מידע נוסף
ריטה-רמי המופע המשותף קיץ 2021
ריטה-רמי המופע המשותף קיץ 2021

24.07 | מוצ"ש | 21:00 | אמפי מוצקין

20 שנה חלפו מאז ראה אור המופע המשותף של ריטה - רמי. השניים, מענקיפס-הקול הישראלי, מיצבו עצמם בתור פרפורמרים, מבצעים, מגישים, יוצרים ובעלי תרומה יקרה מפז לרפרטואר הארצישראלי. כל אחד בזכות עצמו וכן, בזכות שיתוף הפעולה האייקוני שלהם.
ריטה היוותה שופר מושלם, להפקה המוסיקלית של רמי – אשר הקדימה את זמנה וללא ספק ,הביאה עמה משב אוויר רענן ובינלאומי. יחד, השניים יצרו מוצר שטרם נראה כמותו בארץ: הפרפורמנס החד פעמי, ההרמוניה הווקאלית, ההגשה והלחנים מלאי הרגש של רמי, לצד הקול הייחודי של ריטה.
בשנת 2001 יצאו ריטה ורמי לסיבוב הופעות, שכלל מגוון להיטים מקריירות הסולו שלהם.
כידוע, השניים עבדו בשיתוף פעולה לאורך כל השנים – רמי הפיק ועיבד את שני אלבומיה הראשונים של ריטה ולאחר מכן, היה מעורב בכתיבה ובעיבוד של שירים נוספים. סיבוב הופעות זה נחרט בלב רבים, כאחד המופעים המרגשים, המוצלחים והמרהיבים, שעלו על הבמות בישראל.
אחרי השנה האחרונה שעולם המוסיקה נדם והמופע המדובר ביותר נדחה, בקיץ הקרוב יעלה מופע האיחוד החד פעמי שכולנו כל כך ציפינו לו.

ריטה: " במופע רמי ואני נחגוג את היצירות המשותפות שלנו. זכינו ששירים שלנו הפכו לפסקול החיים של אנשים רבים. המוסיקה נצחית ומנצחת את מהמורות החיים. מחכה בהתרגשות".

רמי קלינשטיין: "ההתרגשות גדולה גם בפן האישי וגם בפן המקצועי. אחרי 20 שנה ריטה ואני נעלה יחד על הבמה ואיתנו יעלו כל הילדים המוסיקליים שלנו בהפקה מיוחדת שאנחנו עובדים עליה בימים אלו".

צילום: טל עבודי


בסיום הרכישה ישלח אישור הזמנה למייל שלך,
במידה ולא קיבלת אותו, יש לחפש בתיקיית דואר הזבל / ספאם על פי מספר ההזמנה ולהעבירו לתיקיה הראשית.הגדלה
 • פיסטוק אומנים
 • 513792986
 • טל עבודי
 • ריטה-רמי המופע המשותף קיץ 2021
  מוצ"ש ט"ו באב 24.7 בשעה 21:00
  אמפי פארק מוצקין
  הישיבה באגף העליון של האמפי היא על גבי כסאות ים מסומנים

  סל קניות

  ערוך
  <