מומלצים בידור יידישפיל ילדים
אודי כגן   ("משיח", "ארץ נהדרת"  ו"גב האומה") במופע סטנדאפ חדש.משך המופע: שעה ועשר דק'כתיבה: אודי כגן ודנה פוליגצלמת: הדס רוסומפיקים: הולנדר & ויזרבפייסבוק: w ww.facebook.com/udi.kagan
אודי כגן

אודי כגן   ("משיח", "ארץ נהדרת"  ו"גב האומה") במופע סטנדאפ חדש.

משך המופע: שעה ועשר דק'

כתיבה: אודי כגן ודנה פוליג

צלמת: הדס רוסו

מפיקים: הולנדר & ויזר

בפייסבוק: w ww.facebook.com/udi.kagan

06/05/2016 עד 25/06/2016
אבי גרייניק ועידן אלתרמן, הצמד המיתולוגי שהביאו לנו את המופע ״ילדים סורגים״, אחד ממופעי הבידור המצליחים בישראל, חוזרים לאחר עשר שנים במופע חדש עם מערכונים חדשים ודמויות חדשות. ולא פחות חשוב, עם הדמויות המוכרות והאהובות מנווה חמציצים ופלטפוס. הם צוחקים על עצמם כהורים ועל ההורים שלהם שעדיין מביכים אותם בגיל 40, על התלות שלהם  בסמארטפונים, על ילדים (וכלבים) שזקוקים לריטלין, חרמנות של נשואים,  ובעיקר,  צוחקים על עצמם כצמד. והכל מבוצע בווירטואוזיות המוכרת של גרייניק ואלתרמן - החלפת דמויות תזזיתית, שירי נונסנס שהם מנגנים ואפילו אקרובטיקה.  
גרייניק ואלתרמן- ילדים סורגים 2

אבי גרייניק ועידן אלתרמן, הצמד המיתולוגי שהביאו לנו את המופע ״ילדים סורגים״,
אחד ממופעי הבידור המצליחים בישראל, חוזרים לאחר עשר שנים
במופע חדש עם מערכונים חדשים ודמויות חדשות.

 ולא פחות חשוב, עם הדמויות המוכרות והאהובות מנווה חמציצים ופלטפוס.
הם צוחקים על עצמם כהורים ועל ההורים שלהם שעדיין מביכים אותם בגיל 40,
 על התלות שלהם  בסמארטפונים, על ילדים (וכלבים) שזקוקים לריטלין, 
חרמנות של נשואים,  ובעיקר,  צוחקים על עצמם כצמד.

והכל מבוצע בווירטואוזיות המוכרת של גרייניק ואלתרמן - החלפת דמויות תזזיתית,
שירי נונסנס שהם מנגנים ואפילו אקרובטיקה. 

 

07/05/2016 21:30
ערב שכולו שחר!שחר חסון במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד. מתעצבן על הדברים הקטנים שבחיים, מתעסק בזוגיות, יחסי הורים-מתבגרים ותוכניות טלוויזיה. כמובן שחסון לא שוכח לטפל גם בנושאים האינטימיים של החיים.
שחר חסון
ערב שכולו שחר!

שחר חסון במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד. מתעצבן על הדברים הקטנים שבחיים, מתעסק בזוגיות, יחסי הורים-מתבגרים ותוכניות טלוויזיה. כמובן שחסון לא שוכח לטפל גם בנושאים האינטימיים של החיים.


07/05/2016 21:30
רשף לוי היוצר של "הבורר",אחד הסטנדאפיסטים המובילים. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואין, איךזה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש  שנייה אחרי החתונה. במופע רשף  מתגלה כמאלתר מחונן, מצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא חוזר על עצמו אף פעם. יובל סמו קומיקאי ענק, כוכב "ארץ נהדרת" המוכר לכולנו כ"אשר נהג המונית", ה"ישראלי היפה", "נסראללה", "מירי רגב" ועוד פורץ למופע הסטנדאפ של רשף וביחד הם נכנסים לשיח הזוי מצחיק ומרגש על הישראליות.
רשף לוי ויובל סמו על במה אחת בספיישל עצמאות

רשף לוי היוצר של "הבורר",אחד הסטנדאפיסטים המובילים. במופע אינטליגנטי, 
מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואין, איך
זה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש  שנייה אחרי החתונה.
 
במופע רשף  מתגלה כמאלתר מחונן, מצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא
 
חוזר על עצמו אף פעם.

 

יובל סמו קומיקאי ענק, כוכב "ארץ נהדרת" המוכר לכולנו כ"אשר נהג המונית", 
ה"ישראלי היפה", "נסראללה", "מירי רגב" ועוד פורץ למופע הסטנדאפ של רשף
 
וביחד הם נכנסים לשיח הזוי מצחיק ומרגש על הישראליות.

11/05/2016 21:30
אריאל לטינו הפקות נוסח חו"ל וקורינה סגל בשיתוף עפרה נסמופע מרהיב של דיג'יי twins
חוגגים 68 למדינה בהפקת כחול לבן
אריאל לטינו הפקות נוסח חו"ל וקורינה סגל בשיתוף עפרה נס
מופע מרהיב של דיג'יי twins
11/05/2016 22:30
אנריקו מסיאס ולהקתו במיטב להיטיו לסיבוב הופעות בישראל אנריקו מסיאס חוזר אלינו לסיבוב הופעות שבו יחגוג איתנו את שבוע עצמאות ה- 68 לישראל. ילוו אותו על הבמה 12 נגנים בדומה להופעותיו המפורסומות באולם אולמפיה בפריז.  בסיבוב ההופעות הנוכחי, יבצע את מיטב להיטיו האהובים מכל הזמנים ושירים חדשים מאלבומו האחרון, אשר אותם כתב ושר מסיאס.מבוגרים וצעירים יודעים שכרטיס להופעה של אנריקו מסיאס, הינו כרטיס כניסה למולדת הישנה, לזיכרונות,לבית אבא שהיה והפך ברבות הזמן לגעגוע. לאחר הפיגוע במערכת המגזין הסאטירי "שרלי הבדו" בפריז בחודש ינואר 2015 , קיים מסיאס הופעה מיוחדת באולימפיה פריז באולם מלא עד אפס מקום אותה הקדיש לזכר הקורבנות.כמו בכל הופעה, הוא סיים בשיר "ירושלים של זהב" בעברית.  שמו של מסיאס עלה לכותרות לאחרונה בעולם גם כשהתגלו הקלטותיו במעונו של הטרוריסט אוסמה בן לאדן שהאזין לשיריוכששמע מסיאס את הפרסומים הוא נותר חסר מילים ! על כך הגיב מסיאס במילים: ..." אני בטוח שהוא ידע שאני יהודי, זה מאוד מפתיע ומוזר לי, אני לא מבין מה קסם לו בשירים שלי.כל המסר בשירי מדבר על שלום ונגד אלימות מדובר באחדהאנשים היותר אלימים שידע העולם."     לפני כשבועיים הופיע אנריקו מסיאס בקהיר , 2 קונצרטים,  כשבאחד מהם  היתה גב' סאדאת אורחת כבוד. ההצלחה היתה סוחפת והוא הוזמן לבוא ולהופיע שוב , שבוע יותר מאוחר.  אנריקו נאלץ לדחות את ההצעה, עקב הופעותיו המתכוננות באולימפיה פריס.   ביום חמישי האחרון ה- 5.11 התקיים ערב הצדעה שנתי של ארגון ידידי צה"ל   בלוס אנג'לס שאורגן ע"י שריל וחיים סבן. ערב מרגש זה שמטרתו תמיכה  בישראל ובחיילי צה"ל,היה במעמד הגב' הילרי קלינטון, אורח הכבוד אנריקו מסיאס , השחקן אנטוניו בנדרס, המפיק מארק וולברג, המוזיקאי דיוויד פרוסט,   צמרת הוליווד והקהילה העסקית בארצות הברית. כ1200 אורחים אמריקאים   וישראלים.מיותר לציין כי אנריקו מסיאס גאה מאד ביהדותו ובמוצאו וללא חשש  בכל מקום על כל במה הוא נושא הלפיד של יהודי התפוצות.    הפעם יותר מכל פעם, לאור המצב בארץ, בעולם בכלל ובצרפת בפרט,  סיבוב ההופעות החדש של מסיאס בשבוע העצמאות ה- 68 לישראל  הוא הרבה מעבר למוסיקאלי.
אנריקו מסיאס

אנריקו מסיאס ולהקתו

במיטב להיטיו לסיבוב הופעות בישראל

 

אנריקו מסיאס חוזר אלינו לסיבוב הופעות שבו יחגוג איתנו את שבוע עצמאות ה- 68 לישראל. ילוו אותו על הבמה 12 נגנים בדומה להופעותיו המפורסומות באולם אולמפיה בפריז.

 

בסיבוב ההופעות הנוכחי, יבצע את מיטב להיטיו האהובים מכל הזמנים ושירים חדשים מאלבומו האחרון, אשר אותם כתב ושר מסיאס.

מבוגרים וצעירים יודעים שכרטיס להופעה של אנריקו מסיאס, הינו כרטיס כניסה למולדת הישנה, לזיכרונות,לבית אבא שהיה והפך ברבות הזמן לגעגוע.

 

לאחר הפיגוע במערכת המגזין הסאטירי "שרלי הבדו" בפריז בחודש ינואר 2015 , קיים מסיאס הופעה מיוחדת באולימפיה פריז באולם מלא עד אפס מקום אותה הקדיש לזכר הקורבנות.

כמו בכל הופעה, הוא סיים בשיר "ירושלים של זהב" בעברית.

 

שמו של מסיאס עלה לכותרות לאחרונה בעולם גם כשהתגלו הקלטותיו במעונו של הטרוריסט אוסמה בן לאדן שהאזין לשיריו

כששמע מסיאס את הפרסומים הוא נותר חסר מילים !

על כך הגיב מסיאס במילים:

..." אני בטוח שהוא ידע שאני יהודי, זה מאוד מפתיע ומוזר לי, אני לא מבין מה קסם לו בשירים שלי.כל המסר בשירי מדבר על שלום ונגד אלימות מדובר באחדהאנשים היותר אלימים שידע העולם."  

 

  לפני כשבועיים הופיע אנריקו מסיאס בקהיר , 2 קונצרטים,  כשבאחד מהם  היתה גב' סאדאת אורחת כבוד. ההצלחה היתה סוחפת והוא הוזמן לבוא ולהופיע שוב , שבוע יותר מאוחר.  אנריקו נאלץ לדחות את ההצעה, עקב הופעותיו המתכוננות באולימפיה פריס.

 

  ביום חמישי האחרון ה- 5.11 התקיים ערב הצדעה שנתי של ארגון ידידי צה"ל   בלוס אנג'לס שאורגן ע"י שריל וחיים סבן. ערב מרגש זה שמטרתו תמיכה  בישראל ובחיילי צה"ל,היה במעמד הגב' הילרי קלינטון, אורח הכבוד אנריקו מסיאס , השחקן אנטוניו בנדרס, המפיק מארק וולברג, המוזיקאי דיוויד פרוסט,   צמרת הוליווד והקהילה העסקית בארצות הברית. כ1200 אורחים אמריקאים  

 וישראלים.

מיותר לציין כי אנריקו מסיאס גאה מאד ביהדותו ובמוצאו וללא חשש  בכל מקום על כל במה הוא נושא הלפיד של יהודי התפוצות.    

הפעם יותר מכל פעם, לאור המצב בארץ, בעולם בכלל ובצרפת בפרט,  סיבוב ההופעות החדש של מסיאס בשבוע העצמאות ה- 68 לישראל  הוא הרבה מעבר למוסיקאלי.

14/05/2016 21:00
מופע סטנדאפ חד, שנון ואמיתירשף לוי, מחזאי הבית של הבימה, היוצר של "הבורר","אהבה קולומביאנית" ו"איים אבודים", זוכה פרס התיאטרון על ההצגה "החולה ההודי" הוא אחד הסטנדאפיסטים המובילים בשניםהאחרונות בארץ. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואין, איך זה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש שלו שנייה אחרי החתונה. רשף מגלה לקהל איך זה להיות חצי תימני, למה אמא שלו התעקשה כל השנים לגלות מי הדליק את הדוד ועוד...במופע רשף מתגלה כמאלתר מחונן, שמצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא חוזר עלעצמו אף פעם. כל מי שאהב פעם, מאוהב, שיש לו ילדים, או שעדיין קצת ילד בעצמו ימצא את עצמו צוחק ומזדהה, ממופע מלא חן וקסם שלקוח מתוך החיים הפרטיים שלכולנו.":שנון, אינטיליגנטי ומלהיב, בלי לרדת נמוך" 5 כוכבים - יואב בירנברג, 7 לילות."רוצו רוצו לראות אותו, כי הבחור תותח" אודטה, מעריב."הנאה גדולה!" 7 לילות."רשף לוי, צעיר דומיננטי, חריף וחד לשון" עמוס אורן, ידיעות אחרונות."מצליח לגעת גם בבלוטות הרגש העמוקות ביותר" פנאי פלוס.
רשף לוי

מופע סטנדאפ חד, שנון ואמיתי

רשף לוי, מחזאי הבית של הבימה, היוצר של "הבורר","אהבה קולומביאנית" ו"איים אבודים", 
זוכה פרס התיאטרון על ההצגה "החולה ההודי" הוא אחד הסטנדאפיסטים המובילים בשנים
האחרונות בארץ. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל
 
מה עושים לנו הנישואין, איך זה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש
 
שלו שנייה אחרי החתונה. רשף מגלה לקהל איך זה להיות חצי תימני, למה אמא שלו
 
התעקשה כל השנים לגלות מי הדליק את הדוד ועוד...

במופע רשף מתגלה כמאלתר מחונן, שמצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא חוזר על
עצמו אף פעם. כל מי שאהב פעם, מאוהב, שיש לו ילדים, או שעדיין קצת ילד בעצמו ימצא 
את עצמו צוחק ומזדהה, ממופע מלא חן וקסם שלקוח מתוך החיים הפרטיים שלכולנו.

":שנון, אינטיליגנטי ומלהיב, בלי לרדת נמוך" 5 כוכבים - יואב בירנברג, 7 לילות.

"רוצו רוצו לראות אותו, כי הבחור תותח" אודטה, מעריב.
"הנאה גדולה!" 7 לילות.

"רשף לוי, צעיר דומיננטי, חריף וחד לשון" עמוס אורן, ידיעות אחרונות.

"מצליח לגעת גם בבלוטות הרגש העמוקות ביותר" פנאי פלוס.

14/05/2016 עד 29/07/2016
משך המופע: שעתיים, כולל הפסקהאדוארד קנדי "הדיוק" אלינגטון נולד ב-29 לאפריל 1899. הוא נחשב לאחד המלחינים האמריקאים הפוריים ביותר של המאה עשרים. הקריירה שלו מתפרסת על יותר מ 50 שנים וכוללת: את תזמורתו, הלחנת שירים, פסקולים לסרטים ומחזות זמר מסביב לעולם. הסגנון של דיוק אלינגטון נקרא "המוזיקה האמריקנית", ולא ג'אז. הוא נותר אחת הדמויות המשפיעות ביותר בג'אז, אם לא בכל המוזיקה האמריקנית, ונחשב לאחד המוסיקאים המשפיעים ביותר. כיוון שהמלחין ומנהיג הלהקה. התזמורת זכתה להופיע ברחבי העולם באולמות הנחשבים ביותר בניהם: בניו יורק, האור הכחולה ובהווארד תיאטרון בוושינגטון, כמו כן הופעות נבחרות בבוליווד בול, בפסטיבל הג'אז הבינלאומי במונטריאול ופסטיבלהשמחה של הג'אז ביוהנסבורג, דרום אפריקה.הוא נתן למוסיקה האמריקנית צליל משלו בפעם הראשונה. בשנות ה-50, הוא קיים מעל 20,000 הופעות באירופה, אמריקה הלטינית, המזרח התיכון ואסיה. אלינגטון הוביל את החבורה שלו משנת 1923 ועד מותו ב -24 במאי 1974, הוא היה בן 75. בשלב זה, בנו מרסראלינגטון לקח מנהיגות של הלהקה. מרסר היה שחקן מעולה, חצוצרן ומלחין שכתב שיריםרבים לתזמורתו של אביו כולל גרסה חדשה ל"דברים אינם מה שהיו פעם." בראשית 1980 הוא הפך למנצח הראשון למחזמר בברודווי של המוזיקה של אביו, גבירותיי המתוחכמות. תחת ניהולו התזמורת הקליטה והופיעה במשך 22 שנים, עד מותו בשנת 1996.בשלב זה הועבר השרביט לבנו הצעיר של מרסר, פול מרסר אלינגטון שכבר מוביל אתהתזמורת ודואג מורא לשמר את המוזיקה ומורשתו של הדיוק אלינגטון הגדול. דיוק אלינגטון התזמורת כבר מופיעים ברחבי העולם 88 שנים, תחת הנהגתם של שלושההדורות למשפחת אלינגטון ותמשיך לעשות זאת עוד שנים רבות. בשנת 2007, דיוק אלינגטוןהתזמורת, נסעו על פני ארבע יבשות לשחק ולקדם את המוזיקה של דיוק אלינגטון. התזמורת הייתה השחקן הבולט בפסטיבל הג'אז היוקרתי של טוקיו ופסטיבל הג'אז במאי קייפ (אחד מפסטיבלי הג'אז הארוכים ביותר בארצות הברית).בשנת 2008, דיוק אלינגטון התזמורת שוב נסעה ברחבי העולם והופיעה ביפן, פורטו ריקו, וארצותהברית בחוף המערבי, סיור של שישה שבועות. התזמורת הופיעה בסמטה המפורסמת בעולם הג'אז ובמועדוני הג'אז בסיאטל, בלו"ז הסמטה בוושינגטון, לוח המודעות ביפן, בלו נוט ניו יורק ונגויה. השנה כללה גם חזרה למועדון הכותנה בטוקיו והופעה ביום הנעילה בפסטיבל הג'אז היוקרתי של היינקן.בשנת 2009, דיוק אלינגטון התזמורת חזרה ליפן והופיעה עם התזמורת הסימפונית של קולורדו ואוסטין הסימפוני. התזמורת השלימה סיור במזרח הרחוק שכלל את טייוואן וההופעות הראשונותאי הפעם שלה בסין. בחודש מאי, הם הקליטו באולפן ההקלטות בפעם הראשונה מזה 30 שנה.שנת 2010 הייתה שנה מצוינת לתזמורת. היא קיימה סיבוב הופעות באירופה - כולל שבע הופעות בשמונה ערים רוסיות, והופעות בפינלנד, אסטוניה, צ'כיה, רומניה, ובוקרשט. הם חזרו ליפן וסין עםלהשתתף בפסטיבל הג'אז היוקרתי בייג'ינג. דיוק אלינגטון התזמורת גם נגנה עם התזמורת הסימפוניתשל אינדיאנפוליס והיוטה הסימפונית.בשנת 2011, התזמורת ערכה סיור בן שלושה שבועות ביפן וסיור של שבועות באירופה (יוון, סלובקיה, הונגרי, גרמניה ופורטוגל. התזמורת הייתה אחת המשתתפות בפסטיבל הבינלאומי למוזיקה ובמקאו בפסטיבל הג'אז וכמו כן ב"מפתח הזהב" במירטל קליפורניה. השנה, התזמורת מתכננת להופיע בניו יורק ב"אור הכחולה" ובתיאטרון הווארד בוושינגטון. מופעים נבחרים יתקיימו גם בבוליווד בול, בפסטיבל הג'אז הבינלאומי במונטריאול ובשמחת הג'אז ביוהנסבורג,דרום אפריקה.התזמורת תגיע לישראל כחלק מסיבוב ההופעות באירופה. 
התזמורת של דיוק אלינגטון - duke ellington orchestra

משך המופע: שעתיים, כולל הפסקה

אדוארד קנדי "הדיוק" אלינגטון נולד ב-29 לאפריל 1899. הוא נחשב לאחד המלחינים 
האמריקאים הפוריים ביותר של המאה עשרים. הקריירה שלו מתפרסת על יותר מ 50
 
שנים וכוללת: את תזמורתו, הלחנת שירים, פסקולים לסרטים ומחזות זמר מסביב לעולם.
 
