע סטנדאפ חד, שנון ואמיתירשף לוי, מחזאי הבית של הבימה, היוצר של "הבורר","אהבה קולומביאנית" ו"איים אבודים", זוכה פרס התיאטרון על ההצגה "החולה ההודי" הוא אחד הסטנדאפיסטים המובילים בשנים האחרונות בארץ. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואין, איך זה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש שלו שנייה אחרי החתונה. רשף מגלה לקהל איך זה להיות חצי תימני, למה אמא שלו התעקשה כל השנים לגלות מי הדליק את הדוד ועוד... במופע רשף מתגלה כמאלתר מחונן, שמצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא חוזר על עצמו אף פעם. כל מי שאהב פעם, מאוהב, שיש לו ילדים, או שעדיין קצת ילד בעצמו ימצא את עצמו צוחק ומזדהה, ממופע מלא חן וקסם שלקוח מתוך החיים הפרטיים שלכולנו.":שנון, אינטיליגנטי ומלהיב, בלי לרדת נמוך" 5 כוכבים - יואב בירנברג, 7 לילות."רוצו רוצו לראות אותו, כי הבחור תותח" אודטה, מעריב."הנאה גדולה!" 7 לילות."רשף לוי, צעיר דומיננטי, חריף וחד לשון" עמוס אורן, ידיעות אחרונות."מצליח לגעת גם בבלוטות הרגש העמוקות ביותר" פנאי פלוס.
רשף לוי

מופע סטנדאפ חד, שנון ואמיתי

רשף לוי, מחזאי הבית של הבימה, היוצר של "הבורר","אהבה קולומביאנית" ו"איים אבודים", זוכה פרס התיאטרון על ההצגה "החולה ההודי" הוא אחד הסטנדאפיסטים המובילים בשנים האחרונות בארץ. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואין, איך זה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש שלו שנייה אחרי החתונה. רשף מגלה לקהל איך זה להיות חצי תימני, למה אמא שלו התעקשה כל השנים לגלות מי הדליק את הדוד ועוד...

במופע רשף מתגלה כמאלתר מחונן, שמצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא חוזר על עצמו אף פעם. כל מי שאהב פעם, מאוהב, שיש לו ילדים, או שעדיין קצת ילד בעצמו ימצא את עצמו צוחק ומזדהה, ממופע מלא חן וקסם שלקוח מתוך החיים הפרטיים שלכולנו.

":שנון, אינטיליגנטי ומלהיב, בלי לרדת נמוך" 5 כוכבים - יואב בירנברג, 7 לילות.

"רוצו רוצו לראות אותו, כי הבחור תותח" אודטה, מעריב.
"הנאה גדולה!" 7 לילות.

"רשף לוי, צעיר דומיננטי, חריף וחד לשון" עמוס אורן, ידיעות אחרונות.

"מצליח לגעת גם בבלוטות הרגש העמוקות ביותר" פנאי פלוס.14/03/2015 21:30
"עכשיו זה שנינו"שלמה גרוניך ודני רובס בסיבוב הופעות משותף ראשון בעקבות הביקוש הגדול והצלחת המופע בפסטיבל הפסנתר שלמה גרוניך ודני רובס, מהמוזיקאים האהובים, המוערכים והמסקרנים הפועלים בישראל בארבעת העשורים האחרונים, חברו לערב חד פעמי במסגרת פסטיבל הפסנתר האחרון. המופע התקבל בחיבוק עצום והסתיים כשהקהל עומד על רגליו במחיאות כפיים סוערות. החיבורהמיוחד בין השניים הביא לסיבוב הופעות ראשון משותף.רובס וגרוניך, מוזיקאים ללא גיל, אשר מביאים לבמה אנרגיה של רוח נעורים וידועים בזכות ההומור והחום שבהופעותיהם, מבצעים במופע החדש ממיטב השירים של השניים, שירים שליוו דור שלם, בביצועים רעננים ומרגשים.שירים פשוטים, בדרך אל האושר, נואבה, משהו חדש מתחיל, ואותך, רכבות, הזמן עובר, איך הוא שר, בנאליה לפני השקיעה, לא נרדמת תל אביב, יש לי סימפטיה, פנים ושמות ועוד...דני על שלמה:"כל עולמי המוסיקלי נצרב בשנות השבעים של המאה שעברה, ושלמה גרוניך היה כל כך בולט, ייחודי ומדהים – שחלקו במי שהפכתי להיות לא ניתן לשיעור. המוסיקליות, התעוזה, החום והאומץ שלו לאורך השנים הם בעיניי מופת איך שאמן אמיתי צריך להיות. בשבילי המופע הזה הוא משאלה שמתגשמת". שלמה על דני:"אני מתמלא סקרנות, התרגשות ודריכות לקראת מפגשי עם דני. התאהבתי בו דרך השירים. דני הוא אושיה מוזיקלית מוערכת ואיכותית, שעבר דרך מרשימה. אני מזהה בשנינו את הרוח הצעירה, התוססת והיצירתית, שלבטח תעיף ניצוצות במופענו המשותף".
שלמה גרוניך ודני רובס "עכשיו זה שנינו"

"עכשיו זה שנינו"

שלמה גרוניך ודני רובס

בסיבוב הופעות משותף ראשון

בעקבות הביקוש הגדול והצלחת המופע בפסטיבל הפסנתר

שלמה גרוניך ודני רובס, מהמוזיקאים האהובים, המוערכים והמסקרנים הפועלים בישראל בארבעת העשורים האחרונים, חברו לערב חד פעמי במסגרת פסטיבל הפסנתר האחרון. המופע התקבל בחיבוק עצום והסתיים כשהקהל עומד על רגליו במחיאות כפיים סוערות. החיבורהמיוחד בין השניים הביא לסיבוב הופעות ראשון משותף.

רובס וגרוניך, מוזיקאים ללא גיל, אשר מביאים לבמה אנרגיה של רוח נעורים וידועים בזכות ההומור והחום שבהופעותיהם, מבצעים במופע החדש ממיטב השירים של השניים, שירים שליוו דור שלם, בביצועים רעננים ומרגשים.

שירים פשוטים, בדרך אל האושר, נואבה, משהו חדש מתחיל, ואותך, רכבות, הזמן עובר, איך הוא שר, בנאליה לפני השקיעה, לא נרדמת תל אביב, יש לי סימפטיה, פנים ושמות ועוד...

דני על שלמה:
"כל עולמי המוסיקלי נצרב בשנות השבעים של המאה שעברה, ושלמה גרוניך היה כל כך בולט, ייחודי ומדהים – שחלקו במי שהפכתי להיות לא ניתן לשיעור. המוסיקליות, התעוזה, החום והאומץ שלו לאורך השנים הם בעיניי מופת איך שאמן אמיתי צריך להיות. בשבילי המופע הזה הוא משאלה שמתגשמת".

