מומלצים בידור יידישפיל ילדים
ניתן לרכוש כרטיסים לשעה שלמה או לחצי שעה.יש לבחור יום ושעה רצויה ולאחר מכן במשבצת האיזור יש לבחור שעה שלמה, חצי שעה ראשונה או חצי שעה שניה.יש להקדים ולהגיע חצי שעה לפני העלייה למשטח. זמן ההחלקה נטו עשוי להיות קצר יותר בגין סידורי כניסה ויציאה.הכניסה מוגבלת מגיל 6 ומעלהנא להישמע להנחיות הצוות   
אחלקרח היכל רענן כץ
ניתן לרכוש כרטיסים לשעה שלמה או לחצי שעה.
יש לבחור יום ושעה רצויה ולאחר מכן במשבצת האיזור יש לבחור שעה שלמה, חצי שעה ראשונה או חצי שעה שניה.
יש להקדים ולהגיע חצי שעה לפני העלייה למשטח. זמן ההחלקה נטו עשוי להיות קצר יותר בגין סידורי כניסה ויציאה.
הכניסה מוגבלת מגיל 6 ומעלה
נא להישמע להנחיות הצוות

 

 

 

28/08/2016 עד 31/08/2016
המאסטרו בהופעה חיה!פנאי פלוס : ”צביקה המלך – זו השנה שלו”ידיעות אחרונות : ”כותב שירי הפופ הטוב ביותר שידעה ישראל מעודה”ידיעות אחרונות : ”צביקה פיק הוא מיתוס בחייו”הקריירה של המאסטרו , המלחין והזמר בשיאה . הכול התחיל בזכות הזכייה של ”דיווה”באירוויזיון , מקום ראשון ב MTV , המשיךבמחזמר ”מרי לו” בהבימה , 700 הצגות/חצי מליון צופים , המופע ”מעלה מעלה” שלהמאסטרו , מופעי ילדים בהם הוכתר לאליל הזאטוטים , תוכנית הריאליטי ”המאסטרו” ו 5עונות כשופט בכוכב נולד. כל אלה הביאו גל של אהבה , הערכה והערצה חסרת תקדים לאמןזה ושיריו .התקשורת בהיסטריה. אף אמן לא זכה לכתבות וביקורות כמו שהמאסטרו זכה להן השנה .התקשורת מדברת על טירוף חושים במופעים של המאסטרו, אהבה מצד כל סוגיוגילאי הקהל , על שירים מדהימים , על שיריו שהם הפופ היפה ביותר בישראל , המאסטרו– הדבר החם ביותר בישראל , המלך , הקלאסיקה , המאסטרו בדרך לפרס ישראל , מיתוס ,סופרסטאר , אייקון פופ מושלם , שירים אלמותיים , כוכב עליון , האליל , המלחיןהלאומי , האגדה , המאסטרו…במופע המאסטרו מלווה ב 4 נגנים , 3 זמרות ורקדניות , עם תלבושות מרהיבות, ציודהגברה ותאורה מהטובים ביותר בארץ. בין השירים במופע : מעלה מעלה ,מרי לו, אהבהבסוף הקיץ , חלומות מתגשמים, לילה סתווי , לגור איתו , שיר הפריחה, אני אוהב אותךלאה , מת אב ומת אלול , אין מדינה לאהבה , דם חם , אני לא יכולה בלעדיך , אלף נשיקות….אין ספק שמופע זה הוא הגדול, המרהיב, המדליק ביותר בישראל!
צביקה פיק ההופעה

המאסטרו בהופעה חיה!

פנאי פלוס : ”צביקה המלך – זו השנה שלו”
ידיעות אחרונות : ”כותב שירי הפופ הטוב ביותר שידעה ישראל מעודה”
ידיעות אחרונות : ”צביקה פיק הוא מיתוס בחייו”
הקריירה של המאסטרו , המלחין והזמר בשיאה . הכול התחיל בזכות הזכייה של ”דיווה”באירוויזיון , מקום ראשון ב
MTV , המשיךבמחזמר ”מרי לו” בהבימה , 700 הצגות/חצי מליון צופים , המופע ”מעלה מעלה” שלהמאסטרו , מופעי ילדים בהם הוכתר לאליל הזאטוטים , תוכנית הריאליטי ”המאסטרו” ו 5עונות כשופט בכוכב נולד. כל אלה הביאו גל של אהבה , הערכה והערצה חסרת תקדים לאמןזה ושיריו .
התקשורת בהיסטריה. אף אמן לא זכה לכתבות וביקורות כמו שהמאסטרו זכה להן השנה .

התקשורת מדברת על טירוף חושים במופעים של המאסטרו, אהבה מצד כל סוגיוגילאי הקהל , על שירים מדהימים , על שיריו שהם הפופ היפה ביותר בישראל , המאסטרו– הדבר החם ביותר בישראל , המלך , הקלאסיקה , המאסטרו בדרך לפרס ישראל , מיתוס ,סופרסטאר , אייקון פופ מושלם , שירים אלמותיים , כוכב עליון , האליל , המלחיןהלאומי , האגדה , המאסטרו…
במופע המאסטרו מלווה ב 4 נגנים , 3 זמרות ורקדניות , עם תלבושות מרהיבות, ציודהגברה ותאורה מהטובים ביותר בארץ. בין השירים במופע : מעלה מעלה ,מרי לו, אהבהבסוף הקיץ , חלומות מתגשמים, לילה סתווי , לגור איתו , שיר הפריחה, אני אוהב אותךלאה , מת אב ומת אלול , אין מדינה לאהבה , דם חם , אני לא יכולה בלעדיך , אלף נשיקות….
אין ספק שמופע זה הוא הגדול, המרהיב, המדליק ביותר בישראל!

01/09/2016 21:00
מהי הנוסחה להצלחת זוגיות ?אולי הכל טמון בצלחת ?מה קורה כשמכניסים לסיר לחץ עורכת דין לענייני משפחה , מאמנת זוגית ושף עצבני מאוד במשבר זוגי ? יוסי פרץ ארי . שדר רדיו סטנדאפיסט ושף עצבני הנמצא במשבר זוגיות עם אשתו, גלית צור עו"ד ומגשרת. סימי אקשוטי מאמנת זוגית ועיתונאית .פזרו מלמעלה הומור, ותערבבו עם טיפים וסיפורים מרתקים ,.וקיבלתם את :"מבשלים זוגיות"מופע בידור ייחודי וחד פעמי על הדרמה הגדולה בחיים של כולנו – הזוגיות. רגע לפני שהוא מבשל לעצמו פרידה, יוצא המופע משליטה והופך לאימון להצלת חייו הזוגיים של השף \ סטנדאפיסט. באימון הזה הוא ישמע יחדעם הקהל על נורות האזהרה של החיים הזוגיים ויקבל את טיפים יקרי ערך לשמירה על הזוגיות.התבשיל הכי לוהט בעיר \ הרבה יותר ממופע בידור. מופע אינטראקטיבי וטעים, מרתק ומקצועי מתובל בהרבה צחוק ולפעמים גם בועט בבטן . האם הדשא אצל השכן ירוק יותר ? יחסים –סכנה הנאה ומה שביניהם . גירושים –נורות אזהרה וטיפים למשתמש . כסף ,ילדים,ואמא של אשתך- תכירו חבלני הזוגיות. איך זה שסקס תמיד פותר הכל ? והכי חשוב זוגיות-הוראות הפעלה .
מבשלים זוגיות

מהי הנוסחה להצלחת זוגיות ?

אולי הכל טמון בצלחת ?

מה קורה כשמכניסים לסיר לחץ עורכת דין לענייני משפחה , מאמנת זוגית ושף עצבני מאוד במשבר זוגי ?

 •  יוסי פרץ ארי . שדר רדיו סטנדאפיסט ושף עצבני הנמצא במשבר זוגיות עם אשתו,
 •  גלית צור עו"ד ומגשרת.
 •  סימי אקשוטי מאמנת זוגית ועיתונאית .

פזרו מלמעלה הומור, ותערבבו עם טיפים וסיפורים מרתקים ,.

וקיבלתם את :

"מבשלים זוגיות"


מופע בידור ייחודי וחד פעמי על הדרמה הגדולה בחיים של כולנו – הזוגיות. 
רגע לפני שהוא מבשל לעצמו פרידה, יוצא המופע משליטה והופך לאימון 
להצלת חייו הזוגיים של השף \ סטנדאפיסט. באימון הזה הוא ישמע יחד
עם הקהל על נורות האזהרה של החיים הזוגיים ויקבל את טיפים יקרי ערך 
לשמירה על הזוגיות.


התבשיל הכי לוהט בעיר \ הרבה יותר ממופע בידור.

 •  מופע אינטראקטיבי וטעים, מרתק ומקצועי מתובל בהרבה צחוק ולפעמים גם בועט בבטן .
 •  האם הדשא אצל השכן ירוק יותר ?
 •  יחסים –סכנה הנאה ומה שביניהם .
 •  גירושים –נורות אזהרה וטיפים למשתמש .
 •  כסף ,ילדים,ואמא של אשתך- תכירו חבלני הזוגיות.
 •  איך זה שסקס תמיד פותר הכל ?
 •  והכי חשוב זוגיות-הוראות הפעלה .
02/09/2016 עד 05/11/2016
הלהקה האגדית Alphaville תגיע לישראל בהרכב המקורי עם הסולן מריאן גולדלהופעה אחת בלבד בפברואר 2016 במסגרת סיבוב ההופעות האירופאי.הלהקה, שמכרה מעל 6 מיליוןעותקים מאלבומיה שבתחילת דרכה נקראהForever Young ע"ש הלהיט הענק והמוכר של הלהקה.ב-1984שינתה הלהקה את שמה ל Alphaville והוציאה את סינגל הבכורה שלה: Big in Japan, אשר נכתב על ידי גולד בשנת 1979 השם בא בעקבות הביטוי "Big in Japan"שבא לתאר הצלחות של להקות מהמערב בקרב הקהל היפני, בזמן שבארץ מוצאן זכו להצלחהפחותה יותר. ב-1986 תיאר זאת מריאן גולד: "קניתי אלבום של להקת בריטים לא מוכרת בשם "Big in Japan". כידוע, ביפן ישנו קהל גדול של חובבי מוזיקה. אם ברצונם להתפרסם מה שהיה על להקת רוק לעשות הוא פשוט להוציא אלבום ביפן, הוא בוודאות היה נמכר שם היטב".הסינגל נחשב למצליח ביותר שלהלהקה והגיע לראשי טבלאות המצעדים בגרמניה, יוון, שווייץ, שבדיה, ונצואלה וטבלת Billboard Dance Chart בארצות הברית. בנוסף אף הגיע, לחמשת הראשונים במצעדים של איטליה,הולנד, נורבגיה, אוסטריה, אירלנד ודרום אפריקה וזכה לגרסאותעל ידי מגוון רחב שלאומנים מכל העולם כמו להקת קים אונו, להקת הבלאק מטאל שוודית מלודית Embraced, הזמר הספרדי חוסה, אני בראון ועוד רבים אחרים.אלבום הבכורה של הלהקה יצאבסתיו 84' עם להיטים גדולים נוספים של הלהקה:Sounds Like A Melody ו – Forever Young שגםהם נחלו הצלחה רבה במצעדים ברחבי העולם.שירים נוספים של הלהקה שיתנגנו: UniversalDaddy, Jerusalem, Red Rose.
Alphaville

הלהקה האגדית Alphaville תגיע לישראל בהרכב המקורי עם הסולן מריאן גולד
להופעה אחת בלבד בפברואר 2016 במסגרת סיבוב ההופעות האירופאי.

הלהקה, שמכרה מעל 6 מיליוןעותקים מאלבומיה שבתחילת דרכה נקראה
Forever Young ע"ש הלהיט הענק והמוכר של הלהקה.

ב-1984שינתה הלהקה את שמה ל Alphaville והוציאה את סינגל הבכורה שלה: Big in Japan, 
אשר נכתב על ידי גולד בשנת 1979 השם בא בעקבות הביטוי "Big in
 
Japan"
שבא לתאר הצלחות של להקות מהמערב בקרב הקהל היפני, בזמן שבארץ מוצאן זכו להצלחה
פחותה יותר. ב-1986 תיאר זאת מריאן גולד: "קניתי אלבום של להקת בריטים לא מוכרת בשם 
"Big in Japan". כידוע, ביפן ישנו קהל גדול של חובבי מוזיקה. אם ברצונם להתפרסם מה שהיה 
על להקת רוק לעשות הוא פשוט להוציא אלבום ביפן, הוא בוודאות היה נמכר שם היטב".

הסינגל נחשב למצליח ביותר שלהלהקה והגיע לראשי טבלאות המצעדים בגרמניה, יוון, שווייץ, 
שבדיה, ונצואלה וטבלת Billboard Dance Chart בארצות הברית. בנוסף אף הגיע, לחמשת 
הראשונים במצעדים של איטליה,הולנד, נורבגיה, אוסטריה, אירלנד ודרום אפריקה וזכה לגרסאות
על ידי מגוון רחב שלאומנים מכל העולם כמו להקת קים אונו, להקת הבלאק מטאל שוודית מלודית 
Embraced, הזמר הספרדי חוסה, אני בראון ועוד רבים אחרים.
אלבום הבכורה של הלהקה יצאבסתיו 84' עם להיטים גדולים נוספים של הלהקה:
Sounds Like A Melody ו – Forever Young שגםהם נחלו הצלחה רבה במצעדים ברחבי העולם.
שירים נוספים של הלהקה שיתנגנו: UniversalDaddy, Jerusalem, Red Rose.


05/09/2016 21:00
משחק בית ראשון במסגרת מוקדמות מונדיאל 2018.הכרטיסים עדיין לא הגיעו למשרדנו.יש לוודא טלפונית לפני האיסוףלמעוניינים נותרו למכירה מנויים ל - 3 משחקי הבית בסמי עופרלרכישת מנוי נא ללחוץ על הקישור הבא:http://bit.ly/2bq2iqPהאיזורים הפתוחים למכירה למנויים הם:יציע הכסף-איזור 309יציע צפוני-איזור 206יציע מזרחי/צפוני-איזור 215יציע מזרחי ומזרחי צפוני-איזורים 222-223   
ישראל - איטליה
משחק בית ראשון במסגרת מוקדמות מונדיאל 2018.הכרטיסים עדיין לא הגיעו למשרדנו.יש לוודא טלפונית לפני האיסוף

למעוניינים נותרו למכירה מנויים ל - 3 משחקי הבית בסמי עופר
לרכישת מנוי נא ללחוץ על הקישור הבא:
http://bit.ly/2bq2iqP


האיזורים הפתוחים למכירה למנויים הם:
יציע הכסף-איזור 309
יציע צפוני-איזור 206
יציע מזרחי/צפוני-איזור 215
יציע מזרחי ומזרחי צפוני-איזורים 222-223

 

 

 

05/09/2016 21:45
              ששי קשת ודוד ד'אורעם תזמורת בניהולו המוזיקלי ובניצוחו של ננסי ברנדסמופע קיץ חד-פעמי !רומנסות, ניגונים, זמירות מבית אבא, תפילות, חזנות ועוד. עם טעימות ביידיש ובלדינו מלווים בסיפורים האישיים של קשת וד'אור – מופע מלא רגש והומור.  
ששי קשת ודוד דאור

ששי קשת ודוד ד'אור

עם תזמורת בניהולו המוזיקלי ובניצוחו של ננסי ברנדס

מופע קיץ חד-פעמי !

רומנסות, ניגונים, זמירות מבית אבא, תפילות, חזנות ועוד. עם טעימות ביידיש 
ובלדינו מלווים בסיפורים האישיים של קשת וד'אור – מופע מלא רגש והומור.

  

06/09/2016 20:00
לאור הצלחת המופעים בחודש יוני האחרון בו התקיימו2 הופעות בביתן 2 במרכז הירידים שהיו sold outחוזרת הלהקה בספטמבר לישראל ל-3 הופעות בלבדת"א -חיפה - וב"שTheDire StraitsExperienceלאחר הופעת בכורה מוצלחת של להיטי Dire Straits באולם הרויאל אלברט הולבה חברו אנשי הלהקה האגדית: בניהם כריס וויט עם מוסיקאים נוספיםכיום, חברי The Dire Straits Experienceגבר הביקוש בעולם לשמוע את להיטי הלהקה מה שהוביל למסע הופעות ברחבי העולם. The Dire Straits Experience, נוסדה על ידי הסקסופוניסט כריס וויט שניגן והקליט במשך עשור עם להקת הדייר סטיירט והשתתף בסיבובי ההופעות ובאלבומי הלהקה:"Brothersin Arms" ו-“”On Every Street ואחרים..וויט עצמו ניגן עם טובי האמנים בעולם: פול מקרטני, ג'ו קוקר, מיק ג'אגררובי וויליאמס ואחרים.הלהקה תבצע את הלהיטים הידועים בניהם: Money For Nothing, Tunnel OfLove,BrothersIn Arms, Sultans Of Swing ועוד. ביוני האחרון הופיעה הלהקה בישראל וכל הכרטיסים לשתי ההופעות בביתן 2(המכיל 4500  מקומות) נמכרו. 
The Dire Straits Experience

לאור הצלחת המופעים בחודש יוני האחרון בו התקיימו

2 הופעות בביתן 2 במרכז הירידים שהיו sold out

חוזרת הלהקה בספטמבר לישראל ל-3 הופעות בלבד

ת"א -חיפה - וב"ש

TheDire Straits
Experience


לאחר הופעת בכורה מוצלחת של להיטי Dire Straits באולם הרויאל אלברט הול
בה חברו אנשי הלהקה האגדית: בניהם כריס וויט עם מוסיקאים נוספים

כיום, חברי The Dire Straits Experience

גבר הביקוש בעולם לשמוע את להיטי הלהקה מה שהוביל למסע הופעות ברחבי העולם.

 

The Dire Straits Experience, נוסדה על ידי הסקסופוניסט כריס וויט שניגן והקליט במשך עשור עם להקת הדייר סטיירט והשתתף בסיבובי ההופעות ובאלבומי הלהקה:"Brothersin Arms" ו-“”On Every Street ואחרים..

וויט עצמו ניגן עם טובי האמנים בעולם: פול מקרטני, ג'ו קוקר, מיק ג'אגר

רובי וויליאמס ואחרים.

הלהקה תבצע את הלהיטים הידועים בניהם: Money For Nothing, Tunnel OfLove,

BrothersIn Arms, Sultans Of Swing ועוד.

 

ביוני האחרון הופיעה הלהקה בישראל וכל הכרטיסים לשתי ההופעות בביתן 2

(המכיל 4500  מקומות) נמכרו.

 

09/09/2016 21:30
מופע סטנדאפ חד, שנון ואמיתירשף לוי, מחזאי הבית של הבימה, היוצר של "הבורר","אהבה קולומביאנית" ו"איים אבודים", זוכה פרס התיאטרון על ההצגה "החולה ההודי" הוא אחד הסטנדאפיסטים המובילים בשניםהאחרונות בארץ. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואין, איך זה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש שלו שנייה אחרי החתונה. רשף מגלה לקהל איך זה להיות חצי תימני, למה אמא שלו התעקשה כל השנים לגלות מי הדליק את הדוד ועוד...במופע רשף מתגלה כמאלתר מחונן, שמצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא חוזר עלעצמו אף פעם. כל מי שאהב פעם, מאוהב, שיש לו ילדים, או שעדיין קצת ילד בעצמו ימצא את עצמו צוחק ומזדהה, ממופע מלא חן וקסם שלקוח מתוך החיים הפרטיים שלכולנו.":שנון, אינטיליגנטי ומלהיב, בלי לרדת נמוך" 5 כוכבים - יואב בירנברג, 7 לילות."רוצו רוצו לראות אותו, כי הבחור תותח" אודטה, מעריב."הנאה גדולה!" 7 לילות."רשף לוי, צעיר דומיננטי, חריף וחד לשון" עמוס אורן, ידיעות אחרונות."מצליח לגעת גם בבלוטות הרגש העמוקות ביותר" פנאי פלוס.
רשף לוי

מופע סטנדאפ חד, שנון ואמיתי

רשף לוי, מחזאי הבית של הבימה, היוצר של "הבורר","אהבה קולומביאנית" ו"איים אבודים", 
זוכה פרס התיאטרון על ההצגה "החולה ההודי" הוא אחד הסטנדאפיסטים המובילים בשנים
האחרונות בארץ. במופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש, הוא בודק עם הקהל
 
מה עושים לנו הנישואין, איך זה להיות אבא צעיר לשבעה ילדים, מה קרה להרגלי הלבוש
 
שלו שנייה אחרי החתונה. רשף מגלה לקהל איך זה להיות חצי תימני, למה אמא שלו
 
התעקשה כל השנים לגלות מי הדליק את הדוד ועוד...

במופע רשף מתגלה כמאלתר מחונן, שמצליח להפוך כל מופע לאירוע מיוחד שלא חוזר על
עצמו אף פעם. כל מי שאהב פעם, מאוהב, שיש לו ילדים, או שעדיין קצת ילד בעצמו ימצא 
את עצמו צוחק ומזדהה, ממופע מלא חן וקסם שלקוח מתוך החיים הפרטיים שלכולנו.

":שנון, אינטיליגנטי ומלהיב, בלי לרדת נמוך" 5 כוכבים - יואב בירנברג, 7 לילות.

"רוצו רוצו לראות אותו, כי הבחור תותח" אודטה, מעריב.
"הנאה גדולה!" 7 לילות.

"רשף לוי, צעיר דומיננטי, חריף וחד לשון" עמוס אורן, ידיעות אחרונות.

"מצליח לגעת גם בבלוטות הרגש העמוקות ביותר" פנאי פלוס.

09/09/2016 עד 31/12/2016
אבי גרייניק ועידן אלתרמן, הצמד המיתולוגי שהביאו לנו את המופע ״ילדים סורגים״, אחד ממופעי הבידור המצליחים בישראל, חוזרים לאחר עשר שנים במופע חדש עם מערכונים חדשים ודמויות חדשות. ולא פחות חשוב, עם הדמויות המוכרות והאהובות מנווה חמציצים ופלטפוס. הם צוחקים על עצמם כהורים ועל ההורים שלהם שעדיין מביכים אותם בגיל 40, על התלות שלהם  בסמארטפונים, על ילדים (וכלבים) שזקוקים לריטלין, חרמנות של נשואים,  ובעיקר,  צוחקים על עצמם כצמד. והכל מבוצע בווירטואוזיות המוכרת של גרייניק ואלתרמן - החלפת דמויות תזזיתית, שירי נונסנס שהם מנגנים ואפילו אקרובטיקה.  
גרייניק ואלתרמן- ילדים סורגים 2

אבי גרייניק ועידן אלתרמן, הצמד המיתולוגי שהביאו לנו את המופע ״ילדים סורגים״,
אחד ממופעי הבידור המצליחים בישראל, חוזרים לאחר עשר שנים
במופע חדש עם מערכונים חדשים ודמויות חדשות.

 ולא פחות חשוב, עם הדמויות המוכרות והאהובות מנווה חמציצים ופלטפוס.
הם צוחקים על עצמם כהורים ועל ההורים שלהם שעדיין מביכים אותם בגיל 40,
 על התלות שלהם  בסמארטפונים, על ילדים (וכלבים) שזקוקים לריטלין, 
חרמנות של נשואים,  ובעיקר,  צוחקים על עצמם כצמד.

והכל מבוצע בווירטואוזיות המוכרת של גרייניק ואלתרמן - החלפת דמויות תזזיתית,
שירי נונסנס שהם מנגנים ואפילו אקרובטיקה. 

 

09/09/2016 22:00
בעקבות מינוי מפתיע שיהפוך את מר תפוחי להיות שר האוצר הבא של ישראל נחשפת מסכת שקרים ורמאויות, מפתיעה ומשעשעת, שמותירה את השר לעתיד במערומיו... לצדהצלחותיו הגדולות במופעי מוזיקה, טלוויזיה וקולנוע יככב יהורם גאון ב"אדוני שר האוצר"קומדיה מצחיקה ואקטואלית מתמיד. ב"אדוני שר האוצר" יגלם גאון את חבר הכנסת תפוחי,איש נקי כפיים שעשוי ללא רבב, או כך לפחות חושבים כולם...עוזרו הנאמן מנסה להציל את המצב שרק הולך ומסתבך. עלילת הקומדיה, הדמויות ושמותיהן הם כולם פרי דמיונו של הכותב, אבל יכול להיות שקיים קשר בינם לבין אירועים שהתרחשו במציאות. בתפקידאשתו של מר תפוחי תשחק השחקנית גילת אנקורי.בהשתתפות: יהורם גאון, גילת אנקורי, גלעד פרלמן, דורין קריו, הדר רצון​כתיבה:שלמה משיחבימוי:רוני מנדלסון​מפיקים:שלמה צח, מירי פלדמן בשיתוף היכל התיאטרון קריית מוצקין
אדוני שר האוצר

בעקבות מינוי מפתיע שיהפוך את מר תפוחי להיות שר האוצר הבא של ישראל נחשפת 
מסכת שקרים ורמאויות, מפתיעה ומשעשעת, שמותירה את השר לעתיד במערומיו... לצד
הצלחותיו הגדולות במופעי מוזיקה, טלוויזיה וקולנוע יככב יהורם גאון ב"אדוני שר האוצר"
קומדיה מצחיקה ואקטואלית מתמיד. ב"אדוני שר האוצר" יגלם גאון את חבר הכנסת תפוחי,
איש נקי כפיים שעשוי ללא רבב, או כך לפחות חושבים כולם...עוזרו הנאמן מנסה להציל את 
המצב שרק הולך ומסתבך. עלילת הקומדיה, הדמויות ושמותיהן הם כולם פרי דמיונו של 
הכותב, אבל יכול להיות שקיים קשר בינם לבין אירועים שהתרחשו במציאות. בתפקיד
אשתו של מר תפוחי תשחק השחקנית גילת אנקורי.