הסגנון של דיוק אלינגטון נקרא "המוזיקה האמריקנית", ולא ג'אז. הוא נותר אחת הדמויות
 
המשפיעות ביותר בג'אז, אם לא בכל המוזיקה האמריקנית, ונחשב לאחד המוסיקאים
 
המשפיעים ביותר. כיוון שהמלחין ומנהיג הלהקה. התזמורת זכתה להופיע ברחבי העולם
 
באולמות הנחשבים ביותר בניהם: בניו יורק, האור הכחולה ובהווארד תיאטרון בוושינגטון,
 
כמו כן הופעות נבחרות בבוליווד בול, בפסטיבל הג'אז הבינלאומי במונטריאול ופסטיבל
השמחה של הג'אז ביוהנסבורג, דרום אפריקה.

הוא נתן למוסיקה האמריקנית צליל משלו בפעם הראשונה. בשנות ה-50, הוא קיים מעל 
20,000 הופעות באירופה, אמריקה הלטינית, המזרח התיכון ואסיה. אלינגטון הוביל את
 
החבורה שלו משנת 1923 ועד מותו ב -24 במאי 1974, הוא היה בן 75. בשלב זה, בנו מרסר
אלינגטון לקח מנהיגות של הלהקה. מרסר היה שחקן מעולה, חצוצרן ומלחין שכתב שירים
רבים לתזמורתו של אביו כולל גרסה חדשה ל"דברים אינם מה שהיו פעם." בראשית 1980
 
הוא הפך למנצח הראשון למחזמר בברודווי של המוזיקה של אביו, גבירותיי המתוחכמות.
 
תחת ניהולו התזמורת הקליטה והופיעה במשך 22 שנים, עד מותו בשנת 1996.


בשלב זה הועבר השרביט לבנו הצעיר של מרסר, פול מרסר אלינגטון שכבר מוביל את
התזמורת ודואג מורא לשמר את המוזיקה ומורשתו של הדיוק אלינגטון הגדול. דיוק 
אלינגטון התזמורת כבר מופיעים ברחבי העולם 88 שנים, תחת הנהגתם של שלושה

הדורות למשפחת אלינגטון ותמשיך לעשות זאת עוד שנים רבות. בשנת 2007, דיוק אלינגטון
התזמורת, נסעו על פני ארבע יבשות לשחק ולקדם את המוזיקה של דיוק אלינגטון. התזמורת 
הייתה השחקן הבולט בפסטיבל הג'אז היוקרתי של טוקיו ופסטיבל הג'אז במאי קייפ (אחד
 
מפסטיבלי הג'אז הארוכים ביותר בארצות הברית).


בשנת 2008, דיוק אלינגטון התזמורת שוב נסעה ברחבי העולם והופיעה ביפן, פורטו ריקו, וארצות
הברית בחוף המערבי, סיור של שישה שבועות. התזמורת הופיעה בסמטה המפורסמת בעולם 
הג'אז ובמועדוני הג'אז בסיאטל, בלו"ז הסמטה בוושינגטון, לוח המודעות ביפן, בלו נוט ניו יורק
 
ונגויה. השנה כללה גם חזרה למועדון הכותנה בטוקיו והופעה ביום הנעילה בפסטיבל הג'אז
 
היוקרתי של היינקן.

בשנת 2009, דיוק אלינגטון התזמורת חזרה ליפן והופיעה עם התזמורת הסימפונית של קולורדו 
ואוסטין הסימפוני. התזמורת השלימה סיור במזרח הרחוק שכלל את טייוואן וההופעות הראשונות
אי הפעם שלה בסין. בחודש מאי, הם הקליטו באולפן ההקלטות בפעם הראשונה מזה 30 שנה.


שנת 2010 הייתה שנה מצוינת לתזמורת. היא קיימה סיבוב הופעות באירופה - כולל שבע הופעות 
בשמונה ערים רוסיות, והופעות בפינלנד, אסטוניה, צ'כיה, רומניה, ובוקרשט. הם חזרו ליפן וסין עם
להשתתף בפסטיבל הג'אז היוקרתי בייג'ינג. דיוק אלינגטון התזמורת גם נגנה עם התזמורת הסימפונית
של אינדיאנפוליס והיוטה הסימפונית.

בשנת 2011, התזמורת ערכה סיור בן שלושה שבועות ביפן וסיור של שבועות באירופה (יוון, סלובקיה, 
הונגרי, גרמניה ופורטוגל. התזמורת הייתה אחת המשתתפות בפסטיבל הבינלאומי למוזיקה ובמקאו
 
בפסטיבל הג'אז וכמו כן ב"מפתח הזהב" במירטל קליפורניה. 


השנה, התזמורת מתכננת להופיע בניו יורק ב"אור הכחולה" ובתיאטרון הווארד בוושינגטון. מופעים 
נבחרים יתקיימו גם בבוליווד בול, בפסטיבל הג'אז הבינלאומי במונטריאול ובשמחת הג'אז ביוהנסבורג,
דרום אפריקה.

התזמורת תגיע לישראל כחלק מסיבוב ההופעות באירופה.

 

16/05/2016 20:00
מקהל "גתית" שמחה להזמין אתכם לקונצרט חגיגי לרגל 35 שנהולהיווסדה בניצוחו של זולי פרנק ויצירת המופת "רקויאם" מאת ו.א. מוצארט"שירת הגורל" מאת י. ברהמס.
אדם וגורלו - גתית - רקוויאם של מוצארט
מקהל "גתית" שמחה להזמין אתכם לקונצרט חגיגי לרגל 35 שנה
ולהיווסדה בניצוחו של זולי פרנק ויצירת המופת "רקויאם" מאת ו.א. מוצארט
"שירת הגורל" מאת י. ברהמס.
17/05/2016 20:00
Легенда русского рока «МашинаВремени» (Mashina Vremeni) с новой программой«Миром правит любовь»!Да, именно так! Жители Израиля однимииз первых услышат песни с нового альбома, первого за семь лет —«Машина» начинает его запись только сейчас! Никаких подробностей по поводупластинки пока нет, как нет и ее названия — история только начинается. АндрейМакаревич, Александр Кутиков, Андрей Державин и Валерий Ефремов вместес Игорем Хомичем, Сергеем Остроумовым и Александром Дитковским толькосадятся на репетиционную базу — разбирать новые номера, готовитьаранжировки, а может, и сочинять что-то прямо на ходу!И некоторые из новинок обязательно будут исполнены на этомединственном концерте в Израиле в древнеримском амфитеатрев Кейсарии, для которого специально будет разработано и новоесветовое шоу.Но вся классика, которую так хотели услышатьмноголетние фанаты «Машины», тоже прозвучит: от «Марионеток» до «Улетай»,от «Поворота» до «Изменчивого мира», от «То, что люди поютпо дороге домой» до «Свечи» — все это можно будет услышать со сценыи подпеть авторам!«Машинисты» ждут вас! .
mashina מכונת הזמן

Легенда русского рока «МашинаВремени» (Mashina Vremeni) с новой программой«Миром правит любовь»!

Да, именно так! Жители Израиля однимииз первых услышат песни с нового альбома, первого за семь лет —«Машина» начинает его запись только сейчас! Никаких подробностей по поводупластинки пока нет, как нет и ее названия — история только начинается. АндрейМакаревич, Александр Кутиков, Андрей Державин и Валерий Ефремов вместес Игорем Хомичем, Сергеем Остроумовым и Александром Дитковским толькосадятся на репетиционную базу — разбирать новые номера, готовитьаранжировки, а может, и сочинять что-то прямо на ходу!И некоторые из новинок обязательно будут исполнены на этомединственном концерте в Израиле в древнеримском амфитеатрев Кейсарии, для которого специально будет разработано и новоесветовое шоу.

Но вся классика, которую так хотели услышатьмноголетние фанаты «Машины», тоже прозвучит: от «Марионеток» до «Улетай»,от «Поворота» до «Изменчивого мира», от «То, что люди поютпо дороге домой» до «Свечи» — все это можно будет услышать со сценыи подпеть авторам!

«Машинисты» ждут вас! .

19/05/2016 20:30
עובדים על הזוגיות במופע קומי חדש, מצחיק ומעורר הזדהות.ערב של שגרה, ילדים וכביסה, ערב על זוגיות, התבגרות וחברות.החמרים שלכם. הביצוע שלנו.שחקנים – ליליאן ברטו , יוסי מרשקכתיבה – דניאלה לונדון דקלמלחין – יוני רכטרניהול ומוזיקלי ופסנתר – איתמר גרוסתלבושות – מאור צבראביזרים – ורד סליבניקמפיקות – שולה שפיגל , דנה עדן
עובדים על הזוגיות

עובדים על הזוגיות במופע קומי חדש, מצחיק ומעורר הזדהות.
ערב של שגרה, ילדים וכביסה, ערב על זוגיות, התבגרות וחברות.
החמרים שלכם. הביצוע שלנו.

שחקנים – ליליאן ברטו , יוסי מרשק
כתיבה – דניאלה לונדון דקל
מלחין – יוני רכטר
ניהול ומוזיקלי ופסנתר – איתמר גרוס
תלבושות – מאור צבר
אביזרים – ורד סליבניק
מפיקות – שולה שפיגל , דנה עדן

20/05/2016 עד 25/06/2016
המופע הבלתי נשכח אשר מגיע אלינו היישר מהגלאם של לאס וגאס, לא מפסיק לסחרר אותנו בחצי השנה האחרונה, עם הפקת ענק וירטואוזית הכוללת זמרים פנומנלים, וידאו ארט אוריגינלי, תזמורת חיה, תלבושות אקסלוסיביות, תפאורה צבעונית ורפרטואר מוזיקלי משובח, שבזכותם הקהל זוכה לחוויה קוסמופוליטית בלתי נשכחת.מופע אשר כולו מחווה מוזיקלית המוקדשת לאמנים האגדיים והבלתי נשכחים של שנות ה60 ו ה 70 ומיטב השירים מאלבומי הדגל של: אלביס פרסלי,קליף ריצ'רד, תום ג'ונס, ריי צ'ארלס, שירלי בייסי, דה טמפטיישנס, פרנק סינטרה, נט קינג ועוד, מורכב מצוות מנצח של העומדים בחוד החנית של אשפי הבמות עיר השעשועים, ביניהם: זאק הילון, סטלה יודקו וצ'ארלס גראט אשר מלווים בשמונה נגנים מופתיים, על רקע קטעי וידיאו ארט הכוללים פרגמנטים מצולמים של האמנים המקוריים המתפרשים על 90 דקות של תענוג צרוף. המופע אשר נוסד בארץ, כבר הספיק לכבוש את במות הבירות והמובילות וסחף בשנה האחרונה קהלים המונים עשרות אלפי צופים בגרמניה, רוסיה, אמסטרדם, דרום אפריקה וארצות הברית.התיאור הכי מדויק למופע הוא " טיול במורד שביל הזיכרון",מתאר הילון. אנחנו רוצים לראות הקהל הישראלי מבלים ונהנים כשכמובן ישנה גם המטרה לחשוף אותו לתרבות בילוי שונה וחוויה מסחררת.
המופע הבלתי נשכח - UNFORGETTABLE
המופע הבלתי נשכח אשר מגיע אלינו היישר מהגלאם של לאס וגאס, לא מפסיק לסחרר אותנו בחצי השנה האחרונה, עם הפקת ענק וירטואוזית הכוללת זמרים פנומנלים, וידאו ארט אוריגינלי, תזמורת חיה, תלבושות אקסלוסיביות, תפאורה צבעונית ורפרטואר מוזיקלי משובח, שבזכותם הקהל זוכה לחוויה קוסמופוליטית בלתי נשכחת.

מופע אשר כולו מחווה מוזיקלית המוקדשת לאמנים האגדיים והבלתי נשכחים של שנות ה60 ו ה 70 ומיטב השירים מאלבומי הדגל של: אלביס פרסלי,קליף ריצ'רד, תום ג'ונס, ריי צ'ארלס, שירלי בייסי, דה טמפטיישנס, פרנק סינטרה, נט קינג ועוד, מורכב מצוות מנצח של העומדים בחוד החנית של אשפי הבמות עיר השעשועים, ביניהם: זאק הילון, סטלה יודקו וצ'ארלס גראט אשר מלווים בשמונה נגנים מופתיים, על רקע קטעי וידיאו ארט הכוללים פרגמנטים מצולמים של האמנים המקוריים המתפרשים על 90 דקות של תענוג צרוף. המופע אשר נוסד בארץ, כבר הספיק לכבוש את במות הבירות והמובילות וסחף בשנה האחרונה קהלים המונים עשרות אלפי צופים בגרמניה, רוסיה, אמסטרדם, דרום אפריקה וארצות הברית.
התיאור הכי מדויק למופע הוא " טיול במורד שביל הזיכרון",מתאר הילון. אנחנו רוצים לראות הקהל הישראלי מבלים ונהנים כשכמובן ישנה גם המטרה לחשוף אותו לתרבות בילוי שונה וחוויה מסחררת.
20/05/2016 22:00
מהי הנוסחה להצלחת זוגיות ?אולי הכל טמון בצלחת ?מה קורה כשמכניסים לסיר לחץ עורכת דין לענייני משפחה , מאמנת זוגית ושף עצבני מאוד במשבר זוגי ? יוסי פרץ ארי . שדר רדיו סטנדאפיסט ושף עצבני הנמצא במשבר זוגיות עם אשתו, גלית צור עו"ד ומגשרת. סימי אקשוטי מאמנת זוגית ועיתונאית .פזרו מלמעלה הומור, ותערבבו עם טיפים וסיפורים מרתקים ,.וקיבלתם את :"מבשלים זוגיות"מופע בידור ייחודי וחד פעמי על הדרמה הגדולה בחיים של כולנו – הזוגיות. רגע לפני שהוא מבשל לעצמו פרידה, יוצא המופע משליטה והופך לאימון להצלת חייו הזוגיים של השף \ סטנדאפיסט. באימון הזה הוא ישמע יחדעם הקהל על נורות האזהרה של החיים הזוגיים ויקבל את טיפים יקרי ערך לשמירה על הזוגיות.התבשיל הכי לוהט בעיר \ הרבה יותר ממופע בידור. מופע אינטראקטיבי וטעים, מרתק ומקצועי מתובל בהרבה צחוק ולפעמים גם בועט בבטן . האם הדשא אצל השכן ירוק יותר ? יחסים –סכנה הנאה ומה שביניהם . גירושים –נורות אזהרה וטיפים למשתמש . כסף ,ילדים,ואמא של אשתך- תכירו חבלני הזוגיות. איך זה שסקס תמיד פותר הכל ? והכי חשוב זוגיות-הוראות הפעלה .
מבשלים זוגיות

מהי הנוסחה להצלחת זוגיות ?

אולי הכל טמון בצלחת ?

מה קורה כשמכניסים לסיר לחץ עורכת דין לענייני משפחה , מאמנת זוגית ושף עצבני מאוד במשבר זוגי ?

 •  יוסי פרץ ארי . שדר רדיו סטנדאפיסט ושף עצבני הנמצא במשבר זוגיות עם אשתו,
 •  גלית צור עו"ד ומגשרת.
 •  סימי אקשוטי מאמנת זוגית ועיתונאית .

פזרו מלמעלה הומור, ותערבבו עם טיפים וסיפורים מרתקים ,.

וקיבלתם את :

"מבשלים זוגיות"


מופע בידור ייחודי וחד פעמי על הדרמה הגדולה בחיים של כולנו – הזוגיות. 
רגע לפני שהוא מבשל לעצמו פרידה, יוצא המופע משליטה והופך לאימון 
להצלת חייו הזוגיים של השף \ סטנדאפיסט. באימון הזה הוא ישמע יחד
עם הקהל על נורות האזהרה של החיים הזוגיים ויקבל את טיפים יקרי ערך 
לשמירה על הזוגיות.


התבשיל הכי לוהט בעיר \ הרבה יותר ממופע בידור.

 •  מופע אינטראקטיבי וטעים, מרתק ומקצועי מתובל בהרבה צחוק ולפעמים גם בועט בבטן .
 •  האם הדשא אצל השכן ירוק יותר ?
 •  יחסים –סכנה הנאה ומה שביניהם .
 •  גירושים –נורות אזהרה וטיפים למשתמש .
 •  כסף ,ילדים,ואמא של אשתך- תכירו חבלני הזוגיות.
 •  איך זה שסקס תמיד פותר הכל ?
 •  והכי חשוב זוגיות-הוראות הפעלה .
20/05/2016 עד 23/07/2016
"נשים" מפגש נשי חד פעמי בהשתתפות: אורנה דץ, ליהיא לפיד, דינה אור, דורין אטיאס* ורותי נבון.מפגש מקורי וחד פעמי עם אושיות תרבות נשיות שלכל אחת סיפור חיים מיוחד, שונה ומעניין.מפגש בו מתקיימים שיחות מהעולם הנשי, קטעי סטנד אפ, שירים יפים והמון בידור.דץ מנחה, שרה ומארחת, ליהיא לפיד בקטעים מהרצאתה: "להיות אישה בעידן המודרני",דינה אור בקטעי סטנד אפ פמיניסטיים, רותי נבון במיטב שיריה היפים ודורין אטיאסבעצות סטיילינג מתובלות בהמון הומור.מפגש אחד יחיד ומיוחד שיש בו הכל !!!  במופעים הבאים ליאת אשורי תחליף את דורים אטיאס:11.7 - היכל התרבות עפולה14.7 אולם יד שיטרית טבריה
נשים- מפגש נשי חד פעמי

"נשים" מפגש נשי חד פעמי בהשתתפות: 
אורנה דץ, ליהיא לפיד, דינה אור, דורין אטיאס* ורותי נבון.