 

שלמה על דני:
"אני מתמלא סקרנות, התרגשות ודריכות לקראת מפגשי עם דני. התאהבתי בו דרך השירים. דני הוא אושיה מוזיקלית מוערכת ואיכותית, שעבר דרך מרשימה. אני מזהה בשנינו את הרוח הצעירה, התוססת והיצירתית, שלבטח תעיף ניצוצות במופענו המשותף".

20/03/2015 22:00
סנסציה מוזיקאלית בינלאומית!המופע מבית היוצר של ליאור כלפון ובעיבודו המוזיקלי של שי פישמן הינו חגיגה מוסיקלית מלהיבה המדגימה שימוש ווירטואוזי בקול האנושי בלבד, ללא אף כלי נגינה על הבמה. המופע זוכה להצלחה עולמית מסחררת. voca people הינו מופע תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי ומשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט בוקס מודרנית המבצעת קולות תופים, חצוצרות, גיטרות וכלי נגינה שונים באמצעות הקול בלבד. הרכב ה-voca people  מבצע עיבודים ווקאליים קצביים ומפתיעים המהווים טעימות מכ- 70 להיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים ידועים ועד למוסיקה מהסרטים, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור ובהעמדה ויזואלית מרתקת. עד כה עלה המופע המצליח על במות ב: ארה"ב –ניו יורק, דרום אמריקה, קנדה, צרפת, שוויץ, בלגיה, אסטוניה, ספרד, פורטוגל, איטליה, הולנד, גרמניה, הונגריה, רוסיה, סינגפור, הונג קונג, יוון ומלטה. הביקורת משבחות:"פשוט נהדר" –  הניו יורק טיימס "חייזרים עם קולות של זהב"  - "le parisien", צרפת"מופע עוצר נשימה" -ticinonews, שוויץ "לא להחמיץ!" -הבמה, ישראל "חייבים לראות כדי להאמין" - cbs,ארה"ב
ווקה פיפל
סנסציה מוזיקאלית בינלאומית!
המופע מבית היוצר של ליאור כלפון ובעיבודו המוזיקלי של שי פישמן הינו חגיגה

מוסיקלית מלהיבה המדגימה שימוש ווירטואוזי בקול האנושי בלבד, ללא אף כלי

נגינה על הבמה. המופע זוכה להצלחה עולמית מסחררת. voca people הינו מופע

תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי ומשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט

בוקס מודרנית המבצעת קולות תופים, חצוצרות, גיטרות וכלי נגינה שונים באמצעות

הקול בלבד. הרכב ה-voca people  מבצע עיבודים ווקאליים קצביים ומפתיעים

המהווים טעימות מכ- 70 להיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים

ידועים ועד למוסיקה מהסרטים, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור

ובהעמדה ויזואלית מרתקת.

 
עד כה עלה המופע המצליח על במות ב: ארה"ב –ניו יורק, דרום אמריקה, קנדה,

צרפת, שוויץ, בלגיה, אסטוניה, ספרד, פורטוגל, איטליה, הולנד, גרמניה, הונגריה,

רוסיה, סינגפור, הונג קונג, יוון ומלטה.

 


הביקורת משבחות:
"פשוט נהדר" –  הניו יורק טיימס
"חייזרים עם קולות של זהב"  - "le parisien", צרפת
"מופע עוצר נשימה" -ticinonews, שוויץ
"לא להחמיץ!" -הבמה, ישראל
"חייבים לראות כדי להאמין" - cbs,ארה"ב

27/03/2015 22:00
ערב שכולו שחר!שחר חסון במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד. מתעצבן על הדברים הקטנים שבחיים, מתעסק בזוגיות, יחסי הורים-מתבגרים ותוכניות טלוויזיה. כמובן שחסון לא שוכח לטפל גם בנושאים האינטימיים של החיים.
שחר חסון
ערב שכולו שחר!

שחר חסון במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד. מתעצבן על הדברים הקטנים שבחיים, מתעסק בזוגיות, יחסי הורים-מתבגרים ותוכניות טלוויזיה. כמובן שחסון לא שוכח לטפל גם בנושאים האינטימיים של החיים.


27/03/2015 22:30
כרטיסי vip אחרונים ביציע הזהב!!(איזורים 401 ו-410 מעט צדדיים)הכרטיס כולל ישיבה בתא הזהב + ארוח + חניה שמורה לכל הזמנה!!המחיר 555 ש"ח .הכרטיסים הגיעו למשרדינו, ניתן לאסוף במשרדי ברק בלב המפרץ או בערב המשחק בקופות האיצטדיון.
ישראל - ווילס
כרטיסי vip אחרונים ביציע הזהב!!(איזורים 401 ו-410 מעט צדדיים)
הכרטיס כולל ישיבה בתא הזהב + ארוח + חניה שמורה לכל הזמנה!!
המחיר 555 ש"ח .
הכרטיסים הגיעו למשרדינו, ניתן לאסוף במשרדי ברק בלב המפרץ או בערב המשחק בקופות האיצטדיון.
28/03/2015 20:00
פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים. הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה, מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.                               בין ההצגות שיעלו :"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".בייגלה: הצגה מוסיקלית בשילוב בובות ואנימציה ע"פ ספרה הקלאסי של מרגרט ריי מי לא מכיר את כלב התחש הארוך והמקסים?הספר "בייגלה" מוצג בעיבוד חדש עם מיטב שירי הילדים ומשלב תיאטרון בובות, אנימציה, ריקודים וסיפור נוגע ללב על חברות ואהבה בקרב ילדים וכלבים.עיבוד ובימוי: אלינור אגם בן-דוד מוסיקה: קרן פלס עיצוב במה, תלבושות ואנימציה: סטודיו פרקטיק עיצוב ויצור בובות:  Fito Dellibarda כוריאוגרפיה: טולה דמארי שחקנים: נעמה שטרית, אור משיח, אלעד רביב, רני אלון
פסח מההצגות 2 - בייגלה

פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:
פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.

במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים.
הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה,
מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.

מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.                               
בין ההצגות שיעלו :

"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".

בייגלה: 
הצגה מוסיקלית בשילוב בובות ואנימציה
ע"פ ספרה הקלאסי של מרגרט ריי

מי לא מכיר את כלב התחש הארוך והמקסים?
הספר "בייגלה" מוצג בעיבוד חדש עם מיטב שירי הילדים ומשלב תיאטרון בובות,
אנימציה, ריקודים וסיפור נוגע ללב על חברות ואהבה בקרב ילדים וכלבים.