בהשתתפות: יהורם גאון, גילת אנקורי, גלעד פרלמן, דורין קריו, הדר רצון​

כתיבה:שלמה משיח

בימוי:רוני מנדלסון​

מפיקים:שלמה צח, מירי פלדמן בשיתוף היכל התיאטרון קריית מוצקין


12/09/2016 20:30
עכשיו על הבמה, המיטב של סבא טוביה, הלא הואטוביה צפיר, הבדרן של המדינה.סבא טוביה מגיע לבקר את נכדתו גילי ומפתיע אותה בחגיגת שירים, סיפורים וריקודים לכבוד יום הולדתה.בהצגה צבעונית, מוסיקלית ומצחיקה המשלבת קטעים נבחרים מהקלטות ומההופעות של סבא טוביה:מסיבה ביער עם סבא טוביהספורים כיד המלךספורי התנ"ךואפילו טובי דובי והמלך טוביהו באים לבקר.בהשתתפות : טוביה צפיר, שלומי קבסה, מיכל פוליצר,ורקדניות מהסטודיו של קרן פלג..חגיגה אמיתית לילדים ולכל המשפחה.כתבה: שלומית קורןמוסיקה: ליאורה שלזינגר, יהונתן צפירבימוי: טוביה צפירתלבושות: אלה קולסניקכוריאוגרפיה: קרן פלג
חגיגה עם סבא טוביה

עכשיו על הבמה, המיטב של סבא טוביה, הלא הואטוביה צפיר, הבדרן של המדינה.
סבא טוביה מגיע לבקר את נכדתו גילי ומפתיע אותה בחגיגת שירים, סיפורים וריקודים לכבוד יום הולדתה.
בהצגה צבעונית, מוסיקלית ומצחיקה המשלבת קטעים נבחרים מהקלטות ומההופעות של סבא טוביה:

מסיבה ביער עם סבא טוביה

ספורים כיד המלך

ספורי התנ"ך

ואפילו טובי דובי והמלך טוביהו באים לבקר.

בהשתתפות : טוביה צפיר, שלומי קבסה, מיכל פוליצר,ורקדניות מהסטודיו של קרן פלג..

חגיגה אמיתית לילדים ולכל המשפחה.

כתבה: שלומית קורן

מוסיקה: ליאורה שלזינגר, יהונתן צפיר

בימוי: טוביה צפיר

תלבושות: אלה קולסניק

כוריאוגרפיה: קרן פלג


14/09/2016 17:30
ד"ר אריה אבני- מבכירי הרפואה הנכונה בישראליועץ וכותב ספרי בריאותכל האמת על הרפואה הישראליתהדברים שראשי משרד הבריאות לא רוצים שתדעו!בתאריך  15.9.16 יום ה'אשכול פיס, דפנה 52 קרית ביאליק18:30-19:00- פתיחת שערים וכיבוד קל19:00-19:45- חלב פרה- בריא או רע?19:45-20:30- על ויטמינים ומינרלים20:30-21:00- שאלותבתאריך  20.9.16 יום ג'בית ציוני אמריקה ת"א, דניאל פריש 120:00-20:45- חלב פרה- בריא או רע?20:45-21:30- אונקולוגיה חדשה- הגישה החדשה לסרטן21:30-22:00- שאלותהבריאות היא הנכס האישי שלכם!
הרצאה-דר' אריה אבני

ד"ר אריה אבני- מבכירי הרפואה הנכונה בישראל

יועץ וכותב ספרי בריאות

כל האמת על הרפואה הישראלית

הדברים שראשי משרד הבריאות לא רוצים שתדעו!

בתאריך  15.9.16 יום ה'
אשכול פיס, דפנה 52 קרית ביאליק

18:30-19:00- פתיחת שערים וכיבוד קל

19:00-19:45- חלב פרה- בריא או רע?

19:45-20:30- על ויטמינים ומינרלים

20:30-21:00- שאלות

בתאריך  20.9.16 יום ג'
בית ציוני אמריקה ת"א, דניאל פריש 1

20:00-20:45- חלב פרה- בריא או רע?

20:45-21:30- אונקולוגיה חדשה- הגישה החדשה לסרטן

21:30-22:00- שאלות

הבריאות היא הנכס האישי שלכם!15/09/2016 עד 20/09/2016
עובדים על הזוגיות במופע קומי חדש, מצחיק ומעורר הזדהות.ערב של שגרה, ילדים וכביסה, ערב על זוגיות, התבגרות וחברות.החמרים שלכם. הביצוע שלנו.שחקנים – ליליאן ברטו , יוסי מרשקכתיבה – דניאלה לונדון דקלמלחין – יוני רכטרניהול ומוזיקלי ופסנתר – איתמר גרוסתלבושות – מאור צבראביזרים – ורד סליבניקמפיקות – שולה שפיגל , דנה עדן
עובדים על הזוגיות

עובדים על הזוגיות במופע קומי חדש, מצחיק ומעורר הזדהות.
ערב של שגרה, ילדים וכביסה, ערב על זוגיות, התבגרות וחברות.
החמרים שלכם. הביצוע שלנו.

שחקנים – ליליאן ברטו , יוסי מרשק
כתיבה – דניאלה לונדון דקל
מלחין – יוני רכטר
ניהול ומוזיקלי ופסנתר – איתמר גרוס
תלבושות – מאור צבר
אביזרים – ורד סליבניק
מפיקות – שולה שפיגל , דנה עדן

15/09/2016 21:00
המופע הבלתי נשכח אשר מגיע אלינו היישר מהגלאם של לאס וגאס, לא מפסיק לסחרר אותנו בחצי השנה האחרונה, עם הפקת ענק וירטואוזית הכוללת זמרים פנומנלים, וידאו ארט אוריגינלי, תזמורת חיה, תלבושות אקסלוסיביות, תפאורה צבעונית ורפרטואר מוזיקלי משובח, שבזכותם הקהל זוכה לחוויה קוסמופוליטית בלתי נשכחת.מופע אשר כולו מחווה מוזיקלית המוקדשת לאמנים האגדיים והבלתי נשכחים של שנות ה60 ו ה 70 ומיטב השירים מאלבומי הדגל של: אלביס פרסלי,קליף ריצ'רד, תום ג'ונס, ריי צ'ארלס, שירלי בייסי, דה טמפטיישנס, פרנק סינטרה, נט קינג ועוד, מורכב מצוות מנצח של העומדים בחוד החנית של אשפי הבמות עיר השעשועים, ביניהם: זאק הילון, סטלה יודקו וצ'ארלס גראט אשר מלווים בשמונה נגנים מופתיים, על רקע קטעי וידיאו ארט הכוללים פרגמנטים מצולמים של האמנים המקוריים המתפרשים על 90 דקות של תענוג צרוף. המופע אשר נוסד בארץ, כבר הספיק לכבוש את במות הבירות והמובילות וסחף בשנה האחרונה קהלים המונים עשרות אלפי צופים בגרמניה, רוסיה, אמסטרדם, דרום אפריקה וארצות הברית.התיאור הכי מדויק למופע הוא " טיול במורד שביל הזיכרון",מתאר הילון. אנחנו רוצים לראות הקהל הישראלי מבלים ונהנים כשכמובן ישנה גם המטרה לחשוף אותו לתרבות בילוי שונה וחוויה מסחררת.
המופע הבלתי נשכח - UNFORGETTABLE
המופע הבלתי נשכח אשר מגיע אלינו היישר מהגלאם של לאס וגאס, לא מפסיק לסחרר אותנו בחצי השנה האחרונה, עם הפקת ענק וירטואוזית הכוללת זמרים פנומנלים, וידאו ארט אוריגינלי, תזמורת חיה, תלבושות אקסלוסיביות, תפאורה צבעונית ורפרטואר מוזיקלי משובח, שבזכותם הקהל זוכה לחוויה קוסמופוליטית בלתי נשכחת.

מופע אשר כולו מחווה מוזיקלית המוקדשת לאמנים האגדיים והבלתי נשכחים של שנות ה60 ו ה 70 ומיטב השירים מאלבומי הדגל של: אלביס פרסלי,קליף ריצ'רד, תום ג'ונס, ריי צ'ארלס, שירלי בייסי, דה טמפטיישנס, פרנק סינטרה, נט קינג ועוד, מורכב מצוות מנצח של העומדים בחוד החנית של אשפי הבמות עיר השעשועים, ביניהם: זאק הילון, סטלה יודקו וצ'ארלס גראט אשר מלווים בשמונה נגנים מופתיים, על רקע קטעי וידיאו ארט הכוללים פרגמנטים מצולמים של האמנים המקוריים המתפרשים על 90 דקות של תענוג צרוף. המופע אשר נוסד בארץ, כבר הספיק לכבוש את במות הבירות והמובילות וסחף בשנה האחרונה קהלים המונים עשרות אלפי צופים בגרמניה, רוסיה, אמסטרדם, דרום אפריקה וארצות הברית.
התיאור הכי מדויק למופע הוא " טיול במורד שביל הזיכרון",מתאר הילון. אנחנו רוצים לראות הקהל הישראלי מבלים ונהנים כשכמובן ישנה גם המטרה לחשוף אותו לתרבות בילוי שונה וחוויה מסחררת.
16/09/2016 22:00
שחקנים: הדר שחף, מתן קליגר/ דורון בן דוד, אייל פרידמן,שירי סיטון/שרון בורשטיין ,  בליווי שתי רקדניות כתיבה ובימוי-עופר שפריר"דלת הקסמים" מזמינה אתכם להיכנס לתוך עולם מוסיקלי קסום ומלהיב, המשלב את מיטב הלהיטים שהלחינה נורית הירש לילדים.הילדה מיכל מנסה להשיג מתנה מקורית ומיוחדת ליום ההולדת של אמה, ויוצאתלמסע לממלכת הצלילים בעזרת חבריה – דמויות משיריה של נורית הירש, אותםהיא פוגשת בדרך.בממלכה הקסומה היא פוגשת את המלכה הרמוניה ובעזרתה נכתב שיר המתנה ליום ההולדת.בהצגה שזורים השירים היפים והמוכרים שעליהם גדלו ההורים, והשירים המושרים כבר שנים על ידי הילדים:"מקהלה עליזה", "בוקר של זהב", "ברבאבא", "הבית של פיסטוק", "דלת הקסמים", "אבניבי"מחרוזת "דיג דיג דוג", מחרוזת "פים פם פה", "אדון פוז", "הבצל", "המשפחה שלי", "אל הדרך","בשנה הבאה" ועוד............ 
דלת הקסמים

שחקנים: הדר שחף, מתן קליגר/ דורון בן דוד, אייל פרידמן,

שירי סיטון/שרון בורשטיין ,  בליווי שתי רקדניות

 כתיבה ובימוי-עופר שפריר

"דלת הקסמים" מזמינה אתכם להיכנס לתוך עולם מוסיקלי קסום ומלהיב, המשלב 
את מיטב הלהיטים שהלחינה נורית הירש לילדים.

הילדה מיכל מנסה להשיג מתנה מקורית ומיוחדת ליום ההולדת של אמה, ויוצאת
למסע לממלכת הצלילים בעזרת חבריה – דמויות משיריה של נורית הירש, אותם
היא פוגשת בדרך.

בממלכה הקסומה היא פוגשת את המלכה הרמוניה ובעזרתה נכתב שיר המתנה 
ליום ההולדת.

בהצגה שזורים השירים היפים והמוכרים שעליהם גדלו ההורים, והשירים המושרים 
כבר שנים על ידי הילדים:

"מקהלה עליזה", "בוקר של זהב", "ברבאבא", "הבית של פיסטוק", "דלת הקסמים", 

"אבניבי"

מחרוזת "דיג דיג דוג", מחרוזת "פים פם פה", "אדון פוז", "הבצל", "המשפחה שלי", 
"אל הדרך",

"בשנה הבאה" ועוד............

 

17/09/2016 11:00
חנוך דאום, פובליציסט, אידיאליסט נוירוטי ועוד כמה מילים לועזיות,בהופעה חשופה וגלויה על הדבר המשונה הזה שקרוי החיים.חנוך דאום, מתנחל שלא מאמין באלוהים אבל הולך לבית כנסת,ימני שאומר שאין לו בעיה להחזיר שטחים (פשוט אין למי...),מנסה במשך שעה לפצח את חידת הקיום שלנו עלי אדמות. ומצליח.סתם, הוא לא.אבל הוא כן ממקד את הסכנות שאורבות לנו בגרעין האיראני ובקבוצות ווטס אפ,וטוען שמלבד הבעיה הישראלית פלסטינית, אין דבר שמגבונים לחים לא יכולים לפתור.חנוך דאום בן 39, נשוי ואב לארבעה, מזמין אתכם להצטרף למסע בימתי אסוציאטיבי אל תוך ראש חרדתי. כי החיים, ככה אבא שלו אמר לו תמיד, הם תקופה קשה.    * המופע מגיל 18 ומעלה
חנוך דאום אוכל תראש

חנוך דאום, פובליציסט, אידיאליסט נוירוטי ועוד כמה מילים לועזיות,
בהופעה חשופה וגלויה על הדבר המשונה הזה שקרוי החיים.

חנוך דאום, מתנחל שלא מאמין באלוהים אבל הולך לבית כנסת,
ימני שאומר שאין לו בעיה להחזיר שטחים (פשוט אין למי...),
מנסה במשך שעה לפצח את חידת הקיום שלנו עלי אדמות. ומצליח.

סתם, הוא לא.

אבל הוא כן ממקד את הסכנות שאורבות לנו בגרעין האיראני ובקבוצות ווטס אפ,
וטוען שמלבד הבעיה הישראלית פלסטינית, אין דבר שמגבונים לחים לא יכולים לפתור.

חנוך דאום בן 39, נשוי ואב לארבעה, מזמין אתכם להצטרף למסע בימתי אסוציאטיבי 
אל תוך ראש חרדתי. כי החיים, ככה אבא שלו אמר לו תמיד, הם תקופה קשה.    

* המופע מגיל 18 ומעלה

17/09/2016 עד 12/01/2017
"קומי תהיי" זאת קבוצה של נשים שהצליחה להרים את עצמה ובגדול, קומי תהיי קמה כדי לצעוק "קומו תהיו" לכל אחת ואחד יש סיפור, סיפורשמנהל אותו וההווה והעבר, מה עושים מכאן? מאיפה מביאים זמן ואנרגיות לקום מכאן?חמש נשים אלופות , מעזות שהתעלמו מכל הקולות מסביב, ומאילו שאצלן בראש... קמו ועשו את זה והן עוצרות ערב ערב להגיד "עכשיו תורכם לקום ולהיות" אין -אי אפשר, אין מסוכן, אין מה קשור.יש- זה מה שאנחנו רוצות! וזה יקרה...או שבעצם זה כבר קרה?!בדרך הזאת, עבדנו, הלכו, באנו, בכינו , התעמתנו, צחקנו ו..נולד מופע!!!קמנו להיות! עד עכשיו, באולמות מלאים דברנו אל 1800 נשים!!!  שיצאו שמחות, דומעות, חושבות איך עומד להראות היום שלהן מחר?    עכשיו אנחנו פותחות את המופע שלנו גם לגברים...למה? כי גם להם מגיע.מופע ההעצמה נשי לנשים ולגברים, אנחנו מבטיחות שכל אחד ואחת בקהל ירגיש שאנו מדברות על הסיפור שלו או שלה, בערב אחד תקבלו כוחות לתקופה הקרובה להגשים ובעיקר לקום ולהיות.
קומי תהיי
"קומי תהיי" זאת קבוצה של נשים שהצליחה להרים את עצמה ובגדול, 
קומי תהיי קמה כדי לצעוק "קומו תהיו" לכל אחת ואחד יש סיפור, סיפור
שמנהל אותו וההווה והעבר, מה עושים מכאן? מאיפה מביאים זמן ואנרגיות לקום מכאן?

חמש נשים אלופות , מעזות שהתעלמו מכל הקולות מסביב, ומאילו שאצלן בראש... 
קמו ועשו את זה והן עוצרות ערב ערב להגיד "עכשיו תורכם לקום ולהיות" 

אין -אי אפשר, אין מסוכן, אין מה קשור.
יש- זה מה שאנחנו רוצות! וזה יקרה...או שבעצם זה כבר קרה?!
בדרך הזאת, עבדנו, הלכו, באנו, בכינו , התעמתנו, צחקנו ו..נולד מופע!!!
קמנו להיות! 
עד עכשיו, באולמות מלאים דברנו אל 1800 נשים!!!  שיצאו שמחות, דומעות, חושבות 
איך עומד להראות היום שלהן מחר?    עכשיו אנחנו 

פותחות את המופע שלנו גם לגברים...למה? כי גם להם מגיע.

מופע ההעצמה נשי לנשים ולגברים, אנחנו מבטיחות שכל אחד ואחת בקהל ירגיש שאנו 
מדברות על הסיפור שלו או שלה, בערב אחד תקבלו כוחות לתקופה הקרובה להגשים
 
ובעיקר לקום ולהיות.
20/09/2016 20:30
ערב שכולו שחר!שחר חסון במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד. מתעצבן על הדברים הקטנים שבחיים, מתעסק בזוגיות, יחסי הורים-מתבגרים ותוכניות טלוויזיה. כמובן שחסון לא שוכח לטפל גם בנושאים האינטימיים של החיים.
שחר חסון
ערב שכולו שחר!

שחר חסון במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד. מתעצבן על הדברים הקטנים שבחיים, מתעסק בזוגיות, יחסי הורים-מתבגרים ותוכניות טלוויזיה. כמובן שחסון לא שוכח לטפל גם בנושאים האינטימיים של החיים.


23/09/2016 עד 24/11/2016
דורית פלד הרפז  יומנה של פולניהבליווי  אומן האקורדיון איליה מגלניקבהצגת  יחיד לא שגרתית, על מומחית לחשיבה שלילית ,מתמודדת פולניה חסרת מעצורים עם השינויים בחייה .פולניה זה לא עדה – זה אופי !      סאטירי חכם והכל אמת   
יומנה של פולניה-גיציה קוחנה

דורית פלד הרפז  
יומנה של פולניה

בליווי  אומן האקורדיון איליה מגלניק

בהצגת  יחיד לא שגרתית, על מומחית לחשיבה שלילית ,
מתמודדת פולניה חסרת מעצורים עם השינויים בחייה .
פולניה זה לא עדה – זה אופי !     

 סאטירי חכם והכל אמת

   

24/09/2016 21:00
אודי כגן   ("משיח", "ארץ נהדרת"  ו"גב האומה") במופע סטנדאפ חדש.המופע לגיל 18 ומעלה.משך המופע: שעה ועשר דק'כתיבה: אודי כגן ודנה פוליגצלמת: הדס רוסומפיקים: הולנדר & ויזרבפייסבוק: w ww.facebook.com/udi.kaganהמופע מוגבל לגיל 18 ומעלה
אודי כגן

אודי כגן   ("משיח", "ארץ נהדרת"  ו"גב האומה") במופע סטנדאפ חדש.
המופע לגיל 18 ומעלה.

משך המופע: שעה ועשר דק'

כתיבה: אודי כגן ודנה פוליג

צלמת: הדס רוסו

מפיקים: הולנדר & ויזר

בפייסבוק: w ww.facebook.com/udi.kagan

המופע מוגבל לגיל 18 ומעלה

24/09/2016 עד 02/03/2017
הצגה מפרי עטה של דתיה בן דור שבה משולבים כל השירים המוכרים והאהובים ממיטב קלטות הילדים של דתיה. לחנות הבובות של סבאנוח מתגנבים צמד עכברים. הם פוגשים שם המון בובות וצעצועים וביחדמזמינים את הקהל לחגיגה צבעונית, קצבית ומשעשעת הגדושה בלהיטיםהגדולים של דתיה ממיטב קלטות הילדים: "מחסן השטוזים של דתיה", "מי שטוב לו ושמח", "דגדוגים", "גינת השטוזים של דתיה". ההצגה כוללתביצועים חדשים לשירים: אני נשאר אני, מתנות בהזדמנות, חבר חדש בראי, יש לנו תזמורת, מה נועלים, בוני בובוני, מי שלא מביט מפסיד ועוד... הצגה צבעונית, מושקעת ומצחיקה, הצגה קסומה לילדים ולכל המשפחה.מומלץ לגילאים 2 - 7משך: שעה ורבערכישת כרטיס הכרחית לילד בכל גילמשתתפים: דדי זוהר, מיכל ברנד, שרון שחל, ליאור חקון, לירן קנטרוביץ ורקדניותמאת: דתיה בן דורבימוי: עידן עמיתתפאורה: טליה אוטלנגיתלבושות: אלה קולסניקניהול מוזיקלי: בן זיידמןכוריאוגרפיה: סמדר טל ששון
חגיגת השירים של דתיה

הצגה מפרי עטה של דתיה בן דור שבה משולבים כל השירים המוכרים 
והאהובים ממיטב קלטות הילדים של דתיה. לחנות הבובות של סבא
נוח מתגנבים צמד עכברים. הם פוגשים שם המון בובות וצעצועים וביחד
מזמינים את הקהל לחגיגה צבעונית, קצבית ומשעשעת הגדושה בלהיטים
הגדולים של דתיה ממיטב קלטות הילדים: "מחסן השטוזים של דתיה", 
"מי שטוב לו ושמח", "דגדוגים", "גינת השטוזים של דתיה". ההצגה כוללת
ביצועים חדשים לשירים: אני נשאר אני, מתנות בהזדמנות, חבר חדש בראי, 
יש לנו תזמורת, מה נועלים, בוני בובוני, מי שלא מביט מפסיד ועוד... 
הצגה צבעונית, מושקעת ומצחיקה, הצגה קסומה לילדים ולכל המשפחה.

מומלץ לגילאים 2 - 7
משך: שעה ורבע
רכישת כרטיס הכרחית לילד בכל גיל

משתתפים: דדי זוהר, מיכל ברנד, שרון שחל, ליאור חקון, לירן קנטרוביץ ורקדניות

מאת: דתיה בן דור
בימוי: עידן עמית
תפאורה: טליה אוטלנגי
תלבושות: אלה קולסניק
ניהול מוזיקלי: בן זיידמן
כוריאוגרפיה: סמדר טל ששון

29/09/2016 17:30
Земфира —  самая российская рок-певица, музыкант, композитор, продюсер и автор песен. Она стала  олицетворением нового движения в русском роке, которое журналисты окрестили «женский рок».Земфира Рамазанова - российская певица, выступающая на профессиональной сцене с 1998 года. Родилась, училась и сочиняла первые песни в городе Уфа.  Уникальный творческий почерк Земфиры сформировался под влиянием The Beatles, Queen и Radiohead, а также российской группы "Кино”. В ее песнях можно найти следы самых разных жанров, от традиционного рока и диско до рок-альтернативы и электронных сэмплов, от калипсо и босса-новы до джаза и фанка. Первые же записи Земфиры принесли ей все возможные музыкальные премии и первые места в чартах.В каталоге Земфиры — шесть студийных альбомов, каждый из которых демонстрирует высочайший профессионализм певицы и ее аккомпаниаторов, пристальное внимание ко всем деталям студийной работы, скрупулезную работу над текстами песен и постоянные сочинительские метаморфозы.Помимо студийной и концертной работы, Земфира активно работает в кино. Песни в ее исполнении звучат в фильмах режиссеров Алексея Балабанова, Киры Муратовой, Федора Бондарчука и Ренаты Литвиновой. В 2008 году она стала продюсером музыкального фильма “Зеленый театр в Земфире”.Земфира Рамазанова — редкий для России пример успешного независимого артиста. Во второй половине 2000-х годов Земфира  полностью освободилась от влияния продюсеров и на данный момент самостоятельно планирует концертные турне и осуществляет релизы альбомов, которые записывает в собственной студии.На протяжении своей карьеры Земфира не раз делила сцену с интернациональными звездами первой величины.  В 2008 году она выступила на фестивале “Сотворение мира” в Казани вместе с Патти Смит, а в 2012 г. по приглашению музыкантов группы Queen Роджера Тейлора и Брайана Мэя присоединилась к ним на концерте в Москве.В 2016 году Земфира отправилась в турне “Маленький человек”,  которое уже прошло по 20  городам России, Белоруссии и стран Балтии. Гастроли продолжатся в Западной Европе и доберутся до нашей страны  осенью. Для этого тура Земфира сформировала аккомпанирующую группу из британских музыкантов. В городах турне концерты Земфиры открывали российские и зарубежные артисты — Mujuice, Alex Vargas, Everything Everything, Daniel O’Sullivan, The Dears, Hidden Charms.  Концерты прошли с аншлагами. Турне финишировало в Москве, и его окончание уже стало рекордом для российского концертного бизнеса. Для показа новой программы в Москве на 1 апреля был выбран крупнейший крытый зал города - спорткомплекс “Олимпийский” вместимостью более 25 000 зрителей. Билеты продавались с такой скоростью, что Земфира решила сыграть в “Олимпийском” дополнительный концерт, который состоялся 3 апреля и также прошёл при полном аншлаге.Уникальная возможность прожить  и прочувствовать  этот концерт вместе с ЗЕМФИРОЙ!ההופעה בשפה הרוסיתמשך: שעתיים ו-20 דקותזמפירה (Zemfira) - הזמרת המפורסמת ביותר של הרוק הרוסי תופיע בהופעה אחת ויחידה.  
Земфира — самая известная рок-певица - זמפירה

Земфира —  самая российская рок-певица, музыкант, композитор, продюсер и автор песен. Она стала  олицетворением нового движения в русском роке, которое журналисты окрестили «женский рок».

Земфира Рамазанова - российская певица, выступающая на профессиональной сцене с 1998 года. Родилась, училась и сочиняла первые песни в городе Уфа.  Уникальный творческий почерк Земфиры сформировался под влиянием The Beatles, Queen и Radiohead, а также российской группы "Кино”. В ее песнях можно найти следы самых разных жанров, от традиционного рока и диско до рок-альтернативы и электронных сэмплов, от калипсо и босса-новы до джаза и фанка. Первые же записи Земфиры принесли ей все возможные музыкальные премии и первые места в чартах.

В каталоге Земфиры — шесть студийных альбомов, каждый из которых демонстрирует высочайший профессионализм певицы и ее аккомпаниаторов, пристальное внимание ко всем деталям студийной работы, скрупулезную работу над текстами песен и постоянные сочинительские метаморфозы.

Помимо студийной и концертной работы, Земфира активно работает в кино. Песни в ее исполнении звучат в фильмах режиссеров Алексея Балабанова, Киры Муратовой, Федора Бондарчука и Ренаты Литвиновой. В 2008 году она стала продюсером музыкального фильма “Зеленый театр в Земфире”.

Земфира Рамазанова — редкий для России пример успешного независимого артиста. Во второй половине 2000-х годов Земфира  полностью освободилась от влияния продюсеров и на данный момент самостоятельно планирует концертные турне и осуществляет релизы альбомов, которые записывает в собственной студии.

На протяжении своей карьеры Земфира не раз делила сцену с интернациональными звездами первой величины.  В 2008 году она выступила на фестивале “Сотворение мира” в Казани вместе с Патти Смит, а в 2012 г. по приглашению музыкантов группы Queen Роджера Тейлора и Брайана Мэя присоединилась к ним на концерте в Москве.

В 2016 году Земфира отправилась в турне “Маленький человек”,  которое уже прошло по 20  городам России, Белоруссии и стран Балтии. Гастроли продолжатся в Западной Европе и доберутся до нашей страны  осенью. Для этого тура Земфира сформировала аккомпанирующую группу из британских музыкантов. В городах турне концерты Земфиры открывали российские и зарубежные артисты — Mujuice, Alex Vargas, Everything Everything, Daniel O’Sullivan, The Dears, Hidden Charms.  Концерты прошли с аншлагами. Турне финишировало в Москве, и его окончание уже стало рекордом для российского концертного бизнеса. Для показа новой программы в Москве на 1 апреля был выбран крупнейший крытый зал города - спорткомплекс “Олимпийский” вместимостью более 25 000 зрителей. Билеты продавались с такой скоростью, что Земфира решила сыграть в “Олимпийском” дополнительный концерт, который состоялся 3 апреля и также прошёл при полном аншлаге.