מפגש מקורי וחד פעמי עם אושיות תרבות נשיות שלכל אחת סיפור חיים מיוחד, שונה ומעניין.
מפגש בו מתקיימים שיחות מהעולם הנשי, קטעי סטנד אפ, שירים יפים והמון בידור.
דץ מנחה, שרה ומארחת, ליהיא לפיד בקטעים מהרצאתה: "להיות אישה בעידן המודרני",
דינה אור בקטעי סטנד אפ פמיניסטיים, רותי נבון במיטב שיריה היפים ודורין אטיאס
בעצות סטיילינג מתובלות בהמון הומור.

מפגש אחד יחיד ומיוחד שיש בו הכל !!!  

במופעים הבאים ליאת אשורי תחליף את דורים אטיאס:
11.7 - היכל התרבות עפולה
14.7 אולם יד שיטרית טבריה

23/05/2016 עד 14/07/2016
שחקנית תיאטרון וטלוויזיה, המוכרת מתוכניות הטלוויזיה: "החיים זה לא הכל","אחורי החדשות", "לא לפני הילדים"' ומהצגות התיאטרון הרבות בהן לקחה חלק, מציגה מופע סטנד אפ מנקודת מבט של אמא לשלושה ילדים שבעצמהעדיין נשארה ילדה. יעל מביאה לבמה את חייה אך בעצם משקפת את החייםשל כולנו, כמו שאנחנו לא מעזים להודות שהם באמת.במופע נוגעת יעל בכל תחומי החיים לרבות זוגיות ומשפחה, ללא חשש שלמה נכון או לא נכון להגיד, לדעתה למשל, הבעיה הגדולה ביותר בגידולילדים היא שאין יותר את האופציה של פנימייה, מה שמשאיר את כולם בבית בלי אפשרות להדיח אף אחד. באופן כללי, החיים על פי יעל, הםהישרדות יומיומית.בעידן הרשתות החברתיות, כשכולם מנסים להראות כמה החיים שלהם מושלמים, היא מעזה להסתכל על החיים בראיה מפוכחת, כנה ובעיקר מצחיקה. במציאות בה אישה היא בת זוג, וגם אם, מפיקה, נהגת, מבשלת, מפרנסת, שחקנית, קבלנית וקואצ'רית כשאין ברירה, לעמוד על במה לבד מול מאות אנשים ולגרום להם לצחוק, זה הדבר הכי קל ונפלא בעולם. 
החיים על פי יעל לבנטל

שחקנית תיאטרון וטלוויזיה, המוכרת מתוכניות הטלוויזיה: "החיים זה לא הכל",
"אחורי החדשות", "לא לפני הילדים"
ומהצגות התיאטרון הרבות בהן לקחה 
חלק,
 מציגה מופע סטנד אפ מנקודת מבט של אמא לשלושה ילדים שבעצמה
עדיין נשארה ילדה. יעל מביאה לבמה את חייה אך בעצם משקפת את החיים
של כולנו, כמו שאנחנו לא מעזים להודות שהם באמת.

במופע נוגעת יעל בכל תחומי החיים לרבות זוגיות ומשפחה, ללא חשש של
מה נכון או לא נכון להגיד, לדעתה למשל, הבעיה הגדולה ביותר בגידול
ילדים היא שאין יותר את האופציה של פנימייה, מה שמשאיר את כולם 
בבית בלי אפשרות להדיח אף אחד. באופן כללי, החיים על פי יעל, הם
הישרדות יומיומית.

בעידן הרשתות החברתיות, כשכולם מנסים להראות כמה החיים שלהם 
מושלמים, היא מעזה להסתכל על החיים בראיה מפוכחת, כנה ובעיקר מצחיקה.

 

במציאות בה אישה היא בת זוג, וגם אם, מפיקה, נהגת, מבשלת, מפרנסת,
 
שחקנית, קבלנית וקואצ'רית כשאין ברירה, לעמוד על במה לבד מול מאות 
אנשים ולגרום להם לצחוק, זה הדבר הכי קל ונפלא בעולם.

 

25/05/2016 21:00
לראשונההמחזמר המצליח ברחבי העולם"THRILLER LIVE"מגיע לישראל " Thriller Live" הינומחזמר המתעד את סיפור חייו ומהלך שנות הקריירה של מייקל ג'קסון, מלך הפופ המצליחוהפרפורמר הגדול ביותר בכל הזמנים ברחבי העולם.המופעים בישראל מופקים ומשווקים על ידי המפיק אודי אפלבוים לחברת CONCERTO בשיתוף טאלנט הפקות.מחזמר "Thriller Live" נוצרבשנת 2006 והרעיש את בריטניה עם צופים מריעים מכל רחבי אירופה. כיום המופע מוצגבתיאטרון ה-Lyric, וברחביבעולם ומכר מעל ל-1,000,000 כרטיסים.Thriller Live"" מעניקלצופים שלל להיטים במופע המחווה להופעות החיות של מייקל ג'קסון, שהיו חיזיון בפניעצמו והפכו לאגדה בלתי נשכחת.גארי לויד, הבימאי עטור הפרסים של "ThrillerLive" הפיח חיים בכוריאוגרפיה הסנסציונית המהפנטת ובצליל הייחודי שלמייקל ג'קסון וחמישיית הג'קסונים.הקריירה המוזיקלית של ג'קסון אשר נמשכה 40 שנה, היוותה השראהלמיליוני אנשים ברחבי העולם ואמנים רבים בתחום המוזיקה והריקוד הושפעו ממנו.מייקל ג'קסון מכר מספר בלתי נתפס של למעלה מ-750 מיליון תקליטיםברחבי העולם ואלבום "Thriller" שלומככב עד היום ברשימת התקליטים הנמכרים ביותר בעולם. המוזיקה שלו ממשיכה להימכרבמיליוני עותקים ורוכשת לעצמה מעריצים חדשים, צעירים ומבוגרים כאחד.ג'קסון הפך מספר טכניקות ריקודמסובכות לפופולריות במיוחד, המפורסם שבריקודים הוא ריקוד" הליכתהירח."הסגנון המוזיקלי, הסגנון הווקאלי והכוריאוגרפיה הייחודית של ג'קסוןהצליחו לגשר על פערי הדורות, הגזעים והתרבויות.הישגים נוספים לג'קסון כולליםבין היתר שבירת מספר שיאים עולמיים שנכנסו לספר השיאים של גינס, זכייה ב-15 פרסיגראמי, זכייה ב-26 פרסי American Music Awards, והפקת17 סינגלים אשר הגיעו למקום ראשון במצעד הפזמונים האמריקאי (כולל ארבעה אשר הופקובעודו חבר בחמישיית הג'קסונים). סך מכירות אלבומיו, המוערך למעלה מ-780 מיליוןעותקים ברחבי העולם, דבר שהפך אותו לאחד האומנים המצליחים ביותר מבחינה מסחריתבהיסטוריה של המוזיקה.בין שיריו של ג'קסון המבוצעים ב-Thriller Live"": I Want You Back, ABC, Can You FeelIt, Off The Wall, The Way You Make Me Feel, Smooth Criminal, Beat It, BillieJean, Dirty Diana,They Don’t care About Us ו-Thriller ועוד. 
THRILLER LIVE

לראשונההמחזמר המצליח ברחבי העולם
"THRILLER LIVE"
מגיע לישראל

 

" Thriller Live" הינומחזמר המתעד את סיפור חייו ומהלך שנות הקריירה של מייקל ג'קסון, מלך הפופ המצליחוהפרפורמר הגדול ביותר בכל הזמנים ברחבי העולם.
המופעים בישראל מופקים ומשווקים על ידי המפיק אודי אפלבוים לחברת CONCERTO בשיתוף טאלנט הפקות.
מחזמר "Thriller Live" נוצרבשנת 2006 והרעיש את בריטניה עם צופים מריעים מכל רחבי אירופה. כיום המופע מוצגבתיאטרון ה-Lyric, וברחביבעולם ומכר מעל ל-1,000,000 כרטיסים.

Thriller Live"" מעניקלצופים שלל להיטים במופע המחווה להופעות החיות של מייקל ג'קסון, שהיו חיזיון בפניעצמו והפכו לאגדה בלתי נשכחת.
גארי לויד, הבימאי עטור הפרסים של "ThrillerLive" הפיח חיים בכוריאוגרפיה הסנסציונית המהפנטת ובצליל הייחודי שלמייקל ג'קסון וחמישיית הג'קסונים.
הקריירה המוזיקלית של ג'קסון אשר נמשכה 40 שנה, היוותה השראהלמיליוני אנשים ברחבי העולם ואמנים רבים בתחום המוזיקה והריקוד הושפעו ממנו.
מייקל ג'קסון מכר מספר בלתי נתפס של למעלה מ-750 מיליון תקליטיםברחבי העולם ואלבום "Thriller" שלומככב עד היום ברשימת התקליטים הנמכרים ביותר בעולם. המוזיקה שלו ממשיכה להימכרבמיליוני עותקים ורוכשת לעצמה מעריצים חדשים, צעירים ומבוגרים כאחד.

ג'קסון הפך מספר טכניקות ריקודמסובכות לפופולריות במיוחד, המפורסם שבריקודים הוא ריקוד" הליכתהירח."הסגנון המוזיקלי, הסגנון הווקאלי והכוריאוגרפיה הייחודית של ג'קסוןהצליחו לגשר על פערי הדורות, הגזעים והתרבויות.

הישגים נוספים לג'קסון כולליםבין היתר שבירת מספר שיאים עולמיים שנכנסו לספר השיאים של גינס, זכייה ב-15 פרסיגראמי, זכייה ב-26 פרסי American Music Awards, והפקת17 סינגלים אשר הגיעו למקום ראשון במצעד הפזמונים האמריקאי (כולל ארבעה אשר הופקובעודו חבר בחמישיית הג'קסונים). סך מכירות אלבומיו, המוערך למעלה מ-780 מיליוןעותקים ברחבי העולם, דבר שהפך אותו לאחד האומנים המצליחים ביותר מבחינה מסחריתבהיסטוריה של המוזיקה.

בין שיריו של ג'קסון המבוצעים ב-Thriller Live"": I Want You Back, ABC, Can You FeelIt, Off The Wall, The Way You Make Me Feel, Smooth Criminal, Beat It, BillieJean, Dirty Diana,They Don’t care About Us ו-Thriller ועוד.

 

26/05/2016 20:30
Дмитрий Нагиев в спектакле КысяПятнадцатилетие своей триумфальной жизнина театральной сцене отмечает спектакль режиссера Льва Рахлина «Кыся».Юбилейный показ постановки, которая побила все мыслимые и немыслимыерекорды по аншлагам, скоро увидит и израильский зритель!Возможно, причина успеха в том, что фантасмагория «Кыся» хотя и имеетнекую нарочитую скандальность, по сути, заключает в себеэкстравагантный, но очень личностный рассказ о любви и ненависти,ярких и неприкрытых чувствах.Мало какой антрепризный спектакль может сравниться с «Кысей»по зрительскому вниманию за все годы существования. «Кыся» гастролировалав самых престижных залах, как в России, так и за рубежом. Во многихгородах она была по нескольку раз. «Кысю» играют в театрах, ДК, водворцах спорта. Юбилейные спектакли 2016 года прошли на самых престижныхмноготысячных площадках России: Большой Концертный зал Санкт-Петербургаи Крокус Сити Холл Москвы. И это абсолютный рекорд! Постановку за всёвремя посетили, наверное, все звёзды первой величины. Там были ЛеонидЯрмольник, Алла Пугачёва и многие другие мэтры нашей эстрады.«Кыся» — постановка по одноименной повести Владимира Кунина.Режиссер Лев Рахлин и актеры создали на сцене смешную, шкоднуюи авантюрную историю петербургского помоечного кота из породыдон-жуанов. Дмитрий Нагиев прекрасно освоил пластику, повадкии непростую кошачью философию. Главному герою — коту Мартыну — приходитсянесладко. Впрочем, все, что видит Кыся, заставляет его маленький умишко всерьеззадумываться о самых главных человеческих ценностях. И в этой ролиНагиев разный: смешной, нелепый, грациозный, трогательный и мудрый. Именнотаким видится авторам серый полосатый Кыся из питерской подворотни.Лев Рахлин: «Кыся» для меня — это кошачий «Холстомер». Именноэто и играет Дмитрий Нагиев, актер большой художественной мощи. Артистыс Дмитрием Нагиевым во главе на протяжении двух часов стремятсядовести до сознания людей понимание, что же такое жизнь. Это грязь, криминал,предательство. Но в то же время над всем этим царит Любовь. Не похоть,заставляющая кота Мартына постоянно менять партнерш-кошечек, а именноЛюбовь!»Дмитрий Нагиев: «Это трагикомедия о похождениях кота —секс-террориста времен перестройки. В «Кысе» я играю кота, страдающегоиз-за таких же проблем, что и человек. Конечно, я как-то понаблюдал закотами, перед тем как делать эту роль. Я отталкивался от пластикиживотного, а не от какого-то кошачьего характера. Получился очень стебовыйи озорной спектакль. В нем есть даже ненормативная лексика,но здесь, в конкретной сцене, она органична и не режет слух.Ради «Кыси» я отказался играть у Романа Виктюка в пьесе «На двоих» иот роли Баха. Я шоумен и должен быть уверен, что на спектакль,в котором я играю, придет много зрителей и он им понравится».График гастролей расписан на год вперед ввиду занятости в кино ина телевидении Дмитрия Нагиева. Исполнители главных ролей в «Кысе» —популярные актеры Дмитрий Нагиев и Игорь Лифанов.Оба давно не нуждаются в каком-то особом представлении, так какявляются признанными звездами первой величины в кино, на телевидениии в театре. Дмитрий и Игорь дружны еще со студенческой скамьи.И вместе они заняты во многих успешных проектах. Но самый неожиданныйи даже во многом сенсационный рекорд поставил именно спектакль «Кыся»,зрительский ажиотаж вокруг которого не спадает 15 лет!В главных ролях – звезды театра, кино и ТВ Дмитрий Нагиев и ИгорьЛифановВ ролях: Алексей Климушкин, Николай Дик, Роман Рязанцев идругие
דימיטרי נגייב קיסה- Дмитрий Нагиев в спектакле Кыся

Дмитрий Нагиев в спектакле Кыся

Пятнадцатилетие своей триумфальной жизнина театральной сцене отмечает спектакль режиссера Льва Рахлина «Кыся».Юбилейный показ постановки, которая побила все мыслимые и немыслимыерекорды по аншлагам, скоро увидит и израильский зритель!

Возможно, причина успеха в том, что фантасмагория «Кыся» хотя и имеетнекую нарочитую скандальность, по сути, заключает в себеэкстравагантный, но очень личностный рассказ о любви и ненависти,ярких и неприкрытых чувствах.

Мало какой антрепризный спектакль может сравниться с «Кысей»по зрительскому вниманию за все годы существования. «Кыся» гастролировалав самых престижных залах, как в России, так и за рубежом. Во многихгородах она была по нескольку раз. «Кысю» играют в театрах, ДК, водворцах спорта. Юбилейные спектакли 2016 года прошли на самых престижныхмноготысячных площадках России: Большой Концертный зал Санкт-Петербургаи Крокус Сити Холл Москвы. И это абсолютный рекорд! Постановку за всёвремя посетили, наверное, все звёзды первой величины. Там были ЛеонидЯрмольник, Алла Пугачёва и многие другие мэтры нашей эстрады.

«Кыся» — постановка по одноименной повести
Владимира Кунина.Режиссер Лев Рахлин и актеры создали на сцене смешную, шкоднуюи авантюрную историю петербургского помоечного кота из породыдон-жуанов.
Дмитрий Нагиев прекрасно освоил пластику, повадкии непростую кошачью философию. Главному герою — коту Мартыну — приходитсянесладко. Впрочем, все, что видит Кыся, заставляет его маленький умишко всерьеззадумываться о самых главных человеческих ценностях. И в этой ролиНагиев разный: смешной, нелепый, грациозный, трогательный и мудрый. Именнотаким видится авторам серый полосатый Кыся из питерской подворотни.

Лев Рахлин: «Кыся» для меня — это кошачий «Холстомер». Именноэто и играет Дмитрий Нагиев, актер большой художественной мощи. Артистыс Дмитрием Нагиевым во главе на протяжении двух часов стремятсядовести до сознания людей понимание, что же такое жизнь. Это грязь, криминал,предательство. Но в то же время над всем этим царит Любовь. Не похоть,заставляющая кота Мартына постоянно менять партнерш-кошечек, а именноЛюбовь!»

Дмитрий Нагиев: «Это трагикомедия о похождениях кота —секс-террориста времен перестройки. В «Кысе» я играю кота, страдающегоиз-за таких же проблем, что и человек. Конечно, я как-то понаблюдал закотами, перед тем как делать эту роль. Я отталкивался от пластикиживотного, а не от какого-то кошачьего характера. Получился очень стебовыйи озорной спектакль. В нем есть даже ненормативная лексика,но здесь, в конкретной сцене, она органична и не режет слух.Ради «Кыси» я отказался играть у Романа Виктюка в пьесе «На двоих» иот роли Баха. Я шоумен и должен быть уверен, что на спектакль,в котором я играю, придет много зрителей и он им понравится».

График гастролей расписан на год вперед ввиду занятости в кино ина телевидении Дмитрия Нагиева. Исполнители главных ролей в «Кысе» —популярные актеры
Дмитрий Нагиев и
Игорь Лифанов.Оба давно не нуждаются в каком-то особом представлении, так какявляются признанными звездами первой величины в кино, на телевидениии в театре. Дмитрий и Игорь дружны еще со студенческой скамьи.И вместе они заняты во многих успешных проектах. Но самый неожиданныйи даже во многом сенсационный рекорд поставил именно спектакль «Кыся»,зрительский ажиотаж вокруг которого не спадает 15 лет!

