מידע נוסף
נועה ירון דיין - שירה גאולה
נועה ירון דיין - שירה גאולה

נועה ירון-דיין

"שירה  גאולה"
 "ביום ההוא היה לי חשק להכאיב באמת. כעסתיולא לקחתי שום הסוואה. זה היה ואן וויי טיקט — אאוט. קבעתי עם עדינה בתחנת דלק בכניסהלעיר והיא חיבקה אותי שם ואמרה: "ברוכה הבאה לחיים האמתיים". נשברתי לה קצתבתוך הידיים, הדמעות הציפו אותי, וכאב ראש חד הִכה לי ברקות ושיתק אותי. הלב שלי דפק. הייתי אמורה להיות מבוהלת, אבל לא הייתי.הייתי מכווצת ומאומצת כאילו דחפתי הר. בתוך הידיים של עדינה הכול קרס והתמוטט, ועםהדמעות באה לי גם הרגשה משכרת של אושר. של חופש.

שירה גאולה, יתומה מאב, ובת לאימא בעלת תשובהשנישאה בשנית, הפעם לגבר חרדי,  נזרקת מתוךחייה המתפוררים  ומגיעה לרחוב. היא צוללת אלמעמקי העיר שמתחת לעיר, וזו מקבלת אותה בזרועות פתוחות ומובילה אותה להרפתקה פליליתשאולי תשנה את חייה.

נועה ירון דיין, שבספרה הקודם "מקימי"סיפרה על עולמם של החוזרים בתשובה, מתמודדת הפעם עם התהיות שבכיוון ההפוך. את ההוויההתל אביבית מחליפה ירושלים של מטה, וגם הפעם היא עושה זאת בסיפור קולח ושובה לב.

נועה ירון-דיין נולדה ב-1972 למשפחה חילונית.הייתה שדרנית בגלי צה"ל ומנחת טלוויזיה לילדים ולמבוגרים. כיום היא בעלת תשובה,חסידת ברסלב ואם לשבעה ילדים.

ספרה "מקימי" (עם עובד) זכה להצלחהרבה, היה לרב-מכר ואף עובד לסדרת טלוויזיה. "שירה גאולה" הוא ספרה השני.

הגדלה
נועה ירון דיין - שירה גאולה
יום שלישי 16.5 בשעה 21:00
פתיחת שערים בשעה 20:00
בית המרזח רמת ישי