Уникальная возможность прожить  и прочувствовать  этот концерт вместе с ЗЕМФИРОЙ!

ההופעה בשפה הרוסית

משך: שעתיים ו-20 דקות

זמפירה (Zemfira) - הזמרת המפורסמת ביותר של הרוק הרוסי תופיע בהופעה אחת ויחידה.

 

 

30/09/2016 21:00
הגבעטרון| ירדנה ארזיהוי ארצי מולדתימפגש אומנותי ובימתי ראשון מסוגו של שניים מהסמלים החשובים והמוערכים במוסיקה הישראלית!!ירדנה ארזי, מהזמרות האהובות בישראל עם למעלה מ-40 שנות קריירה מוסיקלית מצליחה,ולהקת הגבעטרון, זוכת פרס ישראל למפעל חיים,יפגשו יחד על במה אחת במופע משותף שיחזיר את כולנו הביתה.במופע החדש הם יבצעו את הרפרטואר המוכר ביותר שלהם ביחד ולחוד לצד קלאסיקות סוחפותומרגשות של הזמר העברי."אתה לי ארץ" | "ים השיבולים" | "שהשמש תעבור עלי" | "בת 60""דרישת שלום" | "מה אומרת עינייך" | עגילי דמאר" | "אל הדרך""הוי ארצי מולדתי" | "חופים" | "ליל גליל"  ניהול מוזיקלי ופסנתר: אילן גלבועפטר ורטהיימר // קלידים ואקורדיון: אורי וינשטוק כלי נשיפה:גיטרות: מוטי לייבל // בס: נעם שחםתופים: לוקי גבאי // אתי אברמוביץ': גיטרה, כלי הקשה, קולות 
ירדנה ארזי והגבעטרון- הוי ארצי מולדתי

הגבעטרון| ירדנה ארזי

הוי ארצי מולדתי

מפגש אומנותי ובימתי ראשון מסוגו של שניים מהסמלים החשובים והמוערכים במוסיקה הישראלית!!

ירדנה ארזי, מהזמרות האהובות בישראל עם למעלה מ-40 שנות קריירה מוסיקלית מצליחה,
ולהקת הגבעטרון, זוכת פרס ישראל למפעל חיים,
יפגשו יחד על במה אחת במופע משותף שיחזיר את כולנו הביתה.
במופע החדש הם יבצעו את הרפרטואר המוכר ביותר שלהם ביחד ולחוד לצד קלאסיקות סוחפות
ומרגשות של הזמר העברי.

"אתה לי ארץ" | "ים השיבולים" | "שהשמש תעבור עלי" | "בת 60"

"דרישת שלום" | "מה אומרת עינייך" | עגילי דמאר" | "אל הדרך"

"הוי ארצי מולדתי" | "חופים" | "ליל גליל"

 

 ניהול מוזיקלי ופסנתר: אילן גלבוע

פטר ורטהיימר // קלידים ואקורדיון: אורי וינשטוק כלי נשיפה:

גיטרות: מוטי לייבל // בס: נעם שחם

תופים: לוקי גבאי // אתי אברמוביץ': גיטרה, כלי הקשה, קולות 

30/09/2016 21:30
הבלט הישראלי גאה להציג בבכורה עולמית את "ברבור לבן"אגם הברבורים מהקלאסי ועד העכשווי30 רקדני הבלט בהפקת ענקהכוריאוגרפיה הנצחית של לב איבנוב במפגש מרתק עם הכוריאוגרפיה המקוריתשל אנדוניס פוניאדקיסWhite Swan - "ברבור לבן" היא הפקה ייחודית לאגם הברבורים "מהקלאסי עד העכשווי" אנדוניס פוניאדקיס, הכוריאוגרף היווני הבינלאומי, יוצר טוויסט נדירלבלט המפורסם.30 רקדני הבלט על הבמה בחוויה יוצאת דופן בשתי מערכות:חלק ראשון- המערכה השנייה של אגם הברבורים, בגרסת המקור.כוריאוגרפיה:  לב איבנובמוסיקה: פיוטר איליץ' צ'ייקובסקיחלק שני - קונטרסט לחלק הראשון, כוריאוגרפיית מקור עבור הבלט הישראליבפרשנות עכשווית ומשוחררת ליצירה.כוריאוגרפיה:  אנדוניס פוניאדקיס (יוון)פוניאדקיס, כוריאוגרף מוביל בעולם, מונה לאחרונה לתפקיד המנהל האמנותי של הבלט הלאומי של יווןמוסיקה: פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי   | עיבוד עכשווי:   ג'וליאן טארי
ברבור לבן- הבלט הישראלי

הבלט הישראלי גאה להציג בבכורה עולמית את "ברבור לבן"

אגם הברבורים מהקלאסי ועד העכשווי
30 רקדני הבלט בהפקת ענק

הכוריאוגרפיה הנצחית של לב איבנוב במפגש מרתק עם הכוריאוגרפיה המקורית
של אנדוניס פוניאדקיס

White Swan - "ברבור לבן" היא הפקה ייחודית לאגם הברבורים "מהקלאסי עד 
העכשווי" אנדוניס פוניאדקיס, הכוריאוגרף היווני הבינלאומי, יוצר טוויסט נדיר
לבלט המפורסם.

30 רקדני הבלט על הבמה בחוויה יוצאת דופן בשתי מערכות:

חלק ראשון- המערכה השנייה של אגם הברבורים, בגרסת המקור.

כוריאוגרפיה:  לב איבנוב
מוסיקה: פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי

חלק שני - קונטרסט לחלק הראשון, כוריאוגרפיית מקור עבור הבלט הישראלי
בפרשנות עכשווית ומשוחררת ליצירה.
כוריאוגרפיה:  אנדוניס פוניאדקיס (יוון)

פוניאדקיס, כוריאוגרף מוביל בעולם, מונה לאחרונה לתפקיד המנהל האמנותי של הבלט הלאומי של יוון

מוסיקה: פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי   | עיבוד עכשווי:   ג'וליאן טארי

06/10/2016 20:30
Пьесу Агаты Кристи на сцене МХТ им. Чехова поставила француженка Мари Бишофберже. И уже полный зал на генеральной репетиции не оставил сомнений: эта история — вне границ и без границ. Если ложь — то до конца, если любовь — то без остатка. Безумная, слепая, вечная, почти как в кино, немножко женском. По ее словам, «Свидетель обвинения» – пьеса огромного масштаба и отлично подходит для богатого актерского ансамбля МХТ. Актеры исполняют роли участников судебного процесса — адвокатов, прокуроров, свидетелей, обвиняемых, судей, а зрители становятся присяжными заседателями, которые в финале должны вынести свое решение.Убита пожилая мадам Эмили Френч. Перед смертью она завещала немалое состояние молодому другу – Леонарду Воулу. У Воула алиби, но не терпящий поражений адвокат сэр Уилфрид Робартс не особенно ему верит. Жизнь Воула теперь зависит от главного свидетеля – его жены Ромэйн. Таков вкратце сюжет пьесы, которую разыгрывают Рената Литвинова и ее партнеры. Справедливость требует признать, что им удается держать публику в неослабном напряжении, хотя многим это произведение Агаты Кристи давно и хорошо известно. Еще в 1957 году на экраны вышел фильм Билли Уайлдера с Марлен Дитрих в главной роли. Кстати, тогда режиссер до самого финала не давал актерам читать последние страницы сценария. Методом своего коллеги некоторым образом воспользовалась и Мари-Луиз Бишофберже. Режиссер приготовила сюрприз: финал спектакля – один из двух, существующих у Агаты Кристи. И чтобы узнать, чем же в итоге разрешится острая интрига, надо непременно увидеть мхатовскую версию знаменитого триллера.Ромейн в исполнении Ренаты Литвиновой – это не только ключевая фигура детектива, но и актриса-прима, появление которой на сцене уже само по себе событие! Это ее уже третья по счету роль на сцене МХТ. Невероятно изысканная во всем — от стильных шляпок до кончика тонкого каблучка, Ромейн Литвиновой сразу же становится центром спектакля, создавая вокруг себя атмосферу таинственной опасности и убеждая зрителей в том, что нет ничего более непредсказуемого в жизни, чем проявление женской природы. Каждый ее выход на сцену — отдельный спектакль, а образ — загадка, несмотря на то, что уже давно стал классическим. С помощью своей фирменной манерности Рената Литвинова создает образ странной, выделяющейся из общества женщины. Её героиня поступает так необычно именно потому, что она — существо из другого мира. В этом спектакле самое замечательное то, что Рената Литвинова не затмевает остальных артистов. А партнеры по сцене в этом спектакле у нее поистине выдающиеся: Сергей Чонишвили, Игорь Верник и Евгения Добровольская также солируют в большом актерском ансамбле этого спектакля.На детектив спектакль «Свидетель обвинения» билеты в кассах Московского Художественного Театра купить довольно трудно, ведь они раскупаются мгновенно.Дабы не испортить впечатление от спектакля и не открыть всю интригу, рассказывать о развитии сюжетной линии нет никакого смысла. Купив билеты на «Свидетеля обвинения», вы самостоятельно сможете убедиться в неординарности, казалось бы, такой банальной истории.Московский Художественный театр имени А. П. Чехова или МХТ – это драматический театр, который стал самостоятельным только в 1987 году, когда советский МХАТ разделился на две независимые части по причине разлада и отсутствия общей творческой программы. На тот момент художественным руководителем был Ефремов, после его смерти в 2000 году его место занимает Олег Табаков, который по сей день остается в этой должности. Он принимает решение обновить репертуар, в котором появляются произведения драматургии мирового класса: «Гамлет», «Белая гвардия», «Тартюф».Сегодня труппа включает в себя талантливых артистов, известных всему миру. Это и сам Табаков, и Ирина Мирошниченко, Михаил Пореченков, Дмитрий Дюжев, Константин Хабенский и многие другие блистательные российские артисты.          
התיאטרון האומנותי של מוסקבה-עד התביעה
Пьесу Агаты Кристи на сцене МХТ им. Чехова поставила француженка Мари Бишофберже. И уже полный зал на генеральной репетиции не оставил сомнений: эта история — вне границ и без границ. Если ложь — то до конца, если любовь — то без остатка. Безумная, слепая, вечная, почти как в кино, немножко женском. По ее словам, «Свидетель обвинения» – пьеса огромного масштаба и отлично подходит для богатого актерского ансамбля МХТ. Актеры исполняют роли участников судебного процесса — адвокатов, прокуроров, свидетелей, обвиняемых, судей, а зрители становятся присяжными заседателями, которые в финале должны вынести свое решение.

Убита пожилая мадам Эмили Френч. Перед смертью она завещала немалое состояние молодому другу – Леонарду Воулу. У Воула алиби, но не терпящий поражений адвокат сэр Уилфрид Робартс не особенно ему верит. Жизнь Воула теперь зависит от главного свидетеля – его жены Ромэйн. Таков вкратце сюжет пьесы, которую разыгрывают Рената Литвинова и ее партнеры. Справедливость требует признать, что им удается держать публику в неослабном напряжении, хотя многим это произведение Агаты Кристи давно и хорошо известно. Еще в 1957 году на экраны вышел фильм Билли Уайлдера с Марлен Дитрих в главной роли. Кстати, тогда режиссер до самого финала не давал актерам читать последние страницы сценария. Методом своего коллеги некоторым образом воспользовалась и Мари-Луиз Бишофберже. Режиссер приготовила сюрприз: финал спектакля – один из двух, существующих у Агаты Кристи. И чтобы узнать, чем же в итоге разрешится острая интрига, надо непременно увидеть мхатовскую версию знаменитого триллера.

Ромейн в исполнении Ренаты Литвиновой – это не только ключевая фигура детектива, но и актриса-прима, появление которой на сцене уже само по себе событие! Это ее уже третья по счету роль на сцене МХТ. Невероятно изысканная во всем — от стильных шляпок до кончика тонкого каблучка, Ромейн Литвиновой сразу же становится центром спектакля, создавая вокруг себя атмосферу таинственной опасности и убеждая зрителей в том, что нет ничего более непредсказуемого в жизни, чем проявление женской природы. Каждый ее выход на сцену — отдельный спектакль, а образ — загадка, несмотря на то, что уже давно стал классическим. С помощью своей фирменной манерности Рената Литвинова создает образ странной, выделяющейся из общества женщины. Её героиня поступает так необычно именно потому, что она — существо из другого мира. В этом спектакле самое замечательное то, что Рената Литвинова не затмевает остальных артистов. А партнеры по сцене в этом спектакле у нее поистине выдающиеся: Сергей Чонишвили, Игорь Верник и Евгения Добровольская также солируют в большом актерском ансамбле этого спектакля.

На детектив спектакль «Свидетель обвинения» билеты в кассах Московского Художественного Театра купить довольно трудно, ведь они раскупаются мгновенно.

Дабы не испортить впечатление от спектакля и не открыть всю интригу, рассказывать о развитии сюжетной линии нет никакого смысла. Купив билеты на «Свидетеля обвинения», вы самостоятельно сможете убедиться в неординарности, казалось бы, такой банальной истории.

Московский Художественный театр имени А. П. Чехова или МХТ – это драматический театр, который стал самостоятельным только в 1987 году, когда советский МХАТ разделился на две независимые части по причине разлада и отсутствия общей творческой программы. На тот момент художественным руководителем был Ефремов, после его смерти в 2000 году его место занимает Олег Табаков, который по сей день остается в этой должности. Он принимает решение обновить репертуар, в котором появляются произведения драматургии мирового класса: «Гамлет», «Белая гвардия», «Тартюф».
Сегодня труппа включает в себя талантливых артистов, известных всему миру. Это и сам Табаков, и Ирина Мирошниченко, Михаил Пореченков, Дмитрий Дюжев, Константин Хабенский и многие другие блистательные российские артисты.
 
  
06/10/2016 20:30
שחר, ילד די בודד, משקיע את רוב זמנו במשחקי חלל, גלקסיות וכוכבים, ואימו המודאגת דוחפת אותו לשחק עם חבריו בגינה, אולם שחר מעדיף כוכבים על פני חברים מציקים ולועגים. יום אחד נכנס לחייו של שחר חבר בלתי שיגרתי. דרך מערכת היחסים החדשה עם החבר, חווה שחר הרפתקאות רגשות ותחושות אותם לא חווה מימיו.שחקנים:גיל וסרמן, ליז רביאן, רועי קקון / תם חודורב, שגיא הלפרין, רוני נדלר, עדי נובינזון.
חבר מכוכב אחר
שחר, ילד די בודד, משקיע את רוב זמנו במשחקי חלל, גלקסיות וכוכבים, ואימו המודאגת דוחפת אותו לשחק עם חבריו בגינה, אולם שחר מעדיף כוכבים על פני חברים מציקים ולועגים. יום אחד נכנס לחייו של שחר חבר בלתי שיגרתי. דרך מערכת היחסים החדשה עם החבר, חווה שחר הרפתקאות רגשות ותחושות אותם לא חווה מימיו.

שחקנים:

גיל וסרמן, ליז רביאן, רועי קקון / תם חודורב, שגיא הלפרין, רוני נדלר, עדי נובינזון.
08/10/2016 11:30
מופע אלתורים חדש לבני נוער וצעירים!שבעת כוכבי הצעירים הגדולים ביותר במופע בימתי מופרע וקורע שעוסק בנושאים הכי חמים ורלוונטיים בקרב צעירים ובני נוער.תובל שפיר ("גאליס"), נוה צור ("גאליס"), דר זוזובסקי ("החממה"), עדי הימלבלוי, גאיה שליטא כץ ("החממה"), אוריאל יקותיאל ("המרוץ למיליון"), אילן רוזנפלד ("הפיגמות")בצורה יוצאת דופן מקבלים הצופים הצצה אמיתית וללא מסכות של הכוכבים הכי גדולים שלהם.קהל הצופים במופע הוא אקטיבי , כאשר נציגים ממנו אף ישתתפו באופן פעיל על הבמה לצד הכוכבים. את המופע מביים דני קרפ ל ("קצרים", "של מי השורה הזאת", "פלטפוס" ועוד) ונכתב על ידי ניר ממון ושחר סגל המהווים את שדרת היוצרים של מיטב מתוכניו ת הבידור והסאטירה בישראל.בהשתתפות:תובל שפיר (גאליס), נוה צור (גאליס), דר זוזובסקי (החממה), עדי הימלבלוי, גאיה שליטא כץ (החממה),אוריאל יקותיאל (המרוץ למיליון), אילן רוזנפלד (הפיגמות)
יצא משליטה

מופע אלתורים חדש לבני נוער וצעירים!

שבעת כוכבי הצעירים הגדולים ביותר במופע בימתי מופרע וקורע שעוסק בנושאים הכי חמים 
ורלוונטיים בקרב צעירים ובני נוער.

תובל שפיר ("גאליס"), נוה צור ("גאליס"), דר זוזובסקי ("החממה"), עדי הימלבלוי, גאיה שליטא 
כץ ("החממה"), אוריאל יקותיאל ("המרוץ למיליון"), אילן רוזנפלד ("הפיגמות")

בצורה יוצאת דופן מקבלים הצופים הצצה אמיתית וללא מסכות של הכוכבים הכי גדולים שלהם.

קהל הצופים במופע הוא אקטיבי , כאשר נציגים ממנו אף ישתתפו באופן פעיל על הבמה לצד הכוכבים. 

את המופע מביים דני קרפ ל ("קצרים", "של מי השורה הזאת", "פלטפוס" ועוד) ונכתב על ידי ניר ממון 
ושחר סגל המהווים את שדרת היוצרים של מיטב מתוכניו ת הבידור והסאטירה בישראל.

בהשתתפות:
תובל שפיר (גאליס), נוה צור (גאליס), דר זוזובסקי (החממה), עדי הימלבלוי, גאיה שליטא כץ (החממה),
אוריאל יקותיאל (המרוץ למיליון), אילן רוזנפלד (הפיגמות)

08/10/2016 19:00
חגיגה בחווהשירי החיות המרגשים של ילדותינומשתתפים: גיא פרידמן , שרון שחל , אביתר בר דוד  ,עידו ביאליק   , ענבר גלהצגה חדשה הגדושה בשירי החיות המלהיבים שכולנו גדלנו עליהם.לדוד משה היתה חווהרוץ בן סוסיםלסבתא של אפריםהשפן הקטןפרפר נחמדועוד...קרוקודייל גיא ( הוא גיא פרידמן ) מגיע לחוות החיות של דוד משה ומשם מתחילה שרשרת הרפתקאות מדהימה.החיות בהצגה מתעוררות לחיים בשילוב של שחקנים ובובות.הבמה הצבעונית והשירים המוכרים הופכים את ההצגה לחגיגה מושלמת לילדים ולהורים כאחד.מחזה ובימוי : עידן עמיתמוזיקה:אריאל קשתעיצוב תפאורה :  מאיה פלגעיצוב תלבושות : לירון מינקיןעיצוב בובות : רועי עקאבכוריאוגרפיה : יוסף אלון מחברת ההפקות שהביאה  את "כספיון" ו"חגיגת השירים של דתיה בן דור" לגילאי 2-6                           
חגיגה בחווה

חגיגה בחווה

שירי החיות המרגשים של ילדותינו

משתתפים: גיא פרידמן , שרון שחל , אביתר בר דוד  ,עידו ביאליק   , ענבר גל

הצגה חדשה הגדושה בשירי החיות המלהיבים שכולנו גדלנו עליהם.

לדוד משה היתה חווה
רוץ בן סוסים
לסבתא של אפרים
השפן הקטן
פרפר נחמד
ועוד...

קרוקודייל גיא ( הוא גיא פרידמן ) מגיע לחוות החיות של דוד משה ומשם מתחילה 
שרשרת הרפתקאות מדהימה.

החיות בהצגה מתעוררות לחיים בשילוב של שחקנים ובובות.
הבמה הצבעונית והשירים המוכרים הופכים את ההצגה לחגיגה מושלמת לילדים ולהורים כאחד.

מחזה ובימוי : עידן עמית
מוזיקה:אריאל קשת
עיצוב תפאורה :  מאיה פלג
עיצוב תלבושות : לירון מינקין
עיצוב בובות : רועי עקאב
כוריאוגרפיה : יוסף אלון

 מחברת ההפקות שהביאה  את "כספיון" ו"חגיגת השירים של דתיה בן דור"

 לגילאי 2-6

 

 

                        

 22/10/2016 11:00
להקת ABBA LIVE  מזמינה אתכם למופע קצבי, אנרגטי ונוסטלגי שבו יבוצעו גדולי הלהיטים של להקת ABBA.אנו שמים דגש ומקפידים על עיבודים נאמנים למקור שיובילו אותנו לערבמהנה, מלא בזיכרונות ילדותינו כמחווה ללהקה חלומית שנחשבת ללהקת הפופ המצליחה בכל הזמנים!הלהקה כוללת חמישה נגנים כישרוניים וארבע זמרות מופלאות שינעימו לכם את הערב. בואו לשיר ולרקוד אתנו בערב קסום.מבטיחים שתיהנו יחד איתנו ולא תצליחו להפסיק לזמזם שירים אהובים אלוהרבה אחרי שההופעה תסתיים.בין הלהיטים שינוגנו במופע: The Winner Takes It All, Mamma Mia, Dancing Queen, Waterloo, Chiquitita, Take A Chance On Me, Super Trouper, Voulez-Vousועוד ועוד....רשימת חברי הלהקה:שקד גלעדי - זמרתלירן ספורטה – זמרתנדב בן עוזר – כלי נשיפהרונן שפירא – גיטרותסלבה דרמנוב – בסיסטגלעד יערי – קלידים אודי קרני – תופיםהערותפתיחת דלתות 20.30תחילת מופע 22.00מופע ישיבה (מקומות לא מסומנים)
abba live

להקת ABBA LIVE  מזמינה אתכם למופע קצבי, אנרגטי ונוסטלגי שבו יבוצעו 
גדולי הלהיטים של להקת ABBA.

אנו שמים דגש ומקפידים על עיבודים נאמנים למקור שיובילו אותנו לערב
מהנה, מלא בזיכרונות ילדותינו כמחווה ללהקה חלומית שנחשבת ללהקת 
הפופ המצליחה בכל הזמנים!


הלהקה כוללת חמישה נגנים כישרוניים וארבע זמרות מופלאות שינעימו לכם 
את הערב. בואו לשיר ולרקוד אתנו בערב קסום.


מבטיחים שתיהנו יחד איתנו ולא תצליחו להפסיק לזמזם שירים אהובים אלו
הרבה אחרי שההופעה תסתיים.


בין הלהיטים שינוגנו במופע: 

The Winner Takes It All, Mamma Mia, Dancing Queen
, Waterloo, Chiquitita, Take A Chance On Me, Super Trouper, Voulez-Vous

ועוד ועוד....

רשימת חברי הלהקה:
שקד גלעדי - זמרת
לירן ספורטה – זמרת
נדב בן עוזר – כלי נשיפה
רונן שפירא – גיטרות
סלבה דרמנוב – בסיסט
גלעד יערי – קלידים 
אודי קרני – תופים

הערות

פתיחת דלתות 20.30

תחילת מופע 22.00

מופע ישיבה (מקומות לא מסומנים)

27/10/2016 22:00
שילוב מנצח בין שמחת חיים אפריקאית לבין האלגנטיות האירופאית והמוח הישראלי!המופע משלב קטעי קרקס ברמה הגבוהה ביותר בביצוע קבוצת אמנים מאתיופיה הרחוקה והחמה ובשילוב יוליה המקסימה אשר הגיעה אלינו מאירופה הקרירה ושמעון, המנחהשיקרא את כל מחשבותיכם. האומנים מפגינים יכולות מרשימות גם בקטעי קרקס בז'אנריםותיקים ונדירים כמו האנטיפוד (ג'אגלינג הפוך) וגם בז'אנרים חדשים ומודרניים כמו גלגל סיריוס, וכמובן בקטעי הקרקס הקלאסיים והמוכרים - חד אופן, הולה הופ, שיווי משקל, ג'אגלינג ועוד. המופע מלא בקטעים עוצרי נשימה שישאירו את הקהל במתח עד הרגעים האחרונים שלו, בקיצור - מופע Fantastic!
קרקס פנטסטיק

שילוב מנצח בין שמחת חיים אפריקאית לבין האלגנטיות האירופאית והמוח הישראלי!