В главных ролях – звезды театра, кино и ТВ Дмитрий Нагиев и ИгорьЛифанов
В ролях:
Алексей Климушкин, Николай Дик, Роман Рязанцев идругие
26/05/2016 20:30
חנוך דאום, פובליציסט, אידיאליסט נוירוטי ועוד כמה מילים לועזיות,בהופעה חשופה וגלויה על הדבר המשונה הזה שקרוי החיים.חנוך דאום, מתנחל שלא מאמין באלוהים אבל הולך לבית כנסת,ימני שאומר שאין לו בעיה להחזיר שטחים (פשוט אין למי...),מנסה במשך שעה לפצח את חידת הקיום שלנו עלי אדמות. ומצליח.סתם, הוא לא.אבל הוא כן ממקד את הסכנות שאורבות לנו בגרעין האיראני ובקבוצות ווטס אפ,וטוען שמלבד הבעיה הישראלית פלסטינית, אין דבר שמגבונים לחים לא יכולים לפתור.חנוך דאום בן 39, נשוי ואב לארבעה, מזמין אתכם להצטרף למסע בימתי אסוציאטיבי אל תוך ראש חרדתי. כי החיים, ככה אבא שלו אמר לו תמיד, הם תקופה קשה.    * המופע מגיל 18 ומעלה
חנוך דאום אוכל תראש

חנוך דאום, פובליציסט, אידיאליסט נוירוטי ועוד כמה מילים לועזיות,
בהופעה חשופה וגלויה על הדבר המשונה הזה שקרוי החיים.

חנוך דאום, מתנחל שלא מאמין באלוהים אבל הולך לבית כנסת,
ימני שאומר שאין לו בעיה להחזיר שטחים (פשוט אין למי...),
מנסה במשך שעה לפצח את חידת הקיום שלנו עלי אדמות. ומצליח.

סתם, הוא לא.

אבל הוא כן ממקד את הסכנות שאורבות לנו בגרעין האיראני ובקבוצות ווטס אפ,
וטוען שמלבד הבעיה הישראלית פלסטינית, אין דבר שמגבונים לחים לא יכולים לפתור.

חנוך דאום בן 39, נשוי ואב לארבעה, מזמין אתכם להצטרף למסע בימתי אסוציאטיבי 
אל תוך ראש חרדתי. כי החיים, ככה אבא שלו אמר לו תמיד, הם תקופה קשה.    

* המופע מגיל 18 ומעלה

26/05/2016 עד 01/06/2016
מייקל מופע בידור מוטרף וממכראבי דנגור * הילה גולדנברג * נדב הולנדר * נטליה פאוסט * מיטל רז * במאי - איתי ויזר מופע הקאלט "מייקל" תופעת הפרינג' שכבשה את המיינסטרים, רצה מזה 4 שנים קרוב ל-400 פעם, עם קהל אדוק של מעריצים שרק הולך וגדל. אנסמבל תקציר: משפחתו של מייקל מארגנת לכבודו טקס אזכרה מכובד וחגיגי. על האירוע אחראים אמו רבקה, דודו דובי, אחותו יסמיניש וחברו הטוב פלג. שולחן הכיבוד עמוס בורקסים, פירות קטופים ושטופים, שתיה קלה ולידם אורגנית ופח, וכדי שלא יהיו טעויות לוח- הזמנים כתוב שחור על גבי לבן על גבי בריסטול.אלא שלא מדובר באנשים שבאמת מסוגלים לתפעל אירוע כזה, בטח לא יחד ועוד מול קהל האורחים. זהו למעשה טקס זיכרון שמשתדל כל כך להיות נורמלי, אך מאבד שליטה והופך למגוחך ופרוע. מייקל היא סאטירה על טקסי-זיכרון ועל אירועים משפחתיים שאיבדו את הצפון, נושא שאין ישראלי שלא מכיר מקרוב.על האנסמבל: חברי האנסמבל התכנסו לראשונה ב 2007 בירושלים, בבית הספר לתיאטרון חזותי, לחזרות על "מייקל" שהתחיל כעבודת הגמר של אבי דנגור (הלא הוא גם אבי הזמר). אבי הזמין את חבריו המצחיקים ביותר, ומאז החלה לגדול אט אט תופעת הקאלט שנקראת "מייקל" ולהופיע בהצלחה ברחבי הארץ, קרוב ל-400 הופעות. קבוצת השחקנים-יוצרים הפכה למשפחה לכל דבר, שעובדת יחד על פרויקטים שונים על הבמות ובטלוויזיה.מאת ובביצוע אנסמבל מייקל –אבי דנגור, הילה גולדנברג, נטליה פאוסט, מיטל רז, נדב הולנדרבמאי – איתי ויזר I מוסיקה מקורית – נדב הולנדר משך המופע - שעה ו-20.                                    
מייקל- קומדיית קאלט

מייקל מופע בידור מוטרף וממכר
אבי דנגור * הילה גולדנברג * נדב הולנדר * נטליה פאוסט * מיטל רז * במאי - איתי ויזר 


מופע הקאלט "מייקל" תופעת הפרינג' שכבשה את המיינסטרים, רצה מזה 4 שנים קרוב ל-400 פעם, 
עם קהל אדוק של מעריצים שרק הולך וגדל. אנסמבל
תקציר: משפחתו של מייקל מארגנת לכבודו טקס אזכרה מכובד וחגיגי. 
על האירוע אחראים אמו רבקה, דודו דובי, אחותו יסמיניש וחברו הטוב פלג. שולחן הכיבוד עמוס בורקסים, 
פירות קטופים ושטופים, שתיה קלה ולידם אורגנית ופח, וכדי שלא יהיו טעויות 
לוח- הזמנים כתוב שחור על גבי לבן על גבי בריסטול.
אלא שלא מדובר באנשים שבאמת מסוגלים לתפעל אירוע כזה, 
בטח לא יחד ועוד מול קהל האורחים. זהו למעשה טקס זיכרון שמשתדל כל כך להיות נורמלי, 
אך מאבד שליטה והופך למגוחך ופרוע. מייקל היא סאטירה על טקסי-זיכרון ועל אירועים משפחתיים 
שאיבדו את הצפון, נושא שאין ישראלי שלא מכיר מקרוב.

על האנסמבל: חברי האנסמבל התכנסו לראשונה ב 2007 בירושלים, בבית הספר לתיאטרון חזותי, 
לחזרות על "מייקל" שהתחיל כעבודת הגמר של אבי דנגור (הלא הוא גם אבי הזמר). 
אבי הזמין את חבריו המצחיקים ביותר, ומאז החלה לגדול אט אט תופעת הקאלט שנקראת "מייקל" 
ולהופיע בהצלחה ברחבי הארץ, קרוב ל-400 הופעות. קבוצת השחקנים-יוצרים הפכה למשפחה לכל דבר, 
שעובדת יחד על פרויקטים שונים על הבמות ובטלוויזיה.

מאת ובביצוע אנסמבל מייקל –אבי דנגור, הילה גולדנברג, נטליה פאוסט, מיטל רז, נדב הולנדר

במאי – איתי ויזר I מוסיקה מקורית – נדב הולנדר 
משך המופע - שעה ו-20.

  

                                 

27/05/2016 22:00
מחשבות אסורות   -  סיגל שמאי כהנא סיגל כהנא במופע סטנד אפ קורע מצחוק ,שנון ומרגש   "מחשבות אסורות" על כל מהשרציתם ולא העזתם לומר בקול רם ...מחשבות אסורות על הגיל, הפנטזיות, הזוגיות,  ומשפטים שרק הורים אומרים..סיגל כהנא שחקנית שהחלה את דרכה בניו יורק ,הופיעה במספר רב של הפקות ובמקבילכתבה והופיעה בניו יורק בהצגת הבידור המצליחה "אסקיוזמי אתה מדבר עברית?” ההצגה הוצגה מעל 250 פעם ונחלה הצלחה רבה בקרב הקהילות הישראליות בארה"ב.בהמשך יצרה סיגל את הסרט התיעודי "כמו בארץ" בשיתוף עם הבמאי שחר צפניה שהוקרן בארץ בערוץ8 ובארה"ב. הופיעה בארץ עם המופע בידור  "פה זה לא אמריקה" וכיום כברהספיקה להופיע ב"Symphony Space" שבמנהטן עם "מחשבות אסורות" ולזכות לתשבוחות רבות.כתיבה ועריכה : סיגל כהנא, אורלי דדו לביא ,רוני ששון
מחשבות אסורות – סטנדאפ

מחשבות אסורות   -  סיגל שמאי כהנא

 סיגל כהנא במופע סטנד אפ קורע מצחוק ,שנון ומרגש   "מחשבות אסורות" על כל מה
שרציתם ולא העזתם לומר בקול רם ...

מחשבות אסורות על הגיל, הפנטזיות, הזוגיות,  ומשפטים שרק הורים אומרים..

סיגל כהנא שחקנית שהחלה את דרכה בניו יורק ,הופיעה במספר רב של הפקות ובמקביל
כתבה והופיעה בניו יורק בהצגת הבידור המצליחה "אסקיוזמי אתה מדבר עברית?” ההצגה 
הוצגה מעל 250 פעם ונחלה הצלחה רבה בקרב הקהילות הישראליות בארה"ב.

בהמשך יצרה סיגל את הסרט התיעודי "כמו בארץ" בשיתוף עם הבמאי שחר צפניה שהוקרן 
בארץ בערוץ8 ובארה"ב. הופיעה בארץ עם המופע בידור  "פה זה לא אמריקה" וכיום כבר
הספיקה להופיע ב"Symphony Space" שבמנהטן עם "מחשבות אסורות" ולזכות לתשבוחות רבות.

כתיבה ועריכה : סיגל כהנא, אורלי דדו לביא ,רוני ששון


28/05/2016 21:00
חגיגה בחווהשירי החיות המרגשים של ילדותינומשתתפים: גיא פרידמן , שרון שחל , אביתר בר דוד  ,עידו ביאליק   , ענבר גלהצגה חדשה הגדושה בשירי החיות המלהיבים שכולנו גדלנו עליהם.לדוד משה היתה חווהרוץ בן סוסיםלסבתא של אפריםהשפן הקטןפרפר נחמדועוד...קרוקודייל גיא ( הוא גיא פרידמן ) מגיע לחוות החיות של דוד משה ומשם מתחילה שרשרת הרפתקאות מדהימה.החיות בהצגה מתעוררות לחיים בשילוב של שחקנים ובובות.הבמה הצבעונית והשירים המוכרים הופכים את ההצגה לחגיגה מושלמת לילדים ולהורים כאחד.מחזה ובימוי : עידן עמיתמוזיקה:אריאל קשתעיצוב תפאורה :  מאיה פלגעיצוב תלבושות : לירון מינקיןעיצוב בובות : רועי עקאבכוריאוגרפיה : יוסף אלון מחברת ההפקות שהביאה  את "כספיון" ו"חגיגת השירים של דתיה בן דור" לגילאי 2-6                           
חגיגה בחווה

חגיגה בחווה

שירי החיות המרגשים של ילדותינו

משתתפים: גיא פרידמן , שרון שחל , אביתר בר דוד  ,עידו ביאליק   , ענבר גל

הצגה חדשה הגדושה בשירי החיות המלהיבים שכולנו גדלנו עליהם.

לדוד משה היתה חווה
רוץ בן סוסים
לסבתא של אפרים
השפן הקטן
פרפר נחמד
ועוד...

קרוקודייל גיא ( הוא גיא פרידמן ) מגיע לחוות החיות של דוד משה ומשם מתחילה 
שרשרת הרפתקאות מדהימה.

החיות בהצגה מתעוררות לחיים בשילוב של שחקנים ובובות.
הבמה הצבעונית והשירים המוכרים הופכים את ההצגה לחגיגה מושלמת לילדים ולהורים כאחד.

מחזה ובימוי : עידן עמית
מוזיקה:אריאל קשת
עיצוב תפאורה :  מאיה פלג
עיצוב תלבושות : לירון מינקין
עיצוב בובות : רועי עקאב
כוריאוגרפיה : יוסף אלון

 מחברת ההפקות שהביאה  את "כספיון" ו"חגיגת השירים של דתיה בן דור"

 לגילאי 2-6

 

 

                        

 02/06/2016 17:30
"אוי, אליאס, אליאס!"מערכונים ושירים מאת חנוך לויןבכיכובם ובבימוים של:מוני מושונוב, ליליאן ברטו ודרור קרןניהול מוסיקלי: טל בלכרוביץ'פסנתר: טל בלכרוביץ'/ מיכל סולומוןהפקה וניהול הצגה: עינת בסר"מערכונים מצחיקים ביותר! תוצאה מענגת!" ידיעות אחרונות"ערב מלא פנינים! לא מספיק לספר, צריך לראות!" הארץ"להתרגש עד דמעות ולהחזיק את הבטן מצחוק!" כלכליסט"מופע קולח ומשעשע...עבודה נהדרת!" עכבר העיר"ערב נדיר של יוצר ענק המבוצע בידי הטובים ביותר'" ישראלהיום"מופע מרתק ומקסים!.. לראות ולצחוק בגעגוע" אתר הבמה"אשפי קומדיה" יומן הבוקר, גל"צ"הומאז' מערכונים ופזמונים מקסים עם שלושה שחקנים קומייםמעולים!" גלובס"חגיגה מענגת!" ג'רוזלם פוסטwww.oyelias.com
אוי, אליאס, אליאס

"אוי, אליאס, אליאס!"

מערכונים ושירים מאת חנוך לוין

בכיכובם ובבימוים של:

מוני מושונוב, ליליאן ברטו ודרור קרן

ניהול מוסיקלי: טל בלכרוביץ'

פסנתר: טל בלכרוביץ'/ מיכל סולומון

הפקה וניהול הצגה: עינת בסר"מערכונים מצחיקים ביותר! תוצאה מענגת!" ידיעות אחרונות

"ערב מלא פנינים! לא מספיק לספר, צריך לראות!" הארץ

"להתרגש עד דמעות ולהחזיק את הבטן מצחוק!" כלכליסט

"מופע קולח ומשעשע...עבודה נהדרת!" עכבר העיר

"ערב נדיר של יוצר ענק המבוצע בידי הטובים ביותר'" ישראלהיום

"מופע מרתק ומקסים!.. לראות ולצחוק בגעגוע" אתר הבמה

"אשפי קומדיה" יומן הבוקר, גל"צ

"הומאז' מערכונים ופזמונים מקסים עם שלושה שחקנים קומייםמעולים!" גלובס

"חגיגה מענגת!" ג'רוזלם פוסט

www.oyelias.com


03/06/2016 22:00
המנטור המוביל בארץ להצלחה מעשית ופריצת גבולות. הוביל מעל ל- 100 ארגונים ועשרות אלפי אנשים לתוצאות במהירות ובעוצמה שלא הכירו. לאלון סיפור חיים יוצא דופן ומעורר השראה, המבטא את עוצמתה שלהרוח האנושית והיכולת לפרוץ גבולות פיזיים ומנטאליים.
אלון אולמן- פריצת גבולות לתוצאות
המנטור המוביל בארץ להצלחה מעשית ופריצת גבולות. הוביל מעל ל- 100 
ארגונים ועשרות אלפי אנשים לתוצאות במהירות ובעוצמה שלא הכירו.
 
לאלון סיפור חיים יוצא דופן ומעורר השראה, המבטא את עוצמתה של
הרוח האנושית 
והיכולת לפרוץ גבולות פיזיים ומנטאליים.
05/06/2016 20:00
במהלך הסדנה נלמד שלב אחרי שלב, איך להתבונן בעצמנו.איך להזרים לחיינו שפע מכל הקיים בעולם... כי מגיע לנו...איך לפתח את המודעות. להחליף את הדיסקט הישן: "כסף לא גדל על העצים", "בטוח שאני לא אצליח"  ועוד משפטים שבהם אנחנו כל כך שופטים את עצמנו.בדיסקט חדש: "יש לי שפע של כסף", אני מצליח\ה בכל מעשה ידיי" , ועוד.נשנה את מערכת היחסים שלנו, - אפילו עם כסף..נלמד טכניקות פשוטות , נקבל ארגז כלים גדול להתנהלות יומיומית,שתסייע לנו להפוך לאופטימיים, לעצור את המחשבות השליליות, ולהיות שמחים,בהכרת תודה ובנתינה.במהלך שלוש השנים האחרונות חוו מאות אנשים שינוי משמעותי בחייהם,כבר תוך כדי השתתפות בסדנה!!!בימי רביעי בשעה 19:00 בתאריכים: 8.6 , 15.6, 22.6 , 29.6המחיר לכל הסדנה הוא 266 ש"ח בלבד לכל ארבעת המפגשים!הסדנה תתקיים בבית הכט, שד' הנשיא 142  ,חיפה      
פיתוח מודעות לשפע ואושר

במהלך הסדנה נלמד שלב אחרי שלב, איך להתבונן בעצמנו.
איך להזרים לחיינו שפע מכל הקיים בעולם... כי מגיע לנו...
איך לפתח את המודעות. להחליף את הדיסקט הישן: "כסף לא גדל על העצים",
"בטוח 
שאני לא אצליח"  ועוד משפטים שבהם אנחנו כל כך שופטים את עצמנו.
בדיסקט חדש: "יש לי שפע של כסף", אני מצליח\ה בכל מעשה ידיי" , ועוד.
נשנה את מערכת היחסים שלנו, - אפילו עם כסף..
נלמד טכניקות פשוטות , נקבל ארגז כלים גדול להתנהלות יומיומית,
שתסייע לנו להפוך לאופטימיים, לעצור את המחשבות השליליות, ולהיות שמחים,
בהכרת תודה ובנתינה.

במהלך שלוש השנים האחרונות חוו מאות אנשים שינוי משמעותי בחייהם,
כבר תוך כדי השתתפות בסדנה!!!


בימי רביעי בשעה 19:00 בתאריכים: 8.6 , 15.6, 22.6 , 29.6
המחיר לכל הסדנה הוא 266 ש"ח בלבד לכל ארבעת המפגשים!
הסדנה תתקיים בבית הכט, שד' הנשיא 142  ,חיפה
     

 

08/06/2016 19:00
פסטיבל המשוררים הישראלי ה-19 במטולה "זכות הצעקה"9–12 ביוני 2016"טוב שהעולם גדול" – משירי אבות ישורון יום חמישי, 9.6.16, ג' בסיוון תשע"ו, ב-18:00בית הראשוניםאופייה המיוחד של שירת אבות ישורון עורר את המוזיקאים כרמי זיסאפל,שי צברי וערן ויץ להלחין משיריו, תוך יצירת דיאלוג ביניהם ובין אהבותיהם ומקורותיהם המוזיקליים המגוונים –מרוק, פופ ורגאיי, דרך מוזיקה ים-תיכונית, פיוט ותפילה, ועדלהשפעות אפריקאיות. מסע מוזיקלי רבגוני ורב-תרבותיכובש ומרתק.שי צברי, שירה | כרמי זיסאפל, שירה | ערן ויץ, גיטרות, שירה ועיבוד מוזיקלי| מאיה בלזיצמן, צ'לו | עדי רנרט, פסנתר, אקורדיון, חצוצרהלרוכשים בהנחה יש להציג תעודה מתאימה בכניסה
"טוב שהעולם גדול" – משירי אבות ישורון

פסטיבל המשוררים הישראלי ה-19 במטולה 
"זכות הצעקה"
9–12 ביוני 2016


"טוב שהעולם גדול" – משירי אבות ישורון 
יום חמישי, 9.6.16, ג' בסיוון תשע"ו, ב-18:00
בית הראשונים

אופייה המיוחד של שירת אבות ישורון עורר את המוזיקאים כרמי 
זיסאפל,שי צברי וערן ויץ להלחין משיריו, תוך יצירת דיאלוג
 
ביניהם ובין אהבותיהם ומקורותיהם המוזיקליים המגוונים –
מרוק, פופ ורגאיי, דרך מוזיקה ים-תיכונית,
 פיוט ותפילה, ועד
להשפעות אפריקאיות. מסע מוזיקלי רבגוני ורב-תרבותי
כובש ומרתק.