עיבוד ובימוי: אלינור אגם בן-דוד
מוסיקה: קרן פלס
עיצוב במה, תלבושות ואנימציה: סטודיו פרקטיק
עיצוב ויצור בובות: Fito Dellibarda
כוריאוגרפיה: טולה דמארי
שחקנים: נעמה שטרית, אור משיח, אלעד רביב, רני אלון

04/04/2015 עד 11/04/2015
פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים. הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה, מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.                               בין ההצגות שיעלו :"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".שולם לעולם:יהלי הוא ילד שאוהב להמציא המצאות, הראש שלו מלא רעיונות אך אין לו חברים...כשיהלי מגיע להתארח בקיבוץ אצל הדוד שלו, אליהו, הוא פוגש את איילת ומתיידד איתה.לצערו הוא מגלה שהם אינם יכולים לשחק יחד בגלל ריב גדול השרוי בין הדוד אליהולרותי, דודתה של איילת.יהלי ואיילת מחליטים להמציא המצאה משוכללת במיוחד שתשכין שלום בין הדודיםשלהם.הם מגייסים לעזרתם את שחר, חבר של איילת, ואת נימי אחיו הקטן והשובב.האם הילדים יצליחו להמציא המצאה מיוחדת כל כך? האם דוד אליהו ודודה רותי ישלימו?האם יהלי ימצא חברים?הצגה מוסיקלית, מלאת הומור, קסם.בהצגה שזורים שיריו הנפלאים של עוזי חיטמן:"רציתי שתדע", "נולדתי לשלום", "שירי ילדות", "יש לנו תזמורת " שירהמגזימים" ועוד...מחזה: שירילי דשאליווי אומנותי: גלעד קמחיבימוי: עידו רוזנברגניהול מוסיקלי ועיבודים: אמיר לקנרתפאורה: בתיה סגל ומיכאל פיקתלבושות: אלה קולסניקכוריאוגרפיה: אביחי חכםתואורה : אורי מורגמשתתפים: מיכל בנגד, ארז וייס, נוי הלפרין, גלעד שמואלי,גיא רוזן, עמית רייס
פסח מההצגות 2 - שולם לעולם

פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:
פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.

במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים.
הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה,
מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.

מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.                               
בין ההצגות שיעלו :

"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".

שולם לעולם:

יהלי הוא ילד שאוהב להמציא המצאות, הראש שלו מלא רעיונות אך אין לו חברים...
כשיהלי מגיע להתארח בקיבוץ אצל הדוד שלו, אליהו, הוא פוגש את איילת ומתיידד איתה.
לצערו הוא מגלה שהם אינם יכולים לשחק יחד בגלל ריב גדול השרוי בין הדוד אליהולרותי, דודתה של איילת.
יהלי ואיילת מחליטים להמציא המצאה משוכללת במיוחד שתשכין שלום בין הדודיםשלהם.
הם מגייסים לעזרתם את שחר, חבר של איילת, ואת נימי אחיו הקטן והשובב.
האם הילדים יצליחו להמציא המצאה מיוחדת כל כך? האם דוד אליהו ודודה רותי ישלימו?האם יהלי ימצא חברים?
הצגה מוסיקלית, מלאת הומור, קסם.

בהצגה שזורים שיריו הנפלאים של עוזי חיטמן:
"רציתי שתדע", "נולדתי לשלום", "שירי ילדות", "יש לנו תזמורת " שירהמגזימים" ועוד...

מחזה: שירילי דשא
ליווי אומנותי: גלעד קמחי
בימוי: עידו רוזנברג
ניהול מוסיקלי ועיבודים: אמיר לקנר
תפאורה: בתיה סגל ומיכאל פיק
תלבושות: אלה קולסניק
כוריאוגרפיה: אביחי חכם
תואורה : אורי מורג
משתתפים: מיכל בנגד, ארז וייס, נוי הלפרין, גלעד שמואלי,
גיא רוזן, עמית רייס

05/04/2015 עד 08/04/2015
מופע לילדים מבית היוצר של מיומנהאדרבא הינו מופע מוסיקלי – תאטרלי - הומוריסטי המשלב בתוכו את היחודיות של קבוצת מיומנה בהגשה מיוחדת ומותאמת לכל המשפחה.המופע הינו פסיפס יצירתי של הומור ותנועה, קצב ומוסיקה – המעורר התלהבות וצחוק מתפרץ בקרב כל הצופים ובכל הגילאים ומשמש מקור השראה בלתי נדלה, היוצר רצון להמשיך את החוויה גם אחרי סיום המופע!  במופע משולבים קטעים ידועים ומוכרים לצד קטעים חדשים.כל הילדים הם יוצרים ואצלנו- אדרבא ואדרבא!באדרבא מסירים את הגבולות בין המופיעים על הבמה לבין היושבים בקהל. הילדים מופעלים במהלך המופע ומוזמנים ליצור ולבטא את עצמם - בכל דרך אפשרית ולהפוך לחלק מהחוויה התוססת. כתוצאה מכך, כל מופע שונה ולכל מופע יש את הייחודיות שלו.החופש האמנותי על הבמה לצד השחקנים מעניקה לילדים חוויה של ביטוי ועשייה, ללא מחסומים ובלי היסוסים. הכל פתוח, הכל אפשרי....אפשר לחלום ולנוע, להתבטא ובעיקר ליהנות."מופע כייפי, מעשיר ומפרה את הדמיון היצירתי של הצופים..." ידיעות אחרונות"70 דקות של הופעה אינטראקטיבית וקצבית לא יכולות להשאיר אף אחד אדיש..." מעריב"הפקה מושקעת ומהנה... הקהל בכל הגילאים נהנה... המקצבים כרגיל עשו שמחה בלב" TIME OUT  
מיומנה - אדרבא

מופע לילדים מבית היוצר של מיומנה

אדרבא הינו מופע מוסיקלי – תאטרלי - הומוריסטי המשלב בתוכו את היחודיות של
קבוצת מיומנה בהגשה מיוחדת ומותאמת לכל המשפחה.
המופע הינו פסיפס יצירתי של הומור ותנועה,
קצב ומוסיקה – המעורר התלהבות וצחוק מתפרץ בקרב כל הצופים ובכל הגילאים ומשמש
מקור השראה בלתי נדלה, היוצר רצון להמשיך את החוויה גם אחרי סיום המופע!  
במופע משולבים קטעים ידועים ומוכרים לצד קטעים חדשים.

כל הילדים הם יוצרים ואצלנו- אדרבא ואדרבא!

באדרבא מסירים את הגבולות בין המופיעים על הבמה לבין היושבים בקהל.
הילדים מופעלים במהלך המופע ומוזמנים ליצור ולבטא את עצמם -
בכל דרך אפשרית ולהפוך לחלק מהחוויה התוססת. כתוצאה מכך,
כל מופע שונה ולכל מופע יש את הייחודיות שלו.
החופש האמנותי על הבמה לצד השחקנים מעניקה לילדים חוויה של ביטוי ועשייה,
ללא מחסומים ובלי היסוסים. הכל פתוח,
הכל אפשרי....אפשר לחלום ולנוע, להתבטא ובעיקר ליהנות.