המופע משלב קטעי קרקס ברמה הגבוהה ביותר בביצוע קבוצת אמנים מאתיופיה הרחוקה 
והחמה ובשילוב יוליה המקסימה אשר הגיעה אלינו מאירופה הקרירה ושמעון, המנחה
שיקרא את כל מחשבותיכם. האומנים מפגינים יכולות מרשימות גם בקטעי קרקס בז'אנרים
ותיקים ונדירים כמו האנטיפוד (ג'אגלינג הפוך) וגם בז'אנרים חדשים ומודרניים כמו גלגל 
סיריוס, וכמובן בקטעי הקרקס הקלאסיים והמוכרים - חד אופן, הולה הופ, שיווי משקל, 
ג'אגלינג ועוד. המופע מלא בקטעים עוצרי נשימה שישאירו את הקהל במתח עד הרגעים 
האחרונים שלו, בקיצור - מופע Fantastic!29/10/2016 11:00
מחזמר בהשתתפות עשרות שחקנים וזמרים ובליווי תזמורת.אחד הסיפורים היותר מפורסמים בהיסטוריה: אסיר שהפך להיות ראש עיר נשבעשיטפל בילדה יתומה כשאחריו רודף קצין משטרה, שזוכר אותו מגלגול קודם. לאחר 19 שנים בכלא, בעוון גניבת 2 ככרות לחם ונסיון בריחה מן הכלא, משתחררעל תנאי אסיר מס' 24601 שמו הוא ז'אן ולז'אן. ולז'אן, גיבור הרומן של ויקטור הוגו,יוצא למסע חייו כשהוא אוחז בידו כרטיס צהוב שעליו להציגו בפני כל, כרטיס אשר גורם לכל מי שפוגש בו שלא לבטוח בו...הוא אינו מצליח להתקבל לעבודה, ואפילו לא להשיג מקום לינה. חייו הופכים למורכבים יותר בשעה שהסוהר שפיקח עליובמשך כל תקופת מאסרו, ז'אבר, עוקב אחריו בקפדנות על מנת לוודא שהאסירהמשוחרר שומר על הכללים המגבילים שהוטלו עליו. ולז'אן, שאינו מסוגל להמשיך ולשאת את אות הקין שעל מצחו, בוחר לברוח ולהשאיר מאחור את עברו. הוא קורעאת הכרטיס הצהוב, ויוצא לדרך חדשה תחת שם בדוי. שנים לאחר מכן, הוא הופךלראש עיריית מונטריי והוא אף מנהל בית חרושת.  אחת מן העובדות בבית החרושת, פנטין, מפוטרת מעבודתה לאחר שחברותיה מגלות שהיא מגדלת בסתר ילדה מחוץ לנישואין. היא מואשמת בזנות ונזרקת לרחוב. על ערש דווי, מבטיח ולז'אן לפנטין הגוססת, שיעשה הכל על מנת למצוא את ביתה ולגדל אותה. הוא מוצא את קוזט הקטנה בפונדק דרכים, ואוסף אותה מצמד פונדקאים נוכלים – בני הזוג תנרדייה, לא לפני שהם סוחטים ממנו כסף רב בעבור שחרורה. 7 שנים לאחר מכן, 1832 ,פריז. בעיר הגדולה מתגוררים כעת ולז'אן וקוזט, ז'אבר שדולק אחריהם על מנת לתפוס את האסיר המשוחרר שלא עמד בתנאי שחרורו, וכן בני הזוג תנרדייה ובתםאפונין, שנאלצו לסגור את הפונדק מטעמים כלכליים. על רקע הרחוב התוסס משמועות על הדחתו של הגנרל למארק, האדם היחיד בממשלה שדואג לעניים,נאספים הסטודנטים בבית הקפה, תחת הנהגתו של אנז'ורא, על מנת לתכנן מהפכה. הם רותמים את ההמון לרחוב ומקימים את המתרס לקראת המאבק בצבא. לצד המערכה הצבאית נרקם סיפור אהבה משולש בין סטודנט רומנטיקן בשם מריוס, ובין קוזט ואפונין, סיפור אהבה שסופו בשבר מוחלט עבור האחד, ואהבה נצחיתעבור השניים האחרים.את המחזמר תלווה תזמורת חיה בניצוחו של המנהל המוסיקלי יוסי בן נון.המחזמר "עלובי החיים" נחשב לאחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר שהופקו בברודווי ובווסט אנד, והוא זכה לעשרות גרסאות מצליחות ברחבי העולם, וכן לסרט קולנוע עטור פרסים בכיכובם של יו ג'קמן, ראסל קרואו ואן הת'אווי.
עלובי החיים

מחזמר בהשתתפות עשרות שחקנים וזמרים ובליווי תזמורת.

אחד הסיפורים היותר מפורסמים בהיסטוריה: אסיר שהפך להיות ראש עיר נשבע
שיטפל בילדה יתומה כשאחריו רודף קצין משטרה, שזוכר אותו מגלגול קודם.

 לאחר 19 שנים בכלא, בעוון גניבת 2 ככרות לחם ונסיון בריחה מן הכלא, משתחרר
על תנאי אסיר מס' 24601 שמו הוא ז'אן ולז'אן. ולז'אן, גיבור הרומן של ויקטור הוגו,
יוצא למסע חייו כשהוא אוחז בידו כרטיס צהוב שעליו להציגו בפני כל, כרטיס אשר 
גורם לכל מי שפוגש בו שלא לבטוח בו...הוא אינו מצליח להתקבל לעבודה, ואפילו
 לא להשיג מקום לינה. חייו הופכים למורכבים יותר בשעה שהסוהר שפיקח עליו
במשך כל תקופת מאסרו, ז'אבר, עוקב אחריו בקפדנות על מנת לוודא שהאסיר
המשוחרר שומר על הכללים המגבילים שהוטלו עליו. ולז'אן, שאינו מסוגל להמשיך
 
ולשאת את אות הקין שעל מצחו, בוחר לברוח ולהשאיר מאחור את עברו. הוא קורע
את הכרטיס הצהוב, ויוצא לדרך חדשה תחת שם בדוי. שנים לאחר מכן, הוא הופך
לראש עיריית מונטריי והוא אף מנהל בית חרושת.  אחת מן העובדות בבית החרושת,
 
פנטין, מפוטרת מעבודתה לאחר שחברותיה מגלות שהיא מגדלת בסתר ילדה מחוץ
 
לנישואין. היא מואשמת בזנות ונזרקת לרחוב. על ערש דווי, מבטיח ולז'אן לפנטין
 
הגוססת, שיעשה הכל על מנת למצוא את ביתה ולגדל אותה. הוא מוצא את קוזט
 
הקטנה בפונדק דרכים, ואוסף אותה מצמד פונדקאים נוכלים – בני הזוג תנרדייה,
 
לא לפני שהם סוחטים ממנו כסף רב בעבור שחרורה. 7 שנים לאחר מכן, 1832 ,
פריז. בעיר הגדולה מתגוררים כעת ולז'אן וקוזט, ז'אבר שדולק אחריהם על מנת 
לתפוס את האסיר המשוחרר שלא עמד בתנאי שחרורו, וכן בני הזוג תנרדייה ובתם
אפונין, שנאלצו לסגור 
את הפונדק מטעמים כלכליים. על רקע הרחוב התוסס 
משמועות על הדחתו של הגנרל למארק, האדם היחיד 
בממשלה שדואג לעניים,
נאספים הסטודנטים בבית הקפה, תחת הנהגתו של אנז'ורא, על מנת לתכנן מהפכה. 
הם רותמים את ההמון לרחוב ומקימים את המתרס לקראת המאבק בצבא. לצד 
המערכה הצבאית נרקם סיפור 
אהבה משולש בין סטודנט רומנטיקן בשם מריוס, 
ובין קוזט ואפונין, סיפור אהבה שסופו בשבר מוחלט עבור 
האחד, ואהבה נצחית
עבור השניים האחרים.

את המחזמר תלווה תזמורת חיה בניצוחו של המנהל המוסיקלי יוסי בן נון.

המחזמר "עלובי החיים" נחשב לאחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר שהופקו 
בברודווי ובווסט אנד, והוא זכה לעשרות גרסאות מצליחות ברחבי העולם, וכן
 
לסרט קולנוע עטור פרסים בכיכובם של יו ג'קמן, ראסל קרואו ואן הת'אווי.

30/10/2016 20:30
קלאָץ מעשיות (סיפורי קרש) עפ"י י.ל. פרץ במלאת 100 שנים לפטירתוקלאסיקה יהודית מוזיקלית מלאת צחוק ודמע המבוססת על מיטב סיפוריו ושיריו של ענק הספרות היידישאיתעם יעקב בודו ואנסמבל שחקני התאטרון עיבוד מיוחד של איה קפלן ודוריפרנס בימוי: איה קפלןנאמנה לרוחו של פרץ מביאה ההצגה לבמה גלריה מרתקת של דמויות מן העיירה היהודית על שמחותיהן וצערן, מצוקותיהן הכלכליות וחלומותיהן הגדולים. מתוך קורותיהן של הדמויות אנו נחשפים לעולם מופלא ורב גוני שבו הצחוק והדמע, המסורתי והמודרני, הגבוה והנמוך, משולבים זה בזה מבלי הכר, ובתוך כך בוראים מחדש את העיירה היהודית, על היופי והסבל שבה. ההצגה מתובלת במעשיות חסידיות, בהומור יהודי משובח ובשיריו הנפלאים של י. ל. פרץ.בהשתתפות (לפי א'-ב'): אנאבלה, דורי אנגל, יעקב בודו, ישראל טרייסטמן,אירמה סטפנוב, אנדריי קשקר, מירי רגנדורפר, יובל רפפורטמשך ההצגה: כשעה ו-40 דק' ללא הפסקה
קלאץ מעשיות-יידישפיל

קלאָץ מעשיות (סיפורי קרש) עפ"י י.ל. פרץ במלאת 100 שנים לפטירתו

קלאסיקה יהודית מוזיקלית מלאת צחוק ודמע המבוססת על מיטב סיפוריו 
ושיריו של ענק הספרות היידישאית

עם יעקב בודו ואנסמבל שחקני התאטרון עיבוד מיוחד של איה קפלן ודורי
פרנס בימוי: איה קפלן

נאמנה לרוחו של פרץ מביאה ההצגה לבמה גלריה מרתקת של דמויות מן 
העיירה היהודית על שמחותיהן וצערן, מצוקותיהן הכלכליות וחלומותיהן 
הגדולים. מתוך קורותיהן של הדמויות אנו נחשפים לעולם מופלא ורב גוני 
שבו הצחוק והדמע, המסורתי והמודרני, הגבוה והנמוך, משולבים זה בזה 
מבלי הכר, ובתוך כך בוראים מחדש את העיירה היהודית, על היופי והסבל 
שבה. ההצגה מתובלת במעשיות חסידיות, בהומור יהודי משובח ובשיריו 
הנפלאים של י. ל. פרץ.

בהשתתפות (לפי א'-ב'): אנאבלה, דורי אנגל, יעקב בודו, ישראל טרייסטמן,
אירמה סטפנוב, אנדריי קשקר, מירי רגנדורפר, יובל רפפורט

משך ההצגה: כשעה ו-40 דק' ללא הפסקה

31/10/2016 20:00
בחזרה לארץ לעולם לא מחזמר מוזיקלי חדש לכל המשפחה!!פיטר-פן ילד שלא גדל לעולם, מלמד אותנו לעוף וסוחף אותנו על מסע קסום בכוחןשל מחשבות טובות.הוא מנצח את הוק המרושע בתחכום ושובבות ומנהיג את כל הילדים האבודים והלא-אבודים אל עולם בו הלב מכתיב את מעשינו.הילד הנצחי, שסיפורו שובה הלב הפך לקלאסיקה חוזר השנה אל הבמה בגרסה חדשה, קצבית ומעודכנת שתישא בעזרת מעט אבק פיות את הילדים הצעירים והילדים המבוגרים,אל אי של הרפתקאות, גיבורים, שודדי ים, אינדיאנים ובנות ים.בעזרת קסם התיאטרון, בתפאורה ובתלבושות מרהיבות, במוסיקה מקורית ומכשפתנצא מהמציאות הגשומה של לונדון אל ארץ "לעולם לא".מחזה: ירון כפכפי, נועה ברנרבימוי: ירון כפכפיתפאורה: בתיה ומיכאל פיקתלבושות: אלה קולסניקמוסיקה: ירון כפכפיעיצוב תאורה- אלעד זהביבניית מנוף התעופה- יניב סוויסה -קרקס וואיוידאו ארט- נימרוד ציןעוזרת במאי- אורית גפןבהפקה- בתיה גזית, קרן בובליל קרישפיןמשתתפים- מתן שביט, נעה גורן, מתן קליגר, ליאור כהן, אור משיח , דוריס נימני, ניר ברק, יובל דרוויש
פיטר פן- בחזרה לארץ לעולם לא

בחזרה לארץ לעולם לא מחזמר מוזיקלי חדש לכל המשפחה!!

פיטר-פן ילד שלא גדל לעולם, מלמד אותנו לעוף וסוחף אותנו על מסע קסום בכוחן
של מחשבות טובות.
הוא מנצח את הוק המרושע בתחכום ושובבות ומנהיג את כל 
הילדים האבודים והלא-אבודים אל עולם בו הלב מכתיב את מעשינו.

הילד הנצחי, שסיפורו שובה הלב הפך לקלאסיקה חוזר השנה אל הבמה בגרסה חדשה, 
קצבית ומעודכנת שתישא בעזרת מעט אבק פיות את הילדים הצעירים והילדים המבוגרים,
אל אי של הרפתקאות, גיבורים, שודדי ים, אינדיאנים ובנות ים.

בעזרת קסם התיאטרון, בתפאורה ובתלבושות מרהיבות, במוסיקה מקורית ומכשפת
נצא מהמציאות הגשומה של לונדון אל ארץ "לעולם לא".

מחזה: ירון כפכפי, נועה ברנר
בימוי: ירון כפכפי
תפאורה: בתיה ומיכאל פיק
תלבושות: אלה קולסניק
מוסיקה: ירון כפכפי

עיצוב תאורה- אלעד זהבי
בניית מנוף התעופה- יניב סוויסה -קרקס וואי
וידאו ארט- נימרוד צין
עוזרת במאי- אורית גפן
בהפקה- בתיה גזית, קרן בובליל קרישפין

משתתפים- מתן שביט, נעה גורן, מתן קליגר, ליאור כהן, אור משיח , דוריס נימני, 
ניר ברק, יובל דרוויש
03/11/2016 17:30
הצגת חובה מוסיקלית ונעימה מהקלאסיקות המובחרות,עם שלל דמויות ססגוניות וצבעוניות..תושבי עירו של דוקטור דוליטל נמנעו מלבקר במרפאתו, כיוון שהרופא אימץ לקרבו חיות רבות שנזקקו לעזרה.הרופא שהחל לאבד את פרנסתו ונאלץ למצוא פיתרון מקורי.הוא למד את שפתן של החיות והחל לשמש להן כרופא וחבר.ראוי שכל ילד יכיר את הגיבור הקלאסי שמלמד על סובלנות לאדם ולטבע, אמפתיה לחיסביבנו,וחשיבותהשלחברותטובה.מחזה ובימוי : אורי אומנותילחנים : ברוך פרידלנדשחקנים : ניצן זיצר/עודד מנסטר , שרון שמש, אור משיחתלבושות :  סבטלנה וישטליוקתפאורה :  ג'ק רובינזוןהפקה : תיאטרון הפארק איתי ברלינרמן הביקורת-"ד"ר דוליטל" היא הצגה מוזיקלית לקטנים שבחבורה, שמצליחה לשמח בזכות השחקנים המוכשרים והניצול מעורר ההתפעלות של הבמהנורית אסייג- עכבר העיר
ד"ר דוליטל רופא החיות

הצגת חובה מוסיקלית ונעימה מהקלאסיקות המובחרות,

עם שלל דמויות ססגוניות וצבעוניות..

תושבי עירו של דוקטור דוליטל נמנעו מלבקר במרפאתו, כיוון שהרופא אימץ 
לקרבו חיות רבות שנזקקו לעזרה.

הרופא שהחל לאבד את פרנסתו ונאלץ למצוא פיתרון מקורי.

הוא למד את שפתן של החיות והחל לשמש להן כרופא וחבר.

ראוי שכל ילד יכיר את הגיבור הקלאסי שמלמד על סובלנות לאדם ולטבע, אמפתיה 
לחיסביבנו,וחשיבותהשלחברותטובה.

מחזה ובימוי : אורי אומנותי
לחנים : ברוך פרידלנד
שחקנים : ניצן זיצר/עודד מנסטר , שרון שמש, אור משיח
תלבושות :  סבטלנה וישטליוק
תפאורה :  ג'ק רובינזון
הפקה : תיאטרון הפארק איתי ברלינר

מן הביקורת-

"ד"ר דוליטל" היא הצגה מוזיקלית לקטנים שבחבורה, שמצליחה לשמח בזכות השחקנים 
המוכשרים והניצול מעורר ההתפעלות של הבמה

נורית אסייג- עכבר העיר

10/11/2016 עד 22/11/2016
Впервые в Израиле! Невероятная 3D-иллюзия на музыку Вивальди.Vivaldianno — удивительное концертное 3D-шоу мирового масштаба. До отказа заполненные залы, восторженные овации – так в Европе встречали фантастическое действо, в котором великая классика переплетается с современным искусством. Теперь возможность оказаться внутри волшебного мира, созданного с помощью передовых анимационных и световых технологий, есть и у вас!История гения эпохи барокко Антонио Вивальди, полная надежд и разочарований, воплощается через живые картины 3D-анимации, невероятные спецэффекты. Уникальное культурное событие объединяет в себе несколько жанров: классическая музыка и рок, театр и впечатляющая визуализация. Бессмертные произведения Вивальди, отраженные в зеркале современности, не оставляют равнодушным ни одного зрителя.Vivaldianno. Город зеркал – это уникальный проект, шоу грандиозного масштаба, в нём удивительно всё: композиция, команда создателей, реализация совершенно новых, нестандартных идей — рассказывает автор и продюсер шоуМихал Дворак.Никогда еще классика не была такой зрелищной!Продолжительность: 2 часа, с антрактомפנטזיית 3D בלתי יאומנת על מוזיקת ויוולדי. Vivaldianno– מופע 3D מדהים בהיקף עולמי. אולמות מלאים עד אפס, תשואות נלהבות – כך באירופה קיבלו פעילות פנטסטית, בה קלאסיקה דגולה משתלבת עם אומנות עכשווית. כעת האפשרות להימצא בתוך עולם מופלא, הבנוי בעזרת טכנולוגיות אור ואנימציה מתקדמות קיימת גם אצלכם! תולדות גאון תקופת הבארוק אנטוניו ויוולדי, המלאה בתקוות ואכזבות, מתגשמת דרך תמונות חיות של אנימציית 3D אפקטים מדהימים, מופעי ריקוד ותיאטרון ותזמורת בהשתתפות כוכבים עולמיים של המוזיקה הקלאסית.אירוע תרבותי ייחודי משתף בתוכו מספר סגנונות: מוזיקה קלאסית ורוק, באלט וריקוד ברזילאי, תיאטרון והדמיה מרשימה. יצירות אלמוות של ויוולדי, המשתקפות בראי ההווה, לא ישאירו אף צופה אדיש. Vivaldianno עיר המראות – זהו פרויקט ייחודי, מופע בסדר גודל עולמי, בו הכול מופלא: קומפוזיציה, קבוצת היוצרים, הגשמת רעיונות חדשים ולא שגרתיים וכמובן מקהל הכוכבים – מוזיקאים, המקיימים את המופע" – מספר יוצר ומפיק המופע מיכאל דבורק.קלאסיקה מעולם לא הייתה כה מרהיבה.משך ההופעה: שעתיים, כולל הפסקה 
עיר המראות Vivaldianno
Впервые в Израиле! Невероятная 3D-иллюзия на музыку Вивальди.
Vivaldianno — удивительное концертное 3D-шоу мирового масштаба. До отказа заполненные залы, восторженные овации – так в Европе встречали фантастическое действо, в котором великая классика переплетается с современным искусством. Теперь возможность оказаться внутри волшебного мира, созданного с помощью передовых анимационных и световых технологий, есть и у вас!
История гения эпохи барокко Антонио Вивальди, полная надежд и разочарований, воплощается через живые картины 3D-анимации, невероятные спецэффекты. Уникальное культурное событие объединяет в себе несколько жанров: классическая музыка и рок, театр и впечатляющая визуализация. Бессмертные произведения Вивальди, отраженные в зеркале современности, не оставляют равнодушным ни одного зрителя.
Vivaldianno. Город зеркал – это уникальный проект, шоу грандиозного масштаба, в нём удивительно всё: композиция, команда создателей, реализация совершенно новых, нестандартных идей — рассказывает автор и продюсер шоуМихал Дворак.
Никогда еще классика не была такой зрелищной!


Продолжительность: 2 часа, с антрактом

פנטזיית 3D בלתי יאומנת על מוזיקת ויוולדי. Vivaldianno– מופע 3D מדהים בהיקף עולמי. 
אולמות מלאים עד אפס, תשואות נלהבות – כך באירופה קיבלו פעילות פנטסטית, בה 
קלאסיקה דגולה משתלבת עם אומנות עכשווית. כעת האפשרות להימצא בתוך עולם מופלא, 
הבנוי בעזרת טכנולוגיות אור ואנימציה מתקדמות קיימת גם אצלכם! תולדות גאון תקופת 
הבארוק אנטוניו ויוולדי, המלאה בתקוות ואכזבות, מתגשמת דרך תמונות חיות של אנימציית 
3D אפקטים מדהימים, מופעי ריקוד ותיאטרון ותזמורת בהשתתפות כוכבים עולמיים של 
המוזיקה הקלאסית.


אירוע תרבותי ייחודי משתף בתוכו מספר סגנונות: מוזיקה קלאסית ורוק, באלט וריקוד ברזילאי, 
תיאטרון והדמיה מרשימה. יצירות אלמוות של ויוולדי, המשתקפות בראי ההווה, לא ישאירו אף 
צופה אדיש. Vivaldianno עיר המראות – זהו פרויקט ייחודי, מופע בסדר גודל עולמי, בו הכול 
מופלא: קומפוזיציה, קבוצת היוצרים, הגשמת רעיונות חדשים ולא שגרתיים וכמובן מקהל 
הכוכבים – מוזיקאים, המקיימים את המופע" – מספר יוצר ומפיק המופע מיכאל דבורק.


קלאסיקה מעולם לא הייתה כה מרהיבה.

משך ההופעה: שעתיים, כולל הפסקה

 


19/11/2016 20:00
В Елене Ваенге восхищает все: творческий диапазон песен, сильный голос, манера исполнения, эмоциональная напряженность, искренность и проникновенность текстов, дар перевоплощения и артистизм, богатство создаваемых образов и характеров — от тонкого, трогательного, классического «Романса» и светского, аристократичного и стильного «Блюза» — до вольной, неподконтрольной, «хулиганской» «Ордынки».Благодаря особой чувственной манере исполнения и эмоциональному накалу страстей, Елена Ваенгас легкостью способна затрагивать нежные чувства людей, заставляя слушателей в зале сопереживать и наслаждаться одновременно. Любой ее концерт становится откровением, в котором она словно открывает своим дорогим поклонникам душу, очаровывая их все больше и больше с каждой последующей песней.Елена не любит штампы «Королева русского шансона», «Принцесса Эстрады». Она — настоящий артист, и это звание ей заслуженно присвоено слушателями и поклонниками!Новая, Красивая, Стильная Елена Ваенга обрадует и удивит своих поклонников в ноябре 2016 года!Ее популярность только растет, она продолжает творить и сочинять новые проникновенные песни, которые занимают ведущие строчки в хит парадах!​Вот что говорит сама Певица о себе: «В 35 я была одной, в 39 стала другой. В идеале на этот вопрос лучше отвечать моим соратникам, коллегам-музыкантам. «Я изменилась — это стало заметно, я кое-что поняла…» (Смеется, цитируя свою песню.) В музыкальном плане я теперь другая: стилистически, вокально. Я стала читать на концертах стихи. Я изменилась, и, по-моему, в лучшую сторону. Говорить самой об этом неприлично. Получается какое-то зазывание зрителя, а я ненавижу это. Понимаю необходимость рекламы, но терпеть ее не могу в любом виде. Делать выводы о человеке, особенно творческом, надо, только придя на живой концерт. Поэтому какая я на сцене, человек должен решать сам. Только так».Приходите на Живой Концерт Елены Ваенги, и вы в этом убедитесь!Более подробно о жизни и творческих планах певицы вы можете узнать на ее официальном сайте.ההופעה בשפה הרוסיתמשך: שעתיים ו-20 דקות, כולל הפסקהילנה ואינגה - Elena Vaenga - בעלת קול ייחודי, רפרטואר שירים עשיר: רומנטיקה, קלאסיקות עממיות, בלוז וכדומה. הגשת המוזיקה וטקסטים לא נשאר באולם אף אדם אדיש בהופעות שלה.
ילנה ואינגה - Elena Vaenga - Елена Ваенга
В Елене Ваенге восхищает все: творческий диапазон песен, сильный голос, манера исполнения, эмоциональная напряженность, искренность и проникновенность текстов, дар перевоплощения и артистизм, богатство создаваемых образов и характеров — от тонкого, трогательного, классического «Романса» и светского, аристократичного и стильного «Блюза» — до вольной, неподконтрольной, «хулиганской» «Ордынки».

Благодаря особой чувственной манере исполнения и эмоциональному накалу страстей, Елена Ваенгас легкостью способна затрагивать нежные чувства людей, заставляя слушателей в зале сопереживать и наслаждаться одновременно. Любой ее концерт становится откровением, в котором она словно открывает своим дорогим поклонникам душу, очаровывая их все больше и больше с каждой последующей песней.

Елена не любит штампы «Королева русского шансона», «Принцесса Эстрады». Она — настоящий артист, и это звание ей заслуженно присвоено слушателями и поклонниками!

Новая, Красивая, Стильная Елена Ваенга обрадует и удивит своих поклонников в ноябре 2016 года!
Ее популярность только растет, она продолжает творить и сочинять новые проникновенные песни, которые занимают ведущие строчки в хит парадах!

​Вот что говорит сама Певица о себе: «В 35 я была одной, в 39 стала другой. В идеале на этот вопрос лучше отвечать моим соратникам, коллегам-музыкантам. «Я изменилась — это стало заметно, я кое-что поняла…» (Смеется, цитируя свою песню.) В музыкальном плане я теперь другая: стилистически, вокально. Я стала читать на концертах стихи. Я изменилась, и, по-моему, в лучшую сторону. Говорить самой об этом неприлично. Получается какое-то зазывание зрителя, а я ненавижу это. Понимаю необходимость рекламы, но терпеть ее не могу в любом виде. Делать выводы о человеке, особенно творческом, надо, только придя на живой концерт. Поэтому какая я на сцене, человек должен решать сам. Только так».

Приходите на Живой Концерт Елены Ваенги, и вы в этом убедитесь!
Более подробно о жизни и творческих планах певицы вы можете узнать на ее официальном сайте.