שי צברי
, שירה | כרמי זיסאפל, שירה | ערן ויץ, גיטרות, שירה ועיבוד 
מוזיקלי|
 מאיה בלזיצמן, צ'לו | עדי רנרט, פסנתר, אקורדיון, חצוצרה

לרוכשים בהנחה יש להציג תעודה מתאימה בכניסה

09/06/2016 18:00
פסטיבל המשוררים הישראלי ה-19 במטולה "זכות הצעקה"9–12 ביוני 2016"יִשָּׁקֵנִי מִנְּשִׁיקוֹת פִּיהוּ כִּי-טוֹבִים דֹּדֶיךָ מִיָּיִן" – פרץ אליהו מלחין מ"שיר השירים"יום שישי, 10.6.16, ד' בסיוון תשע"ו, ב-21:30בית הראשוניםבכורה עולמית ליצירתו החדשה של המלחין ונגן הטאר פרץ אליהו.המופע, שנולד בהשראת "שיר השירים", כולל קטעי שירה ומעברים אינסטרומנטליים המושפעים מעומקו של הטקסט ומיופיו ונעים ביןהמודרני לעתיק. במופע יארח אליהו את בנו ושותפו ליצירה, נגן הקמנצ'ה מארק אליהו, וכן את הזמרת אתי בן-זקן ואת הזמר נסים לוגאסי. פרץ אליהו, טאר, הלחנה, ניהול מוזיקלי l מארק אליהו, קמנצ'ה, בגלמה, הפקה מוזיקלית l עידן ערמוני, גיטרה l אתי בן-זקן, שירה l נסים לוגאסי, שירה l גיל המאירי, זאב ודאףלרוכשים בהנחה יש להציג תעודה מתאימה בכניסה
פרץ אליהו מלחין משיר השירים

פסטיבל המשוררים הישראלי ה-19 במטולה 
"זכות הצעקה"
9–12 ביוני 2016

"יִשָּׁקֵנִי מִנְּשִׁיקוֹת פִּיהוּ כִּי-טוֹבִים דֹּדֶיךָ מִיָּיִן" – פרץ אליהו מלחין 
מ"שיר השירים"
יום שישי, 10.6.16, ד' בסיוון תשע"ו, ב-21:30
בית הראשונים


בכורה עולמית ליצירתו החדשה של המלחין ונגן הטאר פרץ אליהו.
המופע, שנולד בהשראת "שיר השירים", כולל קטעי שירה ומעברים 
אינסטרומנטליים המושפעים מעומקו של הטקסט ומיופיו ונעים בין
המודרני לעתיק.
 
במופע יארח אליהו את בנו ושותפו ליצירה, נגן 
הקמנצ'ה מארק אליהו, וכן את הזמרת אתי בן-זקן ואת הזמר נסים
 
לוגאסי. 
פרץ אליהו, טאר, הלחנה, ניהול מוזיקלי l מארק אליהו, 
קמנצ'ה, בגלמה, הפקה מוזיקלית l
 עידן ערמוני, גיטרה l אתי בן-זקן, 
שירה l
 נסים לוגאסי, שירה l גיל המאירי, זאב ודאף


לרוכשים בהנחה יש להציג תעודה מתאימה בכניסה

10/06/2016 21:30
פסטיבל המשוררים הישראלי ה-19 במטולה "זכות הצעקה"9–12 ביוני 2016"שותה אהבה" – מופע ספרותי-מוזיקלי סביב תרגומיו של שמעון בוזגלו לקלאסיקה היווניתשבת, 11.6.16, ה' בסיוון תשע"ו, ב-21:30בית הראשוניםמופע המוקדש לתרגומי המופת העכשוויים והרעננים שלשמעון בוזגלו לשירתם של אנקריאון ואובידיוס וכן לכתובות קבר יווניות קדומות. בערב ישתתף דורי פרנס, שהלחין מבחר משירי אנקריאון וילווה בפסנתראת זמר הטנור יפתח מזרחי. השחקנים דורון תבורי ונעמה שפירא יקראו מתוך "מטמורפוזות" של אובידיוס וכן מתוך כתובות הקבורה. יקדים דברים שמעון בוזגלו. מנחה: אופירה הניג. לרוכשים בהנחה יש להציג תעודה מתאימה בכניסה
"שותה אהבה"

פסטיבל המשוררים הישראלי ה-19 במטולה 
"זכות הצעקה"
9–12 ביוני 2016

"שותה אהבה" – מופע ספרותי-מוזיקלי סביב תרגומיו של 
שמעון בוזגלו לקלאסיקה היוונית
שבת, 11.6.16, ה' בסיוון תשע"ו, ב-21:30
בית הראשונים

מופע המוקדש לתרגומי המופת העכשוויים והרעננים של
שמעון בוזגלו לשירתם של אנקריאון ואובידיוס וכן לכתובות
קבר יווניות קדומות.
 

בערב ישתתף דורי פרנס, שהלחין מבחר משירי אנקריאון וילווה בפסנתר
את זמר הטנור
 יפתח מזרחי. השחקנים דורון תבורי ונעמה שפירא יקראו 
מתוך "מטמורפוזות" של אובידיוס וכן מתוך כתובות הקבורה. יקדים
 
דברים שמעון בוזגלו. מנחה:
 אופירה הניג.
 


לרוכשים בהנחה יש להציג תעודה מתאימה בכניסה

11/06/2016 21:30
לראשונה בישראל !  מהמקהלות הטובות בעולם כיום !המקהלה הקאמרית OREYA מאוקראינה בהדרכת מאסטרו Alexander Vatsek אורחת התזמורת הפילהרמונית הישראלית ואורחת פסטיבל אבו גושהמקהלה מגיעה לארץ במסגרת סיור קונצרטים עולמי מופע של שירת א-קפלה ססגונית ורבת פנים:יצירות מאת ת.ל. ויקטוריה, קלאודיו מונטוורדי, אנטונין דבוז'ק,סרגיי רחמנינוב ורימסקי קורסקוב,שירי עם מאוקראינה, משירי הסוינגל סינגרס, ספיריטואלס ועוד.
המקהלה הקאמרית OREYA מאוקראינה

לראשונה בישראל !  מהמקהלות הטובות בעולם כיום !

המקהלה הקאמרית OREYA מאוקראינה בהדרכת מאסטרו Alexander Vatsek

 אורחת התזמורת הפילהרמונית הישראלית ואורחת פסטיבל אבו גוש

המקהלה מגיעה לארץ במסגרת סיור קונצרטים עולמי

 מופע של שירת א-קפלה ססגונית ורבת פנים:

יצירות מאת ת.ל. ויקטוריה, קלאודיו מונטוורדי, אנטונין דבוז'ק,

סרגיי רחמנינוב ורימסקי קורסקוב,

שירי עם מאוקראינה, משירי הסוינגל סינגרס, ספיריטואלס ועוד.

12/06/2016 20:30
Лепса  много не бывает! Или Мужчина ,который поет !(как анонс ,что больше нравится).Григорий Лепс – рекордсмен по аншлагам,количеству ротаций на радио и первых строчках хит парадов. Каждый поклонник Лепса хорошо знает, чтолюбой концерт этого талантливого исполнителя неизменно приобретает статусбольшого музыкального события. Его любят за мощный голос и редкую харизму. Он- кумир миллионов. Обладатель уникального по диапазону и колориту вокала. Он не останавливается на достигнутом . В2015 году Григорий Лепс запустил собственные фестиваль и студию, а такжераскрылся в телевизионном эфире — в шоу «Главная сцена» и «Голос».Феномен Григория Лепса не поддаетсяобъяснению. Уникален его голос: хрипловатый баритон, так легко узнаваемый изсотен голосов. Да и сама личность певца такова, что ему под силу управлятьэмоциями огромных залов с помощью своей энергетики. Слушатели и зрители любятего за искренность текстов в соединении с проникновенностью мелодий, ноособенно – за ту самоотдачу, с которой певец каждый раз выходит на сцену, заего полное растворение в песне и в своих зрителях. А кроме того, его концерты —это всегда шоу высочайшего уровня с великолепным светом и звуком.Его композиции наполняют людей самымиразличными эмоциями, заставляя переживать все: от ностальгии до радости.Григорий Лепс – исполнитель песен, которые задевают душу и вызывают слезы наглазах. Совершенно новые песни  и хиты разныхлет  ждут вас на концертах в июне 2016  года .Билеты на его концерты раскупаются, кактолько появляются в продаже, потому что Лепс - это не просто певец. Это -исключительный артист! А потому поспешите и вы, чтобы оказаться в числесчастливчиков!Приходите на выступление кумира всехпоколений — Мужчины, который поёт! 
גרגורי לפס Григорий Лепс

Лепса  много не бывает! Или Мужчина ,который поет !(как анонс ,что больше нравится).

Григорий Лепс – рекордсмен по аншлагам,количеству ротаций на радио и первых строчках хит парадов. Каждый поклонник Лепса хорошо знает, чтолюбой концерт этого талантливого исполнителя неизменно приобретает статусбольшого музыкального события.

 Его любят за мощный голос и редкую харизму. Он- кумир миллионов. Обладатель уникального по диапазону и колориту вокала.

Он не останавливается на достигнутом . В2015 году Григорий Лепс запустил собственные фестиваль и студию, а такжераскрылся в телевизионном эфире — в шоу «Главная сцена» и «Голос».

Феномен Григория Лепса не поддаетсяобъяснению. Уникален его голос: хрипловатый баритон, так легко узнаваемый изсотен голосов. Да и сама личность певца такова, что ему под силу управлятьэмоциями огромных залов с помощью своей энергетики. Слушатели и зрители любятего за искренность текстов в соединении с проникновенностью мелодий, ноособенно – за ту самоотдачу, с которой певец каждый раз выходит на сцену, заего полное растворение в песне и в своих зрителях. А кроме того, его концерты —это всегда шоу высочайшего уровня с великолепным светом и звуком.

Его композиции наполняют людей самымиразличными эмоциями, заставляя переживать все: от ностальгии до радости.Григорий Лепс – исполнитель песен, которые задевают душу и вызывают слезы наглазах. Совершенно новые песни  и хиты разныхлет  ждут вас на концертах в июне 2016  года .

Билеты на его концерты раскупаются, кактолько появляются в продаже, потому что Лепс - это не просто певец. Это -исключительный артист! А потому поспешите и вы, чтобы оказаться в числесчастливчиков!

Приходите на выступление кумира всехпоколений — Мужчины, который поёт!

 

14/06/2016 20:30
עדי אשכנזיבמופע סטנד אפ שני, מדברת על גברים ודבריםשמעצבנים אותה, וגם על חוויות של היריון ולידה וכל מה שאחרי...
עדי אשכנזי

עדי אשכנזיבמופע סטנד אפ שני, מדברת על גברים ודברים
שמעצבנים אותה, וגם על חוויות של היריון ולידה וכל מה שאחרי...

14/06/2016 21:00
לראשונה בישראל ולהופעה אחת בלבדאגדת הרוק -  אליס קופר16 ביוני 2016  איצטדיון בלומפילד האתר הרשמי: http://www.alicecooper.com/עמוד המופע בישראל:www.alicecooper.co.il ALICE COOPER THE KING OF NIGHTMARES in THEATRE of HORROR world famous performance«RAISE THE DEAD» "Alice Cooper's Theatre of Death is the most amazing concert I’ve ever seen"QUAD CITY TIMES "Cooper returns on stage to present his new the  most spectacular show,created especially for theatrical venues, the Theater of Death new performance" Rolling Stones  אליס קופר, אגדת הרוק ,  מגיע בפעם הראשונה לישראל להופעה אחת בלבד ב- 16 ביוני 2016  באצטדיון בלומפילד במסגרת סיבוב ההופעות העולמי החדש שלו  RAISE THE DEAD.בסיבוב זה ,   הוא חוזר אל הבמה עם המופע המרהיב ביותר שיצר אי פעם ומציג ביצועים חדשים ללהיטיו הגדולים מ- 30 שנות יצירה מוזיקלית הופעותיו של קופר , ממובילי מהפכת הגלאם רוק של שנות ה- 70  ידועות בתאטרליותיוצאת הדופן שלהן . קופר, בדומה  לחבריו חלוצי הרוק הכבד הפך את הופעותיו לתיאטרוןאימה כשעל הבמה מוצגת תפאורה מושקעת שכוללת  מפלצות , שלדים, גולגולות ועוד אלמנטים מעוררי אימה. בהיותו חלק ממובילי פולחן השטן ברוק הכבד הוא עולה לבמהעם שיערו הארוך והשחור כשפניו מאופרות בכבדות ומחליף תחפושות תוך שימוש באביזריתיאטרליים שונים .   הקונצרטים שלו  משקפים קסם בלתי נשכח , יש להם דרמה פנימית, הגיבור אותו מייצר קופר מת שוב ושוב במופע שכולו מלא מהומות , דם ורוק אנד רול . אליס קופר נולד בשם וינסנט דמון פורנייה ונחשב כבר מספר דורות לאליל אוהדי הרוק הכבד בכל רחבי העולם , בזכות שיריו והופעותיו המרהיבות הוא הפך לגיבור תרבות מוביל בז'אנר חובבי הרוק הכבד והוא נחשב לארכיטקט הרוק התיאטרלי . קופר מופיע  בכל רחבי העולם, הוציא עד היום  25 אלבומים ואין ספור להיטים השתתף בתוכניות טלוויזיה וסרטי קולנוע . (יש ללחוץ על שם השיר להאזנה) Billion Dollar Babies, Black Widow,Desperado , House Of Fire ,I'm 18, No More Mr. Nice Guy,Poison, School's Out, Under My Wheels, Only Women Bleed,Hey Stoopid, Feed My Frankenstein, Welcome To My Nightmare,Hell Is Living Without You, Bed of Nails, Spark In the Dark,How You Gonna See Me Now , Freedom, Love's A Loaded Gun, House of Fire   
אליס קופר - Alice Cooper raise the dead

לראשונה בישראל ולהופעה אחת בלבד

אגדת הרוק -  אליס קופר

16 ביוני 2016  איצטדיון בלומפילד

 

האתר הרשמי: http://www.alicecooper.com/

עמוד המופע בישראל:www.alicecooper.co.il

 

ALICE COOPER 

THE KING OF NIGHTMARES in THEATRE of HORROR 

world famous performance

«RAISE THE DEAD»

 

"Alice Cooper's Theatre of Death is the most amazing concert I’ve ever seen"

QUAD CITY TIMES

 

"Cooper returns on stage to present his new the  most spectacular show,
created especially for theatrical venues, the Theater of Death new performance"

 Rolling Stones

  

אליס קופר, אגדת הרוק ,  מגיע בפעם הראשונה לישראל להופעה אחת בלבד 
ב- 16 ביוני 2016 
 באצטדיון בלומפילד במסגרת סיבוב ההופעות העולמי החדש שלו

  RAISE THE DEAD.

בסיבוב זה ,   הוא חוזר אל הבמה עם המופע המרהיב ביותר שיצר אי פעם ומציג

 ביצועים חדשים ללהיטיו הגדולים מ- 30 שנות יצירה מוזיקלית

 

הופעותיו של קופר , ממובילי מהפכת הגלאם רוק של שנות ה- 70  ידועות בתאטרליות
יוצאת הדופן שלהן . קופר, בדומה  לחבריו חלוצי הרוק הכבד הפך את הופעותיו לתיאטרון
אימה כשעל הבמה מוצגת תפאורה מושקעת שכוללת  מפלצות , שלדים, גולגולות ועוד 
אלמנטים מעוררי אימה. בהיותו חלק ממובילי פולחן השטן ברוק הכבד הוא עולה לבמה
עם שיערו הארוך והשחור כשפניו מאופרות בכבדות ומחליף תחפושות תוך שימוש באביזרי
תיאטרליים שונים .   הקונצרטים שלו  משקפים קסם בלתי נשכח , יש להם דרמה פנימית,
 
הגיבור אותו מייצר קופר מת שוב ושוב במופע שכולו מלא מהומות , דם ורוק אנד רול .

 

אליס קופר נולד בשם וינסנט דמון פורנייה ונחשב כבר מספר דורות לאליל אוהדי הרוק 
הכבד בכל רחבי העולם , בזכות שיריו והופעותיו המרהיבות הוא הפך לגיבור תרבות מוביל
 
בז'אנר חובבי הרוק הכבד והוא נחשב לארכיטקט הרוק התיאטרלי .

 

קופר מופיע  בכל רחבי העולם, הוציא עד היום  25 אלבומים ואין ספור להיטים השתתף 
בתוכניות טלוויזיה וסרטי קולנוע .