"מופע כייפי, מעשיר ומפרה את הדמיון היצירתי של הצופים..." ידיעות אחרונות
"70 דקות של הופעה אינטראקטיבית וקצבית לא יכולות להשאיר אף אחד אדיש..." מעריב
"הפקה מושקעת ומהנה... הקהל בכל הגילאים נהנה... המקצבים כרגיל עשו שמחה בלב" TIME OUT

 

 

05/04/2015 16:30
פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים. הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה, מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.                               בין ההצגות שיעלו :"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".הכבש ה-16:מחזמר מרגש על פי שיריו וסיפוריו האהובים של יהונתן גפן.סיפורה של חבורת ילדים המגיעים לגן שלהם כשהוא סגור, לחפש את דניאל, חברם הטוב, שנעלם. זהו מסע התבגרות בו מגלים הילדים את ערכם המופלא של חברות וקבלת האחר.הפקה חדשה וסוחפת של המחזמר המצליח " הכבש השישה עשר" המעניקה הזדמנות להנות ולהתרגש מהשירים והלחנים הנפלאים כגון: "גן סגור", "הילדה הכי יפה בגן", "אני אוהב", "לילה טוב", "איך שיר נולד" ורבים אחרים.לילדים הנחשפים לראשונה צפויה חוויה קסומה ומהנה, שבוודאי תלווה אותם אל בגרותם.ההצגה נחשפה לראשונה בפסטיבל ישראל !!!בימוי ונוסח ההצגה : משה קפטן עיבודים מקוריים: יוני רכטר עיבודים וניהול מוסיקאלי : טל בלכרוביץ' כוריאוגרפיה : עוז מורגעיצוב תפאורה : במבי פרידמןעיצוב תלבושות : מאור צברעיצוב תאורה : אורי מורגאביזרים : דנה מרןעוזרת במאי : אורית גפן שחקנים : גלעד קמחי, גלעד שמואלי, לביא זיטנר, אילנית גרשון, רוני מרחבי, גיא עקיבא, נעה קשפיצקיהפקה : התיאטרון הארצי לילדים ונוער בשיתוף תיאטרון המדיטק. מתוך הביקורת:" לרוץ מהר" – רונית רוקאס, עכבר העיר-און ליין"ההפקה החדשה של ה"כבש הששה עשר" מבטיחה חוויה קסומה.." – מרב יודילוביץ', YNET"אין ספק שזב עדיין עובד ומפיל את קסמו המיוחד על עוד דור של ילדים"- שי בר יעקב, ידיעות אחרונות"מעטות היצירות שבכל גלגול שומרות על איכותן ומצליחות להגיע לקהל רחב. במקרה של הכבש ה- 16 זה קרה" – בועז כהן, גלובס
פסח מההצגות 2 - הכבש ה-16

פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:
פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.

במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים.
הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה,
מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.

מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.                               
בין ההצגות שיעלו :

"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".

הכבש ה-16:

מחזמר מרגש על פי שיריו וסיפוריו האהובים של יהונתן גפן.

סיפורה של חבורת ילדים המגיעים לגן שלהם כשהוא סגור, לחפש את דניאל,
חברם הטוב, שנעלם. זהו מסע התבגרות בו מגלים הילדים את ערכם המופלא של חברות
וקבלת האחר.

הפקה חדשה וסוחפת של המחזמר המצליח " הכבש השישה עשר"
המעניקה הזדמנות להנות ולהתרגש מהשירים והלחנים הנפלאים כגון: "גן סגור",
"הילדה הכי יפה בגן", "אני אוהב", "לילה טוב", "איך שיר נולד" ורבים אחרים.

לילדים הנחשפים לראשונה צפויה חוויה קסומה ומהנה,
שבוודאי תלווה אותם אל בגרותם.

ההצגה נחשפה לראשונה בפסטיבל ישראל !!!

בימוי ונוסח ההצגה : משה קפטן
עיבודים מקוריים: יוני רכטר
עיבודים וניהול מוסיקאלי : טל בלכרוביץ'
כוריאוגרפיה : עוז מורג
עיצוב תפאורה : במבי פרידמן
עיצוב תלבושות : מאור צבר
עיצוב תאורה : אורי מורג
אביזרים : דנה מרן
עוזרת במאי : אורית גפן
שחקנים : גלעד קמחי, גלעד שמואלי, לביא זיטנר,
אילנית גרשון, רוני מרחבי, גיא עקיבא, נעה קשפיצקי
הפקה : התיאטרון הארצי לילדים ונוער בשיתוף תיאטרון המדיטק.

מתוך הביקורת:
" לרוץ מהר" – רונית רוקאס, עכבר העיר-און ליין
"ההפקה החדשה של ה"כבש הששה עשר" מבטיחה חוויה קסומה.." – מרב יודילוביץ', YNET
"אין ספק שזב עדיין עובד ומפיל את קסמו המיוחד על עוד דור של ילדים"- שי בר יעקב, ידיעות אחרונות
"מעטות היצירות שבכל גלגול שומרות על איכותן ומצליחות להגיע לקהל רחב. במקרה של הכבש ה- 16 זה קרה" – בועז כהן, גלובס

06/04/2015
פסח 2015קרקס בינלאומי בתוכנית חדשהעם אורחים מכל העולם,מופע מרהיב חדשני ומהפנט לכל המשפחה.עשרות משתתפים עם מיומנויות מרהיבותמזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת. 
קרקס בראבו

פסח 2015

קרקס בינלאומי בתוכנית חדשה
עם אורחים מכל העולם,
מופע מרהיב חדשני ומהפנט לכל המשפחה.
עשרות משתתפים עם מיומנויות מרהיבות
מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת.

 

06/04/2015
פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים. הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה, מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.                               בין ההצגות שיעלו :"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".ילד פלא- הצגת ילדים מוזיקאלית חדשה משירי הילדים הקלאסיים של קובי אושרת.חגיגה מוזיקאלית צבעונית ומרגשת לכל המשפחה.גלי, ילד פלא, אמת או חובה, היי הו היפו, ידידי טינטן, ג'ינג'ית ועוד... הצגה קומית מצחיקה ומרגשת בהשתתפות- עמרי רוטברד/לירן קנטרוביץ, יעל נחום/לירון ויגדור, דוריס נימני/לירון ויגדור, אסף משה/לירן קנטרוביץכוכב אורח- היפו ההיפופוטםבמאי- עודד פזכתיבה- יובל סגל(הפיג'מות)מנהל מוזיקאלי- קובי אושרתתלבושות- אלה קולסניקעיצוב ויצור ההיפופוטם- וולדי קולסניקתפאורה-ג'ק רובינזוןכריאורוגרפיה- מירל גורלמפיקה בפועל- קרן בובליל קרישפיןעוזר הפקה- אלעד מגןעוזר במאי- שי יצהריחסי ציבור- רון גרנותמפיקים ראשיים- ברלינר הפקות וצוותא מן הביקורת-"אמא, אפשר לראות את ההצגה הזאת שוב?" אמרה ביתי בת ה-8. הליהוק מצויין, הילדים מתחברים לשירים המדהימים,המבוגרים מתחברים גם לתכנים. התפאורה נעימה ולא עמוסה מדי ונעה בין שלושה לוקיישנים.התלבושות מצויינות והתאורה חכמה ומדוייקת." אודליה דה רוסו - אתר הבמה"היוצרים עמדו באתגר והצליחו לתפור סיפור קולח ולא ולא מתיילד מדי סביב השירים האהובים. בן ה-6 היה משועשע מאוד וברגעים מסויימים ממש שאג מצחוק. ארבעת השחקנים עושים עבודה טובה.שורה תחתונה- אופציה קיצית קלילה ומוצלחת" - רוני מואב- לאישה**** עומרי רוטברד ויעל נחום מופיעים לסרוגין עם לירן קנטרוביץ ולירון ויגדור
פסח מההצגות 2 - ילד פלא

פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:
פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.

במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים.
הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה,
מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.

מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.                               
בין ההצגות שיעלו :

"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".


ילד פלא
-
הצגת ילדים מוזיקאלית חדשה משירי הילדים הקלאסיים של קובי אושרת.
חגיגה מוזיקאלית צבעונית ומרגשת לכל המשפחה.
גלי, ילד פלא, אמת או חובה, היי הו היפו, ידידי טינטן, ג'ינג'ית ועוד... 

הצגה קומית מצחיקה ומרגשת בהשתתפות-
עמרי רוטברד/לירן קנטרוביץ, יעל נחום/לירון ויגדור, דוריס נימני/לירון ויגדור, אסף משה/לירן קנטרוביץ

כוכב אורח- היפו ההיפופוטם
במאי- עודד פז
כתיבה- יובל סגל(הפיג'מות)
מנהל מוזיקאלי- קובי אושרת
תלבושות- אלה קולסניק
עיצוב ויצור ההיפופוטם- וולדי קולסניק
תפאורה-ג'ק רובינזון
כריאורוגרפיה- מירל גורל
מפיקה בפועל- קרן בובליל קרישפין
עוזר הפקה- אלעד מגן
עוזר במאי- שי יצהר
יחסי ציבור- רון גרנות
מפיקים ראשיים- ברלינר הפקות וצוותא

 

מן הביקורת-
"אמא, אפשר לראות את ההצגה הזאת שוב?" אמרה ביתי בת ה-8. הליהוק מצויין,
הילדים מתחברים לשירים המדהימים,המבוגרים מתחברים גם לתכנים.
התפאורה נעימה ולא עמוסה מדי ונעה בין שלושה לוקיישנים.התלבושות מצויינות
והתאורה חכמה ומדוייקת." אודליה דה רוסו - אתר הבמה

"היוצרים עמדו באתגר והצליחו לתפור סיפור קולח ולא ולא מתיילד מדי סביב השירים האהובים.
בן ה-6 היה משועשע מאוד וברגעים מסויימים ממש שאג מצחוק. ארבעת השחקנים עושים עבודה טובה.
שורה תחתונה- אופציה קיצית קלילה ומוצלחת" - רוני מואב- לאישה

**** עומרי רוטברד ויעל נחום מופיעים לסרוגין עם לירן קנטרוביץ ולירון ויגדור

07/04/2015
פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים. הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה, מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.                בין ההצגות שיעלו :"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".דלת הקסמים:שחקנים: שרון בורשטיין/נעה גורן, הדר שחף, מתן קליגר/ דורון בן דוד, אייל פרידמןכתיבה ובימוי : עופר שפריר.לחנים: נירית הירשהילדה מיכל מנסה להשיג מתנה מקורית ומיוחדת ליום ההולדת של אמה, ויוצאת למסע לממלכת הצלילים בעזרת חבריה – דמויות משיריה של נורית הירש, אותם היא פוגשת בדרך.בהצגה שזורים השירים היפים והמוכרים שעליהם גדלו ההורים, והשירים המושרים כבר שנים על ידי הילדים:"מקהלה עליזה", "בוקר של זהב", "ברבאבא", "הבית של פיסטוק", "דלת הקסמים", "אבניבי"מחרוזת "דיג דיג דוג", מחרוזת "פים פם פה",המשפחה שלי", "בשנה הבאה" ועוד.............ההצגה מיועדת לגילאים 2-7 מן הביקורת-ברבאבא", "הבית של פיסטוק", "המשפחה שלי", "חיים הארנב", "מקהלה עליזה", "אבניבי", "ושוב נצאה אל הדרך", "בשנה הבאה", "פרפר נחמד" וכמובן "דלת הקסמים", להיט אחר להיט, שיר אחר שיר מכריח אותנו להצטרף אליו בשירה במופע "דלת הקסמים" ששואב את כוחו הגדול מהשירים שכתבה נורית הירש, שירים שיש להם מספיק כוח מוזיקלי כדי לסחוב על גבם שנים של ילדים ומבוגרים שמצטרפים לפזמון החוזר (וגם לבתים שלפניו).כשכולם שרים את "דלת הקסמים" כדי לפתוח את הדלת ולעבור לממלכה של הרמוניה, גם אני מצטרפת במלוא גרוני, ולצדי לא מעט הורים ששמחים לחלוק עם ילדיהם שירים שהם מכירים שנים רבות אחורה, כיף מיוחד שחוזר על עצמו גם עם שירים כמו "אבניבי אובואבב אובותבך". בכל זאת, שיר מסוף שנות השבעים שבת הארבע שרה לידי כאילו נולד אתמול. ההגדרה הגילאית "לכל המשפחה", מדויקת הפעם במיוחד.הילדה, כדרכן של ילדות, אוהבת מאוד את מסך הנצנצים שנגלה על הבמה בתום ההפסקה, התלבושות גם הן בסדר גמור והבמה כולה ססגונית ואנרגטית, אבל הבטרייה שמטעינה את המופע הזה באנרגיה הגדולה שלו היא, כאמור, שיריה של נורית הירש, שמתגלה פה כמעין נעמי שמר לילדים. - טל גורדון- אתר הבמה
פסח מההצגות 2 - דלת הקסמים

פסח במיני ישראל:3 חוויות בכרטיס אחד:
פסטיבל הצגות ילדים, מתחמי הפעלה וחוויה, וסיור בפארק המניאטורות.

במהלך פסח (4-11/4) ייערך בפארק מיני ישראל הפנינג מיוחד של קלאסיקה ישראלית לילדים.
הפסטיבל כולל פעילות לכל משך היום המורכבת מהצגת ילדים מצליחה,
מתחמי הפעלה וחוויה לכל המשפחה ומשחק אינטראקטיבי ברחבי הפארק באפליקציה ייעודית וכל זאת על רקע 385 המודלים שברחבי הפארק.