ההופעה בשפה הרוסית
משך: שעתיים ו-20 דקות, כולל הפסקה

ילנה ואינגה - Elena Vaenga - בעלת קול ייחודי, רפרטואר שירים עשיר: 
רומנטיקה, קלאסיקות עממיות, בלוז וכדומה. הגשת המוזיקה וטקסטים 
לא נשאר באולם אף אדם אדיש בהופעות שלה.
23/11/2016 20:00
סולני הבולשוי ומרינסקי במופע מרהיב - סוויטת כרמן!Carmen Suiteלראשונה בישראל - ערב לזכרה ובהשפעתה של אגדת הבלט מאיה פליסצקאיההכוכבים הגדולים של הבלט הרוסי מגיעים לארץ למופע מחווה מרהיב ועוצמתי לבלרינה הדגולה של זמננו – מאיה פליסצקאיה.מאיה פליסצקאיה, אשר נפטרה השנה בגיל 89, הייתה אחת מהפרימות בלרינות הידועות ביותר בעולם. במשך שנים ארוכות פליסצקאיה היהודייה הייתה הרקדנית הראשית של תאטרון בולשוי וגילמה את התפקידים הנחשקים ביותר ביצירות כמו "אגם הברבורים", "היפהפייה הנרדמת", "אנה קרנינה" ועוד. היא נתפסה כאגדת בלט, כמי שגילמה את רוח הבלט הסובייטי במשך 50 שנים וזכתה להכרה בינלאומית. פליסצקאיה זכתה בפרס לנין, בתואר "האמן העממי" וכן בתואר "גיבור העמל הסוציאליסטי". בשנת 2006 הוענק לה תואר "פרימיום אימפריאל" היוקרתי, שהפך אותה לאחת הבלרינות הבודדות שזכתה לקבל את עיטור ההצטיינות למען המולדת בכל ארבע הדרגות.                                                                                                                                                     שמה של מאיה פליסצקאיה נקשר בעולם הבלט ליצירת המחול 'סוויטת כרמן' ולפיכך החליטו מיטב כוכבי הבלט הרוסי ליצור מופע מחווה מרהיב עבורה.    כרמן (צרפתית: Carmen) היא אופרה צרפתית מאת המלחין ז'ורז' ביזה.                                                             הלברית מבוססת על הנובלה "כרמן" מאת פרוספר מרימה ונכתבה על ידי אנרי מֵייָאק (Meilhac) ולודוֹויק הַלֵוִי. כיום כרמן היא אחת האופרות הפופולריות ביותר בעולם. האופרה מספרת את סיפורה של כרמן, צוענייה יפהפייה חמת מזג, ששברה את לבם של מחזרים רבים. היא מחזרת אחרי רב"ט דון ז'וזה מחיל המשמר ומשכנעת אותו להישאר עמה בלילה אחרי שעת השיבה לבסיס. שבוי בקסמה הוא עורק ומצטרף לקבוצת המבריחים שכרמן שייכת אליה. לאחר שכרמן בטוחה בהשפעתה עליו, היא מתנערת ממנו לטובת לוחם השוורים אסקמִיוֹ.                                                                                "סוויטת כרמן" היא עיבוד של המלחין רדיון שצ'דרין, המכיל קטעים מוכרים מן האופרה.   המופע, אשר מגיע לראשונה לארץ, מורכב משני חלקים: בחלק הראשון תוצג סוויטת כרמן (מלחינים: ביזה – רדיון שצ'דרין).                                                             בתפקיד כרמן תופיע הסולנית הידועה של בלט תיאטרון מריאינסקי: סופיה גומרובה.את בן זוגה יגלם הרקדן הראשי של תיאטרון מריאינסקי: איגור קולב.                                                                                                                         בחלק השני של המופע יוצג קונצרט גאלה המורכב ממיטב הרפרטואר הידוע של מאיה פלסצקאיה.משך המופע- שעה ו- 45 דקות.Звезды русского балета в проекте«Посвящение Плисецкой. Кармен-сюита.Шедевры мирового балета. Лучшие номера из репертуара Майи Плисецкой» Ярчайшие звезды балета из Большого театра, Мариинского и Михайловского театров Санкт-Петербурга этим спектаклем отдают дань памяти великой балерине современности Майе Плисецкой.В программе:1.      В первом отделении – впервые в Израиле будет показан одноактный балет «КАРМЕН».Композиторы Бизе – Родион ЩедринАвтор либретто и  хореограф Альберто АлонсоВ роли  Кармен    - заслуженная артистка России, солистка балета Мариинского театра Софья   Гумерова.https://www.mariinsky.ru/company/ballet/first_soloists/dancers1/gumerova/ “Высокая, с горделивой статью и благородно удлиненными линиями, она идеально воплощает современный тип петербургской балерины – изысканной и аристократичной.”Журнал «Балет» Ее партнером выступает премьер Мариинского театра, заслуженный артист России, Игорь Колб.https://www.mariinsky.ru/company/ballet/principals/premery/kolb/“Благодаря своему блестящему мастерству классического танца, изяществу и мужественности, а также интроспективной природе Игорь Колб является самым известным исполнителем лирико-романтического репертуара Мариинского театра.”«Российская Культура» Во втором отделении - Гала –концерт, составленный из лучших номеров, созданных Плисецкой в разные периоды ее жизни на ведущих мировых площадках, в исполнении солистов балета Большого, а также Мариинского и Михайловского театров Санкт-Петербурга.Художественный руководитель проекта - народный артист России, профессор академии им. Вагановой -  Юрий Петухов.Кармен-сюита — одноактный балет хореографа Альберто Алонсо, поставленный на основе оперы «Кармен» Жоржа Бизе, оркестрованной специально для этой постановки композитором Родионом Щедриным. Либретто балета по мотивам новеллы Проспера Мериме написал его постановщик, Альберто Алонсо. В центре балета — трагическая судьба цыганки Кармен и полюбившего её солдата Хозе, которого Кармен покидает ради молодого Тореро. Взаимоотношения героев и гибель Кармен от руки Хозе предопределены Роком. Таким образом, история Кармен (в сравнении с литературным первоисточником и оперой Бизе) решена в символическом плане, что усилено единством места действия."Плисецкая - это Кармен. Кармен - это Плисецкая". Однако немногие теперь догадываются, что главный балет Плисецкой родился волей случая. "Так карта легла, - вспоминала Майя Михайловна. Хотя об этой роли я мечтала всю жизнь". В далеком 1966 году она и предположить не могла, что найдет хореографа своей мечты среди зимы в "Лужниках" на вечере кубинского балета. После первых же тактов зажигательного фламенко Плисецкая с трудом могла удержаться в кресле и в антракте буквально ворвалась за кулисы. Все, что она могла произнести, завидев хореографа: "Вы поставите для меня "Кармен"?" "Я об этом мечтаю", - расплывшись в улыбке, ответил Альберто Алонсо. Постановка оказалась вызывающе новаторской, а главная героиня -  сексуальной, но запретить спектакль балетмейстера с Острова свободы никто не решался - это значило поссориться с Фиделем Кастро. "Вы предательница балета, - бросила в лицо Плисецкой министр культуры Фурцева. - Ваша Кармен умрет!" "Кармен будет жить, пока жива я", - гордо ответила тогда Плисецкая.Почти 40 лет спустя судьба выложила новый пасьянс. Директором балета Большого театра стал ее последний партнер по сцене Алексей Ратманский. И в день возобновления "Кармен" на главной сцене страны 18 ноября 2005 года Майя Плисецкая произнесла: "Я умру. Кармен останется" 
סוויטת כרמן Звезды русского балета — Посвящение Майе Плисецкой — Кармен-сюита и лучшие номера из репертуара Майи Плисецкой

סולני הבולשוי ומרינסקי במופע מרהיב - סוויטת כרמן!

Carmen Suite

לראשונה בישראל - ערב לזכרה ובהשפעתה של אגדת הבלט מאיה פליסצקאיה

הכוכבים הגדולים של הבלט הרוסי מגיעים לארץ למופע מחווה מרהיב ועוצמתי לבלרינה הדגולה של זמננו – מאיה פליסצקאיה.

מאיה פליסצקאיה, אשר נפטרה השנה בגיל 89, הייתה אחת מהפרימות בלרינות הידועות ביותר בעולם. במשך שנים ארוכות פליסצקאיה היהודייה הייתה הרקדנית הראשית של תאטרון בולשוי וגילמה את התפקידים הנחשקים ביותר ביצירות כמו "אגם הברבורים", "היפהפייה הנרדמת", "אנה קרנינה" ועוד. היא נתפסה כאגדת בלט, כמי שגילמה את רוח הבלט הסובייטי במשך 50 שנים וזכתה להכרה בינלאומית.

 פליסצקאיה זכתה בפרס לנין, בתואר "האמן העממי" וכן בתואר "גיבור העמל הסוציאליסטי". בשנת 2006 הוענק לה תואר "פרימיום אימפריאל" היוקרתי, שהפך אותה לאחת הבלרינות הבודדות שזכתה לקבל את עיטור ההצטיינות למען המולדת בכל ארבע הדרגות.                                                                                                                                                     
שמה של מאיה פליסצקאיה נקשר בעולם הבלט ליצירת המחול 'סוויטת כרמן' ולפיכך החליטו מיטב כוכבי הבלט הרוסי ליצור מופע מחווה מרהיב עבורה.   

 כרמן (צרפתית: Carmen) היא אופרה צרפתית מאת המלחין ז'ורז' ביזה.                                                             
הלברית מבוססת על הנובלה "כרמן" מאת פרוספר מרימה ונכתבה על ידי אנרי מֵייָאק (Meilhac) ולודוֹויק הַלֵוִי. כיום כרמן היא אחת האופרות הפופולריות ביותר בעולם. האופרה מספרת את סיפורה של כרמן, צוענייה יפהפייה חמת מזג, ששברה את לבם של מחזרים רבים. היא מחזרת אחרי רב"ט דון ז'וזה מחיל המשמר ומשכנעת אותו להישאר עמה בלילה אחרי שעת השיבה לבסיס. שבוי בקסמה הוא עורק ומצטרף לקבוצת המבריחים שכרמן שייכת אליה. לאחר שכרמן בטוחה בהשפעתה עליו, היא מתנערת ממנו לטובת לוחם השוורים אסקמִיוֹ.                                                                                
"סוויטת כרמן" היא עיבוד של המלחין רדיון שצ'דרין, המכיל קטעים מוכרים מן האופרה.   

המופע, אשר מגיע לראשונה לארץ, מורכב משני חלקים: בחלק הראשון תוצג סוויטת כרמן (מלחינים: ביזה – רדיון שצ'דרין).                                                             בתפקיד כרמן תופיע הסולנית הידועה של בלט תיאטרון מריאינסקי: סופיה גומרובה.

את בן זוגה יגלם הרקדן הראשי של תיאטרון מריאינסקי: איגור קולב.                                                                                                                         בחלק השני של המופע יוצג

 קונצרט גאלה המורכב ממיטב הרפרטואר הידוע של מאיה פלסצקאיה.

משך המופע- שעה ו- 45 דקות.

Звезды русского балета в проекте

«Посвящение Плисецкой. Кармен-сюита.

Шедевры мирового балета. Лучшие номера из репертуара Майи Плисецкой»

 

Ярчайшие звезды балета из Большого театра, Мариинского и Михайловского театров Санкт-Петербурга этим спектаклем отдают дань памяти великой балерине современности Майе Плисецкой.

В программе:

 1. 1.      В первом отделении – впервые в Израиле будет показан одноактный балет «КАРМЕН».

Композиторы Бизе – Родион Щедрин

Автор либретто и  хореограф Альберто Алонсо

В роли  Кармен    - заслуженная артистка России, солистка балета Мариинского театра Софья   Гумерова.

https://www.mariinsky.ru/company/ballet/first_soloists/dancers1/gumerova/

 

“Высокая, с горделивой статью и благородно удлиненными линиями, она идеально воплощает современный тип петербургской балерины – изысканной и аристократичной.”

Журнал «Балет»

 

Ее партнером выступает премьер Мариинского театра, заслуженный артист России, Игорь Колб.

https://www.mariinsky.ru/company/ballet/principals/premery/kolb/

“Благодаря своему блестящему мастерству классического танца, изяществу и мужественности, а также интроспективной природе Игорь Колб является самым известным исполнителем лирико-романтического репертуара Мариинского театра.”

«Российская Культура»

 

 1. Во втором отделении - Гала –концерт, составленный из лучших номеров, созданных Плисецкой в разные периоды ее жизни на ведущих мировых площадках, в исполнении солистов балета Большого, а также Мариинского и Михайловского театров Санкт-Петербурга.

Художественный руководитель проекта - народный артист России, профессор академии им. Вагановой -  Юрий Петухов.

Кармен-сюита — одноактный балет хореографа Альберто Алонсо, поставленный на основе оперы «Кармен» Жоржа Бизе, оркестрованной специально для этой постановки композитором Родионом Щедриным. Либретто балета по мотивам новеллы Проспера Мериме написал его постановщик, Альберто Алонсо. В центре балета — трагическая судьба цыганки Кармен и полюбившего её солдата Хозе, которого Кармен покидает ради молодого Тореро. Взаимоотношения героев и гибель Кармен от руки Хозе предопределены Роком. Таким образом, история Кармен (в сравнении с литературным первоисточником и оперой Бизе) решена в символическом плане, что усилено единством места действия.

"Плисецкая - это Кармен. Кармен - это Плисецкая". Однако немногие теперь догадываются, что главный балет Плисецкой родился волей случая. "Так карта легла, - вспоминала Майя Михайловна. Хотя об этой роли я мечтала всю жизнь". В далеком 1966 году она и предположить не могла, что найдет хореографа своей мечты среди зимы в "Лужниках" на вечере кубинского балета. После первых же тактов зажигательного фламенко Плисецкая с трудом могла удержаться в кресле и в антракте буквально ворвалась за кулисы. Все, что она могла произнести, завидев хореографа: "Вы поставите для меня "Кармен"?" "Я об этом мечтаю", - расплывшись в улыбке, ответил Альберто Алонсо. Постановка оказалась вызывающе новаторской, а главная героиня -  сексуальной, но запретить спектакль балетмейстера с Острова свободы никто не решался - это значило поссориться с Фиделем Кастро. "Вы предательница балета, - бросила в лицо Плисецкой министр культуры Фурцева. - Ваша Кармен умрет!" "Кармен будет жить, пока жива я", - гордо ответила тогда Плисецкая.

Почти 40 лет спустя судьба выложила новый пасьянс. Директором балета Большого театра стал ее последний партнер по сцене Алексей Ратманский. И в день возобновления "Кармен" на главной сцене страны 18 ноября 2005 года Майя Плисецкая произнесла: "Я умру. Кармен останется" 

24/11/2016 20:00
Making Love Out of Nothing At AllThe One That You Loveהם רק חלק מלהיטיה של להקת Air Supply האגדיתהלהקה שמכרה מיליוני עותקיםמאלבומיה במהלך הקריירה.לאחר ההצלחה הרבה לה זכתה הלהקה בהופעתה בארץ, חוזרת ל-3 הופעות בלבדנובמבר 2016כשהיא יוצרת רצף של שבעה להיטיםשהיו כולם בלדות אהבה, הפכה אייר ספליילאחת הלהקות המושמעות ביותרברדיו של תחילת שנות ה-80.ראסל היצ'קוק וגרהאם ראסלנפגשו בסידני כשהופיעו בהפקה אוסטרלית של המחזמר "ישו כוכב עליון",וב- 1976 הקימו יחד עם הקלידןפרנק אסלר-סמית, הגיטריסט דיוויד מויס, הבסיסט דיוויד גריןוהמתופף ראלף קופר את להקת Air Supply. במשך השנים הראשונות לפעולתה משכההלהקה את תשומת הלב מחוץלאוסטרליה עם הלהיט "Love And Other Bruises"מתוך אלבומם הראשון "The Air Supply Album" משנת1976.לחשיפה העולמיתהמשמעותית זכתה הלהקה, לראשונה, בשנות ה-70 כשרוד סטיוארט בחר בה כלהקת החימוםבסיבוב ההופעות שלו בצפון אמריקה ובקנדה. באותה תקופה הוציאה הלהקה אתהסינגל השני שלהמתוך האלבום "Do What You Do" שהצליח במצעדים האוסטרליים, ולאחר פסק זמן קצרהיא שבה ב-79 ' עם האלבום "Life Support" שהניב את הלהיט המידי "Lost In Love".הלהיט טיפס במצעדיםהאוסטרליים והיה הניצוץ הראשון בשרשרת להיטים שהגיעהאחריו וכבשה אתהמצעדים בארה"ב.בשנת 80 ' חתמה הלהקה על חוזה הקלטות עם "אריסטה", והוציאהאת אלבומה הראשון מחוץ לאוסטרליה –"Lost InLove" שכלל גרסת רמיקס קצרה יותר של סינגלשנשא שם זהה.האלבום זכה להצלחה גדולהבארה"ב ונמכר בלמעלה משני מיליון עותקים. שיר הנושא של האלבום, שנשאאתשמו, הגיע למקום השלישי במצעדים, והלהיטים "All Out Of Love" ו-"Every WomanIn The World" שיצאובעקבותיו הצליחו גם הם. בשנת 81 ' הוציאה הלהקה את אלבומה השני  - ""The One That You Love.האלבום הניב שלושה סינגלים, מתוכם כבש שיר הנושא את המקום הראשוןבמצעד ואילו הלהיטים "Here I Am (Just WhenI Thought)", "Sweet Dreams" - ו "”I Was Over Youהשתלבו בין עשרת הראשונים.אלבומם השלישי Now andForever""הניב את הלהיט "Even the Nights Are Better".בשנת 83 ' הוציאה את האוסף "Greatest Hits", שכלל גם את הלהיט "Making Love Out OfNothing At All".הלהיטבילה שבועיים במקום הראשון בעוד האלבום החדש הגיע למקום השביעי ונמכר בסופו של דבר ביותר מארבעה מיליון עותקים. שנתיים מאוחר יותר הוציאו חברי הלהקה את אלבום האולפןהרביעי שלהם - Air Supply.ב 87- ' הוציאה הלהקה את Air Supply- the ChristmasAlbum, ושנה מאוחר יותרלאחר שראסל היצ'קוק פנהלעבודת סולו התפרקה הלהקה. היצ'קוק וראסל התאחדו מחדש ב- 91 והוציאו את "TheEarth Is", שכלל את הסינגל "Without You". בשנים האחרונות מופיעה הלהקה בעולם בהצלחה רבה.      
Air Supply

Making Love Out of Nothing At All

The One That You Love

הם רק חלק מלהיטיה של להקת Air Supply האגדית
הלהקה שמכרה מיליוני עותקיםמאלבומיה במהלך הקריירה.

לאחר ההצלחה הרבה לה זכתה הלהקה בהופעתה בארץ, חוזרת ל-3 הופעות בלבד

נובמבר 2016

כשהיא יוצרת רצף של שבעה להיטיםשהיו כולם בלדות אהבה, הפכה אייר ספליי
לאחת הלהקות המושמעות ביותרברדיו של תחילת שנות ה-80.

ראסל היצ'קוק וגרהאם ראסלנפגשו בסידני כשהופיעו בהפקה אוסטרלית של המחזמר "ישו כוכב עליון",
וב- 1976 הקימו יחד עם הקלידןפרנק אסלר-סמית, הגיטריסט דיוויד מויס, הבסיסט דיוויד גרין
והמתופף ראלף קופר את להקת Air Supply. במשך השנים הראשונות לפעולתה משכה
הלהקה את תשומת הלב מחוץלאוסטרליה עם הלהיט "Love And Other Bruises"
מתוך אלבומם הראשון "The Air Supply Album" משנת1976.

לחשיפה העולמיתהמשמעותית זכתה הלהקה, לראשונה, בשנות ה-70 כשרוד סטיוארט בחר בה כלהקת 
החימוםבסיבוב ההופעות שלו בצפון אמריקה ובקנדה. באותה תקופה הוציאה הלהקה את

הסינגל השני שלהמתוך האלבום "Do What You Do" שהצליח במצעדים האוסטרליים, ולאחר פסק זמן קצר
היא שבה ב-79 ' עם האלבום "Life Support" שהניב את הלהיט המידי "Lost In Love".

הלהיט טיפס במצעדיםהאוסטרליים והיה הניצוץ הראשון בשרשרת להיטים שהגיעה
אחריו וכבשה אתהמצעדים בארה"ב.

בשנת 80 ' חתמה הלהקה על חוזה הקלטות עם "אריסטה", והוציאהאת אלבומה הראשון מחוץ לאוסטרליה –
"Lost InLove" שכלל גרסת רמיקס קצרה יותר של סינגלשנשא שם זהה.

האלבום זכה להצלחה גדולהבארה"ב ונמכר בלמעלה משני מיליון עותקים. שיר הנושא של האלבום, שנשא
אתשמו, הגיע למקום השלישי במצעדים, והלהיטים "All Out Of Love" ו-"Every WomanIn The World" 
שיצאובעקבותיו הצליחו גם הם. בשנת 81 ' הוציאה הלהקה את אלבומה השני  - ""The One That You Love.
האלבום הניב שלושה סינגלים, מתוכם כבש שיר הנושא את המקום הראשוןבמצעד ואילו הלהיטים 
"Here I Am (Just When
I Thought)", "Sweet Dreams" - ו "”I Was Over Youהשתלבו בין עשרת הראשונים.

אלבומם השלישי Now andForever""הניב את הלהיט "Even the Nights Are Better".

בשנת 83 ' הוציאה את האוסף "Greatest Hits", שכלל גם את הלהיט "Making Love Out OfNothing At All".
הלהיטבילה שבועיים במקום הראשון בעוד האלבום החדש הגיע למקום השביעי ונמכר בסופו של דבר 
ביותר מארבעה מיליון עותקים. שנתיים מאוחר יותר הוציאו חברי הלהקה את אלבום האולפןהרביעי 
שלהם - Air Supply.

ב 87- ' הוציאה הלהקה את Air Supply- the ChristmasAlbum, ושנה מאוחר יותר

לאחר שראסל היצ'קוק פנהלעבודת סולו התפרקה הלהקה. היצ'קוק וראסל התאחדו מחדש ב- 91 
והוציאו את "TheEarth Is", שכלל את הסינגל "Without You".

 בשנים האחרונות מופיעה הלהקה בעולם בהצלחה רבה.


 


 


 


 


 


 


25/11/2016 21:30
מייקל מופע בידור מוטרף וממכראבי דנגור * הילה גולדנברג * נדב הולנדר * נטליה פאוסט * מיטל רז * במאי - איתי ויזר מופע הקאלט "מייקל" רץ מזה 6 שנים מעל ל-400 פעם, עם קהלאדוק של מעריצים שרק הולך וגדל. מייקל הוא מופע של חמישה שחקנים ומידי פעם אנסמבל מייקל מארח אתאסי כהן וליאת הרלב. תקציר:משפחתו של מייקל מארגנת לכבודו טקס אזכרה מכובד וחגיגי, אלא שלאמדובר באנשים שבאמת מסוגלים לתפעל אירוע כזה, בטח לא יחד ועוד מול קהל האורחים.זהו למעשה טקס זיכרון שמשתדל כל כך להיות נורמלי, אך מאבד שליטה והופך למגוחךופרוע. זוהי סאטירה על טקסי-זיכרון ועל אירועים משפחתיים שאיבדו את הצפון,נושא שאין ישראלי שלא מכיר מקרוב. על האנסמבל: חברי האנסמבל התכנסו לראשונה ב 2007 בירושלים, בבית הספר לתיאטרון חזותי, לחזרות על "מייקל" שהתחיל כעבודת הגמר של אבי דנגור (הלא הוא גם אבי הזמר). אבי הזמין את חבריו המצחיקים ביותר, ומאז החלה לגדול אט אט תופעת הקאלט שנקראת "מייקל" ולהופיע בהצלחה ברחבי הארץ, קרוב ל-400 הופעות. קבוצת השחקנים-יוצרים הפכה למשפחה לכל דבר, שעובדת יחד על פרויקטים שונים על הבמות ובטלוויזיה.מאת ובביצוע אנסמבל מייקל –אבי דנגור, הילה גולדנברג, נטליה פאוסט, מיטל רז, נדב הולנדרבמאי – איתי ויזר I מוסיקה מקורית – נדב הולנדר משך המופע - שעה ו-20.                                   
מייקל- קומדיית קאלט

מייקל מופע בידור מוטרף וממכר
אבי דנגור * הילה גולדנברג * נדב הולנדר * נטליה פאוסט * מיטל רז * במאי - איתי ויזר 


מופע הקאלט "מייקל" רץ מזה 6 שנים מעל ל-400 פעם, עם קהלאדוק של מעריצים שרק הולך וגדל. 

מייקל הוא מופע של חמישה שחקנים ומידי פעם אנסמבל מייקל מארח אתאסי כהן וליאת הרלב. 

תקציר:

משפחתו של מייקל מארגנת לכבודו טקס אזכרה מכובד וחגיגי, אלא שלאמדובר באנשים שבאמת מסוגלים לתפעל אירוע כזה, בטח לא יחד ועוד מול קהל האורחים.זהו למעשה טקס זיכרון שמשתדל כל כך להיות נורמלי, אך מאבד שליטה והופך למגוחךופרוע. 

זוהי סאטירה על טקסי-זיכרון ועל אירועים משפחתיים שאיבדו את הצפון,נושא שאין ישראלי שלא מכיר מקרוב.

על האנסמבל: חברי האנסמבל התכנסו לראשונה ב 2007 בירושלים, בבית הספר לתיאטרון חזותי, 
לחזרות על "מייקל" שהתחיל כעבודת הגמר של אבי דנגור (הלא הוא גם אבי הזמר). 
אבי הזמין את חבריו המצחיקים ביותר, ומאז החלה לגדול אט אט תופעת הקאלט שנקראת "מייקל" 
ולהופיע בהצלחה ברחבי הארץ, קרוב ל-400 הופעות. קבוצת השחקנים-יוצרים הפכה למשפחה לכל דבר, 
שעובדת יחד על פרויקטים שונים על הבמות ובטלוויזיה.

מאת ובביצוע אנסמבל מייקל –אבי דנגור, הילה גולדנברג, נטליה פאוסט, מיטל רז, נדב הולנדר

במאי – איתי ויזר I מוסיקה מקורית – נדב הולנדר 
משך המופע - שעה ו-20.
 

                                 

25/11/2016 22:00
"הכל עובר חביבי" הלהקה המיתולוגית במופע משותף בו הם שרים יחד ולחודאת להיטיה הגדולים של הלהקה מעשרת אלבומיה השונים ושירים נבחריםמהדיסק של שלומית אהרון יחד עם שלושת הטנורים ובליווי 9 נגנים מעולים! מופע מרגש ומלהיב, חגיגה של שירים שמחממים את הלב ועושים טוב על הנשמהוביניהם: הלילה, מדרגות הרבנות, האורח, החגיגה נגמרת, תלוי אותי , אגדה אבודה,לילה בחוף אכזיב, תגיד לי, היו לילות, שיר העמק, פרח הלילך, לילה בכרך,אל בורותהמים, על כל אלה ועוד רבים וטובים מוכרים ואהובים!שלומית אהרון, עמי מנדלמן, קיקי רוטשטיין, משה סימן טוב ותשעת הנגנים, יגישו מופעייחודי של קלסיקה ישראלית במיטבה.
שלומית אהרון, הכל עובר חביבי ושלושת הטנורים

"הכל עובר חביבי" הלהקה המיתולוגית במופע משותף בו הם שרים יחד ולחוד
את להיטיה הגדולים של הלהקה מעשרת אלבומיה השונים ושירים נבחרים
מהדיסק של שלומית אהרון יחד עם שלושת הטנורים ובליווי 9 נגנים מעולים! 

מופע מרגש ומלהיב, חגיגה של שירים שמחממים את הלב ועושים טוב על הנשמה
וביניהם: הלילה, מדרגות הרבנות, האורח, החגיגה נגמרת, תלוי אותי , אגדה אבודה,
לילה בחוף אכזיב, תגיד לי, היו לילות, שיר העמק, פרח הלילך, לילה בכרך,אל בורות
המים, על כל אלה ועוד רבים וטובים מוכרים ואהובים!

שלומית אהרון, עמי מנדלמן, קיקי רוטשטיין, משה סימן טוב ותשעת הנגנים, יגישו מופע
ייחודי של קלסיקה ישראלית במיטבה.