 

(יש ללחוץ על שם השיר להאזנה) Billion Dollar Babies, Black Widow,
Desperado , House Of Fire ,I'm 18, No More Mr. Nice Guy,
Poison, School's Out, Under My Wheels, Only Women Bleed,
Hey Stoopid, Feed My Frankenstein, Welcome To My Nightmare,
Hell Is Living Without You, Bed of Nails, Spark In the Dark,
How You Gonna See Me Now , Freedom, Love's A Loaded Gun, House of Fire  

 


16/06/2016 21:00
איך זה להיות אבא גאה לילדה ראשונה כשאתה כבר בן 40 פלוס? מדוע יש כל כך הרבה בדיקות בהריון, ולמה לעזאזל צריכים את הגברים בבדיקות האלה? חרדות של אב גאה לילדה שרק נולדה, איך זה לקחת ולהחזיר את הילדה לאמא, ולמה זה כל כך דומה לרכב שכור : שריטות, מכות, ומי אשם?אחרי הפסקה של שנה ממופע הסטנד אפ המצליח שרץ יותר מ-13 שנים על הבמות, עולה בימים אלה נדב אבוקסיס עם מופע חדש חדש חדש. מופע אישי יותר, חושפני יותר, ומצחיק לא פחות. איך זה להיות חבר ביותרמ-20 קבוצות וואטסאפ, מה קורה כשאחד החברים עוזב את הקבוצה, וכמה זה מלחיץ לדעת מתי הוא "נראה לאחרונה"... איך זה להיות חבר בקבוצת וואטסאפ משפחתית של 30 אנשים, ולמה לא כדאי לצרף את אמא לקבוצה.הורות, טכנולוגיה, יחסים שבינו לבינו ובינו לבינה, המצב החברתי, המצב הכלכלי, ומה המצב בכלל.נדב לא שוכח מאיפה הוא בא, וגם במופע החדש הוא מחזיר אותנו לבית ממנו בא..."אבוקסיס יודע לקחת את החומרים הרגישים והנפיצים ולהפוך אותם למופע סטנדאפ...אבוקסיס מינף את היציאה מהארון אל תוך המופע החדש המבוסס על בדיחות של שורה אחת, אותן הוא יורה בקצב מהיר ומעורר התשאות... גם לידת ביתו הבכורה נכללת במופע החדש, ולמען האמת זה הקטע אליו הקהל מתחבר בצורה מופלאה ולא רק צוחק, אלא פשוט צורח מרוב הזדהות.. " (יצחק טסלר Ynet מתוך הביקורת על המופע החדש)
נדב אבוקסיס - מופע סטנדאפ חדש

איך זה להיות אבא גאה לילדה ראשונה כשאתה כבר בן 40 פלוס? מדוע יש כל כך הרבה בדיקות בהריון, ולמה לעזאזל צריכים את הגברים בבדיקות האלה? חרדות של אב גאה לילדה שרק נולדה, איך זה לקחת ולהחזיר את הילדה לאמא, ולמה זה כל כך דומה לרכב שכור : שריטות, מכות, ומי אשם?
אחרי הפסקה של שנה ממופע הסטנד אפ המצליח שרץ יותר מ-13 שנים על הבמות, עולה בימים אלה נדב אבוקסיס עם מופע חדש חדש חדש. מופע אישי יותר, חושפני יותר, ומצחיק לא פחות.

איך זה להיות חבר ביותרמ-20 קבוצות וואטסאפ, מה קורה כשאחד החברים עוזב את הקבוצה, וכמה זה מלחיץ לדעת מתי הוא "נראה לאחרונה"... איך זה להיות חבר בקבוצת וואטסאפ משפחתית של 30 אנשים, ולמה לא כדאי לצרף את אמא לקבוצה.

הורות, טכנולוגיה, יחסים שבינו לבינו ובינו לבינה, המצב החברתי, המצב הכלכלי, ומה המצב בכלל.

נדב לא שוכח מאיפה הוא בא, וגם במופע החדש הוא מחזיר אותנו לבית ממנו בא...

"אבוקסיס יודע לקחת את החומרים הרגישים והנפיצים ולהפוך אותם למופע סטנדאפ...אבוקסיס מינף את היציאה מהארון אל תוך המופע החדש המבוסס על בדיחות של שורה אחת, אותן הוא יורה בקצב מהיר ומעורר התשאות... גם לידת ביתו הבכורה נכללת במופע החדש, ולמען האמת זה הקטע אליו הקהל מתחבר בצורה מופלאה ולא רק צוחק, אלא פשוט צורח מרוב הזדהות.. " (יצחק טסלר Ynet מתוך הביקורת על המופע החדש)


17/06/2016 22:30
אסף מור יוסף הוא אחד האנשים המצחיקים בישראל. על הבמה ומחוצה לה.אתם מכירים אותו מהמסך הקטן, בין תוכניותיו:המועדון עם שחר חסון, דובדבני וקובץ, חיפה לחיפאים עם ירון ברלד וגדי וילצ'רסקי,חומר טוב בביפ, תכנית חסכון ועוד...קטע הסטנד אפ האחרון שהעלה לרשת הגיע למיליון צפיות! ולתגובות מכל קצוות הקשתhttps://www.youtube.com/watch?v=O7lnFxs-J4k https://youtu.be/wCd1pJW7NZQ
אסף מור יוסף
אסף מור יוסף הוא אחד האנשים המצחיקים בישראל. על הבמה ומחוצה לה.
אתם מכירים אותו מהמסך הקטן, בין תוכניותיו:
המועדון עם שחר חסון, דובדבני וקובץ, חיפה לחיפאים עם ירון ברלד וגדי וילצ'רסקי,
חומר טוב בביפ, תכנית חסכון ועוד...
קטע הסטנד אפ האחרון שהעלה לרשת הגיע למיליון צפיות! ולתגובות מכל קצוות הקשת

https://www.youtube.com/watch?v=O7lnFxs-J4k

 

https://youtu.be/wCd1pJW7NZQ

24/06/2016 22:00
רביעיית מייתרים יוצאת דופן והומוריסטית המתמחה בנגינת מוסיקלית בסגנון שאף פעם לא ראיתם!מוסיקה עם קריצה והומור, מוסיקה עם שמחת חיים, מוסיקה קאמרית של המאה ה-18 עם הקצב של המאה ה-21 "מופע גאוני של MozART GROUP! מוצרט בעצמו היה שמח להצטרף לרביעייה!" (l’Adige,Trento, איטליה) "ארבעת הנגנים המצוינים מצחיקים את הקהל עד דמעות... מסע מוזיקלי מדהים ברחבי העולם ובכל התקופות!"DNA, Strassbourg) , צרפת) אתר הלהקה:http://www.mozartgroup.net/multimedia 
מוצארט גרופ

רביעיית מייתרים יוצאת דופן והומוריסטית המתמחה בנגינת מוסיקלית בסגנון שאף פעם לא ראיתם!
מוסיקה עם קריצה והומור, מוסיקה עם שמחת חיים, מוסיקה קאמרית של המאה ה-18 עם הקצב של המאה ה-21

 

"מופע גאוני של MozART GROUP! מוצרט בעצמו היה שמח להצטרף לרביעייה!" (l’Adige,Trento, איטליה)

 "ארבעת הנגנים המצוינים מצחיקים את הקהל עד דמעות... מסע מוזיקלי מדהים ברחבי העולם ובכל התקופות!"
DNA, Strassbourg) , צרפת)

 אתר הלהקה:

http://www.mozartgroup.net/multimedia

 

25/06/2016 20:30
מופע סטנד אפ חדשרותם אבוהב לראשונה נטו לבד על הבמה במופע סטנד אפ שלא תרצו להחמיץ אישי, נשי, חושפני ומצחיק. השחקנית והקומיקאית רותם אבוהב תכניס אתכם לחיים שלה בדרכה האמיתית, המרגשת והמצחיקה עד דמעות.בואו לראות את עצמכם בסיטואציות מעולם הזוגיות, המשפחה, ההורות והחיים בכללוהכל דרך נקודת המבט המיוחדת של רותם.  
רותם אבוהב
מופע סטנד אפ חדש

רותם אבוהב לראשונה נטו לבד על הבמה במופע סטנד אפ שלא תרצו להחמיץ אישי, נשי, חושפני ומצחיק. השחקנית והקומיקאית רותם אבוהב תכניס אתכם לחיים שלה בדרכה האמיתית, המרגשת והמצחיקה עד דמעות.

בואו לראות את עצמכם בסיטואציות מעולם הזוגיות, המשפחה, ההורות והחיים בכלל
והכל דרך נקודת המבט המיוחדת של רותם.

 

 

25/06/2016 21:30
 אדיר גץ אדיר גץ הוא אחד הזמרים והיוצרים הצעירים המבטיחים של תעשיית המוזיקה בישראללאחר צאת אלבום הבכורה שלו הוא יצא לסיבוב הופעות מוצלח ברחבי הארץ.הוא נחשב לאחד מהכותבים והמלחינים המחוננים של ימנו וכותב שירים לאלבומים של: מירי מסיקה, שירי מימון, מרגול, לירון רמתי, עידן יניב, וזמרים נוספים.אדיר גץ הוא אחת ההבטחות החזקות בקיץ 2015, שמגשימות את עצמן!עם להיטים שכובשים את השטח ואת תחנות הרדיו "ילד בשדות" (מעל ל-2 מליון צפיות ביוטיוב), "זה עוד יקרה", שיריו מתוך אלבומו השני שבדרךאדיר במופע קיצי בו ירגש ויקפיץ גם עם שיריו האהודים מאלבום הבכורה "הבחור הביישן על הפסנתר" ", איך היא רוקדת", "בואי נרד אל הים" ולהיטים רבים נוספים...את אדיר ילווה הרכב של 4-5 נגנים, שיעזרו להרים מופע סוחף ומרענן  
אדיר גץ -במופע ילד בשדות

 אדיר גץ 

אדיר גץ הוא אחד הזמרים והיוצרים הצעירים המבטיחים של תעשיית המוזיקה בישראל

לאחר צאת אלבום הבכורה שלו הוא יצא לסיבוב הופעות מוצלח ברחבי הארץ.

הוא נחשב לאחד מהכותבים והמלחינים המחוננים של ימנו וכותב שירים לאלבומים של: 
מירי מסיקה, שירי מימון, מרגול, לירון רמתי, עידן יניב, וזמרים נוספים.

אדיר גץ הוא אחת ההבטחות החזקות בקיץ 2015, שמגשימות את עצמן!

עם להיטים שכובשים את השטח ואת תחנות הרדיו "ילד בשדות" 
(מעל ל-2 מליון צפיות ביוטיוב),
 "זה עוד יקרה", שיריו מתוך אלבומו השני שבדרך

אדיר במופע קיצי בו ירגש ויקפיץ גם עם שיריו האהודים מאלבום הבכורה 
"הבחור הביישן על הפסנתר" ", איך היא רוקדת", "בואי נרד אל הים" ולהיטים רבים נוספים...

את אדיר ילווה הרכב של 4-5 נגנים, שיעזרו להרים מופע סוחף ומרענן

 

 

30/06/2016 22:00
קרקס בראבולאור הביקוש הרב והביקורות המעולותקרקס בראבו חוזר בקיץ 2016!שילוב מרהיב ומהפנט בין קרקס מונגולי וקרקס אתיופי, אל תפספסו!על המונגולים:הם מפגינים יכולות בלתי רגילים בתחומים שונים וכובשים את הקהל מהרגע הראשון!הולה הופ, שיווי משקל, ג'אגלינג, נערת גומי ועוד, כל אלו בביצוע מקצועי ומרשים. על האתיופים:הם מוכשרים, הם מיוחדים והם מלאי אנרגיה.מופע קצבי ומרשים המשלב בתוכו קטעי קרקס קלאסיים עם הקטעים האותנטייםשל אמני יבשת אפריקה. אל תחמיצו את החוויה המיוחדת! קרקס חוויתי מודרני, המביא אל הבמה עולם מדהים ומהפנטעם משתתפים ואמנים בינלאומיים בעלי מיומנות מרהיבות.חוויה בלתי נשכחת לכל הגילאים!
קרקס בראבו - קיץ 2016

קרקס בראבו

לאור הביקוש הרב והביקורות המעולות

קרקס בראבו חוזר בקיץ 2016!

שילוב מרהיב ומהפנט בין קרקס מונגולי וקרקס אתיופי, אל תפספסו!


על המונגולים:

הם מפגינים יכולות בלתי רגילים בתחומים שונים וכובשים את הקהל מהרגע הראשון!

הולה הופ, שיווי משקל, ג'אגלינג, נערת גומי ועוד, כל אלו בביצוע מקצועי ומרשים.

על האתיופים:

הם מוכשרים, הם מיוחדים והם מלאי אנרגיה.

מופע קצבי ומרשים המשלב בתוכו קטעי קרקס קלאסיים עם הקטעים האותנטיים

של אמני יבשת אפריקה. אל תחמיצו את החוויה המיוחדת!

קרקס חוויתי מודרני, המביא אל הבמה עולם מדהים ומהפנט

עם משתתפים ואמנים בינלאומיים בעלי מיומנות מרהיבות.

חוויה בלתי נשכחת לכל הגילאים!

07/07/2016 16:30
חלפון 6 (עאלק מחזמר)קומדיה מוזיקלית משוגעת מאת ובהשתתפות: גיא עמיר וחנן סביון יוצרי "עספור" ו"פצועים בראש".בעידן בו הטלפון הוא ידידו הטוב ביותר של האדם וחבורת אנשים מבוגרים יכולה לשבת ביחד, קבורים איש איש בסלולרי שלו, עובר רגב גונן טרגדיה "נוראית" - הוא מאבד את הסלולרי שלו בתאונת שירותים קטלנית.רגב, כמו רבים וטובים לפניו, מתפתה לשדרג למכשיר המשוכללביותר שיש ומכאן והלאה הכל הולך ומסתבך...רשימת תפקידים:שחקנים גיא עמיר - רגבחנן סביון – חלפון 6יעל שטולמן- דקלה, ברמןרותם בלוטניק - אשת מכירות, שוטרת, עופרי, בת שבע 7כתיבהחנן סביון וגיא עמירבמאי אריק עשתעוזר אומנותי אלי חביבסאונד ומוזיקה מקורית נדב ויקינסקיעיבודים מוזיקלייםעומר מורנדב ויקינסקיכוריאוגרפיהעדי זלינגרעיצוב תפאורה אלונה וויינשטייןעיצוב תלבושות חן הודעיצוב תאורה אדם רוטבליטהדרכה קוליתמאיה פנינגטוןניהול הפקהעירן פיטוסי
חלפון 6 (עאלק מחזמר)

חלפון 6 (עאלק מחזמר)

קומדיה מוזיקלית משוגעת מאת ובהשתתפות: גיא עמיר וחנן סביון 
יוצרי "עספור" ו"פצועים בראש".

בעידן בו הטלפון הוא ידידו הטוב ביותר של האדם וחבורת אנשים 
מבוגרים יכולה לשבת ביחד, קבורים איש איש בסלולרי שלו, עובר
 
רגב גונן טרגדיה "נוראית" - הוא מאבד את הסלולרי שלו בתאונת
 
שירותים קטלנית.


רגב, כמו רבים וטובים לפניו, מתפתה לשדרג למכשיר המשוכלל
ביותר שיש ומכאן והלאה הכל הולך ומסתבך...

רשימת תפקידים:

שחקנים 
גיא עמיר - רגב

חנן סביון – חלפון 6
יעל שטולמן- דקלה, ברמן
רותם בלוטניק - אשת מכירות, שוטרת, עופרי, בת שבע 7

כתיבה
חנן סביון וגיא עמיר

במאי 
אריק עשת

עוזר אומנותי 
אלי חביב

סאונד ומוזיקה מקורית 
נדב ויקינסקי

עיבודים מוזיקליים
עומר מור
נדב ויקינסקי

כוריאוגרפיה
עדי זלינגר

עיצוב תפאורה 
אלונה וויינשטיין

עיצוב תלבושות 
חן הוד

עיצוב תאורה 
אדם רוטבליט

הדרכה קולית
מאיה פנינגטון

ניהול הפקה
עירן פיטוסי

08/07/2016 עד 30/07/2016
מוטי גלעדי , דורין גלעדייידיש מיין אוצראַ טאַטע מיט אַ טאָכטער "מוטי גלעדי מגיע כאן לשיא בשלותו. הצגתו מתוחכמת ושנונה""המופע בנוי מתמהיל מוצלח של קטעי משחק ושירה""ההצגה זורמת וסוחפת וגורמת לצופים לגעות מצחוק"ההצגה היא בבחינת מתנה לקהל. לרוץ לראות".(News1) מופע קומי-מוסיקלי מצחיק ומרגש! שירי נכס צאן ברזל מתרבות הזמר היידיוקטעי בידור וחיקוי אקטואליים. בליווי צמד הרקדנים: יוליה ואלכס מישק, עם תזמורת בניצוחו של: גלעד כץ. חוויה בידורית! כתיבה ובימוי: מוטי גלעדיתרגומים וכתיבה: משה סחר ומיכאל פלזנבאוםתפאורה: מ. גלעדי וסלבה דונסקוי, הגברה ותאורה: סמי קריספלתרגום סימולטני: לורה סהר, ניהול: אהרל'ה גלעדי בליווי תרגום לעברית ולרוסית 
יידיש-מיין אוצר

מוטי גלעדי , דורין גלעדי
יידיש מיין אוצר

אַ טאַטע מיט אַ טאָכטער 

"מוטי גלעדי מגיע כאן לשיא בשלותו. הצגתו מתוחכמת ושנונה"
"המופע בנוי מתמהיל מוצלח של קטעי משחק ושירה"
"ההצגה זורמת וסוחפת וגורמת לצופים לגעות מצחוק"
ההצגה היא בבחינת מתנה לקהל. לרוץ לראות".
(News1) 

מופע קומי-מוסיקלי מצחיק ומרגש! שירי נכס צאן ברזל מתרבות הזמר היידי
וקטעי בידור וחיקוי אקטואליים. בליווי צמד הרקדנים: יוליה ואלכס מישק, 
עם תזמורת בניצוחו של: גלעד כץ. חוויה בידורית!