מידי יום יתקיים פסטיבל הצגות ילדים באמפי פארק מיני ישראל במהלך חוה"מ פסח 2015.
בין ההצגות שיעלו :

"ילד פלא" , "שולם לעולם", "דלת קסמים", "הכבש השישה עשר" ו "בייגלה".


דלת הקסמים:
שחקנים: שרון בורשטיין/נעה גורן, הדר שחף, מתן קליגר/ דורון בן דוד, אייל פרידמן
כתיבה ובימוי : עופר שפריר.
לחנים: נירית הירש

הילדה מיכל מנסה להשיג מתנה מקורית ומיוחדת ליום ההולדת של אמה,
ויוצאת למסע לממלכת הצלילים בעזרת חבריה –
דמויות משיריה של נורית הירש, אותם היא פוגשת בדרך.

בהצגה שזורים השירים היפים והמוכרים שעליהם גדלו ההורים, והשירים המושרים כבר שנים על ידי הילדים:
"מקהלה עליזה", "בוקר של זהב", "ברבאבא", "הבית של פיסטוק", "דלת הקסמים", "אבניבי"
מחרוזת "דיג דיג דוג", מחרוזת "פים פם פה",המשפחה שלי", "בשנה הבאה" ועוד.............
ההצגה מיועדת לגילאים 2-7

מן הביקורת-
ברבאבא", "הבית של פיסטוק", "המשפחה שלי", "חיים הארנב", "מקהלה עליזה",
"אבניבי", "ושוב נצאה אל הדרך", "בשנה הבאה", "פרפר נחמד" וכמובן "דלת הקסמים",
להיט אחר להיט, שיר אחר שיר מכריח אותנו להצטרף אליו
בשירה במופע "דלת הקסמים" ששואב את כוחו הגדול מהשירים שכתבה נורית הירש,
שירים שיש להם מספיק כוח מוזיקלי כדי לסחוב על גבם שנים
של ילדים ומבוגרים שמצטרפים לפזמון החוזר (וגם לבתים שלפניו).
כשכולם שרים את "דלת הקסמים" כדי לפתוח את הדלת ולעבור לממלכה של הרמוניה,
גם אני מצטרפת במלוא גרוני, ולצדי לא מעט הורים ששמחים לחלוק עם ילדיהם
שירים שהם מכירים שנים רבות אחורה,
כיף מיוחד שחוזר על עצמו גם עם שירים כמו "אבניבי אובואבב אובותבך".
בכל זאת, שיר מסוף שנות השבעים שבת הארבע שרה לידי כאילו נולד אתמול.
ההגדרה הגילאית "לכל המשפחה", מדויקת הפעם במיוחד.הילדה, כדרכן של ילדות,
אוהבת מאוד את מסך הנצנצים שנגלה על הבמה בתום ההפסקה,
התלבושות גם הן בסדר גמור והבמה כולה ססגונית ואנרגטית,
אבל הבטרייה שמטעינה את המופע הזה באנרגיה הגדולה שלו היא,
כאמור, שיריה של נורית הירש, שמתגלה פה כמעין נעמי שמר לילדים. - טל גורדון- אתר הבמה

10/04/2015
איך זה להיות אבא גאה לילדה ראשונה כשאתה כבר בן 40 פלוס? מדוע יש כל כך הרבה בדיקות בהריון, ולמה לעזאזל צריכים את הגברים בבדיקות האלה? חרדות של אב גאה לילדה שרק נולדה, איך זה לקחת ולהחזיר את הילדה לאמא, ולמה זה כל כך דומה לרכב שכור : שריטות, מכות, ומי אשם?אחרי הפסקה של שנה ממופע הסטנד אפ המצליח שרץ יותר מ-13 שנים על הבמות, עולה בימים אלה נדב אבוקסיס עם מופע חדש חדש חדש. מופע אישי יותר, חושפני יותר, ומצחיק לא פחות. איך זה להיות חבר ביותרמ-20 קבוצות וואטסאפ, מה קורה כשאחד החברים עוזב את הקבוצה, וכמה זה מלחיץ לדעת מתי הוא "נראה לאחרונה"... איך זה להיות חבר בקבוצת וואטסאפ משפחתית של 30 אנשים, ולמה לא כדאי לצרף את אמא לקבוצה.הורות, טכנולוגיה, יחסים שבינו לבינו ובינו לבינה, המצב החברתי, המצב הכלכלי, ומה המצב בכלל.נדב לא שוכח מאיפה הוא בא, וגם במופע החדש הוא מחזיר אותנו לבית ממנו בא..."אבוקסיס יודע לקחת את החומרים הרגישים והנפיצים ולהפוך אותם למופע סטנדאפ...אבוקסיס מינף את היציאה מהארון אל תוך המופע החדש המבוסס על בדיחות של שורה אחת, אותן הוא יורה בקצב מהיר ומעורר התשאות... גם לידת ביתו הבכורה נכללת במופע החדש, ולמען האמת זה הקטע אליו הקהל מתחבר בצורה מופלאה ולא רק צוחק, אלא פשוט צורח מרוב הזדהות.. " (יצחק טסלר Ynet מתוך הביקורת על המופע החדש)
נדב אבוקסיס - מופע סטנדאפ חדש

איך זה להיות אבא גאה לילדה ראשונה כשאתה כבר בן 40 פלוס? מדוע יש כל כך הרבה בדיקות בהריון, ולמה לעזאזל צריכים את הגברים בבדיקות האלה? חרדות של אב גאה לילדה שרק נולדה, איך זה לקחת ולהחזיר את הילדה לאמא, ולמה זה כל כך דומה לרכב שכור : שריטות, מכות, ומי אשם?
אחרי הפסקה של שנה ממופע הסטנד אפ המצליח שרץ יותר מ-13 שנים על הבמות, עולה בימים אלה נדב אבוקסיס עם מופע חדש חדש חדש. מופע אישי יותר, חושפני יותר, ומצחיק לא פחות.

איך זה להיות חבר ביותרמ-20 קבוצות וואטסאפ, מה קורה כשאחד החברים עוזב את הקבוצה, וכמה זה מלחיץ לדעת מתי הוא "נראה לאחרונה"... איך זה להיות חבר בקבוצת וואטסאפ משפחתית של 30 אנשים, ולמה לא כדאי לצרף את אמא לקבוצה.

הורות, טכנולוגיה, יחסים שבינו לבינו ובינו לבינה, המצב החברתי, המצב הכלכלי, ומה המצב בכלל.

נדב לא שוכח מאיפה הוא בא, וגם במופע החדש הוא מחזיר אותנו לבית ממנו בא...