02/12/2016 22:00
באושר ועושר - מערכונים על זוגיותכותבים ומגישים: שי אביבי ומיכל ליבדינסקי והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה....ככה במשפט קצר ואופטימי המתאר מה קורה אחרי החתונה,  השאירו אותנו רוב האגדות וסגרו את הספר.  ואנחנו גדלנו עם הציפייה הזו למצוא את הנסיך או הנסיכה שלנו, לצלוח את המכשולים בדרך, להתחתן, ולהגיע אל האושר ועושר הנכסף. והנה יום אחד הגענו עדעצם היום הזה, נשואים + 2 , וגילינו שאנחנו קפואים, ממורמרים, בודדים, מאוכזבים,  בקיצור לא אושר ולא עושר, ואין ממי לדרוש את הכסף חזרה.  לקח לנו זמן להבין שבחיים האמיתיים, כשההתאהבות נגמרת היא הופכת להיות זוגיות, ושזוגיות זה לא פשוט. צריך לעבוד עליה. מתוך המצוקה הזאת שלנו, נולד המופע הזה , המורכב ממערכונים שכתבנו, ומביאים את הזוית הגברית והנשית על נושאים זוגיים שלא תמיד קל לדבר עליהם :  השתיקות שהולכותוגדלות, המין האדיר שנהיה נדיר,  הצורך בקצת ספייס בתוך כל היחד, התשוקה לאחרים ואחרות, הנסיעות לצימר, השאלה המלחיצה מה עושים בזמן איכות, ההתלבטות אם להיפרד, והרצון הפועם להשאר יחד , יד ביד, למרות הקשיים.  המערכונים מדברים על הכל בצחוק קלילות והומור, ומותירים את הקהל בתחושה שאנחנו לא לבד בסרטים של עצמנו, ושהכל בסדר.                                                                                                    
באושר ובעושר - שי אביבי ומיכל ליבדינסקי


באושר ועושר 
- מערכונים על זוגיות

כותבים ומגישים: שי אביבי ומיכל ליבדינסקי

 

והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה....

ככה במשפט קצר ואופטימי המתאר מה קורה אחרי החתונה,  השאירו אותנו רוב האגדות 
וסגרו את הספר.  ואנחנו גדלנו עם הציפייה הזו למצוא את הנסיך או הנסיכה שלנו, לצלוח
 
את המכשולים בדרך, להתחתן, ולהגיע אל האושר ועושר הנכסף. והנה יום אחד הגענו עד
עצם היום הזה, נשואים + 2 , וגילינו שאנחנו קפואים, ממורמרים, בודדים, מאוכזבים,  בקיצור 
לא אושר ולא עושר, ואין ממי לדרוש את הכסף חזרה.  לקח לנו זמן להבין שבחיים האמיתיים,
 
כשההתאהבות נגמרת היא הופכת להיות זוגיות, ושזוגיות זה לא פשוט. צריך לעבוד עליה.
 
מתוך המצוקה הזאת שלנו, נולד המופע הזה , המורכב ממערכונים שכתבנו, ומביאים את
 
הזוית הגברית והנשית על נושאים זוגיים שלא תמיד קל לדבר עליהם :  השתיקות שהולכות
וגדלות, המין האדיר שנהיה נדיר,  הצורך בקצת ספייס בתוך כל היחד, התשוקה לאחרים
 
ואחרות, הנסיעות לצימר, השאלה המלחיצה מה עושים בזמן איכות, ההתלבטות אם להיפרד,
 
והרצון הפועם להשאר יחד , יד ביד, למרות הקשיים.  המערכונים מדברים על הכל בצחוק
 
קלילות והומור, ומותירים את הקהל בתחושה שאנחנו לא לבד בסרטים של עצמנו, ושהכל בסדר.

                                                                                           

 

       


09/12/2016 22:00
יאמאטו היא להקה מוסיקלית גדולה של מתופפים יפנים, זוכת הפרס הראשון בפסטיבל אדינבורו. מאז הקמתה לפני כ-20 שנה, הספיקה הלהקה להופיע בעשרות מדינות, מול יותר מחמישה מיליון איש.חברי הלהקה, המונה כיום 17 משתתפים, יצרו מופע המושתת על כשרון יוצא דופן של מוסיקאים בעלי יכולות נגינה ותנועה וירטואוזיים. במסגרת פסטיבל ישראל לילדים יעלו חברי הלקה מופע וירטואוזי ודינאמי המשלב מודרנה ומסורת, תיפוף, תנועה והומור, ויספק לקהל שעתיים של חגיגת קצב ואנרגיה.* המופע מתאים לילדים ולמבוגריםמן הביקורת:"פצצה של אנרגיות מטורפות" Socialidad"תופים מרהיבים מתופפים בליבנו" Le parisen"אנרגיה טהורה פוגשת נשמה גבוהה" The Scotsman לאתר המופע: www.yamato.jp
YAMATO - The Drummers of Japan
יאמאטו היא להקה מוסיקלית גדולה של מתופפים יפנים, זוכת הפרס 
הראשון בפסטיבל אדינבורו. 
מאז הקמתה לפני כ-20 שנה, הספיקה 
הלהקה להופיע בעשרות מדינות, מול יותר מחמישה מיליון איש.

חברי הלהקה, המונה כיום 17 משתתפים, יצרו מופע המושתת על 
כשרון יוצא דופן של מוסיקאים בעלי יכולות נגינה ותנועה וירטואוזיים. 

במסגרת פסטיבל ישראל לילדים יעלו חברי הלקה מופע וירטואוזי 
ודינאמי המשלב מודרנה ומסורת, תיפוף, תנועה והומור, ויספק לקהל 
שעתיים של חגיגת קצב ואנרגיה.


* המופע מתאים לילדים ולמבוגרים

מן הביקורת:
"פצצה של אנרגיות מטורפות" Socialidad
"תופים מרהיבים מתופפים בליבנו" Le parisen
"אנרגיה טהורה פוגשת נשמה גבוהה" The Scotsman 

לאתר המופע: www.yamato.jp
10/12/2016 21:00
"עמק הפרחים"בשקט, בלי גימיקים מיותרים, עם הרבה כוונה, מסורת, כשרון, רגש, וטעם טוב....צבר המופע המשותף של דקלון וסגיב כהן תאוצה ממשית בשטח.הרפרטואר מורכב מנכסי צאן ברזל אמיתיים של תרבות מוזיקלית ישראלית, כזו החוצה כל גבול לרבות גיל, מין ועדה,...כזו שעומדת במבחן הזמן ואף משתבחתעם השנים.דקלון - מאבות המזון המוכרים והרשמיים של הזמר הים תיכוני המפואר, חלוץ אמיתי המהווה אחד מעמודי התווך של תרבות שירה שלמה, ושל הז'אנר הפולקלוריסטי/אתני במיוחד, קולו צלול וחזק, נוכחותו כובשת, ובאמתחתו מסר מעולם תמים יותר, פשוט יותר, עולם בו השיר היה העיקר (ולא המותג המבצע אותו).לצידו, סגיב כהן - הבולט בקרב דור חדש של יוצרים/מלחינים ישראלים, אומן המקפיד על ערכי השפה, טוהר הביצוע, ואיכות אומנותית, ובכך מסמן עצמו כיורש האמיתי(ואולי הבודד) של דור הנפילים שקדם לו.במופע "עמק הפרחים" מארחים דקלון וסגיב כהן את אהובה עוזרי ,שגדלה עם דקלון בכרם התימנים ויש ביניהם קירבה משפחתית , המלכה הבלתי מעורערת של הזמר הישראלי-ים תיכוני  שרבים משיריה הפכו לקלאסיקות.מנהל מוסיקלי ופסנתר – נדב ביטון | תופים – ליאור שולמן | קלידים – ניר שלום | גיטרה חשמלית – דורון שחר | בס – שני שביט | כלי הקשה – יאיר צברי | עוד – גיא טירםחידוש מרענן לנוסטלגיה במיטבההערות* 20:30 פתיחת דלתות // 22:00 תחילת מופע* המופע בישיבה במקומות לא מסומנים, מומלץ להגיע מוקדם.
דקלון וסגיב כהן מארחים את אהובה עוזרי

"עמק הפרחים"

בשקט, בלי גימיקים מיותרים, עם הרבה כוונה, מסורת, כשרון, רגש, וטעם טוב....
צבר המופע המשותף של דקלון וסגיב כהן תאוצה ממשית בשטח.


הרפרטואר מורכב מנכסי צאן ברזל אמיתיים של תרבות מוזיקלית ישראלית, כזו 
החוצה כל גבול לרבות גיל, מין ועדה,...כזו שעומדת במבחן הזמן ואף משתבחת
עם השנים.

דקלון - מאבות המזון המוכרים והרשמיים של הזמר הים תיכוני המפואר, חלוץ אמיתי 
המהווה אחד מעמודי התווך של תרבות שירה שלמה, ושל הז'אנר הפולקלוריסטי/אתני 
במיוחד, קולו צלול וחזק, נוכחותו כובשת, ובאמתחתו מסר מעולם תמים יותר, פשוט 
יותר, עולם בו השיר היה העיקר (ולא המותג המבצע אותו).

לצידו, סגיב כהן - הבולט בקרב דור חדש של יוצרים/מלחינים ישראלים, אומן המקפיד 
על ערכי השפה, טוהר הביצוע, ואיכות אומנותית, ובכך מסמן עצמו כיורש האמיתי
(ואולי הבודד) של דור הנפילים שקדם לו.

במופע "עמק הפרחים" מארחים דקלון וסגיב כהן את אהובה עוזרי ,שגדלה עם דקלון 
בכרם התימנים ויש ביניהם קירבה משפחתית , המלכה הבלתי מעורערת של הזמר 
הישראלי-ים תיכוני  שרבים משיריה הפכו לקלאסיקות.

מנהל מוסיקלי ופסנתר – נדב ביטון | תופים – ליאור שולמן | קלידים – ניר שלום | 
גיטרה חשמלית – דורון שחר | בס – שני שביט | כלי הקשה – יאיר צברי | עוד – גיא טירם

חידוש מרענן לנוסטלגיה במיטבה

הערות

* 20:30 פתיחת דלתות // 22:00 תחילת מופע
* המופע בישיבה במקומות לא מסומנים, מומלץ להגיע מוקדם.

15/12/2016 22:00
קומדיגל 2 חדש – מופע סטנד אפ מיוחד לחנוכה! לילדים ולהורים.בחנוכה הקרוב אנו מעלים מופע מצחיק ומיוחד במינו.מופע סטנד אפ המיועד לכל המשפחה- ילדים והורים, כאשר החשיבההיא חוויה משותפת להורים ולילדים.(מתי פעם אחרונה צחקתם עם ילדכם על נושא מסוים מאותה נקודת מבט?)את המופע ינחה ויגיש שחר חסון כוכב ערוץ הילדים עם התוכניות "הסופשלי"ו"הפרעת קשב" שאף זכתה כ"תוכנית השנה" של ערוץ הילדים ובאותו מעמד שחר נבחר על ידי הילדים כ"מצחיקן השנה" של הערוץ.כמו כן במופע ישתתפו דובדבני וקובץ (ליאור דובדבני ואילן קובץ) - צמד קומיקאים (כוכבי הסרט "מה כבר יכול לקרות") שהופיע בתוכניות מגוונות בערוץ 2, ובתוכניות סטנד אפ לילדים  "הצחוקיה" – ערוץ ניקולודיאון, "מיסטרציפס" ערוץ הילדים.צמד נוסף שייקח חלק במופע הוא צמד שיניים (ליאור פאוקר ודרור טייכנר) צמדשיניים הפך בשנים האחרונות לכוכבי הילדים והנוער בעקבות השתתפותם בתוכניות ילדים רבות,  "מיסטר ציפס" ערוץ הילדים, "הצחוקיה",  "סופר שטותניק"– ניקולודיאון. אין בר/בת מצווה שהם לא מוזמנים אליה לשמח את הילדים וההורים.אחרון חביב הוא אמיר הורוביץ, סטנדאפיסט המשלב את הסטנד אפ שלו בקטע ביטבוקס ומוציא מפיו קולות שלא תאמינו שיוצאים מבן אדם. כמו השאר אמיר גם השתתף בתוכנית "הצחוקיה".שחר חסון, דובדבני וקובץ, צמד שיניים ואמיר הורוביץעל במה אחת במופע קצבי ומצחיק עד דמעות וגם לא יחסרו הפתעות.
קומדי גל 2 חדש

קומדיגל 2 חדש – מופע סטנד אפ מיוחד לחנוכה! לילדים ולהורים.

בחנוכה הקרוב אנו מעלים מופע מצחיק ומיוחד במינו.

מופע סטנד אפ המיועד לכל המשפחה- ילדים והורים, כאשר החשיבה
היא חוויה משותפת להורים ולילדים.

(מתי פעם אחרונה צחקתם עם ילדכם על נושא מסוים מאותה נקודת מבט?)

את המופע ינחה ויגיש שחר חסון כוכב ערוץ הילדים עם התוכניות "הסופשלי"
ו"הפרעת קשב" שאף זכתה כ"תוכנית השנה" של ערוץ הילדים ובאותו מעמד 
שחר נבחר על ידי הילדים כ"מצחיקן השנה" של הערוץ.

כמו כן במופע ישתתפו דובדבני וקובץ (ליאור דובדבני ואילן קובץ) - צמד 
קומיקאים (כוכבי הסרט "מה כבר יכול לקרות") שהופיע בתוכניות מגוונות 
בערוץ 2, ובתוכניות סטנד אפ לילדים  "הצחוקיה" – ערוץ ניקולודיאון, "מיסטר
ציפס" ערוץ הילדים.

צמד נוסף שייקח חלק במופע הוא צמד שיניים (ליאור פאוקר ודרור טייכנר) צמד
שיניים הפך בשנים האחרונות לכוכבי הילדים והנוער בעקבות השתתפותם 
בתוכניות ילדים רבות,  "מיסטר ציפס" ערוץ הילדים, "הצחוקיה",  "סופר שטותניק"
– ניקולודיאון. אין בר/בת מצווה שהם לא מוזמנים אליה לשמח את הילדים וההורים.

אחרון חביב הוא אמיר הורוביץ, סטנדאפיסט המשלב את הסטנד אפ שלו בקטע 
ביטבוקס ומוציא מפיו קולות שלא תאמינו שיוצאים מבן אדם. כמו השאר אמיר גם 
השתתף בתוכנית "הצחוקיה".

שחר חסון, דובדבני וקובץ, צמד שיניים ואמיר הורוביץ

על במה אחת במופע קצבי ומצחיק עד דמעות וגם לא יחסרו הפתעות.

16/12/2016 עד 24/12/2016
6 שנים לאחר שכבש את העולם, הילד שהוכיח שגם בנים יכולים לרקוד מגיע למוצקין בהפקה ישראלית מושקעת ודוברת עברית אשר מבוססת על ההפקה המצליחה מלונדון.המחזמר מבוסס על סרט הקולנוע הבריטי האהוב משנת 2000, ועל הפקה בימתית שעלתה בהצלחה במאי 2005 בתיאטרון "ויקטוריה פאלאס", לונדון.העלילה מביאה את סיפורו של בילי בן ה-11, ילד יתום מאם הממיר את כפפות האגרוף בנעלי בלט, ומוצא עצמו נמשך לריקוד בעזרתה של מורה לבלט שלוקחת אותו תחת חסותה (דפנה דקל). כל זאת על רקע מאבקי משפחתו וקהילתו במסגרת שביתת הכורים שהייתה בשנים 1984-1985 במחוז דרהאם, בצפון מזרח אנגליה.המחזמר הפך לאחד האהובים בעשור האחרון והיה מועמד לתשעה פרסי לורנס אוליבייה וזכה בארבעה, כולל למחזמר החדש. בהמשך הוא עלה במדינות כמו אוסטרליה, טורונטו, שיקגו, ברזיל וברודווי שם הוא רץ במשך 1,312 הופעות וזכה בעשרה פרסי טוני ועשרה פרסי "שולחן הכתיבה", כולל למחזמר הטוב ביותר.את השירים שיבוצעו על הבמה כתב לא אחר מאשר סר אלטון ג'ון.בהשתתפות: אבי קושניר, אושרי כהן, דפנה דקל, שון גרנות זילברשטיין / ארנון הרינג ואחרים.בילי אליוט היינו מחזמר מעורר השראה אשר כבש מיליוני צופים ברחבי העולםhttps://youtu.be/2qMqwfUsqFUשחקנים:אבי קושניר, אושרי כהן, דפנה דקל, שון גרנות זילברשטיין / ארנון הרינג ואחרים.					      מוסיקה:אלטון ג'ון					      כוריאוגרפיה:אלדר גרויסמן, מיכל שי					      במאי:אלדר גרויסמן					      עיצוב תלבושות:יובל כספין
בילי אליוט
6 שנים לאחר שכבש את העולם, הילד שהוכיח שגם בנים יכולים לרקוד מגיע למוצקין בהפקה ישראלית מושקעת ודוברת עברית אשר מבוססת על ההפקה המצליחה מלונדון.

המחזמר מבוסס על סרט הקולנוע הבריטי האהוב משנת 2000, ועל הפקה בימתית שעלתה בהצלחה במאי 2005 בתיאטרון "ויקטוריה פאלאס", לונדון.

העלילה מביאה את סיפורו של בילי בן ה-11, ילד יתום מאם הממיר את כפפות האגרוף בנעלי בלט, ומוצא עצמו נמשך לריקוד בעזרתה של מורה לבלט שלוקחת אותו תחת חסותה (דפנה דקל). כל זאת על רקע מאבקי משפחתו וקהילתו במסגרת שביתת הכורים שהייתה בשנים 1984-1985 במחוז דרהאם, בצפון מזרח אנגליה.

המחזמר הפך לאחד האהובים בעשור האחרון והיה מועמד לתשעה פרסי לורנס אוליבייה וזכה בארבעה, כולל למחזמר החדש. בהמשך הוא עלה במדינות כמו אוסטרליה, טורונטו, שיקגו, ברזיל וברודווי שם הוא רץ במשך 1,312 הופעות וזכה בעשרה פרסי טוני ועשרה פרסי "שולחן הכתיבה", כולל למחזמר הטוב ביותר.

את השירים שיבוצעו על הבמה כתב לא אחר מאשר סר אלטון ג'ון.

בהשתתפות: אבי קושניר, אושרי כהן, דפנה דקל, שון גרנות זילברשטיין / ארנון הרינג ואחרים.

בילי אליוט היינו מחזמר מעורר השראה אשר כבש מיליוני צופים ברחבי העולם
https://youtu.be/2qMqwfUsqFU

שחקנים:

אבי קושניר, אושרי כהן, דפנה דקל, שון גרנות זילברשטיין / ארנון הרינג ואחרים.

מוסיקה:

אלטון ג'ון

כוריאוגרפיה:

אלדר גרויסמן, מיכל שי

במאי:

אלדר גרויסמן

עיצוב תלבושות:

יובל כספין
18/12/2016 20:00
בואו איתנו למסע בממלכת היורה והקרקס,בואו להיות הראשונים שיתרגש ממנו!לראשונה בעולם! מופע המשלב קרקס, תיאטרון ואת עולם הדינוזאורים האהוב כל כך.עשרות משתתפים על הבמה במופע חדשני המשלב בתוכו פנטזיה קסומה מרגשתומצחיקה, מוזיקה מהפנטת, פעלולי קרקס עוצרי נשימה, בשילוב בובות דינוזאוריםענקיות ומפתיעות.כל אלו יוצרים חוויית צפייה מיוחדת וחד פעמית שטרם נראתה על הבמות.קרקס הדינוזאורים 2016 - רק חשבתם שראיתם הכל...
קרקס הדינוזאורים
בואו איתנו למסע בממלכת היורה והקרקס,
בואו להיות הראשונים שיתרגש ממנו!

לראשונה בעולם! מופע המשלב קרקס, תיאטרון ואת עולם הדינוזאורים האהוב כל כך.
עשרות משתתפים על הבמה במופע חדשני המשלב בתוכו פנטזיה קסומה מרגשת
ומצחיקה, מוזיקה מהפנטת, פעלולי קרקס עוצרי נשימה, בשילוב בובות דינוזאורים
ענקיות ומפתיעות.
כל אלו יוצרים חוויית צפייה מיוחדת וחד פעמית שטרם נראתה על הבמות.

קרקס הדינוזאורים 2016 - רק חשבתם שראיתם הכל...
26/12/2016
קדיה – חד גדיאהצגה מוזיקלית סביב חייה ושיריה של המשוררת היידית המפורסמת קדיה מולודובסקי, בימוי ומחזה: חגית רכביקדיה מולודובסקי המשוררת היידית ידועה בעיקר בזכות שירי הילדים הנפלאים (ביניהם: "פתחו את השער" ו"מעשה במעיל"( שתורגמו מיידיש לעברית על ידי טובי המשורריםוהפכו לקלאסיקה. מלבד שירי הילדים פרסמה קדיה כעשרה ספרי שירה וכן מחזות  ופואמות למבוגרים שזכו לשבחי הביקורת והייתה ידועה בזכות המאבק העיקש שלה למען שימור שפת היידיש.בהשתתפות (לפי א'-ב'): רונית אשרי, הילית דייטש-שני, נתן הכט, ישראל טרייסטמן, אמיתי קדר, אנדריי קשקר, מירי רגנדורפר, יהונתן רוזן.משך ההצגה: כשעה ו-30 דק' ללא הפסקה
קדיה-חד גדיא- יידישפיל

קדיה – חד גדיא

הצגה מוזיקלית סביב חייה ושיריה של המשוררת היידית המפורסמת קדיה מולודובסקי, 
בימוי ומחזה: חגית רכבי

קדיה מולודובסקי המשוררת היידית ידועה בעיקר בזכות שירי הילדים הנפלאים (ביניהם: 
"פתחו את השער" ו"מעשה במעיל"( שתורגמו מיידיש לעברית על ידי טובי המשוררים
והפכו לקלאסיקה. מלבד שירי הילדים פרסמה קדיה כעשרה ספרי שירה וכן מחזות  
ופואמות למבוגרים שזכו לשבחי הביקורת והייתה ידועה בזכות המאבק העיקש שלה 
למען שימור שפת היידיש.

בהשתתפות (לפי א'-ב'): רונית אשרי, הילית דייטש-שני, נתן הכט, ישראל טרייסטמן, 
אמיתי קדר, אנדריי קשקר, מירי רגנדורפר, יהונתן רוזן.

משך ההצגה: כשעה ו-30 דק' ללא הפסקה

02/01/2017 20:00
מדינת ישראל, בית חולים, מיטה. שר הביטחון, דן יסעור, זקוק להשתלת לב.כמה חודשים לפני כן הועבר בישראל חוק שהשר הוביל ותמך בו בכל ליבו: יהודים אינם יכולים לקבל תרומת איברים ממי שאינם יהודים. עכשיו הלב היחיד שבנמצא הוא לב טרי, צעיר ומבטיח – של בחור פלסטיני. השר צריךלקבל החלטה, או שהוא לוקח את הלב ועובר על החוק – או שהוא מת (והלכה האופציה להתמודד על ראשות הממשלה). כי זה מאוד מצחיק כשזה לא מצחיק.
אנגינה פקטוריס
מדינת ישראל, בית חולים, מיטה. שר הביטחון, דן יסעור, זקוק להשתלת לב.
כמה חודשים לפני כן הועבר בישראל חוק שהשר הוביל ותמך בו בכל ליבו: 
יהודים אינם יכולים לקבל תרומת איברים ממי שאינם יהודים. עכשיו הלב 
היחיד שבנמצא הוא לב טרי, צעיר ומבטיח – של בחור פלסטיני. השר צריך
לקבל החלטה, או שהוא לוקח את הלב ועובר על החוק – או שהוא מת 
(והלכה האופציה להתמודד על ראשות הממשלה). כי זה מאוד מצחיק כשזה 
לא מצחיק.
06/01/2017 22:00
             זאב רווח בקומדיה מטורפת                "מומו שיפוצים"מאת דונלד צ'רציל בתרגומו של דן אלמגור.העלילה מתרחשת בדירת פנטהאוז מפוארת בתל אביב, בה מתגוררת גב' אווה זיו-זביידה, אותה מגלמת השחקנית חני פרץ, אישה עשירה וראוותנית שמחליטה להפתיע את בעלה בזמן שהוא בחו"ל ולהעניק לו במתנה ג'קוזי על מנת לעזור לו להחלים מכאבי הגב מהם הוא סובל. השיפוצניק, "מומו" אותו מגלם השחקן זאב רווח, מגיע לביתה על מנת להתקין את הג'קוזי ונקלע מהר מאוד במהלך העבודה לתסבוכת אישית של גברת אווה ומתחיל לקחת חלק מאוד פעיל בלעזור לה למנוע משבר זוגי לפני שבעלה יחזור הביתה ובכך הופך לגיבור שמציל את היום.בהצגה סיטואציות מצחיקות מחיי היומיום בנושאים כמו: מעמד, זוגיות, אהבה, קנאה ויצרים.הצגה שלא תשאיר אתכם רגע דל ללא צחוק והזדהות עם הגיבורים.משתתפים: זאב רווח, חני פרץ, מעיין אשכנזי וגרגורי טל.
זאב רווח - מומו שיפוצים

זאב רווח בקומדיה מטורפת

"מומו שיפוצים"

מאת דונלד צ'רציל בתרגומו של דן אלמגור.

העלילה מתרחשת בדירת פנטהאוז מפוארת בתל אביב, בה מתגוררת גב' אווה זיו-זביידה, אותה מגלמת השחקנית חני פרץ, אישה עשירה וראוותנית שמחליטה להפתיע את בעלה בזמן שהוא בחו"ל ולהעניק לו במתנה ג'קוזי על מנת לעזור לו להחלים מכאבי הגב מהם הוא סובל. השיפוצניק, "מומו" אותו מגלם השחקן זאב רווח, מגיע לביתה על מנת להתקין את הג'קוזי ונקלע מהר מאוד במהלך העבודה לתסבוכת אישית של גברת אווה ומתחיל לקחת חלק מאוד פעיל בלעזור לה למנוע משבר זוגי לפני שבעלה יחזור הביתה ובכך הופך לגיבור שמציל את היום.

בהצגה סיטואציות מצחיקות מחיי היומיום בנושאים כמו: מעמד, זוגיות, אהבה, קנאה ויצרים.

הצגה שלא תשאיר אתכם רגע דל ללא צחוק והזדהות עם הגיבורים.

משתתפים: זאב רווח, חני פרץ, מעיין אשכנזי וגרגורי טל.