 

כתיבה ובימוי: מוטי גלעדי

תרגומים וכתיבה: משה סחר ומיכאל פלזנבאום

תפאורה: מ. גלעדי וסלבה דונסקוי, הגברה ותאורה: סמי קריספל

תרגום סימולטני: לורה סהר, ניהול: אהרל'ה גלעדי

 

בליווי תרגום לעברית ולרוסית

 

13/07/2016 20:00
פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי השישי בגלבוע יוצא לדרך14-15 ביולי, במהלך החופש הגדול, בגן הלאומי מעיין חרודפסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי המסורתי המתקיים זו השנה השישית בתאריך 14-15 ביולי בפארק הלאומי מעיין חרוד,ואין מקום מתאים יותר מהגלבוע לתעופת כדורים פורחים על רקע נופיו המרהיבים של ההר ויערותיו ,העמק ושדותיו הירוקים והזהובים ובריכות ומאגרי המים התכולים.אל הפסטיבל יגיעו טייסי כדורים פורחים מרחבי העולם שיחברו לטייסים מקומיים,בנוסף לכדורים הפורחים יחכו לכם מגוון פעילויות לכל המשפחה,דוכני מזון, מופע של אמן, ומופע קרקס אוירי. "צורות באוויר" אקרובטיקה, בועות אש ובלוני ענק.מופע ה Night Glowאנחנו שמחים לבשר כי גם השנה האירוע יכלול את המופע המרהיב והייחודי של כדורים פורחים, אש,קול ומוסיקה בשילוב פירוטכניקה ומופע זיקוקי דינור ענק.השנה הפסטיבל יהיה נגיש, מהנה ונוח יותר, החלטנו לשפר ולשנות את המתווה הלוגיסטי.אל מגרש החניה שהורחב. פתחנו שער גישה נוסף,ומן המגרש תהיה כניסה ישירה לפארק, שם יחכו לכם צוות הקופאיות המתוגבר.למשפחות שירכשו כרטיסים וילונו בפארק (לינה באוהלים מהבית), הקדמנו את שעת הכניסההחל מ – 10:00. לרשותכם יועמדו רכבים קלים להעברת הציוד למתחם.הכניסה לפסטיבל לקהל הרחב תהיה החל מהשעה 14:00.לידיעתכם, ע"פ הנחיית המשטרה ומכבי האש חל איסור על שימוש במנגלים.לשימושכם-פינת גזיות. במקום חל איסור מוחלט על הבערת אש באזור האוהלים.לאור ההתעניינות הגדולה והביקוש לכרטיסים אנחנו ממליצים לכם לרכוש כרטיסים מוזלים ברכישה מוקדמת באתר.אנו מזכירים כי ניפוח הכדורים מושפע מאוד מתנאי מזג אויר,ובמידה ויהיו רוחות שיסכנו את המעוף יתכן ויהיה שינוי בלוח הזמנים,או ביטול חלקי או בכלל של ניפוח הכדורים.לכל המשפחות שמעוניינות להגיע לפסטיבל וללון בגלבועלאור הביקוש הגדול ,אנחנו ממליצים לכם להזמין עכשיו לינה בגלבוע.תוכנית פעילות פסטיבל כדורים פורחים 2016: תוכנית בתאריך 14.07.201614:00 – כניסה לגן הלאומי מעיין חרוד18:30 עד 14:30 פארק מים 18:00 עד 15:00- חץ וקשת- ראש הברוש עבודות יצירה- מתופפים- כדורשת- מופע אש- דוכני הגלבוע 21:00 עד 19:00– שירה בציבור, ריקודי עם 22:00  עד 21:00 – קרקס אווירי, מופע לייזרים 22:30 עד 23:00 – טייסי לילה 23:00 –זיקוקים 24:00 – סרט במסך ענקתוכנית לתאריך 15.07.2016 05:30 – יציאה למטס + ניפוח כדורים 00: 06 עד 07:00 – מטס + מופע בלונים וצניחה חופשית, המראות 10:20 עד 08:30 – פארק מים + הפעלות למשפחה 11:00 – הכרזה על סיום הפסטיבל* ילד מגיל 3 חייב בכרטיס
פסטיבל כדורים פורחים 14-15/7

פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי השישי בגלבוע יוצא לדרך
14-15 ביולי, במהלך החופש הגדול, בגן הלאומי מעיין חרוד

פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי המסורתי המתקיים זו השנה השישית בתאריך 14-15 ביולי בפארק הלאומי מעיין חרוד,
ואין מקום מתאים יותר מהגלבוע לתעופת כדורים פורחים על רקע נופיו המרהיבים של ההר ויערותיו ,
העמק ושדותיו הירוקים והזהובים ובריכות ומאגרי המים התכולים.

אל הפסטיבל יגיעו טייסי כדורים פורחים מרחבי העולם שיחברו לטייסים מקומיים,
בנוסף לכדורים הפורחים יחכו לכם מגוון פעילויות לכל המשפחה,
דוכני מזון, מופע של אמן, ומופע קרקס אוירי. "צורות באוויר" אקרובטיקה, בועות אש ובלוני ענק.

מופע ה Night Glow

אנחנו שמחים לבשר כי גם השנה האירוע יכלול את המופע המרהיב והייחודי של כדורים פורחים, אש,
קול ומוסיקה בשילוב פירוטכניקה ומופע זיקוקי דינור ענק.

השנה הפסטיבל יהיה נגיש, מהנה ונוח יותר, החלטנו לשפר ולשנות את המתווה הלוגיסטי
.
אל מגרש החניה שהורחב. פתחנו שער גישה נוסף
,
ומן המגרש תהיה כניסה ישירה לפארק, שם יחכו לכם צוות הקופאיות המתוגבר
.
למשפחות שירכשו כרטיסים וילונו בפארק (לינה באוהלים מהבית), הקדמנו את שעת הכניסה
החל מ – 10:00. 
לרשותכם יועמדו רכבים קלים להעברת הציוד למתחם
.

הכניסה לפסטיבל לקהל הרחב תהיה החל מהשעה 14:00.

לידיעתכם, ע"פ הנחיית המשטרה ומכבי האש חל איסור על שימוש במנגלים.

לשימושכם-פינת גזיות. במקום חל איסור מוחלט על הבערת אש באזור האוהלים.


לאור ההתעניינות הגדולה והביקוש לכרטיסים אנחנו ממליצים לכם לרכוש כרטיסים מוזלים ברכישה מוקדמת באתר.


אנו מזכירים כי ניפוח הכדורים מושפע מאוד מתנאי מזג אויר
,
ובמידה ויהיו רוחות שיסכנו את המעוף יתכן ויהיה שינוי בלוח הזמנים
,
או ביטול חלקי או בכלל של ניפוח הכדורים
.

לכל המשפחות שמעוניינות להגיע לפסטיבל וללון בגלבוע
לאור הביקוש הגדול ,אנחנו ממליצים לכם להזמין עכשיו לינה בגלבוע.

תוכנית פעילות פסטיבל כדורים פורחים 2016:

 תוכנית בתאריך 14.07.2016

14:00 – כניסה לגן הלאומי מעיין חרוד

18:30 עד 14:30 פארק מים

 18:00 עד 15:00

- חץ וקשת

- ראש הברוש עבודות יצירה

- מתופפים

- כדורשת

- מופע אש

- דוכני הגלבוע

 21:00 עד 19:00– שירה בציבור, ריקודי עם

 22:00  עד 21:00 – קרקס אווירי, מופע לייזרים

 22:30 עד 23:00 – טייסי לילה

 23:00 –זיקוקים

 24:00 – סרט במסך ענק


תוכנית לתאריך 15.07.2016

 05:30 – יציאה למטס + ניפוח כדורים

 00: 06 עד 07:00 – מטס + מופע בלונים וצניחה חופשית, המראות

 10:20 עד 08:30 – פארק מים + הפעלות למשפחה

 11:00 – הכרזה על סיום הפסטיבל


* ילד מגיל 3 חייב בכרטיס
14/07/2016 10:00
תיאטרון בים בם בום בשיתוף ברלינר הפקות נרגשים להציג:ספר הג׳ונגל – המחזמרמחזמר חדש ורב משתתפים על פי ספרו של רודיארד קיפלינגעיבוד חדש לאחד מספרי הילדים האהובים בכל הזמנים – ספר הג'ונגל.הצטרפו אלינו להרפתקה סוחפת במעמקי הג'ונגל בה נפגוש את כוכבת ערוץ ניק ג'וניור ענבלי בא-לי, מוגלי ואת הדמויות המוכרות: בלו הדב, בגירה הפנתר השחור,חבורת הקופים המשוגעים ואפילו את שירחאן הנמר.מחזמר חדש לכל המשפחה, מצחיק, סוחף וחוצה דורות עם שירים מקוריים, רקדנים, בובות, בובנאים וסיפור שאינו נגמר לעולם! ספר הג׳ונגל!כתיבה ובימוי: אודי גוטשלקהפקה מוזיקלית ועיבודים: זיו רהבמפיקה בפועל: מיטל שיטריתכוריאוגרפיה: עומר זימריעיצוב תפאורה: בתיה ומיכאל פיקעיצוב אביזרים: עינת סנדרוביץ'עיצוב תלבושות ובובות: אלה וולאדי קולסניקעיצוב תאורה: אורי מורגאפקטים: איתן קלררעיצוב גרפי: 361צלם: אילן בשוראיפור: יוני אסףמרכזת הפקה: נאוה ארדמפיקים ראשיים: אסי וקארין סתיומשתתפים: ענבלי בא-לי – ענבל לוי אזואלוס, מרטין אומנסקי, רביב מדר,         רן זרבי, יותם קוזניץ', אורטל טימנוב מנגולי, דותן אלעד, גילי גבל.
ספר הגונגל - המחזמר

תיאטרון בים בם בום בשיתוף ברלינר הפקות נרגשים להציג:

ספר הג׳ונגל – המחזמר

מחזמר חדש ורב משתתפים על פי ספרו של רודיארד קיפלינג

עיבוד חדש לאחד מספרי הילדים האהובים בכל הזמנים – ספר הג'ונגל.
הצטרפו אלינו להרפתקה סוחפת במעמקי הג'ונגל בה נפגוש את כוכבת ערוץ ניק ג'וניור ענבלי בא-לי, מוגלי ואת הדמויות המוכרות: בלו הדב, בגירה הפנתר השחור,חבורת הקופים המשוגעים ואפילו את שירחאן הנמר.
מחזמר חדש לכל המשפחה, מצחיק, סוחף וחוצה דורות עם שירים מקוריים, רקדנים, בובות, בובנאים וסיפור שאינו נגמר לעולם! ספר הג׳ונגל!

כתיבה ובימוי: אודי גוטשלק
הפקה מוזיקלית ועיבודים: זיו רהב
מפיקה בפועל: מיטל שיטרית

כוריאוגרפיה: עומר זימרי
עיצוב תפאורה: בתיה ומיכאל פיק
עיצוב אביזרים: עינת סנדרוביץ'
עיצוב תלבושות ובובות: אלה וולאדי קולסניק
עיצוב תאורה: אורי מורג
אפקטים: איתן קלרר
עיצוב גרפי: 361
צלם: אילן בשור
איפור: יוני אסף
מרכזת הפקה: נאוה ארד
מפיקים ראשיים: אסי וקארין סתיו

משתתפיםענבלי בא-לי – ענבל לוי אזואלוס, מרטין אומנסקי, רביב מדר,        
 רן זרבי, יותם קוזניץ', אורטל טימנוב מנגולי, דותן אלעד, גילי גבל.

14/07/2016 17:30
מאור אדרי בסיבוב הופעות קיץ חם במיוחדמופע מרהיב של פרפורמר מצויין בעל טמפרמנט גבוה ויכולת הגשה יוצאת מן הכללעם מוסיקה משובחת בליווי להקת נגנים מנוסה ומיומנת המופיעה יחד כבר מספר שניםאדרי מחזיק בארון התארים שלו שלושה אלבומי זהב ושיאי צפיות והורדות בסלולר וביטיובונחשב לאחד השמות הבולטים ביותר במוסיקה הישראלית בכלל ובמוסיקה הים תיכונית בפרטהמופע יכלול להיטים מארבעת אלבומיו של מאור אדרי "כמו שאת" , "לא כואב לה" , "כאן בלעדייך" , "כולנה" "האישה שלי" "MY NAME IS" , "הגבר שכבש" ""לב קבור" , "אבבאבי" ועוד..
מאור אדרי - צלילים של תקווה

מאור אדרי בסיבוב הופעות קיץ חם במיוחד

מופע מרהיב של פרפורמר מצויין בעל טמפרמנט גבוה ויכולת הגשה יוצאת מן הכלל
עם מוסיקה משובחת בליווי להקת נגנים מנוסה ומיומנת המופיעה יחד כבר מספר שנים
אדרי מחזיק בארון התארים שלו שלושה אלבומי זהב ושיאי צפיות והורדות בסלולר וביטיוב
ונחשב לאחד השמות הבולטים ביותר במוסיקה הישראלית בכלל ובמוסיקה הים תיכונית בפרט

המופע יכלול להיטים מארבעת אלבומיו של מאור אדרי 
"כמו שאת" , "לא כואב לה" , "כאן בלעדייך" , "כולנה" "האישה שלי" "
MY NAME IS
" , "הגבר שכבש" "
"לב קבור" , "אבבאבי" ועוד..

14/07/2016 21:00
מחזמר ראפ בלשי  סיפור הסתבכותו של הבלש ג'ו בפרשית רצח מסתורית אשר תוביל אותו כמעט לחבל התליהמחווה בראפ לסרטי פילם נואר ולסגנון הבלשי בכלל.  כתיבה ולחנים: עמית אולמן, עומר הברון ועומר מור (להקת המופע של ויקטור ג'קסון)בימוי: עמית אולמןעיבוד מוזיקלי: עומר מור משתתפים יוצרים: עמית אולמן, עומר הברון, עומר מור, דורית ליליין ורוני רוקט על ההרכב"המופע של ויקטור ג'קסון" הינו הרכב היפ הופ עברי. מאחוריו עשרות הופעות ברחבי הארץ, שני אי פים (EP) וקהל מעריצים רחב ותומך. במופע "העיר הזאת" הצטרפו אל חברי הלהקה (עמית אולמן, עומר מור ועומר הברון) דורית ליליין ורוני אראל כשחקנים ושותפים ליצירה. 
העיר הזאת

מחזמר ראפ בלשי 

סיפור הסתבכותו של הבלש ג'ו בפרשית רצח מסתורית אשר תוביל אותו כמעט לחבל התליה
מחווה בראפ לסרטי פילם נואר ולסגנון הבלשי בכלל

כתיבה ולחנים: עמית אולמן, עומר הברון ועומר מור (להקת המופע של ויקטור ג'קסון)
בימוי: עמית אולמן
עיבוד מוזיקלי: עומר מור 
משתתפים יוצרים: עמית אולמן, עומר הברון, עומר מור, דורית ליליין ורוני רוקט 

על ההרכב
"המופע של ויקטור ג'קסון" הינו הרכב היפ הופ עברי. מאחוריו עשרות הופעות ברחבי הארץ,
שני אי פים
(EP) וקהל מעריצים רחב ותומך. במופע "העיר הזאת" הצטרפו אל חברי הלהקה (עמית אולמן,
עומר מור ועומר הברון) דורית ליליין ורוני אראל כשחקנים ושותפים ליצירה

16/07/2016 21:30
בהמשך להצלחת המופעים של יולי 2015, הפרויקט הבינלאומי מצליח "הטנורים של המאה ה- 21  יגיע לישראל גם בקיץ 2016.הפרויקט מפגיש את הסולנים המובילים של בתי האופרה הגדולים של מוסקבה- הבולשי, בית האופרה סטניסלבסקי ונמירוביץ- דנצ'נקו  והאופרה החדשה. בקבוצה חברים הטנורים אלכסנדרבוגדנוב, אלכסנדר סקוארקו,  דימטרי סיבירצב, אלכסנדר זכרוב, , גיאורגי פאראדז'ב, סטניסלב מוסטוווי, סרגיי פיסארב. השנה יצטרף אליהם גם מקסים פסטר ומנצח יורי מדיאניק. הטנורים המופלאים הופיעו בנפרד באולמות היוקרתיים ביותר בעולם כגון הקרנגי הול ניו-יורק, לה סקאלה מילאנו, תיאטרון סן קארלו (נאפולי) , קובנט גרדן בלונדון , תיאטרון הקומונקלה בבולוניה, הסמפראופר בדרזדן, הבולשוי במוסקבה, האופרה הלאומית של אוקראינה (קייב),  גוונדהאוס  בלייפציג, ארמון האמנויות בולנסיה, אולם צ'ייקובסקי במוסקבה ועוד.מאז הוקם ההרכב ב -2006 הטנורים הופיעו ביותר מ 40 תכניות שונות. כל אחד מהם מבצע גם קטעי סולו בהופעה, אך כמובן שהשיא הוא בביצוע המשותף , כאשר הם משלבים ביחד את גווני הקול המיוחדים ואת ההופעה והדרמטיות המיוחדת לכל אחד ואחד מהם. ההרכב חוזר אלינו עם תכנית חדשה של להיטים מרגשים ואהובים, כשהם מלווים בתזמורת סימפונית ורקדנים. בואו להתענג עם שמונת  המופלאים!  
The Tenors of the XXI century-"הטנורים של המאה ה- 21 ".

בהמשך להצלחת המופעים של יולי 2015, הפרויקט הבינלאומי מצליח "הטנורים של המאה ה- 21 
 יגיע לישראל גם בקיץ 2016.

הפרויקט מפגיש את הסולנים המובילים של בתי האופרה הגדולים של מוסקבה- הבולשי, בית 
האופרה סטניסלבסקי ונמירוביץ- דנצ'נקו  והאופרה החדשה. בקבוצה חברים הטנורים אלכסנדר
בוגדנוב, אלכסנדר סקוארקו,  דימטרי סיבירצב, אלכסנדר זכרוב, , גיאורגי פאראדז'ב, סטניסלב
 
מוסטוווי, סרגיי פיסארב. השנה יצטרף אליהם גם מקסים פסטר ומנצח יורי מדיאניק.
 

הטנורים המופלאים הופיעו בנפרד באולמות היוקרתיים ביותר בעולם כגון הקרנגי הול ניו-יורק, 
לה סקאלה מילאנו, תיאטרון סן קארלו (נאפולי) , קובנט גרדן בלונדון , תיאטרון הקומונקלה
 
בבולוניה, הסמפראופר בדרזדן, הבולשוי במוסקבה, האופרה הלאומית של אוקראינה (קייב), 
 
גוונדהאוס  בלייפציג, ארמון האמנויות בולנסיה, אולם צ'ייקובסקי במוסקבה ועוד.

מאז הוקם ההרכב ב -2006 הטנורים הופיעו ביותר מ 40 תכניות שונות. כל אחד מהם מבצע גם קטעי 
סולו בהופעה, אך כמובן שהשיא הוא בביצוע המשותף , כאשר הם משלבים ביחד את גווני הקול
 
המיוחדים ואת ההופעה והדרמטיות המיוחדת לכל אחד ואחד מהם.
 

ההרכב חוזר אלינו עם תכנית חדשה של להיטים מרגשים ואהובים, כשהם מלווים בתזמורת סימפונית 
ורקדנים.
 
בואו להתענג עם שמונת  המופלאים!
 


 

23/07/2016 20:30
מחול ספרדי במיטבו.בואו להיסחף עם 17 רקדנים מדהימים של להקת המחול סטאמפאס המופעים לראשונה בישראל.המופע משלב את מיטב סגנונות המחול הספרדי...... ופלמנקו.מסע שכולו מלא תשוקה ואהבת נעורים. http://www.deflamenco.com/revista/galeria/larreal-company-rcpd-mariemma-photos-1.html
לה ריאל- להקת המחול סטאמפאס מספרד

מחול ספרדי במיטבו.

בואו להיסחף עם 17 רקדנים מדהימים של להקת המחול סטאמפאס המופעים לראשונה בישראל.

המופע משלב את מיטב סגנונות המחול הספרדי...... ופלמנקו.