"אבוקסיס יודע לקחת את החומרים הרגישים והנפיצים ולהפוך אותם למופע סטנדאפ...אבוקסיס מינף את היציאה מהארון אל תוך המופע החדש המבוסס על בדיחות של שורה אחת, אותן הוא יורה בקצב מהיר ומעורר התשאות... גם לידת ביתו הבכורה נכללת במופע החדש, ולמען האמת זה הקטע אליו הקהל מתחבר בצורה מופלאה ולא רק צוחק, אלא פשוט צורח מרוב הזדהות.. " (יצחק טסלר Ynet מתוך הביקורת על המופע החדש)


10/04/2015 22:00
מחזמר מרגש על פי שיריו וסיפוריו האהובים של יהונתן גפן.סיפורה של חבורת ילדים המגיעים לגן שלהם כשהוא סגור, לחפש את דניאל, חברם הטוב, שנעלם. זהו מסע התבגרות בו מגלים הילדים את ערכם המופלא של חברות וקבלת האחר.הפקה חדשה וסוחפת של המחזמר המצליח " הכבש השישה עשר" המעניקה הזדמנות להנות ולהתרגש מהשירים והלחנים הנפלאים כגון: "גן סגור", "הילדה הכי יפה בגן", "אני אוהב", "לילה טוב", "איך שיר נולד" ורבים אחרים.לילדים הנחשפים לראשונה צפויה חוויה קסומה ומהנה, שבוודאי תלווה אותם אל בגרותם.ההצגה נחשפה לראשונה בפסטיבל ישראל !!!בימוי ונוסח ההצגה : משה קפטן עיבודים מקוריים: יוני רכטר עיבודים וניהול מוסיקאלי : טל בלכרוביץ' כוריאוגרפיה : עוז מורגעיצוב תפאורה : במבי פרידמןעיצוב תלבושות : מאור צברעיצוב תאורה : אורי מורגאביזרים : דנה מרןעוזרת במאי : אורית גפן שחקנים : גלעד קמחי, גלעד שמואלי, לביא זיטנר,        אילנית גרשון, רוני מרחבי, גיא עקיבא, נעה קשפיצקיהפקה : התיאטרון הארצי לילדים ונוער בשיתוף תיאטרון המדיטק. מתוך הביקורת:" לרוץ מהר" – רונית רוקאס, עכבר העיר-און ליין"ההפקה החדשה של ה"כבש הששה עשר" מבטיחה חוויה קסומה.." – מרב יודילוביץ', YNET"אין ספק שזב עדיין עובד ומפיל את קסמו המיוחד על עוד דור של ילדים"- שי בר יעקב, ידיעות אחרונות"מעטות היצירות שבכל גלגול שומרות על איכותן ומצליחות להגיע לקהל רחב. במקרה של הכבש ה- 16 זה קרה" – בועז כהן, גלובס
הכבש ה-16

מחזמר מרגש על פי שיריו וסיפוריו האהובים של יהונתן גפן.

סיפורה של חבורת ילדים המגיעים לגן שלהם כשהוא סגור, לחפש את דניאל,
חברם הטוב, שנעלם. זהו מסע התבגרות בו מגלים הילדים את ערכם המופלא של חברות
וקבלת האחר.

הפקה חדשה וסוחפת של המחזמר המצליח " הכבש השישה עשר"
המעניקה הזדמנות להנות ולהתרגש מהשירים והלחנים הנפלאים כגון: "גן סגור",
"הילדה הכי יפה בגן", "אני אוהב", "לילה טוב", "איך שיר נולד" ורבים אחרים.

לילדים הנחשפים לראשונה צפויה חוויה קסומה ומהנה,
שבוודאי תלווה אותם אל בגרותם.

ההצגה נחשפה לראשונה בפסטיבל ישראל !!!

בימוי ונוסח ההצגה : משה קפטן
עיבודים מקוריים: יוני רכטר
עיבודים וניהול מוסיקאלי : טל בלכרוביץ'
כוריאוגרפיה : עוז מורג
עיצוב תפאורה : במבי פרידמן
עיצוב תלבושות : מאור צבר
עיצוב תאורה : אורי מורג
אביזרים : דנה מרן
עוזרת במאי : אורית גפן
שחקנים : גלעד קמחי, גלעד שמואלי, לביא זיטנר,
אילנית גרשון, רוני מרחבי, גיא עקיבא, נעה קשפיצקי
הפקה : התיאטרון הארצי לילדים ונוער בשיתוף תיאטרון המדיטק.

מתוך הביקורת:
" לרוץ מהר" – רונית רוקאס, עכבר העיר-און ליין
"ההפקה החדשה של ה"כבש הששה עשר" מבטיחה חוויה קסומה.." – מרב יודילוביץ', YNET
"אין ספק שזב עדיין עובד ומפיל את קסמו המיוחד על עוד דור של ילדים"- שי בר יעקב, ידיעות אחרונות
"מעטות היצירות שבכל גלגול שומרות על איכותן ומצליחות להגיע לקהל רחב. במקרה של הכבש ה- 16 זה קרה" – בועז כהן, גלובס

02/05/2015 11:00
טררם קידס כח המשאלות
04/05/2015 17:30
צופית גרנט - דלתות מסתובבותבשיחות צפופות עם עצמנו, אנו תוהים מה הכי נכון עבורנו. תוך כדי כך מייצרים מחסומים, מתמלאים חרדות, נכשלים, עוזבים, נעזבים ובסוף נשארים עם מחשבות של מה היה אם ואיך היינו עושים אחרת.הדלתות מסתובבות ולפעמים זה מפחיד, אבל החירות לבחור תמיד מצויה בתוכנו."את הבחירה שלי עשיתי בגיל חמש וחצי, כשאמא שלי לקחה אותי לסבתי ואמרה לה שאם אפריע תשים אותי בכביש. אני זוכרת את היום הזה כרגע מכונן בחיי, בו נותרתי עם הבחירה בין הכרת הטוב או הכרת הרע. את הבחירה הזו אני עושה בכל יום מחדש, ובכך יוצרת מסך החלקים השבורים שבי את השלם".צופית גרנט, שחקנית ויוצרת, אשת טלוויזיה ותיאטרון, אשת משפחה, נשיאת עמותת "אנוש", אישה בעלת כובעים רבים, שכל אחד מהם הינו מופע יצירתי ומרענן של המוטו שמלווה את חייה: לחיות בחמלה ואהבת הזולת ולא לוותר על הגשמת חלומות.דרך סיפור חייה האישי, בפשטות, הומור, ישירות והרבה חום ואהבה, מגיעה צופית הישר ללב ולשכל הישר של כל אחד ואחת מכם. במפגש מעורר השראה, מזמינה אתכם להצטרף אל מסע מרגש, בו מאפשרת לנו לראות את החיים מזווית של קבלה ומנהיגות ולהבין כי ביכולתנו לשנות ולפרוץ את הגבולות האישיים.
צופית גרנט- דלתות מסתובבות

צופית גרנט - דלתות מסתובבות

בשיחות צפופות עם עצמנו, אנו תוהים מה הכי נכון עבורנו. תוך כדי כך מייצרים מחסומים, מתמלאים חרדות, נכשלים, עוזבים, נעזבים ובסוף נשארים עם מחשבות של מה היה אם ואיך היינו עושים אחרת.