18/01/2017 20:30
האופרה הישראלית גאה להתארח בהיכל התאטרון קריית מוצקין בשני קונצרטים מלהיבים וצעירים מהסדרה של הקלאסיקות העולמיות, סדרת מופעים אינטימית וייחודית המביאה את הקלסיקות של הזמר העולמי בלבוש חדש ומרענןובהשתתפות מיטב סולני וסולניות האופרה הישראלית.מופע 1: האופרה הישראלית בערב שכולו "ביטלס".ערב להיטי הביטלס בביצועים אופראיים ייחודיים הנותנים כבוד ללחנים הנפלאיםשל לנון ומקרטני. הלהיטים הגדולים: Hey Jude, Eleanor Rigby, Let It Be, Ob-la-di, When I'm 64'Oh Darling.האופרה הישראלית, זמרי אופרה צעירים ותוססים שתמיד מלהיבים את הקהל.עיבודים ייחודיים ללהיטי הלהקה בשירת סולו ודואטים עם קריצה אופראית ובלבוש חדש ומרענן. המופע מביא לידי שיא את יכולות השירה והביצוע של סולני האופרה בליווי פסנתר. 
האופרה הישראלית שרה ביטלס

האופרה הישראלית גאה להתארח בהיכל התאטרון קריית מוצקין בשני קונצרטים 
מלהיבים וצעירים מהסדרה של הקלאסיקות העולמיות, סדרת מופעים אינטימית
 
וייחודית המביאה את הקלסיקות של הזמר העולמי בלבוש חדש ומרענן
ובהשתתפות מיטב סולני וסולניות האופרה הישראלית.

מופע 1: האופרה הישראלית בערב שכולו "ביטלס".
ערב להיטי הביטלס בביצועים אופראיים ייחודיים הנותנים כבוד ללחנים הנפלאים
של לנון ומקרטני. 

הלהיטים הגדולים: Hey Jude, Eleanor Rigby, Let It Be, Ob-la-di, When I'm 64'Oh Darling.

האופרה הישראלית, זמרי אופרה צעירים ותוססים שתמיד מלהיבים את הקהל.

עיבודים ייחודיים ללהיטי הלהקה בשירת סולו ודואטים עם קריצה אופראית ובלבוש 
חדש ומרענן. 

המופע מביא לידי שיא את יכולות השירה והביצוע של סולני האופרה בליווי פסנתר. 

26/01/2017 20:30
כל הילדים מכירים את סיפור סינדרלה מהיום שבו נולדו נערה ענייה נהיית לנסיכה וחיה באושר ועושר... בזכות נעל זכוכית.אגדת הילדים האהובה והקסומה בגירסה חדשה הצגה מוסיקלית, צבעונית, מצחיקה ומרגשת לכל המשפחה.ההצגה מלווה בשירים קליטים, תפאורה מרהיבה, תלבושות ססגוניות.בכיכובו של השחקן / זמר דורי בן-זאב בתפקיד סינדרלה: ספיר דרמון ("ראש גדול") / מעיין מלכה ("אמבוש") בתפקיד הנסיך: אלון ליטבק ("כוכב נולד")הצגה מומלצת לילדים בגיל 3-9 ולכל המשפחה.
סינדרלה
כל הילדים מכירים את סיפור סינדרלה מהיום שבו נולדו נערה ענייה נהיית לנסיכה וחיה באושר ועושר... בזכות נעל זכוכית.

אגדת הילדים האהובה והקסומה בגירסה חדשה הצגה מוסיקלית, צבעונית, מצחיקה ומרגשת לכל המשפחה.

ההצגה מלווה בשירים קליטים, תפאורה מרהיבה, תלבושות ססגוניות.

בכיכובו של השחקן / זמר דורי בן-זאב
בתפקיד סינדרלה: ספיר דרמון ("ראש גדול") / מעיין מלכה ("אמבוש")
בתפקיד הנסיך: אלון ליטבק ("כוכב נולד")

הצגה מומלצת לילדים בגיל 3-9 ולכל המשפחה.

28/01/2017 11:30
לראשונה בישראל הבלט הלאומי הסיני  ליאנינג בהפקה מלאה של הבלטהקלאסי ״שודד הים״  Le Corsaire.הרפתקה משעשעת ורומנטית, מלאת פעולה ותשוקות , עשירה בתפאורותותלבושות מרהיבות,   בביצוע וירטואוזי של 40 מבחירי רקדני סין. ה"קורסר" (שודד הים או הפיראט), כוריאוגרפיה מאת פטיפה למוסיקה מאת דליב ודריגו,  היא ללא ספק אחת מיצירות המופת הקלאסיות. ההפקה זכתה לביקורות נלהבות כאשר  הוצגה לראשונה בסין בשנת 2009 , והיא ממשיכה לרתק את הקהל  ולהלהיב אותו ברחבי העולם.הביקורת משבחת:״... הצלחה כבירה!״  Financial Times, China״...גדוש בתלבושות צבעוניות , תפאורה מפוארת  ופירטים , חגיגת מחול מרהיבה ". London, The Independent" משעשע  ומלא דמיון ... אם אף פעם לא היית במופע בלט קלאסי, זה המקום להתחיל...״ The Observer טקסט מורחב:                                                                                    ה"קורסר" (שודד הים או הפיראט), כוריאוגרפיה מאת מריוס פטיפה למוסיקה מאת אדם, דליב ודריגו,  הוא סיפור הרפתקאותיו ומסעותיו  מעבר לים הסינישל פיראט נועז -  קונרד, בכדי להציל את אהובתו נערת ההרמון – מדורה,  שנחטפה . סיפור אגדה פנטסטי על אהבה, ידידות ובגידה, יפיפיות ושודדים, שבויים ומרצחים.הרפתקה משעשעת ורומנטית, מלאת פעולה ותשוקה  שהועלתה מחדש על ידי הבלט הלאומי של סין ליאונינג, הלהקה הסינית היחידה המבצעת  ברחביסין את היצירה השלמה .ההפקה בביצוע הוירטואוזי של 40 רקדנים עשירה בתפאורה ותלבושות מרהיבות, זוכה לביקורות נלהבות מאז הוצגה לראשונה בשנת 2009 , והיא ממשיכה לרתקאת הקהל  ולהלהיב אותו.הבלט הלאומי של סין הוא גוף אמנותי רחב המורכב המונה כ 210 רקדנים, המאוגדב3 להקות אשר מתבססות  ב3 ערים מרכזיות :  מרכז-  ביג’ינג , בדרום סין- שנחאיובבירת צפון סין – ליאונינג.הלהקה שתבוא לישראל היא הבלט הלאומי הסיני  ליאונינג. הלהקה התפרסמה ברחביהעולם כאשר הפיקה  ב2006 את הבלט  ״הקיסר האחרון״ ובשנת 2009 את ״שודד הים״ ולאחרונה בשל זכית שלושה מרקדניה הראשיים בפרסי מחול  בתחרויות בינ״ל יוקרתיות.   
הבלט הלאומי הסיני le corsaire (שודד הים)

לראשונה בישראל הבלט הלאומי הסיני  ליאנינג בהפקה מלאה של הבלט
הקלאסי ״שודד הים״  Le Corsaire.

הרפתקה משעשעת ורומנטית, מלאת פעולה ותשוקות , עשירה בתפאורות
ותלבושות מרהיבות,   בביצוע וירטואוזי של 40 מבחירי רקדני סין. 

ה"קורסר" (שודד הים או הפיראט), כוריאוגרפיה מאת פטיפה למוסיקה מאת 
דליב ודריגו,  היא ללא ספק אחת מיצירות המופת הקלאסיות. ההפקה זכתה 
לביקורות נלהבות כאשר  הוצגה לראשונה בסין בשנת 2009 , והיא ממשיכה 
לרתק את הקהל  ולהלהיב אותו ברחבי העולם.

הביקורת משבחת:

״... הצלחה כבירה!״  Financial Times, China

״...גדוש בתלבושות צבעוניות , תפאורה מפוארת  ופירטים , חגיגת מחול 
מרהיבה ". London, The Independent

" משעשע  ומלא דמיון ... אם אף פעם לא היית במופע בלט קלאסי, זה 
המקום להתחיל...״ The Observer
 

טקסט מורחב:                                                                                    
ה"קורסר" (שודד הים או הפיראט), כוריאוגרפיה מאת מריוס פטיפה למוסיקה 
מאת אדם, דליב ודריגו,  הוא סיפור הרפתקאותיו ומסעותיו  מעבר לים הסיני
של פיראט נועז -  קונרד, בכדי להציל את אהובתו נערת ההרמון – מדורה,  
שנחטפה . סיפור אגדה פנטסטי על אהבה, ידידות ובגידה, יפיפיות ושודדים, 
שבויים ומרצחים.

הרפתקה משעשעת ורומנטית, מלאת פעולה ותשוקה  שהועלתה מחדש על 
ידי הבלט הלאומי של סין ליאונינג, הלהקה הסינית היחידה המבצעת  ברחבי
סין את היצירה השלמה .

ההפקה בביצוע הוירטואוזי של 40 רקדנים עשירה בתפאורה ותלבושות מרהיבות, 
זוכה לביקורות נלהבות מאז הוצגה לראשונה בשנת 2009 , והיא ממשיכה לרתק
את הקהל  ולהלהיב אותו.

הבלט הלאומי של סין הוא גוף אמנותי רחב המורכב המונה כ 210 רקדנים, המאוגד
ב3 להקות אשר מתבססות  ב3 ערים מרכזיות :  מרכז-  ביג’ינג , בדרום סין- שנחאי
ובבירת צפון סין – ליאונינג.

הלהקה שתבוא לישראל היא הבלט הלאומי הסיני  ליאונינג. הלהקה התפרסמה ברחבי
העולם כאשר הפיקה  ב2006 את הבלט  ״הקיסר האחרון״ ובשנת 2009 את ״שודד הים״ 
ולאחרונה בשל זכית שלושה מרקדניה הראשיים בפרסי מחול  בתחרויות בינ״ל יוקרתיות.


   

28/01/2017 20:30
לראשונה בישראל להקת המחול בלט היספניקו מניו יורק בערב מחול ומוזיקה היספנו-אמריקאים. רקדנים מלהיבים, המבצעים מגוון ריקודי מסוגנן, לטיני ועכשוי, מאת כוריאוגרפים ומוזיקאים מספרד, קולומביה, ארה״ב  וקובה: בואו להכיר את הכוריאוגרפים אנבל לופז אוצ’ואה, קאייטנו סוטו, רמירז סנסנו, פדרו רואיז ואדוארדו וילארו,  להנות מ״אל  בסו״  למוזיקה ספרדית קלאסית, תנו לעצמכם להסחף  במקצבי הג’אז הלטיני ב״דנסון״ ובחושניות המחול הגברי  ב״סומברריסימו״ עםבואנהויסטה ומוזיקת סוינג, וקפצו במקומותיכם  ב״ הוואנה קלאב״, למקצבי הסון, ממבו, צ'ה-צ'ה-צ'ה, בולרו, רומבה קונגה, של הזמרת הקובנית המפורסמת סליה קרוז.״מחול משיי, שמחה חושנית  בשילוב כוריאוגרפי מפואר של מקצבי מחול חברתילטיני, קובני, ג'אז ומוסיקת סווינג ביג בנד... מלהיב!״  ניו יורק טיימס״מגוון ריקודימסנוור המבוצע בצורה מרהיבה... תענוג מתחילתו ועד סופו!״ בוסטון גלובמשך: שעה וחצי
בלט היספניקו מניו יורק

לראשונה בישראל להקת המחול בלט היספניקו מניו יורק בערב מחול ומוזיקה היספנו-אמריקאים. 
רקדנים מלהיבים, המבצעים מגוון ריקודי מסוגנן, לטיני ועכשוי, מאת כוריאוגרפים ומוזיקאים מספרד
, קולומביה, ארה״ב  וקובה: בואו להכיר את הכוריאוגרפים אנבל לופז אוצ’ואה, קאייטנו סוטו, רמירז 
סנסנו, פדרו רואיז ואדוארדו וילארו
,  להנות מ״אל  בסו״  למוזיקה ספרדית קלאסית, תנו לעצמכם 
להסחף  במקצבי הג’אז הלטיני ב״דנסון״ ובחושניות המחול הגברי  ב״סומברריסימו״ עםבואנה
ויסטה ומוזיקת סוינג, וקפצו במקומותיכם  ב״ הוואנה קלאב״, למקצבי הסון, ממבו, צ'ה-צ'ה-צ'ה, 
בולרו, רומבה קונגה, של הזמרת הקובנית המפורסמת סליה קרוז.


״מחול משיי, שמחה חושנית  בשילוב כוריאוגרפי מפואר של מקצבי מחול חברתילטיני, קובני, 
ג'אז ומוסיקת סווינג ביג בנד... מלהיב!״ 
 ניו יורק טיימס

״מגוון ריקודימסנוור המבוצע בצורה מרהיבה... תענוג מתחילתו ועד סופו!״ בוסטון גלוב

משך: שעה וחצי


01/02/2017 20:30
סיבוב הופעות חדש!!!סנסציה מוזיקאלית בינלאומית!המופע מבית היוצר של ליאור כלפון ובעיבודו המוזיקלי של שי פישמן הינו חגיגה מוסיקלית מלהיבה המדגימה שימוש ווירטואוזי בקול האנושי בלבד, ללא אף כלי נגינה על הבמה. המופע זוכה להצלחה עולמית מסחררת. voca people הינו מופע תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי ומשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט בוקס מודרנית המבצעת קולות תופים, חצוצרות, גיטרות וכלי נגינה שונים באמצעות הקול בלבד. הרכב ה-voca people  מבצע עיבודים ווקאליים קצביים ומפתיעים המהווים טעימות מכ- 70 להיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים ידועים ועד למוסיקה מהסרטים, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור ובהעמדה ויזואלית מרתקת. עד כה עלה המופע המצליח על במות ב: ארה"ב –ניו יורק, דרום אמריקה, קנדה, צרפת, שוויץ, בלגיה, אסטוניה, ספרד, פורטוגל, איטליה, הולנד, גרמניה, הונגריה, רוסיה, סינגפור, הונג קונג, יוון ומלטה. הביקורת משבחות:"פשוט נהדר" –  הניו יורק טיימס "חייזרים עם קולות של זהב"  - "le parisien", צרפת"מופע עוצר נשימה" -ticinonews, שוויץ "לא להחמיץ!" -הבמה, ישראל "חייבים לראות כדי להאמין" - cbs,ארה"ב
voca people
סיבוב הופעות חדש!!!
סנסציה מוזיקאלית בינלאומית!
המופע מבית היוצר של ליאור כלפון ובעיבודו המוזיקלי של שי פישמן הינו חגיגה

מוסיקלית מלהיבה המדגימה שימוש ווירטואוזי בקול האנושי בלבד, ללא אף כלי

נגינה על הבמה. המופע זוכה להצלחה עולמית מסחררת. voca people הינו מופע

תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי ומשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט

בוקס מודרנית המבצעת קולות תופים, חצוצרות, גיטרות וכלי נגינה שונים באמצעות

הקול בלבד. הרכב ה-voca people  מבצע עיבודים ווקאליים קצביים ומפתיעים

המהווים טעימות מכ- 70 להיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים

ידועים ועד למוסיקה מהסרטים, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור

ובהעמדה ויזואלית מרתקת.

 
עד כה עלה המופע המצליח על במות ב: ארה"ב –ניו יורק, דרום אמריקה, קנדה,

צרפת, שוויץ, בלגיה, אסטוניה, ספרד, פורטוגל, איטליה, הולנד, גרמניה, הונגריה,

רוסיה, סינגפור, הונג קונג, יוון ומלטה.

 


הביקורת משבחות:
"פשוט נהדר" –  הניו יורק טיימס
"חייזרים עם קולות של זהב"  - "le parisien", צרפת
"מופע עוצר נשימה" -ticinonews, שוויץ
"לא להחמיץ!" -הבמה, ישראל
"חייבים לראות כדי להאמין" - cbs,ארה"ב

02/02/2017 20:30
מופע מחול: להקת L-E-V במופע חדש OCD LOVEבסדרת Mixמאת: שרון אייל וגיא בכריצירתם האחרונה של שרון אייל וגיא בכר היא מסע אפל וחודר נשמה, מלא עוצמה, תשוקה ומתח, לצלילי מוזיקת טכנו מפעימה מאת ה DJ אורי ליכטיק. LOVE OCD הוא שם קיצור לתופעת טורדנות כפייתית והיצירה עוסקת באהבה וחוסר סינכרון, אשר שוב ושוב מציבה אתגרים לאהבה ולחיים. המופע הזוכה להצלחה כבירה, הופקבמשותף ע״ 5 פסטיבלים יוקרתיים באירופה וצפון אמריקה ויוצג בעונת 17-16ב 16 פסטיבלים ברחבי העולם.
להקת L-E-V במופע חדש OCD LOVE מאת שרון אייל וגיא בכר

מופע מחול: להקת L-E-V במופע חדש OCD LOVE

בסדרת Mix

מאת: שרון אייל וגיא בכר

יצירתם האחרונה של שרון אייל וגיא בכר היא מסע אפל וחודר נשמה, מלא עוצמה, 
תשוקה ומתח, לצלילי מוזיקת טכנו מפעימה מאת ה DJ אורי ליכטיק. LOVE OCD הוא 
שם קיצור לתופעת טורדנות כפייתית והיצירה עוסקת באהבה וחוסר סינכרון, אשר 
שוב ושוב מציבה אתגרים לאהבה ולחיים. המופע הזוכה להצלחה כבירה, הופק
במשותף ע״ 5 פסטיבלים יוקרתיים באירופה וצפון אמריקה ויוצג בעונת 17-16
ב 16 פסטיבלים ברחבי העולם.

07/02/2017 20:30
Elvis- מופע המחווה לזמר הרוקנרול האגדי  אלביס  פרסליאלביס פרסלי היה מגדולי הזמר האמריקאי לאורך שלושה עשורים.  הוא היה אדם מוכשר,כריזמטי, מודל לחיקוי, יפה תואר , או לסיכום כפי שאנחנו נוהגים לקרוא לו "מלך הרוקנרול״.להקת מוזס סי בכיכובו של הזמר והשחקן, מוזס סימן טוב,  גאה להציג מופע מקורי, מושקעומרהיב ברמה בינלאומית המשלב את הפן המוסיקלי המקצועי עם תולדות  אלביס פרסלי באופןכרונולוגי בתחנות החשובות בחייו.המופע משלב להיטים כגון:HOUND DOG, ARE YOU LONESOME TONIGHT, JAIL HOUSE  ROCK,SUSPICIOUS MINDS, ALWAYS ON MINDועוד רבים וטובים.המופע לוקח אותנו למסע  נוסטלגי לאורך  שנותיו הפעילות של אלביס , בשילוב  קטעי וידאומסרטים עלילתיים ודוקומנטריים. המופע  מורכב מעשרה  נגנים, שלישית זמרי ליווי, כלי נשיפהוחטיבת  קצב.הכינו  את נעלי הזמש הכחולות  והצטרפו  להופעה מהנה, מרגשת שלא משאירה  אף אחד בכסא!
ELVIS - מופע המחווה למלך הרוקנרול
Elvis- מופע המחווה לזמר הרוקנרול האגדי  אלביס  פרסלי
אלביס פרסלי היה מגדולי הזמר האמריקאי לאורך שלושה עשורים.  הוא היה אדם מוכשר,
כריזמטי, מודל לחיקוי, יפה תואר , או לסיכום כפי שאנחנו נוהגים לקרוא לו "מלך הרוקנרול״.
להקת מוזס סי בכיכובו של הזמר והשחקן, מוזס סימן טוב,  גאה להציג מופע מקורי, מושקע
ומרהיב ברמה בינלאומית המשלב את הפן המוסיקלי המקצועי עם תולדות  אלביס פרסלי באופן
כרונולוגי בתחנות החשובות בחייו.
המופע משלב להיטים כגון:
HOUND DOG, ARE YOU LONESOME TONIGHT, JAIL HOUSE  ROCK,
SUSPICIOUS MINDS, ALWAYS ON MIND
ועוד רבים וטובים.
המופע לוקח אותנו למסע  נוסטלגי לאורך  שנותיו הפעילות של אלביס , בשילוב  קטעי וידאו
מסרטים עלילתיים ודוקומנטריים. המופע  מורכב מעשרה  נגנים, שלישית זמרי ליווי, כלי נשיפה
וחטיבת  קצב.
הכינו  את נעלי הזמש הכחולות  והצטרפו  להופעה מהנה, מרגשת שלא משאירה  אף אחד בכסא!
09/02/2017 21:00
הסיפור המרגש המבוסס על מחזהו המפורסם של שקספיר "רומיאו ויוליה" בעיבוד מודרני לחברה הניו-יורקית בת זמנינו. המוסיקה הגאונית של המלחין היהודי לאונרד ברנשטיין המוכרת לכולנו על מנגינותיה הבלתי נשכחות הממשיכות להתנגן כחלק מהתרבות העולמית.סצנות הריקוד המלהיבות של ג'רום רובינס גדול הכוראוגרפים האמריקאים. שקספיר, לאונרד ברנשטיין, ג'רום רובינס, הופכים את "סיפור הפרברים" למחזמר האיכותי, האהוב, המוערך, המרגש והמלהיב מכל מחזות הזמר הקיימים, הכולל את השירים הידועים כובשי הלב, ביניהם: "מריה", "אמריקה", "Tonight" ,"Somewhere".מחזמר בהשתתפות מיטב השחקנים, הזמרים והרקדנים בישראל .משתתפים.:עידו רוזנברג, משי קליינשטיין, רונה לי שמעון, יפתח מזרחי, גלעד שמואלי, שלמה וישינסקי, עודד ליאופולד, אביב זמר, זוהר בדש, אור משיח, אברי ארבל, תם אפלבאום, יואב מילשטיין, עמית לוי, רביב מדר, נתנאל בסיל, נטע טמשה,, נטלי ליפין, רוני מרחבי, ליאור גלרון, שני שאולי, נעמה פרידמן, ליאור כהן.					      בימוי:צדי צרפתי
סיפור הפרברים
הסיפור המרגש המבוסס על מחזהו המפורסם של שקספיר "רומיאו ויוליה" בעיבוד מודרני לחברה הניו-יורקית בת זמנינו. המוסיקה הגאונית של המלחין היהודי לאונרד ברנשטיין המוכרת לכולנו על מנגינותיה הבלתי נשכחות הממשיכות להתנגן כחלק מהתרבות העולמית.

סצנות הריקוד המלהיבות של ג'רום רובינס גדול הכוראוגרפים האמריקאים. שקספיר, לאונרד ברנשטיין, ג'רום רובינס, הופכים את "סיפור הפרברים" למחזמר האיכותי, האהוב, המוערך, המרגש והמלהיב מכל מחזות הזמר הקיימים, הכולל את השירים הידועים כובשי הלב, ביניהם: "מריה", "אמריקה", "Tonight" ,"Somewhere".

מחזמר בהשתתפות מיטב השחקנים, הזמרים והרקדנים בישראל .
משתתפים.:
עידו רוזנברג, משי קליינשטיין, רונה לי שמעון, יפתח מזרחי, גלעד שמואלי, שלמה וישינסקי, עודד ליאופולד, אביב זמר, זוהר בדש, אור משיח, אברי ארבל, תם אפלבאום, יואב מילשטיין, עמית לוי, רביב מדר, נתנאל בסיל, נטע טמשה,, נטלי ליפין, רוני מרחבי, ליאור גלרון, שני שאולי, נעמה פרידמן, ליאור כהן.

בימוי:

צדי צרפתי
14/02/2017 20:30
כוריאוגרף: מלנדייןמוסיקה: פרוקופייב בעקבות הצלחתה הכבירה במופע מג’יפיק , להקת בלט ביאריץ חוזרת לישראלבמופע שכובש את במות אירופה. סינדרלה הוא סיפורה של נערה שנולדה לרקוד,להיות כוכבת. הכוריאוגרף תיירי מלנדיין מוביל אותנו בנתיב עשוי אפר וקסם , לעתים טרגי, לעתים קומי, העובר דרך ספקות, הכחשה וכאב ומראה לנו גם אתלידתה ופריחתה של אהבה, המגשימה את החלום למרות המכשולים בדרכה. ״20 רקדנים מדהימים במופע קסום: מעולם לא ראינו את סיפור סינדרלה כל כךמרשים, מלא ייאוש, אמון, אהבה ואכזריות בורלסקית, חושך, אור ויופי אינסופי״. (ל'אקספרס, פריס)
בלט ביאריץ - סינדרלה

כוריאוגרף: מלנדיין
מוסיקה: פרוקופייב 

בעקבות הצלחתה הכבירה במופע מג’יפיק , להקת בלט ביאריץ חוזרת לישראל
במופע שכובש את במות אירופה. סינדרלה הוא סיפורה של נערה שנולדה לרקוד,
להיות כוכבת. הכוריאוגרף תיירי מלנדיין מוביל אותנו בנתיב עשוי אפר וקסם , 
לעתים טרגי, לעתים קומי, העובר דרך ספקות, הכחשה וכאב ומראה לנו גם את
לידתה ופריחתה של אהבה, המגשימה את החלום למרות המכשולים בדרכה. 