מסע שכולו מלא תשוקה ואהבת נעורים. 

http://www.deflamenco.com/revista/galeria/larreal-company-rcpd-mariemma-photos-1.html

24/07/2016 20:30
בחזרה לארץ לעולם לא מחזמר מוזיקלי חדש לכל המשפחה!!פיטר-פן ילד שלא גדל לעולם, מלמד אותנו לעוף וסוחף אותנו על מסע קסום בכוחןשל מחשבות טובות.הוא מנצח את הוק המרושע בתחכום ושובבות ומנהיג את כל הילדים האבודים והלא-אבודים אל עולם בו הלב מכתיב את מעשינו.הילד הנצחי, שסיפורו שובה הלב הפך לקלאסיקה חוזר השנה אל הבמה בגרסה חדשה, קצבית ומעודכנת שתישא בעזרת מעט אבק פיות את הילדים הצעירים והילדים המבוגרים,אל אי של הרפתקאות, גיבורים, שודדי ים, אינדיאנים ובנות ים.בעזרת קסם התיאטרון, בתפאורה ובתלבושות מרהיבות, במוסיקה מקורית ומכשפתנצא מהמציאות הגשומה של לונדון אל ארץ "לעולם לא".מחזה: ירון כפכפי, נועה ברנרבימוי: ירון כפכפיתפאורה: בתיה ומיכאל פיקתלבושות: אלה קולסניקמוסיקה: ירון כפכפיעיצוב תאורה- אלעד זהביבניית מנוף התעופה- יניב סוויסה -קרקס וואיוידאו ארט- נימרוד ציןעוזרת במאי- אורית גפןבהפקה- בתיה גזית, קרן בובליל קרישפיןמשתתפים- מתן שביט, נעה גורן, מתן קליגר, ליאור כהן, אור משיח , דוריס נימני, ניר ברק, יובל דרוויש
פיטר פן- בחזרה לארץ לעולם לא

בחזרה לארץ לעולם לא מחזמר מוזיקלי חדש לכל המשפחה!!

פיטר-פן ילד שלא גדל לעולם, מלמד אותנו לעוף וסוחף אותנו על מסע קסום בכוחן
של מחשבות טובות.
הוא מנצח את הוק המרושע בתחכום ושובבות ומנהיג את כל 
הילדים האבודים והלא-אבודים אל עולם בו הלב מכתיב את מעשינו.

הילד הנצחי, שסיפורו שובה הלב הפך לקלאסיקה חוזר השנה אל הבמה בגרסה חדשה, 
קצבית ומעודכנת שתישא בעזרת מעט אבק פיות את הילדים הצעירים והילדים המבוגרים,
אל אי של הרפתקאות, גיבורים, שודדי ים, אינדיאנים ובנות ים.

בעזרת קסם התיאטרון, בתפאורה ובתלבושות מרהיבות, במוסיקה מקורית ומכשפת
נצא מהמציאות הגשומה של לונדון אל ארץ "לעולם לא".

מחזה: ירון כפכפי, נועה ברנר
בימוי: ירון כפכפי
תפאורה: בתיה ומיכאל פיק
תלבושות: אלה קולסניק
מוסיקה: ירון כפכפי

עיצוב תאורה- אלעד זהבי
בניית מנוף התעופה- יניב סוויסה -קרקס וואי
וידאו ארט- נימרוד צין
עוזרת במאי- אורית גפן
בהפקה- בתיה גזית, קרן בובליל קרישפין

משתתפים- מתן שביט, נעה גורן, מתן קליגר, ליאור כהן, אור משיח , דוריס נימני, 
ניר ברק, יובל דרוויש
07/08/2016 17:30
מיטב המערכונים מהתיאטרון המרוקאי בשפה המרוקאיתכתיבה ובימוי: אריק משעלי סאטירה פוליטית על החיים מנקודת מבטו של רונדה,ישיש מרוקאי נחמד, שלא חושש לומר את דעתו על כל דבר ועניין –פוליטיקה, המצב במדינה, יוקר המחיה ועוד..במהלך ההצגה רונדה נפגש עם דמויות משונות וצבעוניותוביניהן - ד"ר וובה מנקה הרחובות שמקבל באהבה את גורלו כעולה חדש,טיפאקי שסובל מעצירות נוראית ומבקש את עזרתו ועוד..המפגשים של רונדה עם הדמויות השונות והחוויות שהוא חווה איתןגורמות לו להיפתח ולסגור חשבון נפש עם עצמו עם החיים ועם המדינה.בהצגה שזורים מיטב שירי העם המרוקאי.שחקנים: אריק משעלי, איתמר מלול, יוגב קינן
שבקיה דוט קום

מיטב המערכונים מהתיאטרון המרוקאי בשפה המרוקאית

כתיבה ובימוי: אריק משעלי
 
סאטירה פוליטית על החיים מנקודת מבטו של רונדה,
ישיש מרוקאי נחמד, שלא חושש לומר את דעתו על כל דבר ועניין –
פוליטיקה, המצב במדינה, יוקר המחיה ועוד..

במהלך ההצגה רונדה נפגש עם דמויות משונות וצבעוניות
וביניהן - ד"ר וובה מנקה הרחובות שמקבל באהבה את גורלו כעולה חדש,
טיפאקי שסובל מעצירות נוראית ומבקש את עזרתו ועוד..

המפגשים של רונדה עם הדמויות השונות והחוויות שהוא חווה איתן
גורמות לו להיפתח ולסגור חשבון נפש עם עצמו עם החיים ועם המדינה.

בהצגה שזורים מיטב שירי העם המרוקאי.

שחקנים: אריק משעלי, איתמר מלול, יוגב קינן17/08/2016 20:30
 The Searchersלראשונה בישראל ל-2 הופעות בלבדאוגוסט 2016 ת"א וחיפה הלהקה האגדית המצליחה משנות ה-60, אשר מופיעה בכל העולם ומכרה עד היום מעל 50 מיליון עותקים,מגיעה, לראשונה, לישראל. Lovepotion # 9 Sweets For My SweetNeedles and PinsDon’t Throw Your Love Away Sugar and Spice  When You Walk In The Roomstand by me להקת ה - Searchers הוקמה ב-1960 ע"י ג'ין מקנלי יחד עם חבריו: מייק פנדר וכריס קרטיס אליהם חבר טוני ג'קסון..ללהקת "המחפשים", ששמה נלקח ממערבון "המחפשים" של ג'ון פורד (בכיכובו של ג'ון ויין) תרומה לא קטנה במיצובה של בריטניה כמובילת דעת קהל בתעשיית המוסיקה..אין ספק שהעשור שהביא לנו את ה – Searchers כמו גם את ה – Beatlesולהקות נוספות, היה מיוחד והיווה תקופה משגשגת של יצירה וביטוי מוסיקלי. הלהקה זכתה במשך השנים לפרסים ותארים רבים.הסינגל : sweet for my sweet קיבל את פרס ה – NME לסינגל הבריטיכמו כן קיבלה הלהקה ע"י ה – NME את פרס הלהקה הבריטית, פרס ההרכב הווקאליה טוב בעולם ופרס ההרכב האינסטרומנטלי הבריטי. עם מכירות של מיליוני עותקים ולאחר קריירה של 5 עשורים, ממשיכה הלהקה להקסים ולמשוך קהל מכל הגילאים.. חברי הלהקה מופיעים ברחבי העולם ומתחזקים קריירה ענפה.במופע מבצעת הלהקה את הלהיטים הידועים והאהובים יחד עם קטעי קישור אנקדוטות וזיכרונות. 
The Searchers

 

The Searchers

לראשונה בישראל ל-2 הופעות בלבד

אוגוסט 2016 ת"א וחיפה

 

הלהקה האגדית המצליחה משנות ה-60, אשר מופיעה בכל העולם ומכרה עד היום מעל 50 מיליון עותקים,מגיעה, לראשונה, לישראל.

 

Lovepotion # 9

 Sweets For My Sweet

Needles and Pins

Don’t Throw Your Love Away

 Sugar and Spice

  When You Walk In The Room

stand by me

 

להקת ה - Searchers הוקמה ב-1960 ע"י ג'ין מקנלי יחד עם חבריו: מייק פנדר וכריס קרטיס אליהם חבר טוני ג'קסון..

ללהקת "המחפשים", ששמה נלקח ממערבון "המחפשים" של ג'ון פורד (בכיכובו של ג'ון ויין) תרומה לא קטנה במיצובה של בריטניה כמובילת דעת קהל בתעשיית המוסיקה..

אין ספק שהעשור שהביא לנו את ה – Searchers כמו גם את ה – Beatles

ולהקות נוספות, היה מיוחד והיווה תקופה משגשגת של יצירה וביטוי מוסיקלי.

 

הלהקה זכתה במשך השנים לפרסים ותארים רבים.

הסינגל : sweet for my sweet קיבל את פרס ה – NME לסינגל הבריטי

כמו כן קיבלה הלהקה ע"י ה – NME את פרס הלהקה הבריטית, פרס ההרכב הווקאליה טוב בעולם ופרס ההרכב האינסטרומנטלי הבריטי.

 

עם מכירות של מיליוני עותקים ולאחר קריירה של 5 עשורים, ממשיכה הלהקה להקסים ולמשוך קהל מכל הגילאים.. חברי הלהקה מופיעים ברחבי העולם ומתחזקים קריירה ענפה.

במופע מבצעת הלהקה את הלהיטים הידועים והאהובים יחד עם קטעי קישור אנקדוטות וזיכרונות.

 

19/08/2016 21:30
באושר ועושר - מערכונים על זוגיותכותבים ומגישים: שי אביבי ומיכל ליבדינסקי והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה....ככה במשפט קצר ואופטימי המתאר מה קורה אחרי החתונה,  השאירו אותנו רוב האגדות וסגרו את הספר.  ואנחנו גדלנו עם הציפייה הזו למצוא את הנסיך או הנסיכה שלנו, לצלוח את המכשולים בדרך, להתחתן, ולהגיע אל האושר ועושר הנכסף. והנה יום אחד הגענו עדעצם היום הזה, נשואים + 2 , וגילינו שאנחנו קפואים, ממורמרים, בודדים, מאוכזבים,  בקיצור לא אושר ולא עושר, ואין ממי לדרוש את הכסף חזרה.  לקח לנו זמן להבין שבחיים האמיתיים, כשההתאהבות נגמרת היא הופכת להיות זוגיות, ושזוגיות זה לא פשוט. צריך לעבוד עליה. מתוך המצוקה הזאת שלנו, נולד המופע הזה , המורכב ממערכונים שכתבנו, ומביאים את הזוית הגברית והנשית על נושאים זוגיים שלא תמיד קל לדבר עליהם :  השתיקות שהולכותוגדלות, המין האדיר שנהיה נדיר,  הצורך בקצת ספייס בתוך כל היחד, התשוקה לאחרים ואחרות, הנסיעות לצימר, השאלה המלחיצה מה עושים בזמן איכות, ההתלבטות אם להיפרד, והרצון הפועם להשאר יחד , יד ביד, למרות הקשיים.  המערכונים מדברים על הכל בצחוק קלילות והומור, ומותירים את הקהל בתחושה שאנחנו לא לבד בסרטים של עצמנו, ושהכל בסדר.                                                                                                    
באושר ובעושר - מערכונים על זוגיות


באושר ועושר 
- מערכונים על זוגיות

כותבים ומגישים: שי אביבי ומיכל ליבדינסקי

 

והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה....

ככה במשפט קצר ואופטימי המתאר מה קורה אחרי החתונה,  השאירו אותנו רוב האגדות 
וסגרו את הספר.  ואנחנו גדלנו עם הציפייה הזו למצוא את הנסיך או הנסיכה שלנו, לצלוח
 
את המכשולים בדרך, להתחתן, ולהגיע אל האושר ועושר הנכסף. והנה יום אחד הגענו עד
עצם היום הזה, נשואים + 2 , וגילינו שאנחנו קפואים, ממורמרים, בודדים, מאוכזבים,  בקיצור 
לא אושר ולא עושר, ואין ממי לדרוש את הכסף חזרה.  לקח לנו זמן להבין שבחיים האמיתיים,
 
כשההתאהבות נגמרת היא הופכת להיות זוגיות, ושזוגיות זה לא פשוט. צריך לעבוד עליה.
 
מתוך המצוקה הזאת שלנו, נולד המופע הזה , המורכב ממערכונים שכתבנו, ומביאים את
 
הזוית הגברית והנשית על נושאים זוגיים שלא תמיד קל לדבר עליהם :  השתיקות שהולכות
וגדלות, המין האדיר שנהיה נדיר,  הצורך בקצת ספייס בתוך כל היחד, התשוקה לאחרים
 
ואחרות, הנסיעות לצימר, השאלה המלחיצה מה עושים בזמן איכות, ההתלבטות אם להיפרד,
 
והרצון הפועם להשאר יחד , יד ביד, למרות הקשיים.  המערכונים מדברים על הכל בצחוק
 
קלילות והומור, ומותירים את הקהל בתחושה שאנחנו לא לבד בסרטים של עצמנו, ושהכל בסדר.                                                                                            

 

       


20/08/2016 עד 25/08/2016
             זאב רווח בקומדיה מטורפת                "מומו שיפוצים"מאת דונלד צ'רציל בתרגומו של דן אלמגור.העלילה מתרחשת בדירת פנטהאוז מפוארת בתל אביב, בה מתגוררת גב' אווה זיו-זביידה, אותה מגלמת השחקנית חני פרץ, אישה עשירה וראוותנית שמחליטה להפתיע את בעלה בזמן שהוא בחו"ל ולהעניק לו במתנה ג'קוזי על מנת לעזור לו להחלים מכאבי הגב מהם הוא סובל. השיפוצניק, "מומו" אותו מגלם השחקן זאב רווח, מגיע לביתה על מנת להתקין את הג'קוזי ונקלע מהר מאוד במהלך העבודה לתסבוכת אישית של גברת אווה ומתחיל לקחת חלק מאוד פעיל בלעזור לה למנוע משבר זוגי לפני שבעלה יחזור הביתה ובכך הופך לגיבור שמציל את היום.בהצגה סיטואציות מצחיקות מחיי היומיום בנושאים כמו: מעמד, זוגיות, אהבה, קנאה ויצרים.הצגה שלא תשאיר אתכם רגע דל ללא צחוק והזדהות עם הגיבורים.משתתפים: זאב רווח, חני פרץ, מעיין אשכנזי וגרגורי טל.
זאב רווח - מומו שיפוצים

זאב רווח בקומדיה מטורפת

"מומו שיפוצים"

מאת דונלד צ'רציל בתרגומו של דן אלמגור.

העלילה מתרחשת בדירת פנטהאוז מפוארת בתל אביב, בה מתגוררת גב' אווה זיו-זביידה, אותה מגלמת השחקנית חני פרץ, אישה עשירה וראוותנית שמחליטה להפתיע את בעלה בזמן שהוא בחו"ל ולהעניק לו במתנה ג'קוזי על מנת לעזור לו להחלים מכאבי הגב מהם הוא סובל. השיפוצניק, "מומו" אותו מגלם השחקן זאב רווח, מגיע לביתה על מנת להתקין את הג'קוזי ונקלע מהר מאוד במהלך העבודה לתסבוכת אישית של גברת אווה ומתחיל לקחת חלק מאוד פעיל בלעזור לה למנוע משבר זוגי לפני שבעלה יחזור הביתה ובכך הופך לגיבור שמציל את היום.

בהצגה סיטואציות מצחיקות מחיי היומיום בנושאים כמו: מעמד, זוגיות, אהבה, קנאה ויצרים.

הצגה שלא תשאיר אתכם רגע דל ללא צחוק והזדהות עם הגיבורים.

משתתפים: זאב רווח, חני פרץ, מעיין אשכנזי וגרגורי טל.


01/09/2016 21:00
לאור הצלחת המופעים בחודש יוני האחרון בו התקיימו2 הופעותבביתן 2 במרכז הירידים שהיו sold outחוזרתהלהקה בספטמבר לישראל ל-3 הופעות בלבדת"א -חיפה - וב"שTheDire StraitsExperienceלאחר הופעת בכורהמוצלחת של להיטי Dire Straits באולם הרויאלאלברט הולבה חברו אנשי הלהקה האגדית: בניהם כריס וויט עם מוסיקאים נוספיםכיום, חברי The Dire Straits Experienceגברהביקוש בעולם לשמוע את להיטי הלהקה מה שהוביל למסע הופעות ברחבי העולם. TheDire Straits Experience, נוסדה על ידי הסקסופוניסט כריס וויט שניגןוהקליט במשך עשור עם להקת הדייר סטיירט והשתתף בסיבובי ההופעות ובאלבומיהלהקה:"Brothersin Arms" ו-“”OnEvery Street ואחרים..וויטעצמו ניגן עם טובי האמנים בעולם: פול מקרטני, ג'ו קוקר, מיק ג'אגררוביוויליאמס ואחרים.הלהקהתבצע את הלהיטים הידועים בניהם: Money For Nothing, Tunnel OfLove,BrothersIn Arms, Sultans Of Swing ועוד. ביוניהאחרון הופיעה הלהקה בישראל וכל הכרטיסים לשתי ההופעות בביתן 2(המכיל4500 מקומות) נמכרו. 
The Dire Straits Experience

לאור הצלחת המופעים בחודש יוני האחרון בו התקיימו

2 הופעותבביתן 2 במרכז הירידים שהיו sold out

חוזרתהלהקה בספטמבר לישראל ל-3 הופעות בלבד

ת"א -חיפה - וב"ש

TheDire Straits
Experience


לאחר הופעת בכורהמוצלחת של להיטי Dire Straits באולם הרויאלאלברט הול
בה חברו אנשי הלהקה האגדית: בניהם כריס וויט עם מוסיקאים נוספים

כיום, חברי The Dire Straits Experience

גברהביקוש בעולם לשמוע את להיטי הלהקה מה שהוביל למסע הופעות ברחבי העולם.

 

TheDire Straits Experience, נוסדה על ידי הסקסופוניסט כריס וויט שניגןוהקליט במשך עשור עם להקת הדייר סטיירט והשתתף בסיבובי ההופעות ובאלבומיהלהקה:"Brothersin Arms" ו-“”OnEvery Street ואחרים..

וויטעצמו ניגן עם טובי האמנים בעולם: פול מקרטני, ג'ו קוקר, מיק ג'אגר

רוביוויליאמס ואחרים.

הלהקהתבצע את הלהיטים הידועים בניהם: Money For Nothing, Tunnel OfLove,

BrothersIn Arms, Sultans Of Swing ועוד.

 

ביוניהאחרון הופיעה הלהקה בישראל וכל הכרטיסים לשתי ההופעות בביתן 2

(המכיל4500 מקומות) נמכרו.

 

09/09/2016 21:30
הפריטים יישמרו עבורך למשך דקות