הדלתות מסתובבות ולפעמים זה מפחיד, אבל החירות לבחור תמיד מצויה בתוכנו.

"את הבחירה שלי עשיתי בגיל חמש וחצי, כשאמא שלי לקחה אותי לסבתי ואמרה לה שאם אפריע תשים אותי בכביש. אני זוכרת את היום הזה כרגע מכונן בחיי, בו נותרתי עם הבחירה בין הכרת הטוב או הכרת הרע. את הבחירה הזו אני עושה בכל יום מחדש, ובכך יוצרת מסך החלקים השבורים שבי את השלם".

צופית גרנט, שחקנית ויוצרת, אשת טלוויזיה ותיאטרון, אשת משפחה, נשיאת עמותת "אנוש", אישה בעלת כובעים רבים, שכל אחד מהם הינו מופע יצירתי ומרענן של המוטו שמלווה את חייה: לחיות בחמלה ואהבת הזולת ולא לוותר על הגשמת חלומות.

דרך סיפור חייה האישי, בפשטות, הומור, ישירות והרבה חום ואהבה, מגיעה צופית הישר ללב ולשכל הישר של כל אחד ואחת מכם. במפגש מעורר השראה, מזמינה אתכם להצטרף אל מסע מרגש, בו מאפשרת לנו לראות את החיים מזווית של קבלה ומנהיגות ולהבין כי ביכולתנו לשנות ולפרוץ את הגבולות האישיים.

26/05/2015 20:30
עם השנים אנו בונים סביבנו חומות.הקירות גבוהים עד שהם מטילים עלינו צל שהולך וגדל ומצמצם את יכולת מעוף החיים שלנו.יום אחד אנו מגלים שגם ה"אושר" נשאר בחוץ.מחשבות, אמונות, ערכים ודיעות....ואנו מוצאים עצמנו כלואים בתוכם!!ההתנהלות שלנו דומה להתמודדות עם קירות רגילים:לנפץ אותם, לטפס מעל, להפנות להם את הגב, או לקבל אותם ולשבת למרגלותיהם.בשיעור הזה אנחנו הולכים ללמוד על האפשרות החמישית שלא הרבה מכירים - פשוט לעבור דרכם.
ניסים אמון - "לעבור דרך קירות"

עם השנים אנו בונים סביבנו חומות.
הקירות גבוהים עד שהם מטילים עלינו צל שהולך וגדל ומצמצם את יכולת מעוף החיים שלנו.
יום אחד אנו מגלים שגם ה"אושר" נשאר בחוץ.
מחשבות, אמונות, ערכים ודיעות....
ואנו מוצאים עצמנו כלואים בתוכם!!
ההתנהלות שלנו דומה להתמודדות עם קירות רגילים:
לנפץ אותם, לטפס מעל, להפנות להם את הגב, או לקבל אותם ולשבת למרגלותיהם.
בשיעור הזה אנחנו הולכים ללמוד על האפשרות החמישית שלא הרבה מכירים - פשוט לעבור דרכם.

16/06/2015 20:30
The orchestraStarring ELOFormer membersלהופעה יחידה בצפון!31 ביולי 2015מרכז הקונגרסיםחיפהDon't Bring Me Down, Last Train To London, Shine a Little Love, Confusion, Ticket to the Moon …7 שנים לאחר סיבוב ההופעות המוצלח שלהם בישראל, חוזר לארץ ההרכב עם הלהיטים האהובים  שחרכו את מצעדי הפזמונים בשנות ה-70 והפכו לאגדת רוק על זמנית.להקת הרוק הבריטית המצליחה משנות ה-70 ELO שעברה תהפוכות רבות וידועה כיום בשם   The Orchestra ("התזמורת") תגיע להופעה יחידה בצפון ביולי 2015.הלהקה, שמכרה למעלה מ-100 מיליון עותקים, וזכתה בפרסים יוקרתיים, הוקמה על ידי ג`ף לין ורוי ווד בשנת 1971 ופעלה עד שנת 1986 בהרכבים משתנים. כדי להעניק נופך קלאסי לשיריהם מנגנים חברי הלהקה בכלי מיתר כמו צ'לו וכינורות.אלבום מכונן של הלהקה משנת 1981 הוא האלבום TIME, בו שילבו חברי ההרכב סגנונות מוזיקליים שונים כך שכלי המיתר השתלבו בהרמוניה עם ביטים אלקטרוניים עדכניים, מה שהוביל אותם להצלחה פנומנלית, שהולידה סיבוב הופעות עולמי.חברי ההרכב הנוכחי:אריק טרויר – פסנתר , גיטרה ושירהמיק קמינסקי – כינורלואיס קלארק – פסנתרפרת`נון האקלסי – גיטרה ושירהגורדון טאונסנד – תופים
ELO- the orchestra

The orchestra
Starring ELO
Former members

להופעה יחידה בצפון!
31 ביולי 2015
מרכז הקונגרסים
חיפה

Don't Bring Me Down, Last Train To London,
Shine a Little Love, Confusion,
Ticket to the Moon …

7 שנים לאחר סיבוב ההופעות המוצלח שלהם בישראל, חוזר לארץ ההרכב עם הלהיטים האהובים  שחרכו את מצעדי הפזמונים בשנות ה-70 והפכו לאגדת רוק על זמנית.
להקת הרוק הבריטית המצליחה משנות ה-70 ELO שעברה תהפוכות רבות וידועה כיום בשם   The Orchestra ("התזמורת") תגיע להופעה יחידה בצפון ביולי 2015.
הלהקה, שמכרה למעלה מ-100 מיליון עותקים, וזכתה בפרסים יוקרתיים, הוקמה על ידי ג`ף לין ורוי ווד בשנת 1971 ופעלה עד שנת 1986 בהרכבים משתנים. כדי להעניק נופך קלאסי לשיריהם מנגנים חברי הלהקה בכלי מיתר כמו צ'לו וכינורות.
אלבום מכונן של הלהקה משנת 1981 הוא האלבום TIME, בו שילבו חברי ההרכב סגנונות מוזיקליים שונים כך שכלי המיתר השתלבו בהרמוניה עם ביטים אלקטרוניים עדכניים, מה שהוביל אותם להצלחה פנומנלית, שהולידה סיבוב הופעות עולמי.

חברי ההרכב הנוכחי:
אריק טרויר – פסנתר , גיטרה ושירה
מיק קמינסקי – כינור
לואיס קלארק – פסנתר
פרת`נון האקלסי – גיטרה ושירה
גורדון טאונסנד – תופים

31/07/2015 21:30
 logo