״20 רקדנים מדהימים במופע קסום: מעולם לא ראינו את סיפור סינדרלה כל כך
מרשים, מלא ייאוש, אמון, אהבה ואכזריות בורלסקית, חושך, אור ויופי אינסופי״. 
(ל'אקספרס, פריס)

20/02/2017 20:30
PIXELבעקבות הצלחתה הכבירה בסדרת המופעים בהיכל אמנויות הבמה הרצליה,  להקת קאפיג מצרפת חוזרת לישראל  במרץ 2017 לסדרת מופעים בת״א , הרצליה וחיפה.מופע חדשני ומרהיב המשלב מחול היפופ אורבני וקרקסי עם תפאורהדיגיטלית תלת ממדית.להקת קאפיג מצרפת בניהולו האמנותי של הכוריאוגרף מוראד מרזוקי, תציג שוב בישראל  את המופע PIXEL:מופע חדשני ומרתק, המשלב מחול היפופ אורבני וקרקסי עם תפאורה דיגיטלית תלת ממדית, אשר  נעה ומגיבה לתנועות הרקדנים ולשינויים במיקומם ויוצרת אשליות אופטיות במציאות בימתית חדשה. כל הגבולות בין הריאלי, הוירטואלי והגוף מטשטשים ויוצרים עולם שבו הכל אפשרי על הבמה.מופע מרתק ומקורי הזוכה לתשואות וביקורות מרשימות בעולם, שהפך לסנסציה בעולם המחול העכשווי. ריקוד , קרקס ואמנות דיגיטלית משתלבים ויוצרים מופע מרהיב.הביקורות בישראל ובעולם  משבחות: ״...קרקס אנלוגי בעולם דיגיטלי מלא פליאה... נהדר, לא להחמיץ  ! ״      הארץ  ( רות אשל)״...אפקטים ויזואליים מרהיבים, חווית מחול היפנוטית מסעירת חושים, טראנס...מדהים ! ״ Ynet  (אורין וינברג)״...הכל אפשרי...עולם חזותי המבוסס על דמיון, משחק והנאה...״ מעריב  (שלמה בן דויד)״...טופוגרפיה תנועתית נזילה, חוויה חושית דינאמית  ובידורית,  מחול לא שגרתי...מרגש ! ״ עכבר העיר  (עדית סוסלין)״...עולם פלאות מסעיר, שילוב מרהיב בין תנועה ומדיה אינטראקטיבית  חדישה!״ Dancetalk (אורה בראפמן) ״...יצורת מחול פורצת דרך עם תפאורה דיגיטלית שמגיבה לרקדנים, חבורת פרפורמרים אדירים שטורפים את הבמה..מחול אחר, מרהיב, מלא שימחה״  4****  ידיעות אחרונות (ענת זכריה)״..מופע מופלא שבו משתלבים מחול, קרקס ואמנויות דיגיטליות... זה מכושף , זה מרגש! הכל אפשרי על הבמה...״ (France 2 TV, 2015)״... מדהים לחלוטין, בלתי מתקבל על הדעת על במה. המופע משלב מחול היפופ אורבני וקרקסיעם תפאורה דיגיטלית תלת ממדית, אשר זזה ומגיבה לתנועות הרקדנים ולשינויים במיקומם ויוצרת אשליות אופטיות במציאות בימתית חדשה ... מרתק ומקורי!(France Inter TV, 2015)״... מהמם ! כיף אדיר ! מכה את הצופה בתדהמה בלתי מותנית...  חווית חטיפה רגשית , נטישה ללא ברירה...הכוריאוגרף הצליח ליצור מירקם קטיפתי גמיש, כאילו שהפיקסלים שנטמעו בשריריהרקדנים הפכו אותם למוטנטים מרחפים המבצעים ....״ (Le Monde ,  2014)להקת קאפיג מצרפת הוקמה בעיר ליון ב-1996, על ידי הכוריאוגרף מוּרָאד מֶרְזוּקִי, יליד העיר, בן למשפחה ממוצא צפון אפריקני/צרפתי. הוא רקדן וכוריאוגרף בעל מוניטין בינלאומי בתחומי המחול בן-זמננו וההִיפּ-הוֹפּ ומנהל שני מרכזים לאומיים לכוריאוגרפיה בקְרֶטֵל, (פאריס) וברון. ללהקה  קרא  "קָאפִיג" ("הכלוב", בערבית ובגרמנית), במטרה להשיג ״שחרור״ ע״י מיזוג וערבובמגוון סגנונות שונים של מחול .בשנת 2011, עבודתו זיכתה אותו בהכרה רשמית כאמנות אוונגרדית בת-זמננו, בעקבות הזמנהמטעם מוזיאון הלובר בפאריס להציג בו את יצירתו, והוענקו לו אותות כבוד ממלכתיים כמו  קצין מסדר האמנויות והספרות  ואביר לגיון הכבוד הצרפתי.בשנים האחרונות יצרה הלהקה  סגנון ייחודי משלה, המשלב מגוון סגנונות מחול אורבאני  קרקס וטכניקות במה מגוונות. במופע PIXeL חבר מרזוקי לאדריאן מונדוט, מדען מחשב ואומן רב תחומי ולקלייר ברדיין מעצבת ואמנית חזותית. יחד הם יצרו את האפליקציה eMotion, המתרגמת את תנועת הרקדנים לאובייקטים גראפיים, תוך בניית שפה חזותית, המבוססת על דמיון, משחק והנאה. כל התמונות נוצרות ומוקרנות בזמן אמת ויוצרות מציאות ויוצרות מציאות וירטואלית אמנותית על הבמה. על תהליך העבודה הם אומרים:״..מלכתחילה, ההנאה של המשחק, הייתה משותפת לנו ולרקדנים באופן מיידי. בדיוק כמו ילדים,חווינו את המחקר כבילוי זמן שובב ושמח, בהתאם לאנרגית אמנות הקרקס. מוראד מרזוקי(הכוריאוגרף) השקיע את עצמו בעולם הגרפי המופשט וידע להעביר בקלילות ובטבעיות את הידעשלו לרקדנים. בהשראתו יצרנו צורות דיגיטליות ותנועתיות חדשות, שחיזקו את תחום מחקר שלנו:המצאת שפה דיגיטלית חיה הניזונה מהאינטואיציה של הגוף. התמונה, עבורנו, נחשבת לאשליה ויזואלית.הלהקה הספיקה להופיע עד היום למעלה מ-2,200 פעמים בכ-50 מדינות בפני כמיליוני צופים בעולם. PIXeL  הוא מופע מרהיב, מרתק ומקורי הקוצר תשואות וביקורות נפלאות בעולם שהפך לסנסציה בעולם המחול הבינלאומי העכשווי.https://vimeo.com/114767889   
פיקסל PIXEL - להקת קאפיג

PIXEL

בעקבות הצלחתה הכבירה בסדרת המופעים בהיכל אמנויות הבמה הרצליה,  
להקת קאפיג מצרפת חוזרת לישראל  במרץ 
2017 לסדרת מופעים בת״א , 
הרצליה וחיפה.

מופע חדשני ומרהיב המשלב מחול היפופ אורבני וקרקסי עם תפאורה
דיגיטלית תלת ממדית.

להקת קאפיג מצרפת בניהולו האמנותי של הכוריאוגרף מוראד מרזוקי, 
תציג שוב בישראל  את המופע
 PIXEL:

מופע חדשני ומרתק, המשלב מחול היפופ אורבני וקרקסי עם תפאורה 
דיגיטלית תלת ממדית, אשר  נעה ומגיבה לתנועות הרקדנים ולשינויים
 
במיקומם ויוצרת אשליות אופטיות במציאות בימתית חדשה. כל הגבולות 
בין הריאלי, הוירטואלי והגוף מטשטשים ויוצרים עולם שבו הכל אפשרי על הבמה.

מופע מרתק ומקורי הזוכה לתשואות וביקורות מרשימות בעולם, שהפך לסנסציה 
בעולם המחול העכשווי. ריקוד , קרקס ואמנות דיגיטלית משתלבים ויוצרים מופע מרהיב.

הביקורות בישראל ובעולם  משבחות:

 ״...קרקס אנלוגי בעולם דיגיטלי מלא פליאה... נהדר, לא להחמיץ  ! ״      הארץ  ( רות אשל)

״...אפקטים ויזואליים מרהיבים, חווית מחול היפנוטית מסעירת חושים, טראנס...מדהים ! ״ 

Ynet  (אורין וינברג)

״...הכל אפשרי...עולם חזותי המבוסס על דמיון, משחק והנאה...״ מעריב  (שלמה בן דויד)

״...טופוגרפיה תנועתית נזילה, חוויה חושית דינאמית  ובידורית,  מחול לא שגרתי...מרגש ! 
״ עכבר העיר  (עדית סוסלין)

״...עולם פלאות מסעיר, שילוב מרהיב בין תנועה ומדיה אינטראקטיבית  חדישה!״ 
Dancetalk (אורה בראפמן)

 ״...יצורת מחול פורצת דרך עם תפאורה דיגיטלית שמגיבה לרקדנים, חבורת פרפורמרים 
אדירים שטורפים את הבמה..מחול אחר, מרהיב, מלא שימחה״  4****  ידיעות אחרונות (ענת זכריה)

״..מופע מופלא שבו משתלבים מחול, קרקס ואמנויות דיגיטליות... זה מכושף , זה מרגש! הכל אפשרי 
על הבמה...״ (France 2 TV, 2015)

״... מדהים לחלוטין, בלתי מתקבל על הדעת על במה. המופע משלב מחול היפופ אורבני וקרקסי
עם תפאורה דיגיטלית תלת ממדית, אשר זזה ומגיבה לתנועות הרקדנים ולשינויים במיקומם ויוצרת 
אשליות אופטיות במציאות בימתית חדשה ... מרתק ומקורי!

(France Inter TV, 2015)

״... מהמם ! כיף אדיר ! מכה את הצופה בתדהמה בלתי מותנית...  חווית חטיפה רגשית , נטישה 
ללא ברירה...הכוריאוגרף הצליח ליצור מירקם קטיפתי גמיש, כאילו שהפיקסלים שנטמעו בשרירי
הרקדנים הפכו אותם למוטנטים מרחפים המבצעים ....״

 (Le Monde ,  2014)

להקת קאפיג מצרפת הוקמה בעיר ליון ב-1996, על ידי הכוריאוגרף מוּרָאד מֶרְזוּקִי, יליד העיר, 
בן למשפחה ממוצא צפון אפריקני/צרפתי. הוא רקדן וכוריאוגרף בעל מוניטין בינלאומי בתחומי
 
המחול בן-זמננו וההִיפּ-הוֹפּ ומנהל שני מרכזים לאומיים לכוריאוגרפיה בקְרֶטֵל, (פאריס) וברון.
 
ללהקה  קרא  "קָאפִיג" ("הכלוב", בערבית ובגרמנית), במטרה להשיג ״שחרור״ ע״י מיזוג וערבוב
מגוון סגנונות שונים של מחול .

בשנת 2011, עבודתו זיכתה אותו בהכרה רשמית כאמנות אוונגרדית בת-זמננו, בעקבות הזמנה
מטעם מוזיאון הלובר בפאריס להציג בו את יצירתו, והוענקו לו אותות כבוד ממלכתיים כמו  קצין 
מסדר האמנויות והספרות  ואביר לגיון הכבוד הצרפתי.

בשנים האחרונות יצרה הלהקה  סגנון ייחודי משלה, המשלב מגוון סגנונות מחול אורבאני  קרקס 
וטכניקות במה מגוונות. במופע PIXeL חבר מרזוקי לאדריאן מונדוט, מדען מחשב ואומן רב תחומי
 
ולקלייר ברדיין מעצבת ואמנית חזותית. יחד הם יצרו את האפליקציה eMotion, המתרגמת את
 
תנועת הרקדנים לאובייקטים גראפיים, תוך בניית שפה חזותית, המבוססת על דמיון, משחק והנאה.
 
כל התמונות נוצרות ומוקרנות בזמן אמת ויוצרות מציאות ויוצרות מציאות וירטואלית אמנותית על
 
הבמה. על תהליך העבודה הם אומרים:

״..מלכתחילה, ההנאה של המשחק, הייתה משותפת לנו ולרקדנים באופן מיידי. בדיוק כמו ילדים,
חווינו את המחקר כבילוי זמן שובב ושמח, בהתאם לאנרגית אמנות הקרקס. מוראד מרזוקי
(הכוריאוגרף) השקיע את עצמו בעולם הגרפי המופשט וידע להעביר בקלילות ובטבעיות את הידע
שלו לרקדנים. בהשראתו יצרנו צורות דיגיטליות ותנועתיות חדשות, שחיזקו את תחום מחקר שלנו:
המצאת שפה דיגיטלית חיה הניזונה מהאינטואיציה של הגוף. התמונה, עבורנו, נחשבת לאשליה ויזואלית.

הלהקה הספיקה להופיע עד היום למעלה מ-2,200 פעמים בכ-50 מדינות בפני כמיליוני צופים בעולם. 
PIXeL  הוא מופע מרהיב, מרתק ומקורי הקוצר תשואות וביקורות נפלאות בעולם שהפך לסנסציה 
בעולם המחול הבינלאומי העכשווי.

https://vimeo.com/114767889

   
16/03/2017 20:30
המלך לירעיבוד מודרני לקלאסיקה מאת וויליאם שייקספירבכיכובם של יעקב בודו, שמוליק עצמון וענת עצמוןבימוי: אלכסנדר האוזפטרסיפורו הטרגי של המלך ליר ושלוש בנותיו על אהבה, נאמנות, בגידה וחמדנות.בהשתתפות (לפי א'-ב'): דורי אנגל, יעקב בודו, הילית דייטש-שני, אירמה סטפנוב, ענת עצמון, שמואל עצמון-וירצר, אמיתי קדר, אנדריי קשקר, מירי רגנדורפר, יהונתן רוזן, ניב שפיר משך ההצגה: כשעה ו-40 דק' ללא הפסקה
המלך ליר-יידישפיל

המלך ליר

עיבוד מודרני לקלאסיקה מאת וויליאם שייקספיר

בכיכובם של יעקב בודו, שמוליק עצמון וענת עצמון

בימוי: אלכסנדר האוזפטר

סיפורו הטרגי של המלך ליר ושלוש בנותיו על אהבה, נאמנות, בגידה וחמדנות.

בהשתתפות (לפי א'-ב'): דורי אנגל, יעקב בודו, הילית דייטש-שני, אירמה סטפנוב, 
ענת עצמון, שמואל עצמון-וירצר, אמיתי קדר, אנדריי קשקר, מירי רגנדורפר, יהונתן רוזן, ניב שפיר

 משך ההצגה: כשעה ו-40 דק' ללא הפסקה

20/03/2017 20:00
היצירה מאת תמיר גינץ שתעלה בסוזן דלל היא פנטזיה בהשראת אירועים אקטואליילהקת המחול קמע מעלה את "לא נודע": יצירה מקורית חדשה שיצר המנהל האמנותישל הלהקהתמיר גינץ, לצלילי מוזיקה מקורית של אבי בללי("נקמת הטרקטור"). השנייםמשתפים פעולה בשנית לאור הצלחת יצירתם הקודמת "במדבר דברים". ביצירהמשתתפים 12 רקדני הלהקה. היצירה הינה פנטזיה בהשראת אירועים אקטואליים, המתרחשת אי שם ביום שאחרי, במקום שמעבר לקצה, ואולי זה כבר כאן?  תמיר גינץ: "'לא נודע' היא עוד צעד בהתפתחות קול ייחודי ללהקת המחול קמע. היצירה היא פרי דמיון המהול בדאגה לנוכח הדברים שקורים בעולם ולאו דווקא רחוק מאתנו. נתתי מקום לרקדנים להביא את עצמם ליצירה כך שכל אחד יבנה לעצמו סיפור אישי בתוך זירת ההתרחשות המסעירה שלנו. העבודה עם אבי בללי כמוזיקאי נותנת לי קרקע חופשית לצמיחה למחוזות חדשים והמון אתגר והשראה, יש לנו דו- שיח מפרה שמניע את היצירה למחוזות מעניינים".   להקת המחול קמע הנה אחד מהקולות המרכזיים בעולם המחול הישראלי. הלהקה מזמינה את הצופים לחוויה אסתטית ומהוקצעת במגוון יצירות.
להקת המחול קמע - לא נודע
היצירה מאת תמיר גינץ שתעלה בסוזן דלל היא פנטזיה בהשראת אירועים אקטואליי

להקת המחול קמע מעלה את "לא נודע": יצירה מקורית חדשה שיצר המנהל האמנותי
של הלהקהתמיר גינץ, לצלילי מוזיקה מקורית של אבי בללי("נקמת הטרקטור"). השניים
משתפים פעולה בשנית לאור הצלחת יצירתם הקודמת "במדבר דברים". ביצירה
משתתפים 12 רקדני הלהקה. 

היצירה הינה פנטזיה בהשראת אירועים אקטואליים, המתרחשת אי שם ביום שאחרי, 
במקום שמעבר לקצה, ואולי זה כבר כאן? 

 
תמיר גינץ: "'לא נודע' היא עוד צעד בהתפתחות קול ייחודי ללהקת המחול קמע. היצירה 
היא פרי דמיון המהול בדאגה לנוכח הדברים שקורים בעולם ולאו דווקא רחוק מאתנו. 
נתתי מקום לרקדנים להביא את עצמם ליצירה כך שכל אחד יבנה לעצמו סיפור אישי 
בתוך זירת ההתרחשות המסעירה שלנו. העבודה עם אבי בללי כמוזיקאי נותנת לי קרקע 
חופשית לצמיחה למחוזות חדשים והמון אתגר והשראה, יש לנו דו- שיח מפרה שמניע את 
היצירה למחוזות מעניינים". 

  
להקת המחול קמע הנה אחד מהקולות המרכזיים בעולם המחול הישראלי. הלהקה מזמינה 
את הצופים לחוויה אסתטית ומהוקצעת במגוון יצירות.

11/05/2017 20:30
אַ יידישע מאַמעעריכה ובימוי: יוני אילתקומדיה מוזיקלית, מלאת שמחה צחוק ודמע על האימא היהודייה במוזיקה בתיאטרון ובקולנוע."א יידישע מאמע, היא היקרה שבאוצר,  א יידישע מאמע, אוי כמה רע כשהיא תחסר... זוהר הבית ונוצץ כשהאימא בו,  והוא דומע וכואב כשעוזבת היא אותו" (תרגום: אבי קורן)הצגה שלא כדאי לצאת אליה בלי סוודר!... (״אבל תעשו מה שאתם רוצים, אני את שלי אמרתי, אחר כך אל תבואו לבכות לי״). מה לא נאמר, מה לא נכתב אודות האימא היהודייה המיתולוגית...?זו המגוננת והחומלת אך גם הביקורתית והמסרסת. אחרי  ההצלחות הגדולות, "מונולוגים מהקישקע"ו"נשמה צוענית" האנסמבל הצעיר של תיאטרון יידישפיל חוזר עם הצגה מוזיקלית ובה סצנות קומיותעל יחסי אימהות ובנים ומיטב השירים המרגשים שנכתבו על כך ביידיש.בהשתתפות (לפי א'-ב'): יוני אילת, רונית אשרי, יעל יקל, מירי רגנדורפר, יהונתן רוזן, ניב שפירמשך ההצגה: כשעה ו-30 דק' ללא הפסקה
א יידישע מאמע- יידישפיל

אַ יידישע מאַמע

עריכה ובימוי: יוני אילת

קומדיה מוזיקלית, מלאת שמחה צחוק ודמע על האימא היהודייה במוזיקה בתיאטרון ובקולנוע.

"א יידישע מאמע, היא היקרה שבאוצר,  א יידישע מאמע, אוי כמה רע כשהיא תחסר...

 זוהר הבית ונוצץ כשהאימא בו,  והוא דומע וכואב כשעוזבת היא אותו" (תרגום: אבי קורן)

הצגה שלא כדאי לצאת אליה בלי סוודר!... (״אבל תעשו מה שאתם רוצים, אני את שלי אמרתי, 
אחר כך אל תבואו לבכות לי״). מה לא נאמר, מה לא נכתב אודות האימא היהודייה המיתולוגית...?

זו המגוננת והחומלת אך גם הביקורתית והמסרסת. אחרי  ההצלחות הגדולות, "מונולוגים מהקישקע"
ו"נשמה צוענית" האנסמבל הצעיר של תיאטרון יידישפיל חוזר עם הצגה מוזיקלית ובה סצנות קומיות
על יחסי אימהות ובנים ומיטב השירים המרגשים שנכתבו על כך ביידיש.

בהשתתפות (לפי א'-ב'): יוני אילת, רונית אשרי, יעל יקל, מירי רגנדורפר, יהונתן רוזן, ניב שפיר

משך ההצגה: כשעה ו-30 דק' ללא הפסקה

05/06/2017 20:00
סוסים בשמיםמאת רמי בארמרחב תנועתי בהשתנות מתמדת. שטחים ריקים, כתמי צבע, רגעים של התכנסות.נוף, מבט, נגיעה.  ריח זיכרון בזמן ובמרחב. "זה חמק מאתנו באותו זמן, אבל זה לא משנה..מחר אנחנו נרוץ מהר יותר, נפרוש את ידינו רחב יותר...ואז בבוקר נפלא אחד..." פרנסיס סקוט פיצג'רלד (מתוך "גטסבי הגדול") כוריאוגרפיה, עיצוב במה ותאורה: רמי בארמוזיקה: אנדרסן, וואלמרוד, סטרן, ביורק, פאק באטנס, קרג & פרידן, דספלט,  אולאפור, א. פרסלי, סילבר מ. ציוןעיצוב פס קול: רמי באר, אלכס קלודעיצוב תלבושות: רמי באר, לילך חצבנימנהלת חזרות ראשית ועוזרת למנהל אמנותי: ניצה גמבו מנהל חזרות: אייל דדוןאורך המופע: כשעה ללא הפסקהרקדנים: שני כהן, בן בך, דייויד בן שמעון, מרטן ארייג, אולגה סטייצוק, סו ג'ון קים, הגר שחל, רני בן סימון, ניב אלבז, נדב גל, אילייה ניקורוב, פרידה דאם סיידל, סדריג וורווארט, ג'ין וואן סוק, אנסטסיה צ'שון, מייגן דוהני
להקת המחול הקיבוצית - סוסים בשמיים
סוסים בשמים

מאת רמי באר

מרחב תנועתי בהשתנות מתמדת. שטחים ריקים, כתמי צבע, רגעים של התכנסות.
נוף, מבט, נגיעה.  ריח זיכרון בזמן ובמרחב.

 "זה חמק מאתנו באותו זמן, אבל זה לא משנה..
מחר אנחנו נרוץ מהר יותר, נפרוש את ידינו רחב יותר...
ואז בבוקר נפלא אחד..." 
פרנסיס סקוט פיצג'רלד (מתוך "גטסבי הגדול") 


כוריאוגרפיה, עיצוב במה ותאורה: רמי באר
מוזיקה: אנדרסן, וואלמרוד, סטרן, ביורק, פאק באטנס, קרג & פרידן, דספלט,  אולאפור, 
א. פרסלי, סילבר מ. ציון

עיצוב פס קול: רמי באר, אלכס קלוד
עיצוב תלבושות: רמי באר, לילך חצבני
מנהלת חזרות ראשית ועוזרת למנהל אמנותי: ניצה גמבו 
מנהל חזרות: אייל דדון

אורך המופע: כשעה ללא הפסקה

רקדנים: שני כהן, בן בך, דייויד בן שמעון, מרטן ארייג, אולגה סטייצוק, סו ג'ון קים, הגר שחל, 
רני בן סימון, ניב אלבז, נדב גל, אילייה ניקורוב, פרידה דאם סיידל, סדריג וורווארט, ג'ין וואן סוק, 
אנסטסיה צ'שון, מייגן דוהני

08/06/2017 20:30
להקת מחול בת שבע - מופע בכורהאוהד נהרין מוכר כאחד מן הכוריאוגרפים החשובים בעולם ועבודתו נמצאת בשורה הראשונה של העשייה בתחום המחול העכשווי. מאז היה למנהלה האמנותי של להקת בת־שבע ביססנהרין את מעמדה כאחת מלהקות המחול הבין־לאומיות האהובות והמוערכות ביותר בעולם. נולד בשנת 1952 בקיבוץ מזרע. ב־ 1974 החל את הכשרתו כרקדן בלהקת מחול בת־שבע.בשנתו הראשונה בלהקה בחרה בו הכוריאוגרפית האורחת מרתה גראהם להצטרף ללהקתהבניו יורק. בעת שהותו בניו יורק קיבל נהרין מלגה מטעם קרן התרבות אמריקה־ישראל ולמדבבית הספר האמריקאי לבלט של הניו יורק סיטי בלט, בבית־הספר ג'וליארד ואצל מגי בלקודיוויד האוורד. בהמשך הופיע במשך עונה אחת עם להקת המחול בת־דור ועם בלט המאה ה־ 20 של מוריס בז'אר בבריסל.נהרין שב לניו יורק ב־ 1980 והציג לראשונה כוריאוגרפיה משלו בסטודיו קזוקו היראביאשי. בשנים 1990-1980 העלה נהרין את עבודותיו בניו יורק ובארצות העולם והוזמן ליצור בלהקות שונות ובהן בת־שבע, להקת המחול הקיבוצית ובלהקת המחול ההולנדית NDT. במקביל עבדבקביעות בניו יורק עם קבוצת רקדנים שעבדו על פרויקטים שונים בשיתוף עם אשתו הראשונה,הרקדנית מארי קאז'יוורה. נהרין וקאז'יוורה פעלו יחדיו שנים רבות עד למותה ממחלת הסרטן ב־2001. נהרין מונה למנהל האמנותי של להקת מחול בת־שבע ב־ 1990 ומכהן בתפקיד זה עד היום. במהלך שנותיו בלהקה יצר יותר מ־ 30 עבודות לבת־שבע ולאנסמבל בת־שבע – הלהקה הצעירה.בד בבד עם עבודתו ככוריאוגרף פיתח נהרין את גאגא, שפת תנועה ייחודית המיועדת לכל. גאגא משמשת את רקדני להקת בת־שבע כשיטת האימון היומיומית, ומועברת היום לרקדנים ולציבורהרחב בכל רחבי העולם על־ידי מורים מוסמכים.
להקת מחול בת שבע - מופע בכורה

להקת מחול בת שבע - מופע בכורה

אוהד נהרין מוכר כאחד מן הכוריאוגרפים החשובים בעולם ועבודתו נמצאת בשורה הראשונה 
של העשייה בתחום המחול העכשווי. מאז היה למנהלה האמנותי של להקת בת־שבע ביסס
נהרין את מעמדה כאחת מלהקות המחול הבין־לאומיות האהובות והמוערכות ביותר בעולם. 


נולד בשנת 1952 בקיבוץ מזרע. ב־ 1974 החל את הכשרתו כרקדן בלהקת מחול בת־שבע.
בשנתו הראשונה בלהקה בחרה בו הכוריאוגרפית האורחת מרתה גראהם להצטרף ללהקתה
בניו יורק. בעת שהותו בניו יורק קיבל נהרין מלגה מטעם קרן התרבות אמריקה־ישראל ולמד
בבית הספר האמריקאי לבלט של הניו יורק סיטי בלט, בבית־הספר ג'וליארד ואצל מגי בלק
ודיוויד האוורד. בהמשך הופיע במשך עונה אחת עם להקת המחול בת־דור ועם בלט המאה 
ה־ 20 של מוריס בז'אר בבריסל.

נהרין שב לניו יורק ב־ 1980 והציג לראשונה כוריאוגרפיה משלו בסטודיו קזוקו היראביאשי. 
בשנים 1990-1980 העלה נהרין את עבודותיו בניו יורק ובארצות העולם והוזמן ליצור בלהקות 
שונות ובהן בת־שבע, להקת המחול הקיבוצית ובלהקת המחול ההולנדית NDT. במקביל עבד
בקביעות בניו יורק עם קבוצת רקדנים שעבדו על פרויקטים שונים בשיתוף עם אשתו הראשונה,
הרקדנית מארי קאז'יוורה. נהרין וקאז'יוורה פעלו יחדיו שנים רבות עד למותה ממחלת הסרטן ב־
2001. נהרין מונה למנהל האמנותי של להקת מחול בת־שבע ב־ 1990 ומכהן בתפקיד זה עד היום. 
במהלך שנותיו בלהקה יצר יותר מ־ 30 עבודות לבת־שבע ולאנסמבל בת־שבע – הלהקה הצעירה.

בד בבד עם עבודתו ככוריאוגרף פיתח נהרין את גאגא, שפת תנועה ייחודית המיועדת לכל. גאגא 
משמשת את רקדני להקת בת־שבע כשיטת האימון היומיומית, ומועברת היום לרקדנים ולציבור
הרחב בכל רחבי העולם על־ידי מורים מוסמכים.

29/11/2017 20:30
הפריטים יישמרו עבורך למשך דקות